East Aurora Lee Spengler Akron
Bob Jones High School Andrew Santi Alabama
Bob Jones High School Christy McGee Alabama
Bob Jones High School Will Warren Alabama
Covenant Christian Academy Matthew Hitt Alabama-Huntsville
Covenant Christian Academy Carter Pelham Alabama-Huntsville
Clyde-Savannah Ashlee Mein Albany College of Pharmacy
LaSalle Institute Mike Zappone Albany College of Pharmacy
Kimball High School Jasper Bergers Albion
Eastern Lebanon County Stephanie Harper Albright
Kenston Anne Stoner Alfred
Geneseo Ben Esham Alfred
Pittsford Mendon Caroline Upton Allegheny
McQuaid Jesuit High School Greg Merz Allegheny
Lakeside High School Alex Urban Allegheny
Eastern Lebanon County Ryan Lineaweaver Alvernia
Duanesburg Zach Siegel American
William Tennent Max Kramer American
Victor Ben Nasta American
Columbus Academy David Crane Amherst
Bloomfield deepti mandiyan Amherst
Eastern Lebanon County Jeffrey Klinger Arcadia
Honeoye Geena Vabulas Arizona
Richard Montgomery Chris Ray Arizona State
Sallisaw Shane Folks Arkansas
Parkview Arts-Science Magnet Andy Stroman Arkansas
Malvern High School Seth Roberts Arkansas State
Malvern High School David Colananni Arkansas State
Mount Vernon Enola Ethan Hodge Arkansas Tech
Benton High School Samuel Collier Arkansas Tech
Greece Arcadia Camillo Kearns Art Institute of Pittsburgh
Lakeside High School Kyle Anderson Baldwin-Wallace
Stillwater Ashley Chambers Bay Path College
Clinton Jordan Graft Baylor
Central Hardin High School Hunter Tychonevich Bellarmine
Webb Richard Meredith Beloit
School of the Arts Henry Argetsinger Beloit
Edison High School Caitlin Hewes Berkeley
San Dieguito Academy Kevin Norman Berkeley
New Trier Moses Chan Berkeley
Millburn High School Alexandra Lane Berkeley
South Medford High School Kosta Horaites Berkeley
Torrey Pines Elise Burton Berkeley
San Dieguito Academy Ken Murch Berkeley
San Dieguito Academy Huachen Bai Berkeley
Arcadia High School Ben Chu Berkeley
Bentley Brett Hallahan Berkeley
Mission San Jose High School Steven Zhao Berkeley
Torrey Pines Andre Blumenstien Berkeley
Western Dalena Nguyen Berkeley
Monta Vista High School Ojas Sangameswara Berkeley
Edison High School Steven Pham Berkeley
Northport High School Chris Kieser Boston College
Holy Names Marin Riley Boston College
Saratoga Springs Alex Grandin Boston University
Penfield Brian MacPherson Boston University
Columbus Academy Jeff Cavanagh Bowdoin
Livingston HS Dan Gillman Brandeis
Livingston HS Nat Lazar Brandeis
Livingston HS Jonah Seligman Brandeis
Schenectady Dan Graham Brandeis
Holy Names Michelle Nguyen-McCarty Brandeis
Webster Schroeder Beth Bowman Brandeis
Bishop Maginn Cassandra Lall Bridgeport
Bloomfield saurya velagapudi Brown
Torrey Pines Jenny Jun Brown
Shanghai American School William Chen Brown
East Brunswick High School Dennis Jang Brown
East Aaron Roberts Brown
Rush-Henrietta Tyler Lucero Brown
Juan Diego Catholic High School Alyson Yeckes Bryn Mawr
Pottsville Brianna DelValle Bucknell
Mustang Scott Cornaby BYU
Greece Arcadia Scott Mancuso BYU
Troy Dillon Fallon BYU
Bergen County Academies Bernadette Bracken Cabrini
McQuaid Jesuit High School Chris Dewan Caltech
Bishop Timon Chris Shea Canisius
Lancaster Justin Rowan Canisius
Iroquois Jacob Cukierski Canisius
Depew Brandon Rueger Canisius
Park School Danyelle Truesdale Canisius
Minnetonka High School Matt Pieh Carleton
Ames High School Emily Kawaler Carleton
Minnetonka High School Peter Ladner Carleton
Lima Christian Rebecca Litteer Cascade College
Holley Laura Bryant Case Western
Solon Ajay Pillai Case Western
Millburn High School Harold Kingsberg Case Western
Keshequa Donna Hoodak Cayuga CC
Shawnee Kristin Colman Cedarville (OH)
Tippecanoe Dan Peters Cedarville (OH)
Mount Vernon Enola Alisa Harral Central Arkansas
Malvern High School Luke Burton Central Arkansas
Malvern High School John Gregory Central Arkansas
Kimball High School Liz Neumann Central Michigan
Jefferson City Alexis Beach Central Missouri
Mustang Joel Baehler Central Oklahoma
Bristow High School Andrea Tallent Central Oklahoma
State College Eric Driscoll Chicago
duPont Manual Yilei Yang Chicago
