Name College High School Year
Jason Taylor Air Force Elk City 2003
Ryan Steelman Air Force Amber-Pocasset 2003
Megan Schlegel Akron St. Mary's 2005
James Hill Akron Canton Central Catholic 2002
Corey Craft Alabama Alabama School of Fine Arts 2005
Steven Scoggan Alabama Loveless Academic Magnet Program 2005
Nicolas Gajewski Alabama Mauldin 2003
Louis Sisto Albany C. of Pharmacy. Stillwater 2004
Tyler Nichols Albany C. of Pharmacy. Voorheesville 2004
Sean Northrup Albany C. of Pharmacy. Coxsackie-Athens 2003
Jake Kuhn Albion Royal Oak Kimball 2005
Dave Cleveland Alfred East Rochester 2004
Bob Schmidt Alfred Bishop Timon 2003
Kellie French Alfred Churchville-Chili 2003
Kaci Smith Alfred Wheatland-Chili 2002
Peter Logar Alfred Eastridge 2002
Jon Tifone Allegheny Hilton 2005
Stephany Atlas Allegheny Depew 2005
Tim Wetsell Allegheny Saegertown 2005
Zach Klingensmith Allegheny Yough 2005
Jim Merritt Allegheny McDowell 2004
Mary Ellen Mitchell Allegheny Mercy 2004
Kim Lorenz Allegheny Lewiston-Porter 2002
Sara Schmitt Allegheny Park School 2002
Courtney Callanan American Caledonia-Mumford 2005
Mike Kerman American Williamsville North 2005
Robin Jones American West Chester East 2005
William Spagnuolo American Bloomfield 2005
Brendan Shaw American Corcoran 2004
Keith Sniatecki American Depew 2004
Kyle DeFord American Bloomfield 2004
Petarus Kirchhausen American Geneva 2004
Simon Muller American Bloomfield 2004
Robert Corp American East Aurora 2003
Aditi Dussault American Kenmore East 2002
Ethan Lake Amherst St. John's 2004
Jesse Rasowsky Amherst Bethlehem 2004
Mike Silverman Amherst New Milford 2003
Nate Miller Anderson College Canton Central Catholic 2002
Charlie Cromer Antioch Yellow Springs 2005
Daniel Greuel Antioch Rufus King 2004
Derek Hoffman Arizona Lake Shore 2004
Brook Caro Arizona St. Arizona St. 2005
Rachel Kavanaugh Arizona St. Voorheesville 2005
Randi Weaver Arkansas Westville HS 2004
Daniel Freeman Arkansas Tech Dardanelle 2004
Andrew Clark Arkansas Tech Cutter Morning Star 2003
Sarah Hart Arkansas Tech Cutter Morning Star 2002
Angela Parisi Art Inst of Pittsburgh North Rose-Wolcott 2003
Nick Mitrano Art Inst. of Pittsburgh Greece Olympia 2005
Angie Cook Ashland Fairlawn 2005
Jay Owen Auburn Loveless Academic Magnet Program 2005
Spencer Blackman Babson City Honors 2003
Wesley Snyder Baldwin-Wallace University Lewiston-Porter 2002
Amelia Craig Bard Saratoga Springs 2005
Betsy Plum Bard Victor 2005
Kaitlyn Baron-Shashok Bard Albany 2005
Cathy Snyder Bard College School without Walls 2004
Nik Demeis Bard College Geneva 2002
Isabelle Bollendorf Barnard Shady Side Academy 2004
Aaron Bradford Baylor Edmond Home School Co-Op 2005
Brandon Lund Baylor Hilldale 2005
Sarah Swinney Baylor Putnam City West 2005
Seth Boutin Baylor Caddo Magnet High School 2002
Ted Murray Baylor Clear Lake 2002
Sarah Belknap Beloit Conserve School 2005
Daniel Thornton-Weyrauch Beloit Conserve 2004
Maria Murphy-Mayberry Bennington St. Stephen's 2002
Jennifer Bell Berkeley La Jolla 2005
Joel Schlacet Berkeley La Jolla 2005
Lisa Xu Berkeley Mission San Jose 2005
Ajai Sharma Berkeley Mount Carmel 2004
Emily Martinez Berkeley Santa Monica 2004
Larry Wang Berkeley Aragon 2004
Matt Gilbert Berkeley Santa Monica 2004
Rama Tavva Berkeley Ygnacio Valley 2004
Shruti Vora Berkeley Capistrano Valley 2004
Simon Zhu Berkeley Mission San Jose 2004
Tim Edgar Berkeley Rancho Bernardo 2004
Adrienne Lee Berkeley Capistrano Valley High School 2002
Ben Lu Berkeley Arcadia 2002
Brendan Shapiro Berkeley Los Alamitos High School 2002
Bryan Goss Berry Henry County High School 2002
John Andritz Bible Baptist College Kenmore East 2004
William Dickerson Birmingham Southern Indian Springs 2002
Katie Sherer Bob Jones University Northstar 2002
Damian Melvin Boston College Bishop McCort 2005
Eric Miller Boston College Penfield 2005
Caitlin Peterson Boston College Maple Hill 2004
Chris Tozzi Boston College Averill Park 2004
Andrew Przybylak Boston College City Honors 2003
Jarret Izzo Boston College Park School 2003
JP Arena Boston College McQuaid 2003
Athul Seshadri Boston University Williamsville East 2005
Gregg Campbell Boston University Irondequoit 2005
Kate Peruzzini Boston University City Honors 2005
Missy Wells Boston University Fayetteville-Manlius 2005
Jesse Hamlin Boston University Maple Hill 2004
Matt Moran Boston University Eastridge 2004
Joann Short Boston University Northwest Pennsylvania Collegiate Academy 2003
Chris Vermilion Boston University Penfield 2002
Matt Miller Boston University St. Stephen's 2002
Pradeep Mouli Boston University Detroit Country Day 2002
Harry Merritt Bowdoin James Madison 2003
Andrew Goetz Bowling Green Elyria Catholic 2005
Josh Schalgetter Bowling Green Sidney 2005
Natalie Severt Bowling Green St. Mary's 2005
Tim Cieplowski Bowling Green Garfield Heights 2003
Johnathan Kaplan Bradley Bartlett 2005
Preethi Rao Brandeis Brockport 2005
Zach Hommer Brandeis Walter Johnson 2005
Andy Shawhan Brandeis Bethlehem 2004
Kaila Schwartz Brandeis Pinewood Prep 2004
Kenny Rudinger Brandeis Albany 2004
Matt Rogers Brandeis City Honors 2004
Sam Ackerman Brandeis Bentley 2004
Abby Nedrow Brandeis Midlakes 2003
Johnny Cuellar Bridgewater Spotswood 2005
Nathan Baier Brigham Young [BYU] School of the Arts 2005
Curtis Harris, Jr. Brown Stockbridge 2005
Dan Butler Brown Brighton 2005
Julia Heneghan Brown Pittsford Sutherland 2005
Vanessa Merker Brown Colonia 2005
Ben Leubsdorf Brown Edmund Burke School 2004
Daniel Altman Brown Menlo-Atherton 2004
Matt Corritore Brown Depew 2004
Tobin Marcus Brown Richard Montgomery 2004
Andy Burnett Brown Defiance 2003
Jonathan Udoff Brown Walton 2003
Sameed Khatana Brown Eastridge 2003
Sunil Hebar Brown 2003
Megan Bailey Bryn Mawr College East Aurora 2004
Laura Chernak Bucknell Penfield 2005
Stacey Featherstone Bucknell Pittsford Sutherland 2005
Alicia Quillen Bucknell Waterloo 2003
Russ LaBarca Bucknell Greece Olympia 2003
Dusty Schroeder Bucknell Solon 2002
William Headlee BYU Bloomfield 2004
Lee Lonsberry BYU Mt. Morris 2003
Matt Steele BYU Bloomfield 2002
Erwin Tung Cal Poly Pomona 2003
Cliff Chang Caltech New Trier 2005
Daniel Chao Caltech Webster Thomas 2005
Daniel Rowlands Caltech Eleanor Roosevelt 2005
Noah Rahman Caltech Solon 2005
Tina Wang Caltech Webster Schroeder 2005
Andrew Tan Caltech St. John's 2004
Guan Wang Caltech Aragon 2004
Eric Kwei CalTech St. John's School 2002
Raman Shah CalTech Memorial 2002
Jim Nyenhuis Calvin College Wheaton North 2005
Caitlin Hamric Canisius Cheektowaga 2005
Chris Cardaro Canisius Barker 2005
Chris English Canisius Cleveland Hill 2005
Danielle Millard Canisius Iroquois 2005
Debbie Makin Canisius Holland 2005
Erin Dent Canisius Grand Island 2005
Evan Smith Canisius Park School 2005
Jen Balon Canisius Nardin 2005
Mandi Thompson Canisius Grand Island 2005
Alexandra Elias Canisius Corcoran 2004
Carrie Burke Canisius Lake Shore 2004
Jenny Fetes Canisius Cheektowaga 2004
Marissa Bach Canisius East Aurora 2004
Mike Springer Canisius Depew 2004
Peter Schank Canisius St. Joseph's 2004
Rachael Morlock Canisius East Aurora 2004
Andrea Kibler Canisius Holland 2003
Bryan Almeter Canisius Holland 2003
Carolyn Millard Canisius Iroquois 2003
Jack Whieldon Canisius Orchard Park 2003
Jade Gormady Canisius Grand Island 2003
Kristen Garcia Canisius Iroquois 2003
Megan Kavanagh Canisius Cheektowaga 2003
Megan Koeppel Canisius Cheektowaga 2003
Mike Sasiadek Canisius Orchard Park 2003
Bill Hare Canisius Holland 2002
Carol Rumble Canisius Elba 2002
Dave Culotta Canisius Aquinas 2002
Jon Dare Canisius Iroquois 2002
Luigi Rodo Canisius Canisius 2002
Mike Bell Canisius East Aurora 2002
David Harrisville Carleton Wayzata 2005
John Cooney Carleton Armstrong 2005
Andy Tolan Carleton State College High School 2002
Justin Shaver Carleton Canisius 2002
Abir Hasnat Case Western Brockport 2005
Ahmil Jilani Case Western Solon 2005
Akshai Singh Case Western Solon 2005
Chris Coy Case Western Webster Schroeder 2005
Dana Finch Case Western Gates Chili 2005
Divya Rachakonda Case Western Saline 2005
Dmitri Kourennyi Case Western Solon 2005
Joe Chen Case Western Paul Laurence Dunbar 2005
John Geisinger Case Western Garfield Heights 2005
Johnny Barnham Case Western Rogers 2005
Jordan Silver Case Western Adlai E. Stevenson 2005
Kristin Cameron Case Western Nardin 2005
Nick Piccolo Case Western Pittsford Sutherland 2005
Sam Otterman Case Western Firestone 2005
Sanjay Connare Case Western City Honors 2005
Sashank Karri Case Western Memphis University School 2005
Anthony Noto Case Western Greece Athena 2004
Daniel DeCovnick Case Western Bentley 2004
Mike Giacoma Case Western Bethlehem 2004
Phil Niles Case Western Williamsville East 2004
Toni Sacco Case Western East Rochester 2004
Jacob Crandall Case Western Kenmore East 2003
Katie Riedel Case Western Mercy 2003
James Elrut (possibly Ehrut Case Western Canton Central Catholic 2002
Johnathan Ward Case Western McDowell High School 2002
Sarah Pokalsky Case Western Webster Schroeder 2002
Brandon Doyle Cedarville North Rose-Wolcott 2004
Christina Thompson Central (IA) Central Community Elkader 2005
Tobin Williamson Central Arkansas Dardanelle 2004
Bethany Klipp Central Florida Cape Coral 2003
Jacob Thompson Central Florida Cape Coral 2003
Tiffany Tremlin Central Michigan/Carthage White Cloud 2005
Gary Rhodes Central Oklahoma Eufaula High School 2002
Nancy Thompson Centralia College Pe Ell 2002
Paul Driver Centralia College Pe Ell 2002
Tiffany Beasley Charleston Dorman 2003
Alex Smith Chicago La Jolla 2005
Andrew Geraghty Chicago Calvert Hall 2005
Andy Hogue Chicago Wausau West 2005
Madalyn Zimbric Chicago Wausau West 2005
Nathana O'Brien Chicago Albany 2005
Alexander Akhter Chicago St. John's School 2004
Alexander Akhter Chicago St. John's 2004
Azure Gilman Chicago Santa Monica 2004
Jack Rosner Chicago Santa Monica 2004
Jeremy Regan Chicago Martin County 2004
Julia Zhu Chicago Arcadia 2004
Kevin Sitarski Chicago Bloomfield 2004
Neil Lutz Chicago Ames High School 2004
Seth Samelson Chicago Richard Montgomery 2004
Ben Capraro Chicago Geneva 2003
Ben Nelson Chicago Orchard Park 2003
Gordon MacDonald Chicago City Honors 2003
Jared Sagoff Chicago Montgomery Blair 2003
Joel Avila Chicago Westminster Academy 2003
Nick Marinidies Chicago Williamsville East 2003
Ray Sun Chicago 2003
Ben Wood Chicago Memorial 2002
John Elliott Cincinnati Defiance 2003
Joe Shafer Cincinnati Canton Central Catholic 2002
Amanda Critelli Cincinnati Bible College. Victor 2002
Jo Krol Clare College, Cambridge State College 2004
Kayla Dewey Claremont McKenna Victor 2005
Denise Hawley Clark University Barker 2004
Evan Sakowski Clarkson Park School 2005
Matt Simon Clarkson Bishop Timon 2005
Michele Treinin Clarkson Corcoran 2005
Sam Wyant Clarkson Penn Yan 2005
Sarah Hunte Clarkson Webster Thomas 2005
William Gately Clarkson Pembroke 2005
Ben Brown-Steiner Clarkson East Rochester 2004
Craig Fisher Clarkson Gates Chili 2004
Dan Borcz Clarkson Cheektowaga 2004
Jake Desso Clarkson Churchville-Chili 2003
Kurt Spiegel Clarkson McQuaid 2003
Louie DiSarno Clarkson Canisius 2003
Elizabeth Schaefer Clarkson Cheektowaga 2002
Greg Brusso Clarkson Waterloo 2002
Matt Colebeck Clarkson Aquinas 2002
Benjamin Ward Clemson Irmo 2005
James Rosenthal Clemson Corcoran 2005
Ben Loftis Clemson Paul Dorman 2005
Brandon Kearse Clemson Aiken 2004
Aaron Jones Clemson Fort Mill 2003
Johnathan Malphrus Clemson Fort Mill 2002
Kyle Kelly Clemson East Aurora 2002
Kyllea Kerg Cleveland Art Inst. East Rochester 2004
Aaron Deponceau CMU Kenmore East 2005
