.

Sam EartlyWarren G. HardingAkronOH

.

Erin AdamsDuBois AreaAlabamaPA

.

Harrison MartinHooverAlabamaAL

.

Logan TarboxHooverAlabamaAL

.

Chan RyooLAMPAlabama BirminghamAL

.

Stuart WhiteEzell-HardingAlabama HuntsvilleTN

.

Josh RaubLima ChristianAlaska-FairbanksNY

.

Matt KillipsLyonsAlbany C. of PharmacyNY

.

Zach FieldsDuanesburgAlbany C. of PharmacyNY

.

Marshall StaffMidlakesAlfred (NY)NY

.

Michael PepeHighland ParkAmericanTX

.

Annie HuangDesert VistaArizonaAZ

.

Nicholas SheaNichols SchoolArizonaNY

.

Conner WareingBrophy College PrepArizona StateAZ

.

Pradyumna KadambiDesert VistaArizona StateAZ

.

Collin McAdowBauxiteArkansasAR

.

Veekash PatelBentonArkansasAR

.

Brian BenderHooverAuburnAL

.

Chase ElrodLAMPAuburnAL

.

Walter CujeRanneyBabsonNJ

.

Chris GunnellduPont ManualBardKY

.

Devin WallaceCoxsackie-AthensBardNY

.

Joe KatzGreat NeckBinghamton

.

Kayla OakNichols SchoolBoston CollegeNY

.

Nick OsinskiNichols SchoolBoston CollegeNY

.

Brianna VesselsSchenectadyBoston UniversityNY

.

Michael ClawarBethlehemBoston UniversityNY

.

Harris WeissBrockportBowling GreenNY

.

Ruka GokhaleWilliamsville EastBrooklynNY

.

Abid HassebAuburnBrownIL

.

Adam HorowitzEast BrunswickBrownNJ

.

Alex LevineHighland ParkBrownTX

.

Daniel Brach-NeufeldGeorgetown DayBrownDC

.

James LentivechLaSalle Inst.BrownNY

.

Lloyd SyAuburnBrownIL

.

Michael ThiesmeyerPenn YanBrownNY

.

Ross DispenzaGreat Neck SouthBrownNY

.

Samantha RebackRichard MontgomeryBrownMD

.

Quinn MassaroniHoly NamesBryan (TN)NY

.

Kathryn StiadleSouthern CayugaBucknellNY

.

Phebe AlleyJordan-ElbridgeBucknellNY

.

Stephanie HouserNardinBucknellNY

.

Zach SchillaciPenn YanBucknellNY

.

Alynne HendricksBlacksburg High SchoolBYU

.

Caleb RussellCanandaiguaBYUNY

.

Catherine PavlovMenloCalTechCA

.

Eugene BulkinAdlai E. StevensonCalTechIL

.

Webster GuanIMSACalTechIL

.

Beth RakowskiEast AuroraCanisiusNY

.

Chelsea ColangeloNiagara CatholicCanisiusNY

.

Hannah ElsignhorstNichols SchoolCanisiusNY

.

Kaitlyn YaegerSpencerportCanisiusNY

.

Kate GilbertGrand IslandCanisiusNY

.

Kyle LambertOrchard ParkCanisiusNY

.

Matt LunghinoJFK HSCanisiusNY

.

Randy RogozaGrand IslandCanisiusNY

.

Ray BenglersNiagara FallsCanisiusNY

.

Scott DenkSt. Joseph'sCanisiusNY

.

Jordan CahnGeorgetown DayCarletonDC

.

Megan ChenIMSACarnegie MellonIL

.

Patrick KoenigGreece AthenaCarnegie MellonNY

.

Patrick XiaLivingston High SchoolCarnegie MellonNJ

.

Tristan AmondManlius-Pebble HillCarnegie MellonNY

.

Alex SmithMcQuaidCase WesternNY

.

Jon KossManlius-Pebble HillCase WesternNY

.

Marcel YoukhanaLoyolaCase WesternIL

.

Peter MeyerhoferSpencerportCase WesternNY

.

Toby JinWilliamsville SouthCase WesternNY

.

Yuxi ZhengBeachwoodCase WesternOH

.

Ethan HuangSolon High SchoolCase Western Reserve UniversityOH

.