Strake Jesuit College Prep Adam Perkins Chicago
Moravian Academy Cyndi Bottomley Chicago
Santa Monica High School Fionnan O'Connor Chicago
Saratoga Springs Andrew Ryan Chicago
Governor's School Simha Mummalaneni Chicago
Bentley Aaron Wilson Chicago
Ames High School Emily Moschini Chicago
Grosse Pointe North High School Steve LaRue Chicago
Temple High School Chris Benedik Chicago
Middlebury Union HS Seth Dickinson Chicago
Holmes County High School Mark Hodge Chipola
Holmes County High School Jared Moseley Chipola
Walnut Hills High School Jon Wood Cincinnati
Keystone Oaks High School Brian Sigmund Clarion
Honeoye Keith Matteson Clarkson
Canandaigua Andrew Biernat Clarkson
Bloomfield Nicole Etzel Clarkson
Fort Mill HS David Duncan Clemson
Dorman Amber Chandarana Clemson
Kenston David Kupiec CMU
Avella Chase Midler CMU
Plano East Senior High Lawrence Jesper CMU
East Carla Fergusson CMU
Hammond High School Owen Greeley CMU
McQuaid Jesuit High School Kevin DeVos CMU
North Allegheny Paul Rubritz CMU
Avella Jacob Coffelt CMU
duPont Manual Tye Wang CMU
General McLane A J Ferrick CMU or MIT
Irondequoit Matt Vincent Coastal Carolina
Saint Thomas Academy Kevin O'Neill Coe
Fort Ann Central Joe Koos Colgate
Juan Diego Catholic High School Adam Hughes Colgate
Park School Alli Taylor Colgate
Elba John Macan Colgate
Ursuline Academy Laura Johnson College Misericordia
Fort Mill HS Andrew Alexander College of Charleston
Gloversville Dan Henderson College of St. Rose
Berne-Knox-Westerlo Judd Krasher College of St. Rose
Watervliet Sal Chiera College of St. Rose
Bishop Maginn Meghan Spath College of St. Rose
Holy Names Noel DeGiovine College of the Holy Cross
Park School Emma Schmitt College of Wooster
Governor's School Matt Morrison Collge of William and Mary
Iroquois Andrew Giebel Colorado School of Mines
Bergen County Academies Noam Prywes Columbia
St. Andrew's Episcopal School Amanda Parsons Columbia
Pensacola David Shimel Columbia
E. O. Smith High School Bing Xu Connecticut
Victor Megan Peters Cornell
Canisius Brad Bogdan Cornell
Rush-Henrietta Hanna Smith Cornell
City Honors John Morrow Cornell
Albany Academy for Girls Kunjal Patel Cornell
Churchville-Chili Nick Lombardo Cornell
Broadalbin-Perth John Orlowski Cornell
Geneva DeSales Ellen Quarmby Cornell
La Jolla High School Harin Song Cornell
Williamsville East Jon Cohan Cornell
St. Charles Preparatory Michael Hessenauer Cornell
Albany Academy for Girls Chrissy Dykeman Cornell
Irondequoit Paula Patton Cornell
Brighton Eugene Karlic Cornell
Cornell Sarah Gurney Cornell
Williamsville East Ashwin Rao Cornell
Averill Park Joel Frost-Tift Cornell
Holland Scott Tucker Cornell
Central Macon David Musselwhite Cornell
JFK Suzy Lipowski D'Youville
Bloomfield Emily McGuire Daeman
Cleveland Hill Jason Cumbo Daeman
Pennridge Johanna Evans Dartmouth
Wilmington Charter Austin Zheng Dartmouth
Fairport Chris Kendig Dartmouth
Albany Academy for Girls Rachel Kandath Dartmouth
Greece Olympia Tom Hadley Dartmouth
Bentley Seth Kester Irwin Davidson
Aquinas Michael Ognenovski Dayton
Monta Vista High School Anthony Bello DeAnza JC
Wilmington Charter Claire McBride Delaware
Archmere Academy Bola Verissimo Delaware
Raleigh Charter High Eitan Barlaz Delaware
Saratoga Springs David Durstewitz Dickinson
Marshalltown Katie Fink Drake
Mounds Park Academy Brendan Byrne Drake
Raleigh Charter Chris Hoersting Duke
Wilmington Charter Terry Wu Duke
New Trier Thomas Buley Duke
White Plains Zachary Drillings Duke
Cary Academy Mark Hallen Duke
St. John's School Rish Sinha Duke
Raleigh Charter Andrew Zonderman Duke
Canisius Michael Blake Duke
Bellaire High School Will Flaherty Duke
Canisius David Ungvary Duke
Kane Area Eric Bray Duquesne
Mt. Mercy Kristen Johnson Duquesne
Kane Area Teri Ogorek Edinboro
General McLane Jessica Schweichles Edinboro
Livonia Chris Webb Elim Bible School
Kendall Hannah Billings Elmira
Greece Arcadia Kelly Smith Emerson
University Lab School Christina Welsch Emory
Walt Whitman HS Lee Sutton Emory
Lamar County Comprehensive Anna Wilson Emory
Walter Johnson Alex Price Emory
Minnetonka High School David Benedict Emory
JFK Kristian Betti Erie CC