Brad Hall CMU Albion 2005
Mark Levine CMU Clover Hill 2005
Nik White CMU Webster Schroeder 2005
Sharon Wong CMU Richard Montgomery 2005
Shawna Metzger CMU Greece Arcadia 2005
Shweta Kumar CMU Georgetown Day 2005
Aaron Kao CMU Plano East 2004
Christine Beaty CMU Livonia 2004
Connor Sites-Bowen CMU Menlo-Atherton 2004
Michael Gordon CMU Millburn 2004
John Berezney CMU Williamsville South 2003
Arthur O'Dwyer CMU Richard Montgomery 2002
Greg W Price CMU Thomas Jefferson High School 2002
Michael Rossmann CMU Keystone Oaks High School 2002
Rebecca Lambert CMU Howard 2002
John Adamec Coastal Carolina Niskayuna 2002
Mike Barrett Colby LaSalle 2005
Mary Spooner Colby 2003
Emily Aronowitz Colgate Albany 2005
Andrea Berardi Colgate Park School 2004
Bethany Carr Colgate Canandaigua 2004
Eric Hansen Colgate Bethlehem 2004
Jacob Lindauer Colgate Millburn 2004
Kashif Ahmed Colgate McQuaid 2004
Laura Browning Colgate Friends Academy 2004
Stephanie Tubman Colgate Wheatland-Chili 2004
Anne Ameno Colgate JFK 2003
Kelly McGowan Colgate East Aurora 2003
Mike Coast Colgate McQuaid 2003
Natalie Breitbach Colgate Park School 2003
Rachael Olek College for Creative Studies Pittsford Sutherland 2005
John Horne College of Charleston Fort Mill 2005
Natasha Hoover College of Charleston Aiken 2004
Brian Masselink College of DuPage Wheaton North 2005
David Hoops College of Wooster Geneseo 2004
Alyssa Coville Colorado Berne-Knox-Westerlo 2004
Eric Boxer Colorado School of the Arts 2003
Joe Geiger Colorado School of Mines Wayne 2005
Bradley Marshall Columbia Doane Stuart 2005
Daniel Mitura Columbia Cistercian Preparatory School 2005
Emily Sacharin Columbia Bentley 2005
Jivan Kurinec Columbia Rush-Henrietta 2005
Katie Reedy Columbia Nardin 2005
Pete Capraro Columbia Geneva 2005
Sam Daly Columbia Rufus King 2005
Joe Steet Columbia Geneseo 2004
Josh Schwartz Columbia Albany 2004
LinLin Sum Columbia Oklahoma School of Science and Math 2004
Paul Barndt Columbia St. John's School 2004
Chris Lee Columbia Plano East 2003
Jeremy Goren Columbia Niskayuna 2003
Keith Hernandez Columbia Pittsford Mendon 2003
Peter Mende-Siedlecki Columbia St. Joseph's 2003
Andrea Young Columbia Sidwell Friends School 2002
Aravindhan Sriharan Columbia Webb High School 2002
Jared Kushner Columbia Isidore Newman School 2002
Monisha Sujan Columbia Isidore Newman School 2002
Peter Hall Columbia St. Stephen's 2002
James Pfiefle Concordia McDowell High School 2002
Megan Burns Connecticut Averill Park 2005
Tom Bruno Connecticut Coxsackie-Athens 2005
Greg Bombard Connecticut Avon 2004
Katri Linnamaa Connecticut College School of the Arts 2002
Roger Cost Cooper Union McQuaid 2003
Anna Owczarczyk Cornell Webster Schroeder 2005
Ariel White Cornell Eastridge 2005
Ben Schultz Cornell Irondequoit 2005
Bhav Singh Cornell Lew-Port 2005
Carson Poole Cornell Geneva 2005
Dennis Buehler Cornell Kendall 2005
James Roll Cornell Geneva 2005
Jeanette Zambito Cornell Elba 2005
Jen Loveland Cornell Honeoye 2005
Jesse Alexander Cornell Clyde-Savannah 2005
Jimmy Watt Cornell Geneva 2005
Jordan Cole Cornell Wayne 2005
Kai Dallas Cornell Albany 2005
Kelly Schuman Cornell Cheektowaga 2005
Milly Shin Cornell Manlius-Pebble Hill 2005
Nick Trageser Cornell Orchard Park 2005
Viral Patel Cornell Penfield 2005
Chichi Ibegbu Cornell Williamsville North 2004
Don Carter Cornell Pembroke 2004
Erin Brasch Cornell Greece Olympia 2004
Jerry Van Strydonck Cornell Penfield 2004
Justin Rosen Cornell Millburn 2004
Katie Porter Cornell Elba 2004
Krishna Puppala Cornell Klein 2004
Kristin Germeroth Cornell Rush-Henrietta 2004
Laura Rice Cornell Dana Hills 2004
Matt Zimmerman Cornell Voorheesville 2004
Nikki Gulick Cornell Greece Athena 2004
Nneka Ikpeze Cornell Mercy 2004
Phil Caruso Cornell Gates Chili 2004
Renee Lalonde Cornell Nardin 2004
Rukun Valdya Cornell Millburn 2004
Seth Reinhardt Cornell Bethlehem 2004
Tony Cardell Cornell State College 2004
Andy Hogan Cornell St. Joseph's 2003
Cale Holden Cornell Aquinas 2003
Daniel LePage Cornell Ithaca 2003
Dennis Shen Cornell State College 2003
Geoff Gailey Cornell Greece Athena 2003
Josh Yablon Cornell Niskayuna 2003
Joshua Boston Cornell Penfield 2003
Laura Whitehurst Cornell Booker T. Washington 2003
Maggie Rich Cornell Rush-Henrietta 2003
Matt Gorman Cornell Pal-Mac 2003
Mike Rondeau Cornell Rush-Henrietta 2003
Moses Wilks Cornell Ithaca 2003
Raf Frongillo Cornell Ithaca 2003
Sarah Hammer Cornell Marcus Whitman 2003
Scott Mullin Cornell OSSM 2003
Sean Williamson Cornell Midlakes 2003
Sid Ghosh Cornell Pittsford Mendon 2003
Alex Kelly Cornell Thomas Jefferson High School 2002
Alok Tayi Cornell Niskayuna 2002
Anna Domask Cornell Memorial High School 2002
Ben Auerbach Cornell City Honors 2002
Brad Ayers Cornell Richard Montgomery 2002
Chris Daeffler Cornell Waterloo 2002
Dave Garman Cornell Geneva 2002
David Tang Cornell Memorial 2002
Eboni Bell Cornell Cheektowaga 2002
Eric Kuzma Cornell Lancaster 2002
Jason Minko Cornell Orchard Park 2002
Julie Ryckbost Cornell Newark 2002
Kavitha Mukund Cornell Fairport 2002
Kelly Badura Cornell Cheektowaga 2002
Scott Francis Cornell Detroit Country Day 2002
Scott James Cornell Irondequoit 2002
Andrew Fowler Cornell (IA) Ames High School 2004
Nichole Reusch Daemen West Seneca West 2005
Kim Fox Daemen Lake Shore 2003
Ami Scalzo Daemen Irondequoit 2002
Justin McGory Daniel Webster Honeoye Falls-Lima 2003
David Nie Dartmouth Findlay 2005
Denise Zong Dartmouth Niskayuna 2005
Tina Prapotnik Dartmouth Findlay 2005
Ben O'Donnell Dartmouth Avon 2004
Bo Huang Dartmouth Plano East 2004
Cam Tran Dartmouth Wilson Magnet 2004
Daniel Belkin Dartmouth Richard Montgomery 2004
Samantha Fox Dartmouth Friends Academy 2004
Tim Svenson Dartmouth Detroit Country Day 2004
Allan Bennett Dartmouth St. Andrew's Episcopal 2003
Andrew Rand Dartmouth Williamsville North 2003
Matthew Richardson Dartmouth Booker T. Washington 2003
Art Vilassakdanont Dartmouth Maggie Walker Governor's Sch 2002
Justin Blaesy Dartmouth Orchard Park 2002
Lakshmi Narayan Dartmouth Washington 2002
Nathaniel Horton Dartmouth or Brown Aragon 2004
John Dorisa Davidson Livonia 2005
Joe Benjamin Davidson Waterloo 2003
John Glasgow Davidson Cookeville High School 2002
Robert Heidrick Davidson St. Stephen's 2002
Rose Feor Davidson Mercy 2002
Patrick Hankins Davidson/South Carolina Irmo 2005
Caroline Miller Dayton Coxsackie-Athens 2005
Kyle Coppersmith Dayton/Virginia Tech Kane Area 2005
Andrea Passarelli Delaware Voorheesville 2004
Dan Curtain Delaware Corcoran 2004
Stephanie Zilora Delaware Penfield 2004
Benjamin Black Delaware Caesar Rodney 2003
Fred Riehle Delaware Sanford 2003
Thomas Lushbaugh Delaware Caesar Rodney 2003
Ashley Galant Denison Beavercreek 2002
Tom Bellino DePaul Maine South 2004
Christopher Doran DePauw Boone 2002
Matt Dudek Dickinson Brockport 2002
Allison Nast Drew Fayetteville-Manlius 2005
Karl Reisig Drexel Greece Athena 2005
Marko Siolkowsky Drexel Irondequoit 2002
Abhinav Kapur Duke duPont Manual 2005
Anna Thieret Duke Conserve 2005
David Graham Duke Firestone 2005
David Zhang Duke Walton 2005
Dung Nguyen Duke City Honors 2005
Keah Kalantari Duke Pittsford Mendon 2005
Rosara Milstein Duke Guilderland 2005
Chris Van Bell Duke General McLane 2004
Matt Hoover Duke Greece Athena 2004
Raj Atri Duke Klein 2004
Tiffany Hui Duke Bloomfield 2004
Audrey Bement Duke Aquinas 2003
Graham Rehrig Duke James Madison 2003
Maria Mikedis Duke Mercy 2003
Sean Hou Duke Fort Mill 2003
Warren Bellows Duke St. John's 2003
Adam Chandler Duke Walter Williams High School 2002
Alex Kloth Duke Irmo 2002
Allison Clarke Duke East Aurora 2002
David Schloss Duke State College High School 2002
Kyle Burkhalter Duke Howard 2002
Matt Norton Duke Walter Williams High School 2002
Ryan Westuik Duke North Allegheny 2002
Stephanie Weber Duke Greece Athena 2002
Elizabeth Cookson East Central Hilldale 2005
Josh Daniel Eastern Kentucky Johnson Central 2004
Gary Duncan Eastern Washington Medical Lake 2005
Jessica Hinson Eastern Washington Medical Lake 2005
John Spracklin Eastern Washington Medical Lake 2005
Stephen Rokitka Edinboro Canisius 2005
Holly Post Elim Bible Institute Elba 2002
Crystal Hackenberg Elmira Albion 2003
Kim Morlang Elmira Waterloo 2003
John Whitcomb Elmira Sodus 2002
Josh Braswell Embry-Riddle Taylor County 2004
Scott Leonard Embry-Riddle Aeronautical University Victor 2004
Sean Ronnenberg Embry-Riddle Aeronautical University Bishop Kearney 2004
Katie Reiter Emerson College Duanesburg 2004
James Xie Emory Irmo 2005
Solomon Stein Emory Plano East 2005
Sean Gleason Emory Brookwood 2004
Chris Berardi Emory Park School 2003
Marcus Ballenger Emory 2003
Shruti Raja Emory Chattahoochee 2003
Solomon Stein Emory Plano East 2003
Zach May Emory Caddo Magnet 2003
Jan Vargas Emory Irmo 2002
Reed Mayo Emory Memorial 2002
Matt Bean Erie CC West Seneca West 2005
Meg Hart Erie CC Mt. Mercy 2005
Dan Shea Erie CC East Aurora 2004
Eric Befraum Evergreen State De La Salle 2004
Liz Weeks Fairfield Mercy 2005
Ashley Clemente Finger Lakes CC Greece Odyssey 2005
Dereck Joslyn Finger Lakes CC Red Jacket 2005
Josh Knapp Finger Lakes CC Greece Odyssey 2005
Kyle Scribner Finger Lakes CC Red Jacket 2005
Larry Deisenroth Finger Lakes CC Pal-Mac 2005
Mary Crowley Finger Lakes CC Red Jacket 2005
Skyler Farley Finger Lakes CC Honeoye 2005
Kristen Bruce Finger Lakes CC Sodus 2004
Alex Watkins Finger Lakes CC Lyons 2003
Eric Vaillancourt Finger Lakes CC Red Jacket 2003
Katharine Harris Finger Lakes CC Marion 2003
Kyle Adams Finger Lakes CC Red Jacket 2003
Seth Baker Finger Lakes CC Honeoye 2003
Zach Deats Finger Lakes CC Honeoye 2003
Andrea Sease Fisk Nardin 2003
Samuel Iglesias Florida Robert F. Munroe 2005
Gary Shumard Florida Hardee 2004
Jason Winegarden Florida Detroit Catholic 2004
Kelli Wood Florida Martin County 2004
Michael Greene Florida Hardee County 2004
Sarah Whitfield Florida Taylor County 2004
Merfil Pataxcil Florida 2003
Saadia Iqbal Florida Nardin 2003
Brent Ritterbeck Florida Suwannee 2002
Joe Galea Florida DCC 2002
Russ Brindle Florida Institute of Technolog Victor 2002
Billy Beyer Florida State Spruce Creek 2004
Josh Goodman Florida State Taylor County 2004
Justin Williamson Florida State Hardee County 2004
Chris Fazio Florida State St. Benedict at Auburndale 2003
Luke Tully Florida State 2002
Trevor Bryan Florida State Rickards 2002
Connor Schratz Fordham St. Joseph's 2005
Carolyn Blake Fordham Nardin 2003
Justine Moreau Fordham Voorheesville 2003
Wendy Michael Franciscan University 2002
Peter Smith Franciscan University of Steubenville McQuaid 2004
(name unknown) Franklin Olin Cedar Rapids Kennedy 2002
Alexandria Rivazfar Franklin Pierce College (NH). Brockport 2004
Adrienne DuBois Furman Riverdale 2002
Sam Matson Furman Cookeville 2002
William Hendrix Furman Fort Mill 2002
Heather Neu Gannon Iroquois 2003
Matt Simon Gauscher Albany 2005
Megan Steinmetz Genesee CC Elba 2005
Steve Przestrzelski Genesee CC Elba 2005
Jason Kowalski Genesee CC Wayne 2002
Laura Borlaug Genesee CC Elba 2002
Michael Treshy Geneva College Seneca Valley High School 2002
Katie Raney George Mason Clover Hill 2004
Dorothy Logan George Mason James Madison 2003
Dan Hsi George Washington Fairport 2005
Tas Broadus George Washington School w/o Walls 2005
Andrew Fromknecht George Washington McDowell 2004
Christine Lizzi George Washington Seneca Valley 2004
Jess Walden George Washington Wayne 2004
Michael Zoller George Washington Rufus King 2004
Bill Hummel George Washington Lyons 2003
Jason Nasca George Washington Mt. Morris 2003
Todd Sommerlatte George Washington Sanford 2003