Ilya ZhitomirskiyWalter JohnsonCatholic UniversityMD

.

Meredith O'ConnellAlbany HSCatholic UniversityNY

.

Anthony DiSantoJordan-ElbridgeCayuga CC.NY

.

Gordan CransDundeeCayuga CC.NY

.

John WinklerJordan-ElbridgeCayuga CC.NY

.

Regina HambletClyde-SavannahCayuga CC.NY

.

Kate MorehouseWaterlooCazenovia (NY)NY

.

Leah WoodsDundeeCazenovia (NY)NY

.

Chris AdamsWatson ChapelCentral ArkansasAR

.

Tanner VanDevenderBauxiteCentral ArkansasAR

.

Joe MorrettCharitonCentral CollegeIA

.

Tyler FolkertsCharitonCentral CollegeIA

.

Levi GerkePilot GroveCentral MethodistMO

.

Jacob SingletonDrummondCentral OklahomaOK

.

Taylor JonesPauls ValleyCentral OklahomaOK

.

Ben ChametzkyCarbondaleChicagoIL

.

Cannon MatthewsLafayetteChicagoLA

.

Cole PressRansom EvergladesChicagoFL

.

Evan BedermanScarsdale High SchoolChicagoNY

.

Hannah DragoneHalf Hollow Hills WestChicagoNY

.

James KiselikMillburnChicagoNJ

.

John BernabeiDetroit Country DayChicago

.

Michael CoatesWarren G. HardingChicagoOH

.

Michael GoldmanNew TrierChicagoIL

.

Michael ViolaCanisius HSChicagoNY

.

Nolan WinklerLoyolaChicagoIL

.

Paul MoschettiHunter CollegeChicagoNY

.

Peter GoldbergRanneyChicagoNJ

.

Sanjit ShashiRanneyChicagoNJ

.

Srinivas PanchamukhiCarbondaleChicagoIL

.

Bernard XieBuffalo Grove H.S.ChiccagoIL

.

Amanda IannoneWatervlietClarksonNY

.

Anthony ReppenhagenGloversvilleClarksonNY

.

Brianna BlackburnHolleyClarksonNY

.

Eddie RogersGreece OdysseyClarksonNY

.

Jacob DeRooySpencerportClarksonNY

.

John DonnanMayfieldClarksonNY

.

Kyle VenturaFisher CatholicClarksonOH

.

Mandee AndolinaGates ChiliClarksonNY

.

Marcel ShusheColonieClarksonNY

.

Mitch BrowerMayfieldClarksonNY

.

Nick DonatoGreece AthenaClarksonNY

.

Robert MorrisNewarkClarksonNY

.

Sam MauroHolleyClarksonNY

.

Tim GalletsHolleyClarksonNY

.

Erik AckroydAynorClemsonSC

.

Emily CroneTroyColgateNY

.

Sara RandallPort ByronColgateNY

.

Sarah KatzAverill ParkColgateNY

.

Tram NguyenSchenectadyColgateNY

.

Sean O'BrienWandoCollege of CharlestonSC

.

Alexander BacaTreasure Valley Math & ScienceCollege of Idahothen Columbia

.

Kathy AmendolaraBerlinCollege of St. RoseNY

.

Rachel MeierChaskaColoradoMN

.

Aidan MehiganSt. Anselm'sColumbiaDC

.

Anna BystranOrchard ParkColumbiaNY

.

Chelsea G.CentraliaColumbiaMO

.

Eamon ThomassonFrenchtown, MTColumbiaMT

.

Jake BoeriCoxsackie-AthensColumbiaNY

.

Jeffrey LymanChaskaColumbiaMN

.

Larry ZhangFarragutColumbiaTN

.

Matt CoughlinSt. Joseph'sColumbiaNY

.

Robin TinglinLAMPColumbiaAL

.

John DriscollSyracuse Christian BrothersConnecticut CollegeNY

.

Anna SalvagnoSolvayCornellNY

.

Brendan GleasonHoosick FallsCornellNY

.

Caile CollinsNardinCornellNY

.

Caleb HulbertGloversvilleCornellNY

.

Dan LaChappelleBethlehemCornellNY

.

Emily StaebellDepewCornellNY

.

Eugene ChoWilliamsville EastCornellNY

.