Cleveland Hill Adam Marino Erie CC
Lake Shore Chris Eich Erie CC
JFK Jami Limardi Erie CC
White Cloud High School Deric Underhill Ferris State
Red Jacket Steve Walker Finger Lakes CC
Red Jacket Sarah Trimm Finger Lakes CC
Red Jacket Dan Gladstone Finger Lakes CC
Vanguard John Pole Florida
Vanguard Richard Amato Florida
Pensacola Joseph Kostansek Florida
Vanguard Nicholas Coutu Florida
duPont Manual Jack Lohan Florida
Grosse Pointe North High School Benjamin Wasmuth Florida
Ocean Lakes High Raymond Lee Florida Tech
Lakeside High School Elie Sanchez Fordham
Canisius Jeff Tyrpak Fordham
Christian Academy of Knoxville Ruth Sills Furman
Pembroke Matt Bonn Genesee CC
Mt. Mercy Brigid Evans George Mason
Summit Sam Zukoff Georgetown
Mayfield High School Carlos de Jesus Leon Georgetown
Mayfield High School Valeria Palacios Georgetown
Holy Names Hilary Hemmings Georgetown
Russell Becca Sicking Georgetown College
Brookwood John Hibbard Georgia
Central Macon Brice Bongiovanni Georgia
Cedar Shoals KJ Walsh Georgia
Brookwood Casey Hogan Georgia State
Roswell Colin Mills Georgia Tech
Chattahoochee High School Kris Purushothaman Georgia Tech
Kent City David Vanderweele Grand Rapids CC
Regina BETH MILLER Grinnell
McDowell Jacolby Short Grove City
Marion Cora Walker GWU
Torrey Pines Ashley Walker GWU
Webb Bart Badgett GWU
Coxsackie Athens Wes Kriby Hamilton
Park School Sean Linehan Hamilton
Temple High School Cedrick Wilson Hampton
Holley Lee Sabo Hartwick
Stillwater Spencer Kemp Hartwick
Mohonasen Amber Tuchovsky Hartwick
Thomas Jefferson Charlotte Seid Harvard
Walnut Hills High School Elizabeth Adams Harvard
Muskogee Barry Bannon Harvard
Juan Diego Catholic High School Anthony Speare Harvard
La Jolla High School Eric Sefton Harvard
Governor's School Xun Zhou Harvard
La Jolla High School Elizabeth Zhang Harvard
Plano East Senior High Jeffery Nanney Harvard
La Jolla High School Matt Bohrer Harvard
Bethel Charles Lee III Harvard
Lakeside School Jane Jiang Harvard
Shanghai American School Dennis Sun Harvard
La Jolla High School Joe Lin Harvard
Albany Academy for Girls Jennifer Amyaegbunam Harvard
Monta Vista Alex Cohn Harvard
Lafayette High School Alice Tzeng Harvard
Pittsford Sutherland Matt Rubenstein Harvard
Williamsville East Robert Niles Harvard
Brighton Lauren Weiss Harvard
Bellaire High School Kyle Bean Harvard
Penfield Misha Goldfeder Harvard
South Medford High School Ana Enriquez Harvard
Grosse Pointe North High School Ruvani Fonseka Harvard
Coweta High School Henry Going Haskell Indian Nations University
Benton High School Adrienne Metcalf Hendrickson
Fisher Catholic Kyle Rainier Hillsdale or Ohio U
Kane Area Jake Maynard Hiram or Vermont
Albany Academy Andrew Griffin Hobart & William Smith
Shenendehowa Brent Karwatowski Hofstra
Loyola Academy Buddy Dolan Holy Cross
North Rose-Wolcott Jen Lehr Houghton
St. John's School Sarah Longhofer Houston-Honors
Bishop Maginn Alyssa Fluty Hudson Valley CC
Waterford Torrey Owens Hudson Valley CC
Coxsackie Athens Brandon Herwick Hudson Valley CC
Watervliet Wiqas Ahmed Hudson Valley CC
Berne-Knox-Westerlo Dennis Abele Hudson Valley CC
Stillwater John Marshall Hudson Valley CC
Watervliet Matt Hodlik Hudson Valley CC
Coxsackie Athens Jeremy Morehouse Hudson Valley CC
Stillwater Chris Wright Hudson Valley CC
Stevenson Josh Weiss Illinois
St. Thomas More Eric Ahasic Illinois
Carbondale Jeremy Koch Illinois
Ludington Josh Rule Illinois
Lafayette High School Stephen Repar Illinois
Adlai E Stevenson hs James Wolff Illinois
Walnut Hills High School Beth Albert Indiana
Southeast Polk Senior High School Andrew McGrean Iowa
Marshalltown Katelyn Mathews Iowa State
Ames High School Chuck Cleary Iowa State
Southeast Polk Senior High School Kyle Harrigan Iowa State
Aquinas Jeff Tatanus Ithaca
Berne-Knox-Westerlo Carly Willsie Ithaca
Berne-Knox-Westerlo Eric Fernandez Ithaca
Mt. Mercy Caitlin Pautz Ithaca
Canandaigua Jon Tantillo Ithaca
Canandaigua Jake Zimmerman Ithaca
Spencerport Alex Colby Ithaca
Port Allegany Max McAuley IUP
Fort Mill HS Stephen Hou Johns Hopkins
Lakeside School Brendan Vandor Johns Hopkins
Lancaster Brian Murray Johns Hopkins