Ashley Bartell Georgetown Lancaster 2005
Elisabeth Karuza Georgetown Nardin 2005
Elizabeth Miller Georgetown Findlay 2005
Marin Lolic Georgetown Centennial 2005
Darya Bobryakova Georgetown Eleanor Roosevelt 2003
Jeffrey Alan Davis Georgetown Deer Creek 2003
Jeffrey Planchard Georgetown Caddo Magnet 2003
Sam Sanders Georgetown City Honors 2003
(name unknown) Georgetown Booker T. Washington 2002
Daniel Bingham-Pankratz Georgetown (DC) Rufus King 2004
Greg Zlotnick Georgetown (DC) Penfield 2004
Josh Wei Georgetown (DC) Hart 2004
Keely Bielat Georgetown (DC) Mercy 2004
Matt Tymann Georgetown (DC) Bethlehem 2004
Eric Blair Georgetown (KY) Pikeville 2004
Andrei Ionescu Georgia Meadowcreek 2005
Colleen Cotton Georgia Thomas Jefferson 2005
Michael Floyd Georgia Meadowcreek 2005
Nick Rolader Georgia Brookwood 2005
Patrick Winders Georgia Walton 2005
Paul Ruddle Georgia Lowndes 2005
Sonya Hill Georgia Meadowcreek 2005
Balaji Narain Georgia Central Macon 2004
David Tin Georgia Brookwood 2004
Drew Pierce Georgia Brookwood 2004
Joey Johnson Georgia Brookwood 2004
Noah Mink Georgia Central Macon 2004
Truitt Broome Georgia Central Macon 2004
Jayanthi Narain Georgia Macon Central 2003
Matt Quinn Georgia Walton 2003
Andrew Moore Georgia Brookwood High School 2002
David Fitzgerald Georgia Heritage 2002
Joe Le Cates Georgia Henry County 2002
Joe Lecates Georgia Henry County High School 2002
Nathan Williams Georgia Heritage 2002
Ian Custar Georgia College Brookwood 2005
Albert Yu Georgia Tech duPont Manual 2005
Alex Chao Georgia Tech Arcadia 2005
James Paetsch Georgia Tech Walton 2005
Malcolm Neave Georgia Tech Paul Dorman 2005
Taylor Kulp Georgia Tech Brookwood 2005
Tyler Howell Georgia Tech Greece Athena 2004
Kyle Smith Georgia Tech Averill Park 2003
Matt Kerfonta Georgia Tech Weddington 2003
Nick Bendler Georgia Tech Bob Jones 2003
Anish Ghodadra Georgia Tech Brookwood High School 2002
Eugene Buchko Georgia Tech Parkview High School 2002
Jaron Hendrix Georgia Tech Henry County High School 2002
Jason Hendrix Georgia Tech Henry County 2002
Johnathan Hess Georgia Tech Irmo 2002
Josh Clanton Georgia Tech Russellville 2002
Mike Ivey Georgia Tech Brookwood High School 2002
Robert Cross Georgia Tech Clear Lake 2002
Stephen Webb Georgia Tech Parkview High School 2002
Stephanie Lewis Gettysburg Mercy 2005
Chris Sparks Gonzaga Solon 2005
Chris Ray Gonzaga Richard Montgomery 2005
Caren Bartosz Goucher Grand Island 2003
Tyrone Jenkins Grambling Cleveland East Technical 2003
Ray Watts Grand Rapids CC Kent City 2004
Jerry Urban Grand Rapids Community C Kent City 2002
Kyle Meinke Grand Valley State Kent City 2004
Mike Cheyne Grand Valley State Kent City 2002
Marty Hawkes-Teeter Grinnell Berne-Knox-Westerlo 2005
Adam Harsha Grinnell Blake 2004
Patrick Crumley Grinnell Cedar Rapids Washington H.S. 2004
Tyler Short Grove City McDowell 2004
Michael Scarpatti Grove City McDowell High School 2002
Valerie Kuntz Grove City McDowell High School 2002
Paul Facknitz Guilford Spotswood 2005
Erik Johnson Gustavus Adolphus Chaska 2005
Liisa Ahnell Gustavus Adolphus Solon 2003
Alix Levy GWU Schenley 2005
Dan Doty GWU Medical Lake 2005
Jarrod Watson GWU Dana Hills 2003
Angela Davison GWU Seneca Valley High School 2002
Rachel Oswald GWU Penfield 2002
Mark Segal Hamilton Park School 2005
John Steinberg Hamilton East 2002
Margaret Meyers Hamilton Mercy 2002
Adam Polonski Hamilton College Averill Park 2004
Greg Hartt Hamilton College Doane Stuart 2004
Sean Conway Hamilton College LaSalle 2004
Dylan Wright Hamline Wausau West 2005
Kaitlyn Bishara Hancock Lewiston-Porter 2005
Jason Loy Harding Cutter Morning Star 2004
Madison Orsburn Harding Dardanelle 2004
Dan Riviello Hartwick Clyde-Savannah 2005
Victor Schultz Hartwick Gloversville 2005
Sam Green Hartwick Wheatland-Chili 2003
Christina Li Harvard Arcadia 2005
Jason Chen Harvard OSSM 2005
John Leiustre Harvard State College 2005
Nikhil Srivastava Harvard Pingry 2005
Rachel Pollack Harvard Classen 2005
Roger Fu Harvard Mission San Jose 2005
Will Skinner Harvard Averill Park 2005
John Lesieutre Harvard State College 2005
Roger Fu Harvard Mission San Jose 2005
Samuel Lederer Harvard Thomas Jefferson 2005
Alex ? Harvard LAMP 2004
Alex Chase-Levenson Harvard Charlottesville 2004
Ali Zaldi Harvard General McLane 2004
Eric Fritz Harvard Troy 2004
Jennings Xu Harvard Dunbar 2004
Joe Busa Harvard Seneca Valley 2004
John Davies Harvard Cistercian Prep 2004
Kathy Evans Harvard Bentley 2004
Kelly McAnerney Harvard Seneca Valley 2004
Laura Hensch Harvard Stillwater HS 2004
Luther Gatewood Harvard Vinita HS 2004
Roger Chui Harvard Dunbar 2004
Shantanu Gaur Harvard Bethel Park 2004
Shuyu Wang Harvard Okemos 2004
Damini Oguanike Harvard Charter School of Wilmington 2003
Eric Nielsen Harvard Maggie Walker Governor's School 2003
Jaline Gerardin Harvard State College 2003
Matt George Harvard Churchville-Chili 2003
Rita Parai Harvard Williamsville East 2003
William Rooke Harvard Walton 2003
Yan Zhao Harvard 2003
Brendan Gillis Harvard North Allegheny 2002
David Hill Harvard Indian Springs 2002
Lauren Truesdell Harvard Williamsville South 2002
Michael Sands Harvard St. Stephen's 2002
Sarah Watson Harvard Sidwell Friends School 2002
Stephanie Chang Harvard Arcadia 2002
Stephen Marks Harvard Sidwell Friends School 2002
William Lin Harvard Williamsville East 2002
John Gunnell Harvard/Michigan White Cloud 2005
Joe Postema Hawaii Pacific Kent City 2002
Graham Embree Hendrix Cutter Morning Star 2002
Lacy Frazier Hendrix Adair 2002
Meredith Hawthorne Hendrix Cutter Morning Star 2002
Mike Kucharski Herkimer Community Colleg Marion 2002
Rob Murphy Herkimer Community Colleg Marion 2002
Valerie Kowalczyk Hillsdale White Cloud 2005
Becky Josefiak Hobart and William Smith West Seneca East 2005
Amanda Bowie Hofstra Voorheesville 2005
Steve McDonald Hofstra Doane Stuart 2003
Thomas Russo Hofstra Coxsackie-Athens 2002
Michael Martin Holy Cross Walton 2003
Suria Lloyd Holy Cross Mercy 2003
Erin Devine Holy Cross Hamburg 2002
Ashley Gallacher Houghton Sodus 2005
Kyle Vitale Houghton Christian Brothers 2005
Shane Cooper Houghton Kendall 2005
Adam Stien Houghton Mt. Morris 2003
Mickey Cressman Houghton Red Jacket 2002
Nicole Wasko Houghton Lewiston-Porter 2002
Adam O'Hearn Hudson Valley CC Lansingburgh 2005
Ashley Drake Hudson Valley CC Averill Park 2005
Daniel Cobbins Hudson Valley CC Lansingburgh 2005
Jason Baumes Hudson Valley CC Berlin 2005
Jessica Bradshaw Hudson Valley CC Lansingburgh 2005
Joe Bonilla Hudson Valley CC Albany 2004
John Purpura IIT Garfield Heights 2003
Aarti Jayanth Illinois Adlai E. Stevenson 2005
Amanda Stephan Illinois Wheaton North 2005
Brian McKenzie Illinois Adlai E. Stevenson 2005
Devin Patel Illinois Wheaton North 2005
Geoff Benn Illinois Guilderland 2005
Kelly Tourdot Illinois 2003
Mary Sirianni Indiana (PA) Kane Area 2005
Craig Moreau Iowa Estherville Lincoln Central 2005
Shane Spickermann Iowa North Cedar 2005
Deepa Kunapuli Iowa Ames High School 2004
Matt Kottal Iowa Cedar Rapids Washington H.S. 2004
Matt Menietti Iowa Regina 2004
Zach Carter Iowa Lakes CC Estherville Lincoln Central 2005
Tony Condon Iowa Lakes CC Estherville Lincoln Central 2003
Margaret Schouten Iowa State Estherville Lincoln Central 2005
Paul Fiegen Iowa State North Cedar 2005
Casey Gries Iowa State West Monona High School 2004
Josh Lichti Iowa State Dubuque Hempstead H.S. 2004
Kevin Gries Iowa State West Monona High School 2004
Stephen Gerbracht Iowa State Ames High School 2004
Kathryn Bergman Iowa State Boone 2002
Meaghan Keenahan Ithaca Greece Olympia 2005
Zack Redmond Ithaca Corcoran 2005
Jim Rogers Ithaca Greece Olympia 2003
Josh MacMillin Ithaca Doane Stuart 2003
Tim Then Ithaca West Seneca West 2003
Emily Gaylord Ithaca Geneva 2002
Paul DiCola Ithaca Mt. Morris 2002
Jake Keyel Ithaca College Bloomfield 2004
Jennifer Wills Ithaca College Pittsford Mendon 2004
Lauren Rohan Ithaca College Elba 2004
Liz Taddonio Ithaca College Greece Athena 2004
Paul Connors ITT Tech Lansingburgh 2005
Ben Merriman James Madison Winfield 2004
Ricardo Pineres James Madison Thomas Jefferson High School 2002
Amanda George John Carroll Grand Island 2005
Adam Canver Johns Hopkins LaSalle 2005
Chao Cao Johns Hopkins Bethlehem 2005
Ian Meller Johns Hopkins Livingston 2005
John Onusic Johns Hopkins State College 2005
Justin Onusic Johns Hopkins State College 2005
Kamini Balaji Johns Hopkins Fayetteville-Manlius 2005
Olivia Helprin Johns Hopkins St. Anne's-Belfield 2005
Chrissy Adkinson Johns Hopkins Princess Anne 2004
James Bronson Johns Hopkins Foothill 2004
Prasad Gullapalli Johns Hopkins Detroit Country Day 2004
Steven Shu Johns Hopkins Troy 2004
Sue Lee Johns Hopkins Capistrano Valley 2004
Erica Morgan Johns Hopkins Richard Montgomery 2002
Jeff Rosenberg Johns Hopkins Sidwell Friends School 2002
Sean Wolfe Kalamazoo Berne-Knox-Westerlo 2005
James Hughes Kalamazoo Plano East 2003
Mike Woods-Dewitt Kalamazoo Solon 2002
Cassandra Pharis Kansas Claremore HS 2004
Kyle Heaton Kansas State Shawnee Mission 2005
Kyle Hill Kansas State Winfield 2004
Lucy Bednarz Kent State Garfield Heights 2005
Michael McLaughlin Kent State North Olmsted 2002
Anthony Karam Kentucky Paul Laurence Dunbar 2005
Chris Wells Kentucky Johnson Central 2004
Saul Wright Kentucky Pikeville 2004
Alex Bibbey Kentucky P. L. Dunbar 2003
Gerald Patton Kentucky Johnson Central 2003
Alex Lord Kenyon Doane Stuart 2004
David Driscoll Kenyon Georgetown Day 2004
Dave Long Kenyon State College 2003
Kevin Ward Kenyon Victor 2002
Mark Geiger Kenyon Geneseo 2002
Jonathan Johnson Keuka College Penn Yan 2004
Jordynn Eddinger Keuka College Red Jacket 2004
Kyle Prince Keuka College School without Walls 2004
Pat Mattioli Keuka College Elba 2002
Joe Dudek Lafayette Honeoye Falls-Lima 2005
Kyle Henning Lafayette Greece Athena 2005
Josh Goldstein Lafayette Sanford 2003
Alli Pytlak Lake Erie Greece Odyssey 2003
Josh Whitehead Lake Superior State Kent City 2002
Aparna Ramaro Lehigh Fayetteville-Manlius 2005
Leo Smith Lehigh East Rochester 2005
Amber Jones LeMoyne Fowler 2005
Danielle Levine LeMoyne Bishop Maginn 2005
Delron Mitchell LeMoyne Fowler 2005
Eric 'EJ' Fenclau LeMoyne Red Jacket 2005
Josh Willson LeMoyne Pal-Mac 2002
Andy Christensen LeTourneau Fort Mill 2003
Elyse DeQuoy Liberty University Mohonasen 2004
Kyle Gibson Loyola University (New Orleans) 2003
Frank “Hunter” Wight Loyola University Chicago Daviess County 2005
Jake Gadikian Loyola-Chicago Canisius 2002
Katie Ansaldi Loyola-Maryland Mercy 2002
David Guevarra Loyola-New Orleans Archbishop Rummel 2004
Devin Drouant LSU Archbishop Rummel 2004
Eric Freeman LSU Isidore Newman 2004
Brett Blackwell Lubbock Christian U Cheyenne HS 2004
Landon Auld Luther College Roland-Story High School 2004
Michele Brown Lycoming Aquinas 2005
Nate Ott Lycoming College (PA) Red Jacket 2004
Sam Wershow Macalester Brighton 2005
Emily Schultz Manhattan Voorheesville 2003
Joe Fulginiti Manhattanville Canandaigua 2003
Amanda Bechtel Marietta Northwestern 2005
Harrison Potter Marietta College Gates Chili 2004
Kristina Escondo Marietta College Garfield Heights 2003
Joe Gentile Marist Averill Park 2005
Adriana Garcia Marquette Ysleta 2005
Ed Escott Marquette University Canisius 2002
Chris Riedmiller Marshall Yough 2004
Thomas Morgan Riley Mary Washington Clover Hill 2004
Andrew Wilkins Mary Washington University Wheatland-Chili 2002
Humza Kazmi Maryland Richard Montgomery 2005
Jeffrey Amoros Maryland Centennial 2005
Kevin Chin Maryland Gonzaga College 2005
Casey Retterer Maryland Blake 2003