Evelyn HaynesRush-HenriettaCornellNY

.

James SenterOak RidgeCornellTN

.

Jason HutzlerClarkCornellTX

.

Jessica ZouFairportCornellNY

.

John FitzgeraldChurchville-ChiliCornellNY

.

John SalvagnoSolvayCornellNY

.

Jon ErWilliamsville EastCornellNY

.

Josh ReichlerBethlehemCornellNY

.

Justin WattLancasterCornellNY

.

Kartik RamkumarBethlehemCornellNY

.

Maddie FessendenSouthern CayugaCornellNY

.

Matt MoschellaChristiansburgCornellVA

.

Matt PerrelloLancasterCornellNY

.

Matt StefankoRosemountCornellMN

.

Max HallgrenMcQuaidCornellNY

.

Michael StattRochester School of the ArtsCornellNY

.

Peter TownTJHSSTCornellVA

.

Randal FeldhusenAverill ParkCornellNY

.

Richard ZhangMillsCornellCA

.

Stephen DurrColumbiaCornellNY

.

Stephen MastersonLaSalle Inst.CornellNY

.

Weston PallayBridgeport High SchoolCornell

.

Beth ThomasDepewDaeman (NY)NY

.

Corey ZagstDepewDaeman (NY)NY

.

Hannah ShieldsLyonsDaeman (NY)NY

.

Luke SchaeferDepewDaeman (NY)NY

.

Amy JiangBellaireDartmouthTX

.

Eliza EnchermanPittsford MendonDartmouthNY

.

Emma LapeFayetteville-ManliusDartmouthNY

.

Slok CarpenterWaltonDartmouthGA

.

Will AlstonDartmouth

.

Diana CrispinoAquinasDaytonNY

.

Matt DuchanChapel HillDenverNC

.

Matthew DuchanChapel Hill High SchoolDenverNC

.

Tim LehotskyCamp HillDickinsonPA

.

Jacob GutierrezNorth Kansas CityDruryMO

.

Joel RoneyNorth Kansas CityDruryMO

.

Christian HerreraClintonDukeOK

.

Edward YinStoneman DouglasDukeFL

.

Jaret DawsonNCSSMDukeNC

.

Jonathan KerskyAdlai E. StevensonDukeIL

.

Nick SamCanisius HSDukeNY

.

Peter NagyFarragutDukeTN

.

Praveenanurag DulapalliMillsDukeCA

.

Roman LinEast Chapel HillDukeNC

.

Ryan ZhangGreat Neck South High SchoolDukeNY

.

Saideep GonaEnloeDukeNC

.

Sarah RowanHoly NamesDukeNY

.

Tim LuuSouthsideDukeSC

.

Joe LechnarGeibel CatholicDuquesnePA

.

Matt FelixDuBois AreaDuquesnePA

.

Rosalind BattagliaRochester School of the ArtsEarlhamNY

.

Zosha Winegar-SchultzMounds ParkEarlhamMN

.

Rachel SeweryniakPembrokeElmira (NY)NY

.

Anne ReynoldsBainbridgeEmoryGA

.

Nancy ChungCollins HillEmoryGA

.

Sarah WWilmington CharterEmoryDE

.

Michael LawlerBuffalo City HonorsErie CC.NY

.

Nick McMahonWest Seneca EastErie CC.NY

.

Michele BeneventoAverill ParkFairfieldNY

.

Amanda SizemoreKent CityFerris StateMI

.

Karley BushNewarkFindlayNY

.

Ben KoeberleClyde-SavannahFinger Lakes CCNY

.

Brianna CerrilloBrockportFinger Lakes CCNY

.

Carson VotraMidlakesFinger Lakes CCNY

.

Isaac JuntenenWheatland-ChiliFinger Lakes CCNY

.

Josh BorisukMarcus WhitmanFinger Lakes CCNY

.

Kaitlyn HelmerWaterlooFinger Lakes CCNY

.

Lizz ShearHoneoyeFinger Lakes CCNY

.

Mary Rose CostelloGeneva DeSalesFinger Lakes CCNY

.

Philip LindbergGenevaFinger Lakes CCNY

.

Rachel GastonPenn YanFinger Lakes CCNY

.

Ruth SaultNewarkFinger Lakes CCNY

.