Detroit Catholic Central High School Joel Knight Kalamazoo
Lakeside High School Tom Bernato Kent State
Apollo High School Ian Wilkey Kentucky
Paul Laurence Dunbar Vinay Srinivasan Kentucky
Apollo High School Ryan Seabolt Kentucky
Columbus Academy Basil Kahwash Kenyon
Lyons David Cheney Keuka
Canandaigua Matt Topor Keuka
Honeoye Tom Woodruff Keuka
Carbondale Chrissy Vanni Knox
Carbondale Ben Mullison Knox
Linday Jennifer Archer Lee (TN)
Pennridge Katie Deuschle Lehigh
Mt. Mercy Claire Myers LeMoyne
Mt. Mercy Jenn Griffin LeMoyne
Brockport Jennifer Kasaraneni LeMoyne
Beau Chene High School Nick Mayon Louisiana-Lafayette
Beau Chene High School Michael Ganier Louisiana-Lafayette
Central Hardin High School Hope Grimsley Louisville
University Lab School Jason Krumholt LSU
Chaska Andrew Guyton Macalester
Strake Jesuit College Prep Matthew Hutson Marquette
Richard Montgomery Chris Higgins Maryland
Galloway School Daniel Borochoff Maryland
Walter Johnson Andre Joutz Maryland
Walter Johnson Adam Newman Maryland
School of the Arts Nick Eng Massachusetts-Amherst
Shenendehowa Nick Martin McGill
Albany Academy for Girls Deidre Prendergast McGill
Saegertown Eric Schmalzried Mercyhurst
St. Charles Preparatory David O'Horo Miami (OH)
Depew John O'Hara Miami (OH)
Fisher Catholic Jason Hand Miami (OH)
St. Charles Preparatory Evan Hayes Miami (OH)
Troy High School Fred Sala Michigan
Stevenson Chris Roberts Michigan
North Allegheny Evan Lynch Michigan
Troy High School AJ Anderson Michigan
Kimball High School Jane Lawrence Michigan
Hartland High School Kyle Creyts Michigan
Detroit Catholic Central High School Nick Galea Michigan State
Novi High School Alex Fuerte Michigan State
Edmond Santa Fe Sophia Carrell Michigan State
Sand Creek Dan Shaffer Michigan State
Minnetonka High School Drew Stanecki Michigan State
Kent City Nathan Drechsel Michigan Tech
Ludington Chris Didur Michigan Tech
Westhill Jeff Garofano Middlebury
Apollo High School Elizabeth Rogers Millsaps
St. Andrew's Episcopal School Vandana Vedanarayanan Millsaps
Chaska Rob Carson Minnesota
Wayzata High School Joyce Sun Minnesota
Minnetonka High School Chris Eckes Minnesota
Wayzata High School Jonathan Lawson Minnesota
Wayzata High School Paul Klevorn Minnesota
South Shelby Josh Chittum Missouri
Plano East Senior High Erik Feng MIT
MLK Magnet Evan Broder MIT
La Jolla High School Praveen Subramani MIT
Paul Laurence Dunbar Austin Tzou MIT
State College Ylaine Gerardin MIT
Orchard Park Jerry Richard MIT
Eden Prairie Samira Missaghi MIT
Lafayette High School Geoffrey Thomas MIT
McDowell Phil Engel MIT
Governor's School Angela Zhu MIT
Irondequoit Tyler Bailey Monroe CC
Kendall John Joseph Monroe CC
Holley Mike Parsons Monroe CC
Wayne Lyndsey Steffen Monroe CC
Livonia Hannah Marr Monroe CC
Greece Arcadia Josh Ekiert Monroe CC
Geneseo Eric Gambino Monroe CC
Bloomfield jeff simsiman Montclair
Lisgar Collegiate Institute Andrew Gwyn Mt. Allison
Cretin-Derham Hall Bob Jameson Mt. Mercy
Kent City Sam Callen Muskegon CC
North Rose-Wolcott Amanda Bates Nazareth
Mayfield High School Kate McKinney New Mexico
Greeley County High School Casey Wolfe New Mexico Military Institute
Millbrook Anita Kuo North Carolina State
Hardee Jackson Frenot North Florida
San Dieguito Academy Eddric Lee Northeastern
Juan Diego Catholic High School Beth Burgstahler Northeastern
Saratoga Springs Erin Ronayne Northeastern
Mt. Mercy Erin Gormley Northeastern
Wagoner High School Brent Colbert Northeastern State (OK)
Wagoner High School Brett Smith Northeastern State (OK)
Southeast Polk Senior High School Ryan Ingram Northern Iowa
Solon Ted Bedell Northwestern
Illinois Valley Center Brett Sick Northwestern
Canisius Adam Pumm Northwestern
Brighton Andy Feldman Northwestern
Beau Chene High School Josh Fage Northwestern State
Loyola Academy Matt McKenna Notre Dame
Jefferson City Zeb Crider Notre Dame
Fisher Catholic Christine Kennedy Notre Dame
Saint Thomas Academy Josh Mollner Notre Dame
Minnetonka High School Andrew Saville Notre Dame
Garfield Heights High School Jim Hrdlicka Notre Dame
Saint Thomas Academy Kevin Partington Notre Dame
Torrey Pines Ashley Grand Notre Dame?