Bailey McCreery Maryland Eleanor Roosevelt 2002
Patrick McKinney Maryland Howard 2002
Russell Rampersad Maryland Eleanor Roosevelt 2002
Sammy Veihmeyer Maryland Eleanor Roosevelt 2002
Micheal Fasulo Maryland Baltimore City Centennial 2005
Herschel Nachlis McAllister Pittsford Mendon 2003
Josh Hancox McGill Albany 2005
Nick Fishbane McGill Charlottesville 2004
Matt Watson McGill Voorheesville 2003
Phil Stadler Medaille College Depew 2004
Shelby Weber Medaille College Holland 2004
Jess Hudack Mercyhurst Mt. Mercy 2005
Nicole Hlavaty Mercyhurst Cheektowaga 2005
Patty McMahon Mercyhurst Mt. Mercy 2005
Jeffrey Barron Mercyhurst McDowell 2004
Kevin Schneider Mercyhurst Bishop Kearney 2004
Laura Lindgren Mercyhurst Northwest Pennsylvania Collegi 2002
Matthew Peterson Mercyhurst College McDowell High School 2002
Sarah Evans Messiah Manlius-Pebble Hill 2005
Ford Flippin Miami St. Andrew's Episcopal School A 2005
Nirav Joshi Miami Walter Johnson 2005
Rich Petrus Miami Clyde-Savannah 2005
Brittany Lane Miami (OH) Sidney 2005
Charlie Stratton Miami (OH) Sidney 2005
Kippy Lexner Miami (OH) West Seneca East 2005
Chris Meffley Miami University Defiance 2003
Eric Liberman Miami University Copley 2003
Katrina Riddle Miami University Garfield Heights 2003
Michael Zilis Miami University Garfield Heights 2003
Gretchen Hewner Miami University Lewiston-Porter 2002
Bob Green Miami University (OH) Depew 2004
Andy Kravis Michigan Farmington 2005
David Budde Michigan Detroit Catholic Central 2005
Jordan Martinus Michigan Saline 2005
Scott Evans Michigan Brighton 2005
Yevgeny Shrago Michigan Brighton 2005
Dave Rappaport Michigan Andover 2004
John Zick Michigan Detroit Catholic Central 2004
Kurt Garwood Michigan Detroit Country Day 2004
Neil Lydick Michigan Detroit Country Day 2004
Nikolai Brendler Michigan Lincoln Way East 2004
Will Turner Michigan Petoskey 2004
Bradley Lubin Michigan Andover 2003
Frank Patino Michigan Detroit Catholic Central 2003
Joe Rancour Michigan Detroit Catholic Central 2003
Justin Waller Michigan Kent City 2003
Mike Warren Michigan Detroit Catholic Central 2003
Pete Troyan Michigan Detroit Catholic Central 2003
Seth Edgar Michigan Kent City 2003
Frank Budde Michigan Detroit Catholic Central 2002
Jerin Philip Michigan Detroit Catholic Central 2002
John Schultz Michigan Detroit Catholic Central 2002
Josh Dickson Michigan Brockport 2002
Michael Schafrick Michigan Maret 2002
Robert Wilson Michigan Detroit Country Day 2002
Tyler DeVos Michigan or Grand Valley Kent City 2003
Doug Laurain Michigan State Detroit Catholic Central 2005
Nick Kuhns Michigan State White Cloud 2005
Andrew DeGroot Michigan State Kent City 2004
John Hersey Michigan State Kent City 2004
Michael Saelim Michigan State Maine South 2004
Paul Stoetzer Michigan State 2003
David Dworin Michigan State Andover 2002
Gary Sharon Michigan State Hartland 2002
Matt Kuschel Michigan State Stockbridge High School 2002
Jared Kane MidAmerica Nazarene Shawnee Mission 2005
Adam Levine Middlebury Shady Side 2005
Dorothy Mitchell Middlebury Geneva 2005
Grace Kronenberg Middlebury College Brockport 2002
Andrew Micks Minnesota Wayzata 2005
David Julien Minnesota Armstrong 2005
Deepak Reddy Minnesota Armstrong 2005
Jason Anderson Minnesota Armstrong 2005
David Toyli Minnesota Armstrong 2004
Emily Stetzer Minnesota Rufus King 2004
Kyle Heikkinen Minnesota Chaska 2004
Steve Mullaney Minnesota Armstrong 2004
Steven Peterson Minnesota Minnetonka 2004
Tom Vanderharr Minnesota Minnetonka 2004
Slade Gilmer Mississippi Russellville 2004
Winston Jones Mississippi St. Andrew's Episcopal 2004
Joey Odom Mississippi St. Andrew's Episcopal 2003
Justin Hofstetter Missouri Lexington 2003
Heather Fisher Missouri-Rolla Spencerport 2004
Matt Chadbourne Missouri-Rolla Viburnum 2004
Chiso Ibegbu MIT Williamsville North 2005
Jessica Xiao MIT Isidore Newman 2005
Jongjin Kim MIT North Allegheny 2005
Kai Yuet MIT Enid 2005
Matt Goldstein MIT Bethlehem 2005
Michael Tyznik MIT St. Charles 2005
Mike Oh MIT Williamsville East 2005
Reid Van Lehn MIT Shady Side 2005
Barry Revzin MIT Richard Montgomery 2004
John Zhang MIT Paul Laurence Dunbar 2004
Joseph Hartman MIT Chickasha HS 2004
Karen Chu MIT State College 2004
Lyric Doshi MIT Maggie Walker 2004
Shreyes Seshasai MIT Avon 2004
Annie Lee MIT Solon 2003
Chris Wilkens MIT Sanford 2003
Michelle Zimmermann MIT School of the Arts 2003
Monica Guo MIT State College 2003
Nick Steinmetz MIT P. L. Dunbar 2003
Rajiv Eranski MIT Williamsville East 2003
Richard Cheung MIT Bob Jones 2003
Ting Ting Fu MIT P. L. Dunbar 2003
Alex Wright MIT St. John's School 2002
Brendan Smith MIT Thomas Jefferson High School 2002
Jeff Cohen MIT Thomas Jefferson High School 2002
Lily Huang MIT Brookwood High School 2002
Solomon Bisker MIT Williamsville East 2002
Aaron Baker Monroe CC School w/o Walls 2005
Adam Sample Monroe CC Hilton 2005
Chad Trescott Monroe CC Wheatland-Chili 2005
Chris James Monroe CC Bloomfield 2005
Craig Turner Monroe CC Wheatland-Chili 2005
Derek Thesing Monroe CC Greece Odyssey 2005
Josh Locke Monroe CC Brockport 2005
Krystine Benson Monroe CC Honeoye Falls-Lima 2005
Maria Papaleo Monroe CC Greece Odyssey 2005
Matt Russell Monroe CC Webster Thomas 2005
Melissa Rampello Monroe CC Eastridge 2005
Zach Farnsworth Monroe CC Wheatland-Chili 2005
Brian Seward Monroe CC Webster Thomas 2004
Joe Pecoraro Monroe CC East Rochester 2004
Mike Pecoraro Monroe CC East Rochester 2004
Rocco Hagen Monroe CC Red Jacket 2004
Seth Tubman Monroe CC Wheatland-Chili 2004
Steve Ewin Monroe CC Greece Olympia 2004
Thu Vo Monroe CC Wilson Magnet 2004
Brad Butler Monroe CC Red Jacket 2002
Chris Perkins Monroe CC Wheatland-Chili 2002
Dan Ochs Monroe CC Keshequa 2002
Dawn Ostrye Monroe CC Wheatland-Chili 2002
Nicki Coalts Monroe CC Greece Olympia 2002
Kelly Shannon Montevallo Alabama School of Fine Arts 2005
Willie Owens Morehead State University Johnson Central 2003
Amy Anderson Morningside College Estherville Lincoln Central 2003
Carly Pulver Mt. Holyoke College Canandaigua 2002
Sarah Frey Mt. Holyoke College School of the Arts 2002
Stephanie Pollanen Mt. Holyoke College Greece Olympia 2002
Matt Schultz N.C. State Raleigh Charter 2004
Dayton Brown Naval Academy Hilldale 2004
Adele Flanagan Nazareth Mt. Mercy 2005
Chris Ward Nazareth Greece Odyssey 2005
Kim Morse Nazareth Brockport 2005
Kristin Asklof Nazareth Aquinas 2005
Mike Brown Nazareth Sodus 2005
Brienne Briggs Nazareth Bishop Kearney 2003
Colleen Truax Nazareth Honeoye Falls-Lima 2003
Ed Babcock Nazareth Geneseo 2003
Kim Gryko Nazareth College Nardin 2004
Nicole Kipphut Nazareth College Hilton 2004
Steph McKay Nazareth College JFK 2004
Jason Kopp NC State Dorman 2003
David Wheelahan New Orleans Isidore Newman School 2002
Dan Nelson New York [NYU] Orchard Park 2005
Janice Li New York [NYU] Williamsville East 2005
Krysten Kenny New York [NYU] Coxsackie-Athens 2005
Sisi Guo New York [NYU] Fayetteville-Manlius 2005
Allison Huson New York University [NYU] Lake Shore 2004
Conor Sheehan New York University [NYU] Keshequa 2004
Ian Raver New York University [NYU] Albany 2004
Jacklyn Giron New York University [NYU] Wilson Magnet 2004
Mieko Beyer New York University [NYU] Orchard Park 2004
Alison Szymanski Niagara West Seneca West 2005
Amanda Lombardo Niagara Cheektowaga 2005
Ashley Proietti Niagara Lewiston-Porter 2005
Diana Sitarski Niagara West Seneca West 2005
Kristi Sargent Niagara Marion 2005
Megan Gombert Niagara Lewiston-Porter 2005
Mike Daloia Niagara Webster Thomas 2005
Iain Lewis Niagara Spencerport 2003
Joe Doherty Niagara Cardinal O’Hara 2002
John Trankle Niagara Cardinal O’Hara 2002
Melissa Cronyn Niagara Holland 2002
Tom Moskal Niagara Cardinal O’Hara 2002
Hannah Dunn Niagara County CC Barker 2003
Sandy Wasko Niagara County CC Lewiston-Porter 2003
Phil Gerretsen Niagara University Depew 2004
Daniel Wright North Carolina Thomas Jefferson 2005
Devin Rooney North Carolina City Honors 2005
Salma Mirza North Carolina City Honors 2005
Sara Garnett North Carolina Okemos 2005
Chris Chilton North Carolina Raleigh Charter 2004
Shefa Sikder North Carolina Johnson Central 2004
Patrick King North Carolina State 2003
Paul Smith North Carolina State Walter Williams High School 2002
Becky Hamner North Carolina-Wilmington Greece Athena 2002
Simon Jones North Dakota Fort Mill 2005
Mike Pisarri Northeastern Guilderland 2005
Brad Silverman Northeastern Avon 2004
J R Gibson Northeastern State Hilldale 2005
Jacoby DeWald Northeastern State (OK) Mooreland 2003
Nate Willard Northeastern University East Aurora 2004
Brian Cox Northeastern University Fairport 2002
David Larew Northern Iowa Regina 2004
Derek Elliott Northern Iowa Roland-Story High School 2004
Steve McGrath Northern Iowa Regina 2004
Josh Green Northern Michigan Univ Stockbridge High School 2002
Brian Sobota Northwest State CC (OH) Defiance 2003
Rebecca Fischer Northwestern Richard Montgomery 2005
Olivia Ware Northwestern St. Andrews Episcopal 2004
Sam Callen Northwestern Kent City 2004
Tyler Brandt Northwestern Berkeley H.S. 2004
James Zhang Northwestern P. L. Dunbar 2003
Vishal Saxena Northwestern Thomas Jefferson High School 2002
Thom Koen Northwestern Oklahoma Sta Drummond High School 2002
Nekoro Gomes Northwestern University East 2002
Will McAlister Northwest-Shoals CC Russellville 2003
Trevor Mills Norwich Bishop McCort 2005
Ben Stinson Notre Dame St. Charles 2005
Caitlin O'Neill Notre Dame Gates Chili 2005
Doug Schuda Notre Dame St. Charles 2005
Mark Langhans Notre Dame North Allegheny 2005
Maureen Howard Notre Dame Mercy 2005
Ryan Crane Notre Dame Regis, Eau Claire 2005
Ted Molnar Notre Dame Bishop Canevin 2005
Bill Archibald Notre Dame McQuaid 2004
Matt Larew Notre Dame Regina 2004
Ryan Emptage Notre Dame Archmere Academy 2004
Kate Dobbertin Notre Dame Mercy 2003
Alex Hopson NYU Regina 2005
Ranjan Ramchandani NYU St. John's School 2004
Stacy Veder NYU Voorheesville 2003
AJ Mazzenga NYU Greece Athena 2002
Steve Stanzak NYU Waterloo 2002
Adam Rottenberg Oakland Community College Andover 2002
Craig Packard Oberlin North Rose-Wolcott 2005
Sarah Gardner Oberlin Saratoga Springs 2005
Angela Waddell Oberlin Adair 2002
April Corpuz Occidental Los Alamitos 2002
Dennis Butcher Ohio Copley 2003
Jen Cheney Ohio Northern Lyons 2005
Dan Wauhkonen Ohio State Williamsville South 2005
Erik Slonkosky Ohio State Fairlawn 2005
Josh Adams Ohio State Springfield North 2005
Matthew Jenkins Ohio State Springfield North 2005
Rashard Mohr Ohio State Tippicanoe 2005
Ted Weissfeld Ohio State Firestone 2005
Drew Millington Ohio State Fisher Catholic 2004
Jamie Kain Ohio State Iroquois 2004
Adam Smith Ohio State Greece Athena 2003
Lucky Prak Ohio State Geneseo 2002
Gregory Surber Ohio U Greenville 2005
Coert Wotruba Ohio University Fisher Catholic 2004
Leo Guinan Ohio University Fisher Catholic 2004
Mark Stovell Ohio University Tippecanoe 2004
Alexander Mansour Oklahoma Edmond Home School Co-Op 2005
Brette Forinash Oklahoma Yarbrough 2005
Brian Howell Oklahoma Muldrow 2005
Christopher Czapla Oklahoma Yukon 2005
D.J. Wilson Oklahoma Harrah 2005
Daniella Mello de Almeida Oklahoma Putnam City 2005
Eric Dumas Oklahoma Watonga 2005
Jared Balenseifen Oklahoma Keyes 2005
Josiah Shaw Oklahoma Edmond Home School Co-Op 2005
Julie French Oklahoma Wagoner 2005
Kendall Brown Oklahoma Woodward 2005
Munim Deen Oklahoma Classen 2005
Sameera Rahman Oklahoma Ponca City 2005
Sarah Shutts Oklahoma Duncan 2005
Tai Do Oklahoma Westmoore 2005
Walker Robins Oklahoma Edmond North 2005
Alex Putnam Oklahoma Edmond Memorial 2004
Allison Taylor Oklahoma Durant HS 2004