Sean MurphyPenn YanFinger Lakes CCNY

.

Taylor DysonWaterlooFinger Lakes CCNY

.

Taylor RisslerPal-MacFinger Lakes CCNY

.

Zack EwinGreece OlympiaFinger Lakes CCNY

.

Ameen MettawaStoneman DouglasFloridaFL

.

Evin WardBranfordFlorida

.

Zadia DupeeBuchholzFloridaFL

.

Helen KesterNardinFlorida Inst. of Tech.NY

.

Ernesto DiazSouth ForkFlorida State

.

Mohan SeshadriMounds ParkFordhamMN

.

Antony CherianSt. Pius XFranciscan University (OH)MO

.

Elias EellsOldham CountyFurmanKY?

.

Meghan MageeFlowery BranchGainsville State CollegeGA

.

Ashlee CallaroKeshequaGenesee CC.NY

.

Brian AnthonyHolleyGenesee CC.NY

.

Dean CullinanPembrokeGenesee CC.NY

.

Robert GregoireHolleyGenesee CC.NY

.

Zack DelucaHolleyGenesee CC.NY

.

Eunice ChoiLima ChristianGeorge WashingtonNY

.

George DobbinsLyonsGeorge WashingtonNY

.

Anirudha VaddadiSycamoreGeorgetownOH

.

James GadeaCollins HillGeorgetownGA

.

Jason IlieveCarrboroGeorgetownNC

.

Jonathan MecklerGeorgetown

.

Peter FunkMaumee ValleyGeorgetownOH

.

Xavier WeisenrederRochester Wilson Magnet HSGeorgetownNY

.

Claire GarlandCentennialGeorgiaGA

.

Claire GarlandCentennial HSGeorgia

.

David BenasChattahoocheeGeorgiaGA

.

Michael SongBrookwoodGeorgiaGA

.

Brady WeilerBrookwoodGeorgia StateGA

.

Adam SilvermanCentennialGeorgia TechGA

.

Alex CovingtonMaristGeorgia Tech

.

Andrew HuangLAMPGeorgia TechAL

.

Kumar SinghSchenectadyGeorgia TechNY

.

Minsuk ChunAlbuquerque AcademyGeorgia TechNM

.

Ryan FarrowEastsideGeorgia TechGA

.

Seth KimbrellEastsideGeorgia TechGA

.

Sraeyes SridharNorman NorthGeorgia TechOK

.

Srayes SridharNorman NorthGeorgia TechOK

.

Stephen PfohlWalker SchoolGeorgia TechGA

.

Vinnie PaglioniWalker SchoolGeorgia TechGA

.

Rhett MaioranaFairportGettysburg (PA)NY

.

Dylan FosterTrumanGraceland UniversityMO

.

Arie WallerKent CityGrand Rapids CCMI

.

Matt WagenheimKent CityGrand Valley StateMI

.

Chris HellmannOak RidgeGrinnellTN

.

Paul GrantMound CityGrinnellMO

.

Domenic RaoKenmore WestGuelphNY

.

Shea NagleDolgevilleHamiltonNY

.

Charles BendelsmithMounds ParkHamlineMN

.

Brandi ClarkWaurikaHardingOK

.

Alexandra EllisColumbiaHartwickNY

.

Helen CapitaGreece ArcadiaHartwickNY

.

Holly SignorSouthern CayugaHartwickNY

.

Linus TanellatoNiagara FallsHartwickNY

.

Anson KahngTorrey PinesHarvardCA

.

Artur MellerSycamoreHarvardOH

.

Derrick JonesMuskogeeHarvardOK

.

Duligur IbelingWayzataHarvardMN

.

Idrees KahloonPaul Laurence DunbarHarvardKY

.

Jared CowanGeorgetown DayHarvardDC

.

Jeff LeeCanandaiguaHarvardNY

.

Meghamsh KanuparthyduPont ManualHarvardKY

.

Priya MenonSkylineHarvardMI

.

Samir GuptaCoronadoHarvardTX

.

Thad WoodardMaumee ValleyHarvardOH

.

William Holub-MoormanEast Chapel Hill HighHarvardNC

.

Kevin WangSouth BurlingtionHarvard or MIT

.

Daniel BorkNorth HollywoodHarvey MuddCA

.