Shenendehowa Max Blaine NYU
School of the Arts Nathaniel Mich Oberlin
Northmont Matt Kuntzman Ohio State
Solon Kathy Ding Ohio State
St. Charles Preparatory Armando Colon Ohio State
St. Charles Preparatory Sean Reidy Ohio State
St. Charles Preparatory Tom McCartney Ohio State
Solon Anh Bui Ohio State
Lakeside High School Chris Wicker Ohio State
Lakeside High School Chris Shippy Ohio State
St. Charles Preparatory Aaron Wangugi Ohio State
Fisher Catholic Chase Turner Ohio U
Lexington Tyler Coker Oklahoma
Seminole John Williams Oklahoma
Wagoner High School Chris Pack Oklahoma
Prague Nicolas Chancellor Oklahoma
Alabama School of Fine Arts David John Gagne Oklahoma
Vanoss Nick Drannon Oklahoma
Edmond Santa Fe Jordan Kuehn Oklahoma
Edmond Santa Fe Jordan Kuehn Oklahoma
Westmoore John Postic Oklahoma
Mounds Laura Bennett Oklahoma
Mustang Adam Westbrook Oklahoma
Duncan Matthew Cox Oklahoma
Enid Elijah Lavicky Oklahoma
Cimarron Travis Harmon Oklahoma
Wagoner High School John Van Duyne Oklahoma
Watonga Kelsey Gose Oklahoma
Bristow High School Courtney Curry Oklahoma
Wilburton Sara Garner Oklahoma
Charles Page Matthew Walker Oklahoma
Blanchard Amber Burke Oklahoma
Piedmont Kathryn Oard Oklahoma
Cistercian Preparatory School KENNETH SPENCE Oklahoma
Kremlin-Hillsdale Bobbi Lakin Oklahoma
Vian Nicholas Peoples Oklahoma
Union Jacob Lambert Oklahoma
Mustang Ted Swang Oklahoma
Warner Morton Baker Oklahoma Baptist
Broken Arrow Cory Giles Oklahoma Christian
Edmond Home School Co-op Adam Krejci Oklahoma Christian
Edmond Memorial Garrett Willis Oklahoma Christian
Mustang Daniel Page Oklahoma City University
Drummond Shannon Rodenberg Oklahoma City University
Shawnee Taryn Tate Oklahoma State
New Lima Adam Bevelhymer Oklahoma State
Haworth Morgan Stevenson Oklahoma State
Gage Shelby Latta Oklahoma State
Perkins-Tryon Joseph Kalka Oklahoma State
Ocean Lakes High Michael Harper Old Dominion
Ocean Lakes High David Lamb Old Dominion
Walter M Williams Katherine Elliott Olin
Ysleta David Ramirez OLLU
Edmond Home School Co-op Braden Juengel Oral Roberts
Bellaire High School Kelly Marshall Oregon
St. John's School Mark Stadnyk Oxford
Albany Academy for Girls Gaby Ritaccio Penn
Walt Whitman HS Zach Klitzman Penn
Albion Drew Remley Penn
Canisius Nick Pangallo Penn
Moravian Academy Christine Buzzard Penn
Wilmington Charter Abhi Hendi Penn
Wilmington Charter Michael Yuan Penn
LaSalle Inst Matthew Canver Penn
Walt Whitman HS Andrew Kincaid Penn
Covenant Christian Academy Rebekah Sheldon Penn
Brighton Xiao Liu Penn
Fairport Melissa Wright Penn State
North Allegheny Brian Adam Penn State
North Allegheny Kevin Gasperich Penn State
West Chester East Adam Schellenbarger Penn State
General McLane Ellen Teufel Penn State
State College Ben Carlsen Penn State
North Allegheny Greg Masiuk Penn State
Keystone Oaks High School Alex Hosko Penn State
Kane Area Dave Blankenship Penn State-Behrend
Woodward Academy Vikram Madan Penn Wharton
City Honors Kyle Stilwell Pitt
Pottsville Sarah Hnesh Pitt
Mt. Mercy Karen Jakubowski Pitt
Williamsville South Lexie Meyers Pitt
Bishop Canevin Jake Pawlak Pitt
Williamsville East Harsha Nair Pitt
North Allegheny Jon Chernus Pitt
St. Joseph's Jon Gibbons Pitt
Keystone Oaks High School Bob Durso Pitt
Keystone Oaks High School Megan Hafner Pitt
Bishop Canevin Rob Hein Pitt
Eastern Lebanon County Matt Balsbaugh Pitt or Penn State
Ludington Andrew Halladay Pomona
School of the Arts Zach Dunham Pratt Institute
Central Macon Mary Marshall Princeton
High Technology Kathryn Silverio Princeton
Central Macon Sameer Gupta Princeton
Pottsville Kyle Bevan Princeton
La Jolla High School Leo Kim Princeton
Millburn High School Eric Cohen Princeton
Beau Chene High School Ian Paul Auzenne Princeton
LaSalle Institute Chris Larson Providence