Amber Kuzmic Oklahoma Westmoore HS 2004
Bryan Cole Oklahoma Harrah HS 2004
Chris Conrad Oklahoma Edmond North HS 2004
Derek Geiger Oklahoma Canton HS 2004
Eric Johnson Oklahoma Oklahoma School of Science and Math 2004
Gary Godman Oklahoma Hilldale 2004
Isaac Miller Oklahoma Piedmont HS 2004
Jason Kriegel Oklahoma Deer Creek HS 2004
Kian Ball Oklahoma Okarche HS 2004
Lauren Hairston Oklahoma Classen School for Advanced Studies 2004
Michael Howard Oklahoma Holland Hall 2004
Nicholas Bush Oklahoma Lawton HS 2004
Peter Hollifield Oklahoma Newkirk HS 2004
Rebecca Sumner Oklahoma Shawnee HS 2004
Samantha Rhodes Oklahoma Muldrow HS 2004
Allison Lindsley Oklahoma Claremore 2003
Amanda Sorensen Oklahoma Claremore 2003
Andrew Scott Oklahoma Claremore 2003
Ben Bickford Oklahoma Claremore 2003
Cassidy Warner Oklahoma Glenpool 2003
David Hogg Oklahoma Granite 2003
Jacob Hart Oklahoma Washington High 2003
Jessica Evans Oklahoma Mustang 2003
Jimmy Williamson Oklahoma Sterling 2003
Lauren Titus Oklahoma Mustang 2003
Levi Shelton Oklahoma Claremore 2003
Matthew Czapla Oklahoma Yukon 2003
Michael Meier Oklahoma Laverne 2003
Rachel Wright Oklahoma Clinton 2003
Valerie Jones Oklahoma Cache 2003
Asia Kliewer Oklahoma Drummond 2002
Luke Pyle Oklahoma Eufaula High School 2002
Michael Rudd Oklahoma 2002
Andrew O'Gwynn Oklahoma Baptist Shawnee 2005
Lacey Knapp Oklahoma Baptist Buffalo Valley 2005
Ambia Cail Oklahoma Christian Wanette 2005
Jonathan Knight Oklahoma Christian Westmoore HS 2004
Travis Hughes Oklahoma Christian Tuttle HS 2004
Allen Beaver Oklahoma or Southwest OK State Checotah 2003
David Ekman Oklahoma State Drummond 2005
David Ekman Oklahoma State Drummond 2005
Jay Creech Oklahoma State Miami 2005
Jeff Glasgow Oklahoma State Drummond 2005
Jeff Glasgow Oklahoma State Drummond 2005
Michelle Hatfield Oklahoma State Hilldale 2005
Stephanie Chester Oklahoma State Hulbert 2005
Andrew Sims Oklahoma State Piedmont HS 2004
Bryan Henning Oklahoma State Ponca City HS 2004
Collin White Oklahoma State Enid 2004
Danielle Davies Oklahoma State Fletcher HS 2004
Mary Oliver Oklahoma State Battiest HS 2004
Zachary Miller Oklahoma State Haworth HS 2004
Christopher Gray Oklahoma State Duncan 2003
Greg Fisher Oklahoma State Drummond 2003
Sarah Tate Oklahoma State Meeker 2003
(name unknown) Oklahoma State Booker T. Washington 2002
Kyle Whitmire Oklahoma State Rock Creek High School 2002
Kirk Taylor Oklahoma Wesleyan Caney Valley 2005
Brittany Devlin Olin Bishop Kearney 2004
Joseph Roskowski Olin Clover Hill 2004
Kim Evans Oral Roberts University Adair 2002
Caitlin Hier Oregon Tigard 2003
Brandi McViety Otterbein Sidney 2005
Jason Saunders Oxford Seneca Valley 2004
Matt Yott Pace Red Jacket 2005
Katherine Collins Pacific Lutheran Medical Lake 2005
Lisa Hansen Paul Smith Holley 2005
Todd Simon Peabody Conservatory Caesar Rodney 2003
Alexandra Levy Penn Thomas Jefferson 2005
Amulya Penmetsa Penn Pittsford Sutherland 2005
Ethan Levine Penn Bethlehem 2005
Matt Brendzel Penn Millburn 2005
Jack Zhou Penn Tippecanoe 2004
Mahesh Madhavan Penn Shady Side Academy 2004
Xingchen Mai Penn Solon 2004
Dave Rapps Penn 2003
Mendeep Kalra Penn Plano East 2003
Peter Bevan Penn Solon 2003
(name unknown) Penn Booker T. Washington 2002
Adam Buresh Penn Maret 2002
Chris Mahatma Penn Christian Brothers Acad. 2002
Nicolas Walters Penn Trinity High School 2002
Leo Chang Penn (Wharton) Arcadia 2002
Sinan Xin Penn (Wharton) North Allegheny 2002
Jeff Buchman Penn St.-Erie Aquinas 2003
Dane Peterson Penn State Kane Area 2005
Danny Iachini Penn State Seneca Valley 2005
Dave Seibel Penn State Bishop Canevin 2005
James Westover Penn State Greece Odyssey 2005
Jason Chauvin Penn State Webster Thomas 2005
Mark Dorn Penn State Yough 2005
Matt Emanuele Penn State Bishop Canevin 2005
Sean Russell Penn State Seneca Valley 2005
Therese Jones Penn State State College 2005
Therese Jones Penn State State College 2005
Tim Knapton Penn State Seneca Valley 2005
Watson Garretson Penn State Bishop Canevin 2005
Alex Miner Penn State Wayne 2004
Isabella Chen Penn State Arcadia 2004
Ryan Fowler Penn State Waterloo 2004
Scott Huffard Penn State State College 2003
Henry Valoris Penn State Penfield 2002
Jenny Vrentas Penn State State College High School 2002
Liang Di Penn State State College High School 2002
Walter Martin Penn State-Behrend Northwest Pennsylvania Collegi 2002
Michael Kettler Pennsylvania Gonzaga College 2005
Seth Manoff Pennsylvania Centennial 2005
Andy Hale Pensacola Christian College Northstar 2002
Branden Ly Piedmont Virginia Community College Charlottesville 2005
Jim Rosati Pitt Bishop Canevin 2005
Joe Fiorica Pitt Bishop McCort 2005
Laura Pollanen Pitt Greece Olympia 2005
Mary Ann Hughes Pitt Albert Gallatin 2005
Mike Sarent Pitt Westmont Hilltop 2005
Pete Ondish Pitt Saegertown 2005
Toby Horn Pitt Livonia 2005
Steve Ziemak Pitt North Allegheny 2005
Julian Dunn Pitt Seneca Valley 2004
Ryan Snyder Pitt Bishop Canevin 2004
Jeremy Kissel Pitt Westmont Hilltop 2003
Marcus Burrell Pitt Rush-Henrietta 2003
Mike Perl Pitt Ithaca 2003
Paddy Driscoll Pitt Victor 2003
Prabhu Narahari Pitt Westmont Hilltop 2003
Sarah Providence Pitt Mercy 2003
Shelly O' Meally Pitt Gates Chili 2003
Susan Glassburn Pitt North Olmsted 2003
Zach Pozun Pitt Westmont Hilltop 2003
Alanna Mori Pomona Arcadia 2005
Zeke Pfeifer Pomona Catonsville 2003
Andy Lytle Pomona College Detroit Country Day 2002
David Weiss Portland Kelso 2003
Louis Edelman Portland Kelso 2003
Brendan Daley Princeton Guilderland 2005
Carra Glatt Princeton Livingston 2005
Daniel Gadala-Maria Princeton Irmo 2005
Jacob Oppenheim Princeton Thomas Jefferson 2005
Jason Gilbert Princeton Walton 2005
Jonathan Leitch Princeton Booker T. Washington 2005
Marina Olevsky Princeton La Jolla 2005
Michael Shih Princeton La Jolla 2005
Yun-En Liu Princeton Williamsville East 2005
James Coan Princeton Walter Johnson 2005
Will Sullivan Princeton Thomas Jefferson 2005
Melissa Deutsch Princeton Millburn 2004
Rajiv Altman Princeton Menlo-Atherton 2004
Sam Grossberg Princeton New Trier 2004
Daniel Benediktson Princeton Booker T. Washington 2003
Jessica Chong Princeton Bergen County Academies 2003
Kait Reilly Princeton 2003
Maggie Li Princeton Eleanor Roosevelt 2003
Peter Speh Princeton Ithaca 2003
Yan Zhong Princeton 2003
Darrick Evensen Princeton Averill Park 2002
Hop Wells Princeton St. Anne's Belfield 2002
Melisa Gao Princeton Brighton 2002
Paul Thompson Princeton Boone 2002
Philip Kidd Princeton Maggie Walker Governor's Sch 2002
Sunil Misra Princeton McDowell High School 2002
Kevin Shea Providence Bishop Timon 2005
Erin Ellingsen Providence 2003
Jay Dalmaso PTI Saegertown 2005
Christopher Heitkamp Purdue Northmont 2005
Jacob Langfield Purdue Pal-Mac 2005
Dan Ludington Purdue Brockport 2003
Derek Tompkins Quinnipiac Coxsackie-Athens 2005
Garrett Greene Reed San Mateo 2005
Luke Ondish Reed Saegertown 2004
Anthony Guidarelli Rensselaer Polytech Inst. [RPI] Mohonasen 2005
Dom Lanci Rensselaer Polytech Inst. [RPI] Mohonasen 2005
Leo O'Keefe Rensselaer Polytech Inst. [RPI] Bishop Maginn 2005
Lindsey Garrett Rensselaer Polytech Inst. [RPI] Stillwater 2005
Lori Continelli Rensselaer Polytech Inst. [RPI] Mohonasen 2005
Matt James Rhode Island Keshequa 2004
Sean Monahan Rhode Island School of Design Geneva 2005
Aditya Madhavan Rice Columbus Academy 2005
Trevor Holland Rice Edmond North 2005
Brad Dodson Rice Klein 2004
Evan Mintz Rice St. John's 2004
Jason Roberts Rice Jenks HS 2004
Matt Dunn Rice St. John's 2004
Matthew Drwenski Rice Edmond Home School 2004
Chris Ottolino Rice Parkway Central 2003
Justin Gopal Rice Williamsville North 2003
Neel Srkiishen Rice Bob Jones 2003
Phillip Hodge Rice Pioneer-Pleasant Vale 2003
Vishal Panchmatia Rice Solon 2003
Amber Obermeyer Rice Detroit Country Day 2002
Andrew Semmes Rice Cookeville High School 2002
Ian Wells Rice Clear Lake 2002
K.K. Yu Rice Memorial 2002
Katy Scarbrough Rice Stockbridge High School 2002
Michael Friedman Rice St. John's School 2002
Paras Khanbderia Rice Clear Lake 2002
Neil Maneck Richmond St. Andrew's Episcopal School 2005
Caroline Paddock Richmond Lancaster 2002
Dan Honig Rider Sanford 2003
Jason Williams Ringling School of Art Holley 2002
Andrew Richardson RIT Wilson Magnet 2004
Dwight Cooke RIT Maple Hill 2004
Greg Stevens RIT Bloomfield 2004
Kevin Koetter RIT Bishop Kearney 2004
Kevin Sando RIT Holland 2004
Mike Harris RIT Rush-Henrietta 2004
Mike Kolis RIT Depew 2004
Nate Kane RIT Webster Thomas 2004
Nate Reff RIT Churchville-Chili 2004
Pat Whiting RIT Bloomfield 2004
Rose Lafferty RIT Webster Thomas 2004
Ryan Anderson RIT Holley 2004
Beth Dombrowski RIT Churchville-Chili 2003
Brian Johnstone RIT Honeoye 2003
Ian Wilson RIT Geneseo 2003
Nate Lowe RIT Spencerport 2003
Rusty Burchfield RIT Grand Island 2003
Ryan Telesca RIT Greece Arcadia 2003
Steven Doles RIT Greece Olympia 2003
Ted Sterchi RIT Marion 2003
Tom McDermott RIT East 2003
Tom Miller RIT Cal-Mum 2003
Tom Stahlecker RIT Geneva 2003
Bill Beiter RIT Brockport 2002
Emily Lopez RIT Clyde-Savannah 2002
Jared Avnet RIT West Seneca West 2002
Justin Newbould RIT Holley 2002
Luc Cadin RIT Hamburg 2002
Mike Gronemeyer RIT Wheatland-Chili 2002
Mike Van Chieri RIT Cal-Mum 2002
Nathaniel Hubbell RIT School of the Arts 2002
Seth Burgess RIT Newark 2002
Sheila Stading RIT Cleveland Hill 2002
Stephan Mokey RIT Rush-Henrietta 2002
Tony Ocon RIT Aquinas 2002
Jon Castillo Roberts Wesleyan Gates Chili 2005
Ryan Gunsalus Roberts Wesleyan Gates Chili 2005
Sarah Liebrand Roberts Wesleyan Greece Odyssey 2005
Bryan Wandel Roberts Wesleyan Kenmore East 2003
Ethan Schell Roberts Wesleyan Spencerport 2003
Jenn Long Roberts Wesleyan Grand Island 2003
Jim Dahlquist Roberts Wesleyan Grand Island 2003
Megan Greer Roberts Wesleyan Churchville-Chili 2003
Mike Contario Roberts Wesleyan Lyons 2003
Carissa Zipfel Roberts Wesleyan College Elba 2004
Courtney Zipfel Roberts Wesleyan College Elba 2004
Jeff Clark Roberts Wesleyan College Northstar 2004
Darryl Marshall Roberts Wesleyan College Greece Olympia 2002
Meaghan Gardner Roberts Wesleyan College Waterloo 2002
Amanda Mikedis Rochester Mercy 2005
Andrew St. Denis Rochester Spencerport 2005
Dave Leven Rochester Greece Athena 2005
Jaimie Janicelli Rochester Lansingburgh 2005
Jasmine Staff Rochester Geneva DeSales 2005
Jon Marquis Rochester Livonia 2005
Linnell Randall Rochester Honeoye 2005
Lisa Clough Rochester Canandaigua 2005
Maggie Maxwell Rochester Corcoran 2005
Margot Zevon Rochester Williamsville North 2005
Melissa Schoenberger Rochester Penfield 2005
Mike Phizicky Rochester Pittsford Sutherland 2005
Shane Minckley Rochester School w/o Walls 2005
Tim Xu Rochester Rush-Henrietta 2005
Bre Roides Rochester Mercy 2004
Chris McFarland Rochester Bethlehem 2004
Eric Hogrefe Rochester Pittsford Mendon 2004
Nate Housel Rochester Wheatland-Chili 2004
Patrick Brien Rochester East Rochester 2004
Zach Izzo Rochester Stillwater 2004
Arbab Iqbal Rochester Rush-Henrietta 2003
Feliks Kogan Rochester Penfield 2003
Laura Gift Rochester Honeoye Falls-Lima 2003
Nick DiCola Rochester Mt. Morris 2003
Nick James Rochester Wayne 2003
Pooja Shastri Rochester Park School 2003
RT Goldfeder Rochester Penfield 2003
Ryan Severson Rochester Ithaca 2003
Samir Mehta Rochester Greece Athena 2003
Stanley Lau Rochester Greece Athena 2003
Sylvia Christie Rochester Mohonasen 2003
Tenley Marvez Rochester Rush-Henrietta 2003
Audrey Smerbeck Rochester Mercy 2002
Ben Snitkoff Rochester Niskayuna 2002
Jon Bourne Rochester Victor 2002
Jon Chen Rochester Webster Schroeder 2002