John PhilpotBuchholzHarvey MuddFL

.

Jon DeWittMountain LakesHaverfordNJ

.

Rachel GrundenCaesar RodneyHaverfordDE

.

Alex SmithParkview Arts and ScienceHendrixAR

.

Randi SmithWaterlooHilbert (NY)NY

.

Marlana JacksonSpringfieldHillsdaleIL

.

Danny HastingsGeneva DeSalesHobart & William SmithNY

.

Emily SaeliOrchard ParkHobart & William SmithNY

.

Katie KastanWayneHobart & William SmithNY

.

Mike DeRosaGeneva DeSalesHobart & William SmithNY

.

Rick YackelWilliamsonHobart & William SmithNY

.

Bart LaFasoSt. Joseph'sHoly CrossNY

.

Molly HouriganJordan-ElbridgeHoly CrossNY

.

Tricia GianfagnaNardinHoly CrossNY

.

Esther NinosDundeeHoughton (NY)NY

.

Sara DeLoozeRush-HenriettaHoughton (NY)NY

.

Ashlyn HillisBerlinHudson Valley CC.NY

.

Hannah BarrDuanesburgHudson Valley CC.NY

.

Maaz AmjedBishop MaginnHudson Valley CC.NY

.

Raquel HillisBerlinHudson Valley CC.NY

.

Scott BambaBerlinHudson Valley CC.NY

.

Thomas AvilesWatervlietHudson Valley CC.NY

.

Adam GrossArdsleyIllinoisNY

.

Andrew WangNew TrierIllinoisIL

.

Chris OlsenChampaign CentennialIllinoisIL

.

Jackson GreenCumberlandIllinois

.

Jared C. BowmanCumberlandIllinois

.

Johnny SmithSpringfieldIllinoisIL

.

Michael HuStevensonIllinoisIL

.

Rick SheahanChampaign CentennialIllinoisIL

.

Tyler KnoblettChampaign CentennialIllinoisIL

.

Alex FregeauWestmontIllinois WesleyanIL

.

Blake TuttIllinois-Chicago

.

Breanna DominguezNorthmontIndiana (PA)OH

.

Jacob BaloghRockford AuburnIowaIL

.

Koll JohnsonMediapolisIowaIA

.

Kellen CurnutteCharitonIowa StateIA

.

Robyn AllwoodCharitonIowa StateIA

.

Alec MillerWest Seneca EastIthacaNY

.

Andrew WaasLew-PortIthacaNY

.

Dominick RecckioPort ByronIthacaNY

.

Emily GrahamOrchard ParkIthacaNY

.

Katie RosekransRed JacketIthacaNY

.

Nick FilipinniStarpointIthacaNY

.

Declan O'LearyLew-PortJamestown CC.NY

.

Catie EdwardsParkview Arts and ScienceJohn HopkinsAR

.

Dan TakashHigh TechJohn HopkinsNJ

.

Ivan KuznetsovEnloeJohn HopkinsNC

.

Madison WilcoxBroadalbin-PerthJohns HopkinsNY

.

Ryan BogdanCanisius HSJuniataNY

.

Ethan LaneWayzataKansasMN

.

Eli CoronadoPark Hill SouthKansas MO

.

Seth HeronemusSavannahKansas StateMO

.

Grant BoggessPaul Laurence DunbarKentuckyKY

.

Rahul AnnabathulaThe Piarist SchoolKentuckyKY

.

Gabriel Brison-TreziseHanoverKenyonNH

.

Liam GriffinCoxsackie-AthensKenyonNY

.

Liz RooneySkylineKenyonMI

.

Joseph AngeloWarren G. HardingKetteringOH

.

Jordan HelmsKendallKeuka (NY)NY

.

Mikayla KnightWayneKeuka (NY)NY

.

Amanda DavisRidge ViewKirkwoodIA

.

Haddie MaierBroadalbin-PerthLafayetteNY

.

Jason HillSt. JosephLafayette

.

Katelyn JonesFayetteville-ManliusLafayetteNY

.

Kathleen MonksBroadalbin-PerthLehigh (NY)NY

.

Mike LutzJordan-ElbridgeLeMoyne (NY)NY

.

Nick MacorettaCanisius HSLeMoyne (NY)NY

.