Coxsackie Athens Greg Bruno Providence
Shanghai American School Jessie Lee Purdue
Depew Laura Billings Purdue
Hammond High School Alyssa Gottschlich Reed
Bellaire High School Amy Vaughan Reed
Geneseo Julie Beaudet Rensselaer
Bishop Maginn Alexandra Merges Rensselaer
Berlin Caleb Vincent Rensselaer
Watervliet Shantu Ahmed Rensselaer
Depew Sarah Gerretsen Rensselaer
Cheektowaga Kim Viles Rensselaer
North Rose-Wolcott Danielle Geffert Rensselaer
Voorheesville Stephen Kohler Rensselaer
Holy Names Zara Aziz Rensselaer
Rush-Henrietta Eric Lundberg Rensselaer
Shenendehowa Nick Mangione Rensselaer
Booker T. Washington Lesley Baker Rhodes
Eastridge Kevin Winters Rice
Bloomfield pat kozacik Richard Stockton

Car Jon Gibbons Richmond
Pennridge Nicole Persson Richmond
Millburn High School Andrei Mouravski RIT
Eastridge Andrew Baglio RIT
Greece Olympia Erin Schmidtmann RIT
Clyde-Savannah Jordan Myers RIT
Marion Sarah Boerman RIT
Holland Brett Lindsley RIT
Aquinas George Adams RIT
Newark Jonathan Babb RIT
Pembroke Sarh Kohl RIT
Pembroke Troy Winkstern RIT
Spencerport Nick Lowe RIT
Albion Bryan Michael RIT
Wayne Jess Heald RIT
Geneseo Sean Walker RIT
Iroquois Matt Gratien RIT
Williamsville South Charlie Kruly RIT
Red Jacket Rachel Hart RIT
Marion Zach Soudan RIT
Mt. Mercy Brigid Farley RIT
Lima Christian JD Parkes RIT
Troy Mike Bloomfield RIT
East Rochester Brittany Foehner RIT
East Andrew Foley RIT
East Nate Lindner RIT
Voorheesville Kevin Bub RIT
Iroquois Jason Blackman RIT
Averill Park Laura Birdsall RIT
Albion Greg Madejski RIT
Clyde-Savannah Brian Robert RIT
Clyde-Savannah Bryan Rice RIT
Rush-Henrietta Chris Harris RIT
East John LaFrance RIT
Webster Schroeder Nick Gala Rochester
Bishop Maginn Becky Schubmehl Rochester
Elba Kevin Andrews Rochester
Pittsford Mendon Reema Singh Rochester
Williamsville East Jason Scheff Rochester
JFK Mandy Irish Rochester
Greece Arcadia Laura Arnold Rochester
Irondequoit John Pellito Rochester
McQuaid Jesuit High School James Grotke Rochester
East Kiera Topping Rochester
McQuaid Jesuit High School Corey Walker Rochester
Fairport Laura Nemeth Rochester
Greece Odyssey Patrick Chase Rochester
East Katie Merrill Rochester
Pittsford Mendon Harris Chengazi Rochester
Clyde-Savannah Jenna Furman Rochester
Brighton Alex Strelnikov Rochester
Lake Shore Calle Fitzgerald Rochester
Wayne Blair Germain Rochester
Winnebago Brad Fischer Rock Creek CC
Duanesburg Dylan DeCiero Roger Williams
Loyola Academy Katherine Kragh Rose-Hulman
East Brunswick Yi Shi Rutgers
Bloomfield Fahim Khan Rutgers
Duanesburg Nicholas Pieniazek Schenectady CC
City Honors Maddy Kaye Scripps
Hardee Brett Jarnigan South Florida CC
Rock Creek Jessica Wilson Southeastern Oklahoma State
Tuttle Nathan Holliday Southern Nazarene
Oshkosh West High School Lucas Everett Southern Utah
Drummond Kari Watkins Southwestern
Webb Devon MacDougall St Andrew's
Brookwood Robert Sale St Johns Coll (MD)
Honeoye Amy Lewis St. John Fisher
Spencerport Daniel Robinson St. John's
Cretin-Derham Hall Mike Johnson St. John's (MN)
Hoosick Falls Taylor Betit St. Lawrence
Park School Erin Miller St. Lawrence
Juan Diego Catholic High School Ryan Soklaski St. Louis University
Minnetonka High School Danny Langseth St. Olaf
McDowell Gary Silko St. Vincent
Norman North Roger Liao Stanford
Grosse Pointe North High School Arnav Moudgil Stanford
Edison High School Neel Murthy Stanford
Claremore Robert Clark III Stanford
Cistercian Preparatory School JAMES HANSELL Stanford
Webster Schroeder Frank Fan Stanford
Millburn High School Ethan Groveman Stanford
Regina PHIL SHIU Stanford
Honeoye Steven Reisinger Stanford
State College Jason Ma Stanford
Minnetonka High School Erik Adams Stanford
Penn Yan Betsy Jensen SUNY of Ag Tech Cobleskill
Geneseo Ed Dehm SUNY of Tech Alfred [Alfred St.]