Matt DiPerri Rochester Bloomfield 2002
Naomi Weinstock Rochester Geneva 2002
Nate Sluk Rochester Greece Olympia 2002
Sarah Reddinger Rochester Irondequoit 2002
Andrew Ford Rochester Inst. of Tech [RIT] Churchville-Chili 2005
Blake Edwards Rochester Inst. of Tech [RIT] Duanesburg 2005
Connor McEvoy Rochester Inst. of Tech [RIT] Greece Athena 2005
Drew Jones Rochester Inst. of Tech [RIT] Pembroke 2005
Emily Clark Rochester Inst. of Tech [RIT] Lake Shore 2005
Eric Albaneso Rochester Inst. of Tech [RIT] Albion 2005
Jerad Clingerman Rochester Inst. of Tech [RIT] Lyons 2005
Joe Cole Rochester Inst. of Tech [RIT] Livonia 2005
Joe Haefele Rochester Inst. of Tech [RIT] Webster Thomas 2005
Jonathan Holmes Rochester Inst. of Tech [RIT] Gates Chili 2005
Kenny Guzman Rochester Inst. of Tech [RIT] Gates Chili 2005
Matt Bradley Rochester Inst. of Tech [RIT] Victor 2005
Mike Pratt Rochester Inst. of Tech [RIT] Geneseo 2005
Shawn McGrath Rochester Inst. of Tech [RIT] Greece Arcadia 2005
Spencer Herendeen Rochester Inst. of Tech [RIT] Red Jacket 2005
Derek Galluci Roger Williams University Lewiston-Porter 2002
Anish Mehta RPI Greece Athena 2003
Christian Dommell RPI Grand Island 2003
Joe Fricano RPI Canisius 2003
John Kelly RPI Honeoye Falls-Lima 2003
Julie Hanchak RPI Cheektowaga 2003
Tom Cocca RPI Voorheesville 2003
Tom Walker RPI Pal-Mac 2003
Jeff Stanin RPI Red Jacket 2002
Thomas Zink RPI Averill Park 2002
Adam Myott Russell Sage Stillwater 2005
Meredith Paine Russell Sage Berlin 2005
Rose Savoy Rutgers Averill Park 2005
John Kenworthy Sacred Heart Gloversville 2005
Chris Majcherek Saddleback Junior College Capistrano Valley 2004
Ken Robinson Saddleback Junior College Capistrano Valley 2004
Jill Petrosillo Salisbury University (MD) Berne-Knox-Westerlo 2004
Matt Callahan San Diego State 2003
Michael Chan San Francisco State University Riordan 2004
Matt Schmitt Schenectady CC Berne-Knox-Westerlo 2003
Justin Addison School of Visual Arts Corcoran 2005
Cathering Herring Scripps St. Stephen's 2002
Phil Zapkin Shepherd Greece Odyssey 2005
Ally Seney Siena Bishop Maginn 2005
Andrey Taran Siena Pittsford Sutherland 2005
Paul Acosta Siena Mohonasen 2005
Patrick Marinello Siena Doane Stuart 2004
Jim Shahen Siena Berne-Knox-Westerlo 2003
Scott Muxfeldt Simpson College Roland-Story High School 2004
Harry Pozefsky Skidmore Gloversville 2005
Dianne Mitchell Smith Geneva 2005
Danielle Grimm Smith Greece Athena 2004
Meg Criticos Smith Mercy 2003
James Longhofer SMU St. John's 2004
Myles Teston Snead State CC Brindlee Mountain 2005
Jennie Walia Sophie Davis School Orchard Park 2005
Johnathan Thompson South Alabama Daphne 2004
Hadden Lucas South Carolina Fort Mill 2005
Hadden Lucas South Carolina Fort Mill 2005
Simon Jones South Carolina Fort Mill 2005
Josh Arwood South Carolina Paul Dorman 2005
Shawn Campbell South Carolina Paul Dorman 2005
Cale Bonner South Carolina Dorman 2004
Jonathan Ross South Carolina Dorman 2004
Kyle Dawson South Carolina Aiken 2004
Shelley Price South Carolina Dorman 2004
Paul Smith South Carolina 2003
Shawn Hagan South Carolina West Florence 2003
Terrill Wilkins South Carolina Dorman 2003
Chris Rodgers South Carolina Livonia Stevenson 2002
John Bedenbaugh South Carolina Irmo 2002
Steven Byrd South Carolina Dorman 2002
Luke O'Reilly South Dakota West Monona High School 2004
Michael Grosser South Florida Cape Coral 2003
Michael Miller South Florida CC Hardee Senior 2005
Paul Hefelfinger South Florida CC Hardee County 2004
Anna Larson Southampton School of the Arts 2003
Jameson DuVall Southeastern Oklahoma Sta Rock Creek High School 2002
Seth Pierson Southern Cal Isidore Newman School 2002
Wesley Gerald Southern Cal St. Andrew's Episcopal School 2002
Yuning Chen Southern Nazarene Mustang 2005
Margaret Taylor Southwestern OK State Garber 2003
Melissa Hunt Southwestern OK State Lomega 2003
Kelanie Jones Southwestern Oklahoma State Weatherford 2005
Marissa Zook Southwestern Oklahoma State Waynoka 2005
Matt Vice Southwestern Oklahoma State Drumright 2005
Travis Hasley Southwestern Oklahoma State Frederick 2005
Cameron Henderson Southwestern Oklahoma State Weatherford HS 2004
Eric Torgerson St John's Annapolis Eleanor Roosevelt 2003
Meghan Stutz St. Bonaventure Mt. Mercy 2005
Ryan Shannon St. Bonaventure Brockport 2004
Nick Visano St. Bonaventure Bishop Timon 2003
Jason Schultz St. Bonaventure Penfield 2002
Ian Johnson St. John Fisher Sodus 2005
Jen Grzebinski St. John Fisher Cheektowaga 2005
Jenn Driessen St. John Fisher Marion 2005
Katie Anne St. John Fisher Webster Thomas 2005
Sarah Briggs St. John Fisher Lyons 2005
Amanda Ross St. John Fisher Wilson Magnet 2004
Patty D'Ardvini St. John Fisher Red Jacket 2004
Sarah Sobczynski St. John Fisher Cleveland Hill 2004
Seth Pohorence St. John Fisher Geneva DeSales 2004
Tom Tharp St. John Fisher Penn Yan 2004
Chris Moody St. John Fisher Spencerport 2003
Julie Mosakowski St. John Fisher Aquinas 2003
Kelly Irwin St. John Fisher Berne-Knox-Westerlo 2003
Marie Heberger St. John Fisher Aquinas 2003
Matt Frometa St. John Fisher Lake Shore 2003
Tom Meyer St. John Fisher Mt. Morris 2003
Amanda Harris St. John Fisher Hilton 2002
Katie Cloonan St. John Fisher Mt. Morris 2002
Manar Darwish St. John Fisher School of the Arts 2002
Mike Messenger St. John Fisher Eastridge 2002
Lynn DiSalvo St. John’s College (NM & MD) School without Walls 2004
Sonya Borys St. John’s College (NM & MD) Mercy 2004
George Brown St. John’s University (NY) Corcoran 2004
Brad Hamling St. Lawrence Brockport 2005
Nick Czop St. Lawrence Coxsackie-Athens 2003
Stephanie Peek St. Lawrence Lewiston-Porter 2002
Jason Rhodes St. Leo University Cape Coral 2003
Zach Kimberling St. Louis North Cedar 2005
Bill Moran St. Louis University St. Benedict at Auburndale 2003
Andy Spurgin St. Olaf Estherville Lincoln Central 2004
Karin Donhowe St. Olaf Niskayuna 2003
Jeff Simonds St. Rose Lansingburgh 2005
Katie VanDenBerghe St. Rose Greece Olympia 2005
Mary Nealon St. Rose Bishop Maginn 2005
Craig Cash St. Rose Mohonasen 2003
Catherine Wargo St. Thomas (TX) Voorheesville 2005
Alan Campbell Stanford Saegertown 2005
Alex Inman Stanford Fremd 2005
Blair Nathan Stanford New Trier 2005
Eric Lin Stanford Paul Lawrence Dunbar 2005
Kevin Koai Stanford Mission San Jose 2005
Kevin Koai Stanford Mission San Jose 2005
Adam Hahn Stanford Armstrong 2004
Alex McInturff Stanford Altamont 2004
Dan Novinson Stanford Detroit Country Day 2004
David Hall Stanford Altamont 2004
Fausto Inestroza Stanford Hart 2004
Justin Chung Stanford Solon 2004
Kevin Chao Stanford Williamsville East 2004
Silvia Loica-Mersa Stanford Dana Hills 2004
Hammad Ahmed Stanford Chattahoochee 2003
Meridith McColl Stanford Capistrano Valley 2003
Momo Liu Stanford Ithaca 2003
Ryan Vinyard Stanford Walton 2003
Nicholas Hsu Stanford Trinity High School 2002
Peter Nilson Stanford Eleanor Roosevelt 2002
Julie Labanowski Stetson College (FL) Mercy 2004
Ruchi Amin Stevens Institute Rush-Henrietta 2005
Kris Staub Suffolk Wayne 2005
Cali Zimmerman SUNY @ Albany Spencerport 2005
Charles Westbrook SUNY @ Albany Brockport 2005
Kyle White SUNY @ Albany Lansingburgh 2005
Mark Nihn SUNY @ Albany Lansingburgh 2005
Matt DeBall SUNY @ Albany Gloversville 2005
Nate Schwartz SUNY @ Albany Gloversville 2005
Aezad Aftab SUNY @ Binghamton Williamsville North 2005
Bob Wright SUNY @ Binghamton Berne-Knox-Westerlo 2005
Chelsea Griswold SUNY @ Binghamton Wayne 2005
Jake Fox SUNY @ Binghamton City Honors 2005
Jen Chenu SUNY @ Binghamton Depew 2005
Jill Karp SUNY @ Binghamton Depew 2005
Kelly Litz SUNY @ Binghamton Depew 2005
Phuong Nguyen SUNY @ Binghamton Fowler 2005
Jason Post SUNY @ Brockport Elba 2005
Katie Majewski SUNY @ Brockport West Seneca East 2005
Kevin Speer SUNY @ Brockport Greece Odyssey 2005
Kristin Bourdeau SUNY @ Brockport Mohonasen 2005
Leyna Johnson SUNY @ Brockport Spencerport 2005
Lindsay Hansen SUNY @ Brockport Penn Yan 2005
Matt Paige SUNY @ Brockport Greece Odyssey 2005
Nick Johnson SUNY @ Brockport Hilton 2005
Pam Barchet SUNY @ Brockport Kendall 2005
Spencer Crosby SUNY @ Brockport Livonia 2005
Tim Proehl SUNY @ Brockport Cleveland Hill 2005
Will Sturnick SUNY @ Brockport Greece Athena 2005
Deidre Kelley SUNY @ Buffalo [Buff St.] West Seneca West 2005
Kate Szymaszek SUNY @ Buffalo [Buff St.] Nardin 2005
Mike Kratchovil SUNY @ Buffalo [Buff St.] Kenmore East 2005
Andrew Andrzecjak SUNY @ Buffalo [UB] Kenmore East 2005
Hannah Baker SUNY @ Buffalo [UB] Honeoye 2005
Jack Soos SUNY @ Buffalo [UB] Williamsville North 2005
Jenn Kubicki SUNY @ Buffalo [UB] Nardin 2005
Jeremy Detwiler SUNY @ Buffalo [UB] Iroquois 2005
Jordan Zyglis SUNY @ Buffalo [UB] Lancaster 2005
Josh Gardner SUNY @ Buffalo [UB] Brockport 2005
Julie Kujawinski SUNY @ Buffalo [UB] West Seneca East 2005
Justine Kish SUNY @ Buffalo [UB] Mt. Mercy 2005
Katie Gonsiewski SUNY @ Buffalo [UB] Bishop Maginn 2005
Kim Cuddy SUNY @ Buffalo [UB] Mt. Mercy 2005
Kim Nguyen SUNY @ Buffalo [UB] Cheektowaga 2005
Kristina Cirocco SUNY @ Buffalo [UB] Depew 2005
Matt Columbo SUNY @ Buffalo [UB] Webster Thomas 2005
Melody Gifford SUNY @ Buffalo [UB] Lyons 2005
Mike Maher SUNY @ Buffalo [UB] St. Joseph's 2005
Molly Dawson SUNY @ Buffalo [UB] Depew 2005
Molly Deegan SUNY @ Buffalo [UB] Mercy 2005
Pat Stahl SUNY @ Buffalo [UB] Webster Thomas 2005
Pete Pijanowski SUNY @ Buffalo [UB] Lake Shore 2005
Rob Burgett SUNY @ Buffalo [UB] Gates Chili 2005
Rob Calvete SUNY @ Buffalo [UB] Churchville-Chili 2005
Rob Sugar SUNY @ Buffalo [UB] Grand Island 2005
Ryan Miller SUNY @ Buffalo [UB] Holland 2005
Sam Webster SUNY @ Buffalo [UB] Greece Athena 2005
Sean Fitzpatrick SUNY @ Buffalo [UB] Guilderland 2005
Sean Peterson SUNY @ Buffalo [UB] Geneseo 2005
Victoria Rader SUNY @ Buffalo [UB] West Seneca West 2005
Alex Miller SUNY @ Fredonia Pembroke 2005
Andy Ehnes SUNY @ Fredonia JFK 2005
Gerald Aragon SUNY @ Fredonia Wayne 2005
Jason Wypij SUNY @ Fredonia Lake Shore 2005
Katie Spring SUNY @ Fredonia Penfield 2005
Oliver Fox SUNY @ Fredonia Geneseo 2005
Rebecca Elliot SUNY @ Fredonia Cal-Mum 2005
Sarah Marchitelli SUNY @ Fredonia Gates Chili 2005
Aeriel Donovan SUNY @ Geneseo Keshequa 2005
Allie Pink SUNY @ Geneseo Pittsford Sutherland 2005
Chris Lonnen SUNY @ Geneseo Albion 2005
Don Lansing SUNY @ Geneseo Lansingburgh 2005
Elizabeth Hetrick SUNY @ Geneseo Barker 2005
Erin Blind SUNY @ Geneseo Greece Olympia 2005
KC Kubli SUNY @ Geneseo Honeoye 2005
KC Rampe SUNY @ Geneseo Victor 2005
Kerry Laboski SUNY @ Geneseo Gates Chili 2005
Ketura Kelly SUNY @ Geneseo Livonia 2005
Kyle Souhrada SUNY @ Geneseo Pittsford Sutherland 2005
Melissa Cummings SUNY @ Geneseo Marion 2005
Nicole Kepner SUNY @ Geneseo Lansingburgh 2005
Sarah Passafiume SUNY @ Geneseo Cleveland Hill 2005
Sean Kirkpatrick SUNY @ Geneseo Gates Chili 2005
Cecelia Wallace SUNY @ New Paltz Fowler 2005
James Simpson SUNY @ Oneonta Duanesburg 2005
Rich Kardis SUNY @ Oneonta Lansingburgh 2005
Bob Sampson SUNY @ Oswego Lyons 2005
Chris Niedbala SUNY @ Oswego Cleveland Hill 2005
Dan Nau SUNY @ Oswego North Rose-Wolcott 2005
Greg Dickens SUNY @ Oswego Clyde-Savannah 2005
Jacob Gardner SUNY @ Oswego Lyons 2005
Jon Witherhead SUNY @ Oswego Sodus 2005
Matt Gipp SUNY @ Oswego Berne-Knox-Westerlo 2005
Tim McCann SUNY @ Plattsburgh Kenmore East 2005
Abigail Montgomery SUNY @ Purchase Corcoran 2005
Bill Todd SUNY @ Purchase Kenmore East 2005
Jackie Young SUNY @ Purchase Lyons 2005
Jeff Mathias SUNY @ Purchase Wheatland-Chili 2005
Stephanie Williams SUNY @ Purchase Wayne 2005
Farah Rahman SUNY @ Stony Brook Cheektowaga 2005
Jake Murray SUNY @ Stony Brook Holland 2005