Joel SchwartzMarcus WhitmanLeTourneau (TX)NY

.

Mikala ReimanLima ChristianLibertyNY

.

Chenyu ZhangBeachwoodLong Island Institute of TechnologyOH

.

Nick CollinsC.E. ByrdLouisiana TechLA

.

Megan SeldonBallardLouisvilleKY

.

Lauren ConteHoosick FallsLoyola (MD)NY

.

Nick JohnstonFairportLoyola (MD)NY

.

Kevin BrownTreasure Valley Math & ScienceLSUID

.

Christina CrastoBishop MaginnMaristNY

.

Nick ClerkinStoughtonMarquetteWI

.

Brittany CohenColonieMary WashingtonNY

.

Chris LawlerRichard MontgomeryMarylandMD

.

Daniel GalitskyRichard MontgomeryMarylandMD

.

Erik EstradaNCSSMMarylandNC

.

Sohan VartakOlmsted FallsMarylandOH

.

Erin HustadFayetteville-ManliusMcAllisterNY

.

Josh WeinerBrightonMcAllisterNY

.

Olivia TyrrellSouthern CayugaMercy (NY)NY

.

Shannon BroderickVictorMercyhurst (PA)NY

.

Matthew C.Park Hill SouthMiami(OH)MO

.

Aaron BrewsterAthensMichiganWI

.

Emily DibbleFayetteville-ManliusMichiganNY

.

Joe R.Park Hill SouthMichiganMO

.

Lily ChenTroyMichiganMI

.

Lukonde MulengaGreece ArcadiaMichiganNY

.

Mike HillzCanisius HSMichiganNY

.

Ned BorninskiPlymouthMichiganMI

.

Roxanne IlaganGrosse Pointe North High SchoolMichiganMI

.

Todd MaslykPlymouthMichiganMI

.

David BianchiSt. Joseph'sMichigan StateNY

.

Jake LandgrafDeWittMichigan StateMI

.

Nia BeckerDeWittMichigan TechMI

.

Angeline RodriguezBellaireMiddleburyTX

.

Brayden SmithCumberlandMillikin

.

Ulric VelimirovicLa Crosse LoganMilwaukee School of EngineeringWI

.

Dan SchanusChaskaMinnesotaMN

.

Evan ChaneyLa Crosse LoganMinnesotaWI

.

Nitin PrasadEastviewMinnesotaMN

.

Peter DoengesChaskaMinnesotaMN

.

Rohan PitreArdsleyMinnesotaNY

.

Scott MillerRosemountMinnesotaMN

.

Claudia HenryLyonsMisericordia (PA)NY

.

AJ BackerOakvilleMissouriMO?

.

Daniel RaymonRock BridgeMissouriMO

.

Devan ColemanSavannahMissouriMO

.

Elliot CamposChampaign CentennialMissouriIL

.

Colton LewisSavannahMissouri S&TMO

.

Adam KalinichIMSAMITIL

.

Anderson WangWissahickonMITPA

.

Cory SmithOldham CountyMITKY?

.

David JinAdlai E. StevensonMITIL

.

Kaitlin MaharManlius-Pebble HillMITNY

.

Lily ChenHunter CollegeMITNY

.

Louis SegallRansom EvergladesMITFL

.

Max TimmonsSt. Paul CentralMITMN

.

Phil AiEast BrunswickMITNJ

.

Pratheek NagarajStoneman DouglasMITFL

.

Sumit BanerjeeMaumee ValleyMITOH

.

Abby TreziseLima ChristianMonroe CC.NY

.

Alex RossEast RochesterMonroe CC.NY

.

Andy WrightWayneMonroe CC.NY

.

Brad CarrollHolleyMonroe CC.NY

.

Christian StuewePenfieldMonroe CC.NY

.

Clay HerendeenRed JacketMonroe CC.NY

.

Felisa SzeFairportMonroe CC.NY

.

Jenny MerklingerRed JacketMonroe CC.NY

.

Kirstin OrtonKeshequaMonroe CC.NY

.

Luke RaczykWest Seneca EastMonroe CC.NY

.

Ryan SmithWayneMonroe CC.NY

.

Sean ReidFairportMonroe CC.NY

.

Seth NowakWest Seneca EastMonroe CC.NY

.