Penfield Michael Steklof SUNY Albany
Watervliet Eric Razzano SUNY Albany
Averill Park Rob Weatherby SUNY Binghamton
Greece Arcadia Eric Mull SUNY Binghamton
Greece Odyssey Stephanie Acito SUNY Brockport
Marion Kasey Bliek SUNY Brockport
Kendall Robbie Allen SUNY Brockport
Holley Abraham Miller SUNY Brockport
Brockport Emily Parker SUNY Brockport
Holley Kelley Bryant SUNY Brockport
Kendall Heidi Sevor SUNY Brockport
Greece Arcadia Caitlin Appell SUNY Brockport
North Rose-Wolcott Jon Perez-Bornheimer SUNY Brockport
Lew-Port Peter Costello SUNY Buffalo [Buff St]
Brockport Harvey Mosher SUNY Buffalo [Buff St]
Grand Island Angie Jaeger SUNY Buffalo [Buff St]
Depew Mike Vaccaro SUNY Buffalo [Buff St]
Berne-Knox-Westerlo Ian Smith SUNY Buffalo [Buff St]
Westhill Muhammad Hamad SUNY Buffalo [UB]
Williamsville East Ketan Bedmutha SUNY Buffalo [UB]
West Seneca East Joe Giglia SUNY Buffalo [UB]
East Rochester Kristie Martin SUNY Buffalo [UB]
Geneva DeSales Liz Marvin SUNY Buffalo [UB]
Shenendehowa Kevin Barnum SUNY Buffalo [UB]
Orchard Park Taryn Capasso SUNY Buffalo [UB]
South Park Mitch Nance SUNY Buffalo [UB]
Williamsville South Patrick Walsh SUNY Buffalo [UB]
Lancaster Kim Strock SUNY Buffalo [UB]
Brockport Nathan Fulk SUNY Buffalo [UB]
Orchard Park Chris Norman SUNY Buffalo [UB]
Iroquois Ashley Watkins SUNY Buffalo [UB]
St. Joseph's Mark Pawlowski SUNY Buffalo [UB]
Greece Arcadia Jessica Wade SUNY Buffalo [UB]
Williamsville South Tim Eaton SUNY Buffalo [UB]
Depew George Stamataros SUNY Buffalo [UB]
Holland Tim Van Remmen SUNY Buffalo [UB]
East Isaac Kramer SUNY Buffalo [UB]
Greece Athena Steve Szatynski SUNY Buffalo [UB]
East Rochester Michelle Woznick SUNY Buffalo [UB]
Williamsville East Michael Krzeminski SUNY Buffalo [UB]
East Rochester Jake Brown-Steiner SUNY Buffalo [UB]
Williamsville South Alex Stevens SUNY Buffalo [UB]
City Honors Emily Lodick SUNY Buffalo [UB]
JFK Mark Coons SUNY Buffalo [UB]
Duanesburg Ryan Coppolo SUNY Buffalo [UB]
Depew Greg Codd SUNY Buffalo [UB]
Pembroke Scott Hill SUNY Cortland
Sodus Ryan Quinn SUNY Fredonia
East Aurora Ashley Goguen SUNY Fredonia
Pembroke Andy Garber SUNY Fredonia
Depew Heidi Ott SUNY Fredonia
Cheektowaga Rachel Eshenour SUNY Fredonia
Mt. Mercy Jenn Lanigan SUNY Fredonia
Cheektowaga Michelle Kuznicki SUNY Fredonia
Depew Melissa Mumm SUNY Geneseo
Barker Rob Giles SUNY Geneseo
Irondequoit Emily Birch SUNY Geneseo
Pittsford Mendon Humza Arshad SUNY Geneseo
Orchard Park Brendan Chella SUNY Geneseo
Depew Trisha Davies SUNY Geneseo
Eastridge David Schreiber SUNY Geneseo
Keshequa Deserea LaDelfa SUNY Geneseo
Elba Sarah Laudico SUNY Geneseo
Holland Aaron Smith SUNY Geneseo
Mt. Mercy Noelle Jankowiak SUNY Geneseo
Geneva Patrick Maney SUNY Geneseo
Schenectady Thor Kasenko SUNY Oneonta
Greece Odyssey Caitlin Martin SUNY Oswego
Shenendehowa Mike Pawlows SUNY Oswego
Wayne Sarah Georgianna SUNY Oswego
Berne-Knox-Westerlo Lindsay Hamel SUNY Plattsburgh
School without Walls Jordan Donaldson SUNY Plattsburgh
School without Walls Jeremy Eli SUNY Purchase
Cheektowaga Sunny Allaire-Graham SUNY Stony Brook
Eastern Lebanon County Abbi Mull Susquehanna
Danville HS Molly Weston Swarthmore
Clear Lake Scott Shearouse Swarthmore
Victor Mike Sebring Syracuse
Averill Park Julia Kelley Syracuse
Williamsville South Tamara Feld Syracuse
Eastern Lebanon County Steve Plumby Temple
Christian Academy of Knoxville Shande King Tennessee
Clarksville Lauren James Tennessee
Bolton High School Edwin Heisse Tennessee
Pittsford Mendon Maggie Rieth Texas
Solon Kevin Gladstone Texas
Clear Lake Jennifer Chang Texas
Temple High School Jay Greene Texas A & M
Bristow High School Curtis Hamilton Texas A & M
Mayfield High School Amanda L. Evans Texas Tech
Greeley County High School Levi Schlegel Texas Tech
McQuaid Jesuit High School Nick Smith Thomas More
Greece Arcadia Erin McRae Toronto
Clarksville Zack Church Trevecca Nazarene