Pat Boerner SUNY @ Stony Brook Brockport 2005
Amanda Polsonilli SUNY Albany Voorheesville 2004
Ben Gibson SUNY Albany Voorheesville 2004
Dave Strosberg SUNY Albany Albany 2004
Drew Smith SUNY Albany Geneseo 2004
Josh Routhier SUNY Albany Webster Thomas 2004
Laura Buckner SUNY Albany East Rochester 2004
Dan Raiman SUNY Albany Rush-Henrietta 2003
Jodi Penna SUNY Albany Nardin 2003
Joe Zambon SUNY Albany Canisius 2003
Lauren Mendolera SUNY Albany Nardin 2003
Ted Hansen SUNY Albany Doane Stuart 2003
Angela Murphy SUNY Albany Clyde-Savannah 2002
Brian Fessler SUNY Albany Kendall 2002
Shantell Harter SUNY Albany Clyde-Savannah 2002
Ryan Furman SUNY Binghamton Clyde-Savannah 2004
Ali Kincaid SUNY Binghamton Brockport 2003
Anthony Pollotta SUNY Binghamton Greece Athena 2003
Jason Cozza SUNY Binghamton Williamsville South 2003
Mike Raleigh SUNY Binghamton East Aurora 2003
Andrew Gardner SUNY Binghamton Brockport 2002
Brad Mudrzynski SUNY Brockport Elba 2004
Britney Williams SUNY Brockport Holley 2004
Jen Garno SUNY Brockport North Rose-Wolcott 2004
Jessica Thaine SUNY Brockport Kendall 2004
Jessie Preston SUNY Brockport Kenmore East 2004
Linda Lewis SUNY Brockport Canandaigua 2004
Tyler Swanger SUNY Brockport Kendall 2004
Will Corcoran SUNY Brockport Greece Olympia 2004
George Fling SUNY Brockport Kendall 2003
Jessica Taft SUNY Brockport Keshequa 2003
Melissa Leahy SUNY Brockport Wayne 2003
Ryan Zimmer SUNY Brockport Brockport 2003
Susan Bozenhard SUNY Brockport Aquinas 2003
Dan Cole SUNY Brockport Holley 2002
Jacquie Simmons SUNY Brockport Brockport 2002
Laura Butler SUNY Brockport Orchard Park 2002
Matt O'Hara SUNY Brockport Brockport 2002
Ben Kugel SUNY Buffalo [Buff. St] Cleveland Hill 2004
Johannes DeJong SUNY Buffalo [Buff. St] East Aurora 2004
Peter Trippett SUNY Buffalo [Buff. St] Keshequa 2004
Dan Koch SUNY Buffalo [Buff. St] Pal-Mac 2003
Alex Dorofy SUNY Buffalo [UB] Greece Olympia 2004
Alex Nelson SUNY Buffalo [UB] City Honors 2004
Bobby Wurstner SUNY Buffalo [UB] Cleveland Hill 2004
Brandon Anderson SUNY Buffalo [UB] Corcoran 2004
Carey Marrinan SUNY Buffalo [UB] Grand Island 2004
Chad Hockin SUNY Buffalo [UB] East Rochester 2004
Cole Butzek SUNY Buffalo [UB] Cheektowaga 2004
Dan Rosenberg SUNY Buffalo [UB] Irondequoit 2004
Devin Broadwell SUNY Buffalo [UB] Marcus Whitman 2004
Elizabeth Harrington SUNY Buffalo [UB] Bloomfield 2004
Jason Doyle SUNY Buffalo [UB] Pembroke 2004
John Iuranich SUNY Buffalo [UB] City Honors 2004
Josh Russell SUNY Buffalo [UB] City Honors 2004
Josh Souter SUNY Buffalo [UB] City Honors 2004
Kate Carr SUNY Buffalo [UB] Cheektowaga 2004
Kathleen Hourihan SUNY Buffalo [UB] Nardin 2004
KC Lanigan SUNY Buffalo [UB] Mt. Mercy 2004
Matt Miller SUNY Buffalo [UB] Churchville-Chili 2004
Mickey Carroll SUNY Buffalo [UB] Holland 2004
Mike Hall SUNY Buffalo [UB] Brockport 2004
Mike Hilburger SUNY Buffalo [UB] JFK 2004
Mike Vallina SUNY Buffalo [UB] Grand Island 2004
Nick Hahn SUNY Buffalo [UB] Grand Island 2004
Pat Jakubowski SUNY Buffalo [UB] Depew 2004
Pete Goodridge SUNY Buffalo [UB] Marion 2004
Peter Ruocco SUNY Buffalo [UB] Canisius 2004
Rob Przybycz SUNY Buffalo [UB] Cleveland Hill 2004
Rob Uplinger SUNY Buffalo [UB] Holland 2004
Tim Russell SUNY Buffalo [UB] Wayne 2004
Adam Heiermann SUNY Buffalo [UB] Cheektowaga 2003
AJ Hladczuk SUNY Buffalo [UB] Williamsville North 2003
Andrew LaFica SUNY Buffalo [UB] Pal-Mac 2003
Andrew Willson SUNY Buffalo [UB] Iroquois 2003
Andy Eckert SUNY Buffalo [UB] City Honors 2003
Cheryl Smith SUNY Buffalo [UB] Cheektowaga 2003
Chris Ahearn SUNY Buffalo [UB] Churchville-Chili 2003
Drew Armusewicz SUNY Buffalo [UB] Grand Island 2003
Ed Matrak SUNY Buffalo [UB] Kenmore East 2003
Eric Vogan SUNY Buffalo [UB] Lake Shore 2003
Eric Winston SUNY Buffalo [UB] Rush-Henrietta 2003
Erin Brind'Amour SUNY Buffalo [UB] Marcus Whitman 2003
Erin Heberle SUNY Buffalo [UB] Pal-Mac 2003
Evan Kolber SUNY Buffalo [UB] Kenmore East 2003
Evan Reed SUNY Buffalo [UB] Williamsville South 2003
Fran Marrano SUNY Buffalo [UB] West Seneca East 2003
George Lever SUNY Buffalo [UB] Bishop Kearney 2003
Jake Miner SUNY Buffalo [UB] Holland 2003
Jeff Curtis SUNY Buffalo [UB] Webster Schroeder 2003
Jeff Kegler SUNY Buffalo [UB] Bishop Timon 2003
Jeremy Gipp SUNY Buffalo [UB] Berne-Knox-Westerlo 2003
John Sullivan SUNY Buffalo [UB] Voorheesville 2003
Jonas Locke SUNY Buffalo [UB] Brockport 2003
Jordan Gleason SUNY Buffalo [UB] Lake Shore 2003
Josh Anderson SUNY Buffalo [UB] West Seneca East 2003
Lisa DelVecchio SUNY Buffalo [UB] Waterloo 2003
Liz Nagel SUNY Buffalo [UB] Holland 2003
Maribeth Ward SUNY Buffalo [UB] Greece Odyssey 2003
Matt Bavaro-Phelan SUNY Buffalo [UB] City Honors 2003
Matt Bertrand SUNY Buffalo [UB] Kendall 2003
Meg Barnes SUNY Buffalo [UB] Holland 2003
Megan Palame SUNY Buffalo [UB] City Honors 2003
Rachel Maggs SUNY Buffalo [UB] Lewiston-Porter 2003
Ryan Bonnett SUNY Buffalo [UB] West Seneca West 2003
Shaun Celi SUNY Buffalo [UB] Depew 2003
Shelley Wilson SUNY Buffalo [UB] Churchville-Chili 2003
Steve Pfetsch SUNY Buffalo [UB] Grand Island 2003
Steve Sonricker SUNY Buffalo [UB] Cheektowaga 2003
Steve Spencer SUNY Buffalo [UB] Cal-Mum 2003
Tom Barchet SUNY Buffalo [UB] Kendall 2003
Zach Todtenhagen SUNY Buffalo [UB] Holland 2003
Alison Merner SUNY Buffalo [UB] City Honors 2002
Andy Stuntz SUNY Buffalo [UB] Holland 2002
Ben Robboy SUNY Buffalo [UB] Fairport 2002
Brian Glaser SUNY Buffalo [UB] Kenmore East 2002
Bryan Gubb SUNY Buffalo [UB] Elba 2002
Charles Biondolillo SUNY Buffalo [UB] Hamburg 2002
Dave Cieslik SUNY Buffalo [UB] City Honors 2002
Greg Fisher SUNY Buffalo [UB] Holland 2002
Joe Salazar SUNY Buffalo [UB] Orchard Park 2002
Jon Rich SUNY Buffalo [UB] Kenmore East 2002
Julie Raimonde SUNY Buffalo [UB] West Seneca West 2002
Mike McAllister SUNY Buffalo [UB] Holley 2002
Stephen Coleman SUNY Buffalo [UB] City Honors 2002
Steve Slocum SUNY Buffalo [UB] Penfield 2002
Tim Thorpe SUNY Buffalo [UB] Fairport 2002
Allison Charette SUNY C @ Potsdam Lansingburgh 2005
Jeff Olshan SUNY C of Env. Sci and For Irondequoit 2002
Ken Steinmetz SUNY C of Env. Sci and For Elba 2002
Ryan Thomas SUNY Cortland Pal-Mac 2003
Matt Juba SUNY Cortland Greece Athena 2002
Lynn Metcalf SUNY ESF Albion 2005
Zach Walton SUNY ESF Pal-Mac 2003
Andy Wilmore SUNY Fredonia Lake Shore 2004
Daniel Pitnell SUNY Fredonia Irondequoit 2004
Jim Wright SUNY Fredonia Grand Island 2004
Kellen Murphy SUNY Fredonia Kenmore East 2004
Kelly Reumann SUNY Fredonia Holland 2004
Matt McVoy SUNY Fredonia Bethlehem 2004
Nick DelBello SUNY Fredonia JFK 2004
Rick Reuman SUNY Fredonia Lake Shore 2004
Stephanie Faatz SUNY Fredonia Cal-Mum 2004
Tim Heald SUNY Fredonia Wayne 2004
Ed Klavoon SUNY Fredonia Bishop Timon 2003
Sarah Thomas SUNY Fredonia Bloomfield 2003
Seth Wallace SUNY Fredonia Geneseo 2003
Alison Schmitt SUNY Fredonia Greece Arcadia; 2002
Martin Gallagher SUNY Fredonia Bishop Timon 2002
Mike Bisson SUNY Fredonia Hamburg 2002
Theresa Tower SUNY Fredonia Lewiston-Porter 2002
Tim Lent SUNY Fredonia Cal-Mum 2002
Alicia Thomas SUNY Geneseo Cal-Mum 2004
Anastasia Stumpf SUNY Geneseo Greece Athena 2004
Andy Hoth SUNY Geneseo East Aurora 2004
Andy Scott SUNY Geneseo East Aurora 2004
Dan Fouchie SUNY Geneseo Rush-Henrietta 2004
Henry Adams SUNY Geneseo Keshequa 2004
Ian Sadlocha SUNY Geneseo St. Joseph's 2004
Jason Miller SUNY Geneseo Bloomfield 2004
Joe Easton SUNY Geneseo School of the Arts 2004
Justin Suhr SUNY Geneseo Albion 2004
Tom Gallagher SUNY Geneseo Wheatland-Chili 2004
Cody Catalfano SUNY Geneseo Berne-Knox-Westerlo 2003
Crystal Mosher SUNY Geneseo School of the Arts 2003
Dan O'Connell SUNY Geneseo Berne-Knox-Westerlo 2003
Eli Hibit SUNY Geneseo West Seneca East 2003
Kate Eichenberger SUNY Geneseo Sodus 2003
Katie Owens SUNY Geneseo Kenmore East 2003
Neil Halvorson SUNY Geneseo West Seneca West 2003
Andrew Mosher SUNY Geneseo Eastridge 2002
Kelly Gaskin SUNY Geneseo Brockport 2002
Melissa Roloson SUNY Geneseo Sodus 2002
David Czamara SUNY Institute of Technology Lansingburgh 2005
Phil Kadet SUNY New Paltz East Aurora 2003
Kris Mosher SUNY of Ag Tech Honeoye Falls-Lima 2002
Mark Francis SUNY of Ag Tech Coblskil Pal-Mac 2003
Adam Loucks SUNY of Tech Alf Marion 2002
Greg Shaw SUNY of Tech Alfred Mohonasen 2003
Matt Ruf SUNY of Tech Alfred Spencerport 2003
Andrea DeMarco SUNY of Tech Alfred [Alfred St] Keshequa 2004
Josh DeGiule SUNY of Tech Alfred [Alfred St] Duanesburg 2004
Justin Hanagan SUNY of Tech Alfred [Alfred St] Wayne 2004
McKenna Grehlinger SUNY of Tech Alfred [Alfred St] Holland 2004
Melissa Elliott SUNY of Tech Alfred [Alfred St] Elba 2004
Pat Cox SUNY of Tech Alfred [Alfred St] Holland 2004
Ryan Krebs SUNY of Tech Alfred [Alfred St] Webster Thomas 2004
Tim Beechler SUNY of Tech Alfred [Alfred St] Holland 2004
Cassidy Jasinski SUNY Oneonta Lake Shore 2004
Andrew Northrup SUNY Oneonta Coxsackie-Athens 2003
Bryan Schuff SUNY Oneonta Brockport 2002
DJ Austen SUNY Oswego Mt. Morris 2004
Jim Link SUNY Oswego Wayne 2004
Jill Tompkins SUNY Oswego Greece Odyssey 2003
McKenneth Blue SUNY Oswego Wayne 2003
Tahnya Barnett SUNY Oswego Wayne 2003
Barry Hettler SUNY Oswego Greece Olympia 2002
Colin McAllister SUNY Oswego Elba 2002
Dawn Blasczak SUNY Oswego Clyde-Savannah 2002
Jamie Castellano SUNY Oswego Clyde-Savannah 2002
John Power SUNY Oswego Red Jacket 2002
Sean Brinkman SUNY Plattsburgh Spencerport 2004
Dave Abramowitz SUNY Plattsburgh Williamsville South 2003
Erin Norton SUNY Potsdam Stillwater 2004
Kari McLoughlin SUNY Potsdam Stillwater 2004
Tyler Avnet SUNY Potsdam West Seneca West 2004
Jessy Fregoe SUNY Potsdam Mohonasen 2003
Will Mehls SUNY Potsdam Canandaigua 2003
Amanda Tiffany SUNY Potsdam Berne-Knox-Westerlo 2002
Amanda Scigaj SUNY Purchase City Honors 2003
Nate Spengler SUNY Purchase East Aurora 2003
Alec Miller SUNY Purchase School w/o Walls 2002
Gareth Barry SUNY Purchase School w/o Walls 2002
Jason Klice SUNY Purchase Mt. Morris 2002
Nicole Barry SUNY Stony Brook Bloomfield 2004
Andrew MacDonald SUNY Stony Brook Holland 2003
Azure Hansen SUNY Stony Brook Marion 2003
Matt Komorowski SUNY Stony Brook St. Joseph's 2003
Laura Costello SUNY Stony Brook Coxsackie-Athens 2002
Cody Rath SUNY Tech @ Alfred Kendall 2005
Jake Wyzykiewicz SUNY Tech @ Alfred Iroquois 2005
Rachel Howell SUNY Tech @ Alfred Keshequa 2005
Kira Hansen SUNY Tech @ Canton Marion 2005
Sam Carlson SUNY Tech @ Coblskil Berne-Knox-Westerlo 2005
Chad Noble SUNY Tech @ Morrisville Livonia 2005
Karl Driesel SUNY Tech @ Morrisville Kendall 2005
Eric Peterson Susquehanna Saegertown 2005
Tom Sutcliffe Susquehanna College Lewiston-Porter 2002
Helen Chmura Swarthmore Geneva 2005
Henry Heaton Swarthmore Geneva 2005
Armand Russo Swarthmore Bloomfield 2004
John Russo Swarthmore Bloomfield 2004
Reid Larson Swarthmore General McLane 2004
Wren Elhai Swarthmore Maggie Walker 2004
Andrew Brown Swarthmore Niskayuna 2003
Emily Gasser Swarthmore Ithaca 2003
Lisa Gunaydin Swarthmore State College 2003
Miriam Newman Swarthmore Brockport 2003
Shingo Murata Swarthmore Sanford 2003
John Williams Swarthmore Canisius 2002
Matt Fiedler Swarthmore Brighton 2002
Tonny Guan Swarthmore or CMU Sanford 2003
Amanda Palmer Syracuse Gates Chili 2005
Becka Griffin Syracuse Elba 2005
Brett Mauer Syracuse Geneva 2005
Chris Birk Syracuse Fowler 2005
Chris Ruscher Syracuse Gates Chili 2005
Danielle Sanford Syracuse Corcoran 2005
Gary Kent Syracuse Depew 2005
Laura Ondrich Syracuse Fayetteville-Manlius 2005
Meyer Giordano Syracuse Manlius-Pebble Hill 2005
Noel Pauli Syracuse Shenendehowa 2005