Tom SchultzGreece ArcadiaMonroe CC.NY

.

Treymel QuinnRochester East HSMonroe CC.NY

.

Zach CimineriClyde-SavannahMonroe CC.NY

.

Zack RossEast RochesterMonroe CC.NY

.

Clayre CaraherDuanesburgMowhawk Valley CC.NY

.

Alexis ShufeltWatervlietNazarethNY

.

Halle CookLyonsNazarethNY

.

Johnny HillLyonsNazarethNY

.

Makala WoodwardMercy HSNazarethNY

.

Adarsh VangalaAlbuquerque AcademyNew MexicoNM

.

Lyndsey BroylesMuldrowNew Mexico StateOK

.

Brian OxenhandlerHeliasNew SchoolMO

.

Joseph StevensLew-PortNiagara (NY)NY

.

Justin LeathersNiagara CatholicNiagara (NY)NY

.

Margot HickeyGreece OlympiaNiagara (NY)NY

.

Neil FaltiscoWest Seneca WestNiagara (NY)NY

.

Rebecca GasoriekGrand IslandNiagara (NY)NY

.

John TurnerGrand IslandNiagara County CC.NY

.

Akash ShahGreen HopeNorth CarolinaNC

.

Diane HartColonieNorth CarolinaNY

.

Natan HoltzmanEnloeNorth CarolinaNC

.

Nick NeuteufelduPont ManualNorth CarolinaKY

.

Parth MajmudarEnloeNorth CarolinaNC

.

Ryan RosenbergArdsleyNorth CarolinaNY

.

Trudy BeckerBlacksburg High SchoolNorth Carolina

.

Patrick Wadsack-StewartGreen HopeNorth Carolina StateNC

.

John WashingtonFlowery BranchNorth Georgia CollegeGA

.

Josh ElkinsSt. Pius XNorthwest Missouri StateMO

.

Alana GreenPittsford SutherlandNorthwesternNY

.

Luqman AzhariTroyNorthwesternNY

.

Shannon NachreiderNichols SchoolNorthwesternNY

.

Veronica JohnsonPittsford MendonNorthwesternNY

.

Will KrinsmanMillburnNorthwesternNJ

.

Natalie SanCarbondaleNorthwestern UniversityIL

.

John DoranLaSalle Inst.Notre DameNY

.

Konrad PawlakBuffalo City HonorsNotre DameNY

.

Steve SeitzLaSalle Inst.Notre DameNY

.

Zakk BurdgDrummondNWOSUOK

.

Alex RandazzoBuffalo City HonorsNYUNY

.

Broshan SathyanarayanaMenloNYU

.

Ishan MehraGuilderlandNYUNY

.

Jaqueline HsiaColonieNYUNY

.

Raphael SaphraNYU

.

Sadaaf MamoonSt. Andrew'sNYUMS

.

Tala MonBuffalo City HonorsNYUNY

.

George MarguliesHalf Hollow Hills WestNYU SternNY

.

Hugh MilnerState CollegeOberlinPA

.

Sam BernhardBlacksburgOberlin

.

Landon WayneWest Seneca WestOhio NorthernNY

.

Brad SevcikOlmsted FallsOhio StateOH

.

Chris ThackerRiverdaleOhio StateOH

.

Collin RooneyHooverOhio StateAL

.

Grant SchrumFindlayOhio StateOH

.

Patrick BurnsPembrokeOhio StateNY

.

Ryan KirbyNorthmontOhio StateOH

.

Colin GartzNichols SchoolOhio WesleyanNY

.

Adam Van BurenCacheOklahomaOK

.

Alan XingJenksOklahomaOK

.

Ashten DuncanMooreOklahomaOK

.

Birch BryantHugoOklahomaOK

.

Bradon LongLaverneOklahomaOK

.

David DunlapFort GibsonOklahomaOK

.

Kara KellyBristowOklahomaOK

.

Kunal NaikAlpharettaOklahoma

.

Lauren DeanFort GibsonOklahomaOK

.

Regina BockusWilburtonOklahomaOK

.

Richard WellsPoteauOklahomaOK

.

Tre McPhersonPrestonOklahomaOK

.

Travis BattlesPerkins-TryonOklahoma ChristianOK

.