Saratoga Springs Kate Tarlton Trinity College (Dublin)
Jefferson City Hanna Hartman Truman State
Bergen County Academies Benjamin Smith Tufts
Albany Academy for Girls Rebekah Sokol Tufts
Santa Monica High School James Nedelman Tufts
Bob Jones High School Sarah Edmunds Tulane
Booker T. Washington Davis Light Tulsa
Preston Bob Hurt Jr. Tulsa
Booker T. Washington Matthew Camp Tulsa
Owasso Casey Morris Tulsa
Booker T. Washington Kelly Bayles Tulsa
Bristow High School Cassy Schochler Tulsa Community College
Saint Thomas Academy Jack Boyle U. of Dallas
Campolindo Jay Kranz UC Davis
Edison High School Mike Palzes UC Irvine
Santa Teresa Mangala ? UC Riverside
Edison High School Tyler Hill UCLA
San Leandro Donna Lee UCLA
Edison High School Daniel Wu UCLA
San Leandro Yvonne Ly UCLA
Mission San Jose High School Darwin Fu UCSD
Rush-Henrietta Philip Chang UCSD
Weddington Austin Ford Ramsey UNC
Raleigh Charter Will Schultz UNC
Dorman Jordan Lawrence UNC
Weddington Donald Hill UNC
Lima Christian Andy Bennett University of Northwestern Ohio
West Chester East Jeff Withington US Naval Academy
Fletcher Rhoda Burnsed USAO
Pennridge Nate Widelitz USC
Walnut Hills High School Esther Fensel USC
Montgomery Blair HS Jingwei Lei USC
Pensacola Charles Myers USF
Central Hardin High School Stephen Olson USMA
duPont Manual Jack Hartz Vanderbilt
Christian Academy of Knoxville Chase Stooksbury Vanderbilt
Brookwood Rachel Foley Vanderbilt
St. John's School Steve Spencer Vanderbilt
Mounds Park Academy Stacey Kigner Vassar
Pittsford Mendon Katie Ward Vermont
Langley Remy Mariotti Villanova
Bishop Canevin Wesly Baker Villanova
Bishop Canevin Patty Kaczmarek Villanova
Penfield Erin Mahany Villanova
duPont Manual Kirsten Schofield Virginia
Charlottesville Paul Wiley Virginia
Governor's School Lydia Powell Virginia
Cistercian Preparatory School Vincent Zimmern Virginia
Langley Rafat Mehdi Virginia
Russell Brandon Fyffe Virginia
Keystone Oaks High School Nathan Booth Virginia Tech
Cave Spring High School Skyler Kea Virginia Tech
Geneva DeSales Samantha Hess Wagner
Paul Laurence Dunbar Winston Li Wake Forest
Thomas Jefferson Scott Ylinen Washington
Paul Laurence Dunbar Anumpam Kumar Washington-St. Louis
Ponca City Mathavi Jothimurugesan Washington-St. Louis
Ames High School Joshua Moloney Washington-St. Louis
Chattahoochee High School Sarah Brooks Washington-St. Louis
Thomas Jefferson Neel Kotra Washington-St. Louis
Jefferson City Brittany Huhmann Washington-St. Louis
Walnut Hills High School Amy Fletcher Washington-St. Louis
Oshkosh West High School Yichen Hu Washington-St. Louis
St. Charles Preparatory Sean Quinn Washington-St. Louis
Christian Academy of Knoxville Greg Holton Washington-St. Louis
Bishop Canevin Meghan Stubblebine Wellesley
East Emiy Strong Wellesley
Greece Odyssey Lena Fagan Wells
Saratoga Springs Rachel Flichtbeil Wells
Geneseo Tiffany Adamson West Virginia
Ludington Sasha Acker Western Michigan
Juan Diego Catholic High School Sarah Lindmar Westminster
Juan Diego Catholic High School Adam Donahoo Westminster
Shanghai American School Aaron Wang Wheaton
Holland Albert Wright Willamette
Saratoga Springs Chris Chudzicki Williams
Irondequoit Andrea Currie Williams
Brighton Eitan Horwitz Wisconsin
La Crosse Logan High Devin West Wisconsin
Oshkosh West High School Corey Edwards Wisconsin-Oshkosh
Columbus Academy Andrew Brush Wittenberg
Sanford Richard Barnett Worcester Polytechnic Institute
Friends Academy Drew Cohen Yale
Avon Siya Hegde Yale
La Jolla High School Nick Garver Yale
Booker T. Washington Caleb Rhoads Yale
North Allegheny Max Brown Yale
Lakeside School Michael Dunn Yale
Shady Side Academy Grant May Yale
Plano East Senior High Karan Arakotaran Yale
Okemah Matthew Lucas Yale
Livingston HS Jian Li Yale
Greece Olympia Sarah Evans Yale
Canisius Antonio Sirianni Yale
Bethlehem Jacob Abolafia Yale
Bristow High School Kevin Symcox Yale
Minnetonka High School Sean Litsey Yale