Casey Callaghan Syracuse Corcoran 2004
Chris Fisher Syracuse Gates Chili 2004
David Arey Syracuse Doane Stuart 2004
Luke Wojdylo Syracuse Albion 2004
Nate Needem Syracuse School of the Arts 2004
Caitlin Hart Syracuse School of the Arts 2003
John Lindley Syracuse Geneva DeSales 2003
Lesley Stefan Syracuse Voorheesville 2003
Megan Hickey Syracuse Geneva 2003
Sam Eschenbrenner Syracuse Ithaca 2003
Andrew McDowell Syracuse St. Anne's Belfield 2002
Brent Irving Syracuse East 2002
Pat Malacaro Syracuse Canisius 2002
Duncan Williams Tallahassee CC Robert F. Munroe 2005
Ryan Louvain Tampa Geneseo 2005
Vincent Prior Tampa Christian Brothers Acad. 2002
Josh Melder TCU Caddo Magnet 2003
Drew Snyder Temple North Allegheny 2005
Paul Kuhne Temple Albany 2005
Dave Hausler Temple Niskayuna 2003
Matt Lynn Tennessee Tech Cookeville 2003
Tyler Pannell Tennessee Tech Cookeville 2003
Josh Bohannon Tennessee/Knoxville Cookeville 2003
Noel Barnard Tennessee/Knoxville Cookeville 2003
Christina Skelton Texas St. Stephens Episcopal 2004
Michelle French Texas Ysleta 2004
Shane Lin Texas Plano East 2003
Andrew Tran Texas Clear Lake 2002
Brandon Sokol Texas A&M Klein 2004
D.J. Perry Texas A&M Benton 2004
Daniel Blaylock Texas A&M Waller 2004
Sunil Aradhya Texas A&M Waller 2004
Will Hailey Texas A&M Caddo Magnet 2003
Alex Norwood Toledo Defiance 2003
Stefan Hartman Toronto Pittsford Sutherland 2005
Peter Shakotko Toronto Hasting 2004
Alan Rosenhoch Toronto City Honors 2002
Kevin Wells Transylvania Johnson Central 2004
John Michael Stovall Trinity (San Antonio) St. John's 2004
Laura Christie Trinity (San Antonio) St. Stephens Episcopal 2004
Ben Schacht Trinity College Brighton 2004
Matt Machtel Trocaire Cleveland Hill 2005
Matthew Olson Truman State Shawnee Mission 2005
Christopher Halsey Truman State 2003
Kyle Hill Truman State Liberty 2003
Jon Matthew Truman State 2002
Melissa McCush Truman State Savannah 2002
Casey Fein Tufts Saratoga Springs 2005
Evans Clinchy Tufts Charlottesville 2005
Josh Willis Tufts Brighton 2005
Scott Schreiber Tufts Park School 2005
Zach Baum Tufts Albany 2005
Chandler Downs Tufts Avon 2004
Dan Freeman Tufts Voorheesville 2004
Ethan Searl Tufts Berne-Knox-Westerlo 2004
Jessica Scott-Dutcher Tufts School of the Arts 2004
Emily Eckert Tulane City Honors 2005
Jason Dickman Tulane Solon 2005
Carla Bock Tulane Livonia Stevenson 2002
Carrie Fogg Tulane Brockport 2002
Kendall Vingua Tulane Wayland Academy 2002
Trey Ballew Tulsa Pryor 2005
Geoffrey Whittaker Tulsa Edmond Home School 2004
Grant Baker Tulsa Booker T. Washington 2004
Jason Eubanks Tulsa Salina HS 2004
Sam Green Tulsa Edmond Memorial 2004
Sam Nolting Tulsa Berkeley H.S. 2004
Samantha Hurt Tulsa Preston HS 2004
Spencer Young Tulsa Broken Arrow HS 2004
William Cochran Tulsa McLoud HS 2004
Grant Thomas Lester Tulsa OSSM/Catoosa 2003
Pheobe Daugherty Tulsa Booker T. Washington 2003
Ryan Thomas Tulsa Grove 2003
Mike Daeffler U. S. Coast Guard Acad. Waterloo 2004
Reagan Rafferty U. S. Military Acad. [Army] Victor 2004
James Amberg U. S. Naval Acad. [Navy] Marcus Whitman 2004
Donald Ye UC Berkeley San Mateo 2005
Michael Liu UC Davis Ames High School 2004
Tessa Williams UC Davis Dana Hills 2004
Zachary Miller UC Irvine Los Alamitos High School 2002
Neil Fujiwara UC Riverside Los Alamitos 2004
Andy Manoske UC Santa Clara San Mateo 2005
Irish Show UC Santa Cruz San Mateo 2005
Nicholas Wells UCI Capistrano Valley 2003
Clifford Galiher UCLA Half Moon Bay 2005
James Dunn UCLA Ygnacio Valley 2004
Jeff Cheng UCLA Mission San Jose 2004
Priya Thaker UCLA Capistrano Valley 2004
Brian Rosenbaum UCLA Capistrano Valley 2003
Dwight Wynne UCLA Capistrano Valley 2003
Charles Meigs UCLA Los Alamitos High School 2002
Patrick Gillard UCLA or USC De La Salle 2004
Michael Wilson UC-Santa Cruz Berkeley H.S. 2004
Christine Pai UCSB Dana Hills 2004
Alex DeSmet UCSD Hart 2004
Keith Punapala UCSD Hart 2004
Mark Flores UCSD Hart 2004
Pasand Lakereddy UCSD Bentley 2004
Vernon Brown UCSD Half Moon Bay 2004
Adam Herring UNC Dorman 2003
Joel Merriman UNC East Aurora 2003
Carr Harkrader UNC Walter Williams High School 2002
Terence McNamara UNC Walter Williams High School 2002
Ian Cotton UNC Wilmington Geneseo 2003
Jeremy Vasta Union Brockport 2005
Joe McCarthy Union Duanesburg 2005
Kevin Fallon Union Bishop Maginn 2005
Michael Bono Union Shenendehowa 2005
Sean Geary Union Williamsville North 2003
Zach Schrantz Union Williamsville South 2003
Jimmy Duchesne Union College Geneva 2002
Andrew Bigness Union College (NY) LaSalle 2004
Ashley Braniecki Union College (NY) Cheektowaga 2004
Daniel Harkenrider Union College (NY) Doane Stuart 2004
Michael Gillin Union College (NY) Livonia 2004
Holly Bigelow United States Air Force Academy Barker 2005
Matt Hannan United States Air Force Academy Geneva 2005
Peter Karski United States Air Force Academy Geneva DeSales 2005
Josh Coffie United States Military Academy Berlin 2005
Devlin Winkelstein United States Military Academy Canisius 2002
Marjana Mair United States Military Academy Mohonasen 2002
Zachary Horan United States Military Academy Fort Mill 2002
Chris O'Keefe United States Naval Academy St. Charles 2005
George Schaertl United States Naval Academy Red Jacket 2005
Peter Luksik United States Naval Academy Bishop McCort 2005
Alex Kaufman USC Regina 2005
An Phuoc Nguyen USC Classen 2005
Greg DeVries USC Okemos 2005
Victor Lee USC Mission San Jose 2005
Zach Witeof USC Tippicanoe 2005
Justin Seighman USC Wayland Academy 2004
Elizabeth So USC Capistrano Valley 2003
Shad Small USC or Oberlin Acalanes 2004
Ayiub Bruck UT-Dallas Plano East 2004
Saul Sosa UTEP Ysleta 2005
Assiel Robles UTEP Ysleta 2004
Geoffrey Owen UTEP Ysleta 2004
Maria Rodriguez UTEP Ysleta 2002
Carl Boschert Valparaiso St. Andrew's Episcopal 2003
Joshua Keaton Valparaiso Greece Arcadia 2002
Chris McGeady Vanderbilt Conserve School 2005
Tyler Ritchie Vanderbilt Wayland 2005
Rivers Spencer Vanderbilt St. Andrew's Episcopal 2004
Luis Huerta Vanderbilt St. Benedict at Auburndale 2003
Michael DeLisle Vanderbilt Webb High School 2002
Walter Saba Vanderbilt Riverdale 2002
David Wojcieshowski Vassar Pittsford Sutherland 2005
Gillian Taormina Vassar Saratoga Springs 2005
Jake Arlein Vassar Averill Park 2005
Reed Dunlea Vassar Averill Park 2005
Lionel Dripps Vassar Charlottesville 2004
Rachel Lee Vassar College Prep 2004
Rachel Moore Vassar Voorheesville 2003
Tyler Crosby Vassar Ithaca 2003
James Freeman Vassar Park School 2002
Zach Barnett Vermont Park School 2004
Ben Galens Vermont Midlakes 2002
Courtney Shelly Villanova Mercy 2005
Kevin Cullen Villanova Bishop Canevin 2005
Nick Hollon Villanova Geneva DeSales 2004
Emily Baldwin Virginia East 2005
Kevin Yuih Virginia Clover Hill 2005
Nick Stroup Virginia Thomas Jefferson 2005
Christiaan Rasmussen Virginia Gonzaga 2004
Colin Shea Virginia Avon 2004
Michael Sollosi Virginia Thomas Jefferson 2004
Michael Wright Virginia Thomas Jefferson 2004
Morgan Cowan Virginia St. Andrews Episcopal 2004
Sarah Hickman Virginia Fisher Catholic 2004
Steven Young Virginia Thomas Jefferson 2004
Jason Sacks Virginia 2003
Shekar Sidarth Virginia Thomas Jefferson 2003
Steve Yang Virginia Thomas Jefferson 2003
Lian Duan Virginia Thomas Jefferson High School 2002
Margaret Olson Virginia Maggie Walker Governor's Sch 2002
Meg Olson Virginia Maggie Walker Governor's Sch 2002
Victoria Chiou Virginia Maggie Walker Governor's Sch 2002
Vinod Kondragunta Virginia Commonwealth Clover Hill 2005
Ryan Eargle Virginia Tech Archbishop Spaulding 2002
Sean Settle Virginia Tech Beavercreek 2002
Mark Floramo W. New England College Aquinas 2002
Reed Pendergrass Wake Forest Heritage 2005
Taylor Olson Wartburg Estherville Lincoln Central 2004
Phillipe Austria Washington Medical Lake 2005
Dan Kubitz Washington Kelso 2003
Nathan Crissey Washington Ygnacio Valley 2003
(name unknown) Washington Capital 2002
(name unknown) Washington State Capital 2002
Beth Pollot Washington-St Louis Pittsford Sutherland 2005
Zi Wang Washington-St Louis Shenendehowa 2005
Dafang Zhang Washington-St. Louis OSSM 2005
Aaron Apple Washington-St. Louis Averill Park 2004
Andrew Brantley Washington-St. Louis St. John's 2004
Jon Pinyan Washington-St. Louis Bergen County Academies 2003
Sharon Jin Washington-St. Louis Victor 2003
Sumit Som Washington-St. Louis Enid 2003
Tom Poccia Washington-St. Louis Penfield 2003
Joe (last name unknown) Washington-St. Louis St. Stephen's 2002
Alexandra Resnick Wellesley Manlius-Pebble Hill 2005
Stephanie-Lydia Njemanze Wellesley St. Andrew's Episcopal School 2005
Edith Rich Wellesley Keshequa 2004
Lindsay Dennis Wellesley Cedar Rapids Washington H.S. 2004
Liz Babiarz Wells Geneva DeSales 2005
Kristin Whitcomb Wells North Rose-Wolcott 2004
Alex Levy Wesleyan Williamsville East 2004
Grant Hutchinson West Florida Woodham 2003
James Villanueva West Point Bloomfield 2004
Richard Kim Westmont Avon 2004
Elizabeth Cok Wheaton College School of the Arts 2002
Brian Streicher William & Mary Greece Athena 2005
Liz Owerbach William & Mary Penfield 2005
Matt Beato William & Mary Williamsville North 2005
Jonathan Chan William & Mary Clover Hill 2005
Jennie Davy William & Mary Albion 2004
Joe Andrews William & Mary Penfield 2004
John McLean William & Mary Clover Hill 2004
Michael Evans William & Mary New Trier 2004
Neel Rai William & Mary Maggie Walker 2004
Ben Skolnik William & Mary Catonsville 2003
Brian Kelley William & Mary Catonsville 2003
Nathanial Baldwin William & Mary James Madison 2003
Jeff Pond William & Mary St. Anne's Belfield 2002
Mark Day William & Mary North Allegheny 2002
Matthew Daniel William & Mary Maggie Walker Governor's Sch 2002
Jack Kynion III William Jewell Shawnee Mission 2005
Nathan Weinert William Jewell Winfield 2004
Jared Lunkenheimer Williams Gloversville 2005
Sean Stankovich Williams Bishop Canevin 2005
Allison McAndrew Williams Penfield 2004
Jason Kohn Williams Columbia 2004
Matt Schratz Williams St. Joseph's 2003
Peter Tosirisuk Williams Texas Academy of Math and Science 2003
Jason Law Williams Arcadia 2002
Jeff Wilbur Williams Victor 2002
Andy Phelps Wisconsin Armstrong 2005
Michelle Degrothy Wisconsin Seneca Valley 2005
Erik Saunders Wisconsin Rufus King 2004
Erik Sczygelski Wisconsin Wausau West 2004
Steve Dennett Wittenberg Greece Olympia 2003
Matt Brautigan Wittenburg Fairlawn 2005
Tejas Doshi Wofford Dorman 2004
Vedhas Doshi Wofford Dorman 2004
Aaron Holroyd Worchester Polytech [WPI] Webster Schroeder 2005
Andy Peter Worchester Polytech [WPI] Webster Schroeder 2005
Connor McGrath Worchester Polytech [WPI] Lansingburgh 2005
Chad Fogt Wright State Fairlawn 2005
Alexander Sulyevich Yale duPont Manual 2005
Carlos Lopez Yale North Allegheny 2005
Hannah Shearer Yale La Jolla 2005
Matt Baer Yale Lansingburgh 2005
Raymond Zhong Yale Pittsford Mendon 2005
Allen Bristow Yale Maggie Walker 2004
Ben Colman Yale Albany 2004
Brad Hargreaves Yale Caddo Magnet 2004
Greg Korb Yale Millburn 2004
Jessica Marsden Yale Millburn 2004
Khang Nguyen Yale Plano East 2004
Yian Chen Yale New Trier 2004
John Vinson Yale Booker T. Washington 2003
Jonathan Zweig Yale Caddo Magnet 2003
Lacey Gattis Yale St. Andrew's Episcopal 2003
Matt Baron Yale Montgomery Blair 2003
Yi Su Yale Caddo Magnet 2003
Alex Tilton Yale East 2002
Jacob Leibenluft Yale Richard Montgomery 2002
Jason Davis Yale Williamsville East 2002
Lulu Zhao Yale Brookwood High School 2002
Steve Shadman Yale Richard Montgomery 2002
Vladimir Barash Yale Maret 2002
Derrick Toth Yale or Caltech Choctaw 2003
Anisha Skariah Youngstown State Garfield Heights 2005