Adam CoffeyLone WolfOklahoma StateOK

.

Barrett PowellRingwoodOklahoma StateOK

.

Clay NewtonClassenOklahoma StateOK

.

Gretchan MooreMuldrowOklahoma StateOK

.

John HiettKellyvilleOklahoma StateOK

.

Matthew SchneiderPioneer-Pleasant ValeOklahoma StateOK

.

Paige CloudCushingOklahoma StateOK

.

Rebecca RackleyHilldaleOklahoma StateOK

.

Seth ClearyLindsayOklahoma StateOK

.

Tanner AllreadUnion CityOklahoma StateOK

.

Nicole KittelAverill ParkPaceNY

.

Akshay ChandrasekharSouthsidePennSC

.

Andrew Van DuynCulverPennIN

.

Bohan WeiWilmington CharterPennDE

.

Dan ZhouBethlehemPennNY

.

David XuHunter CollegePennNY

.

Ethan SongTorrey PinesPennCA

.

Jin KimBellairePennTX

.

Kevin ZhaiLAMPPennAL

.

Korey GallWarren G. HardingPennOH

.

Pratyusha GuptaCaesar RodneyPenn

.

Ann VachaparambilColoniePenn StateNY

.

Matt EastonCamp HillPenn StatePA

.

Steven MeyerSouthern FultonPenn StatePA

.

Thomas PerroneKellenbergPenn StateNY

.

Abigail ScheererHoward High School (Ellicott City, MD)PittMD

.

Joe JohnstonWebster ThomasPittNY

.

Kailey ZiemianskiWest Seneca EastPittNY

.

Meredith SparksWilliamsville EastPittNY

.

Angela ZhouHigh TechPrincetonNJ

.

Anirudh DasarathyHawkenPrincetonOH

.

Brandon DjajaDesert VistaPrincetonAZ

.

Brian ChangGreat Neck SouthPrincetonNY

.

Derek XuFarragutPrincetonTN

.

Ella KesaievaWilliamsville EastPrincetonNY

.

Evan KratzerScarsdale High SchoolPrincetonNY

.

Filip MilovanovicRockford AuburnPrincetonIL

.

Jalisha BraxtonCaesar RodneyPrincetonDE

.

James EvansCrystal Springs UplandsPrincetonCA

.

Josh ZuckermanWalker SchoolPrincetonGA

.

Justin SongTorrey PinesPrincetonCA

.

Leann ThayaparanFayetteville-ManliusPrincetonNY

.

Wynne KerridgeHighland ParkPrincetonTX

.

Yun LiangO'ConnorPrincetonTX

.

Matt ConnollyLaSalle Inst.ProvidenceNY

.

Catherine NeffNorth MiamiPurdueIN

.

Darrell CheuCoronadoPurdueTX

.

Logan SheilsGreece ArcadiaPurdueNY

.

Michael FoutsNorth MiamiPurdueIN

.

Sawyer FrommeRosemountPurdueMN

.

Isabel ManganaHoward High SchoolRandolph MaconMD

.

Alejandro ChavezColumbia IndependentReed

.

Chelsea MartoAverill ParkRegent (VA)NY

.

Dave KrutzMayfieldRensselaerNY

.

Erik Vink-LainusTroyRensselaerNY

.

Lakshmi NairGreat Neck South High SchoolRensselaerNY

.

Nate JamesBaldwinsvilleRensselaerNY

.

Nathan McCarthyAverill ParkRensselaerNY

.

Robert StrangTroyRensselaerNY

.

Tyler RothWebster ThomasRensselaerNY

.

Ian HunleyCistercianRhodesTX

.

Avinash ShivakumarNorman NorthRiceOK

.

Bo KimBellaireRiceTX

.

John WilliamsBellaireRiceTX

.

Valerie BaretskyFairportRiceNY

.

Alex BrumfieldRochester School of the ArtsRITNY

.

Andrew TockStarpointRITNY

.

Arielle WeinsteinCoxsackie-AthensRITNY

.

Ben BoseckCanandaiguaRITNY

.

Brian WilliamsGreece AthenaRITNY

.

Cassandra DerrRush-HenriettaRITNY

.

Christine LincourtRush-HenriettaRITNY

.

Derek CoryPembrokeRITNY

.

Derek GonyeoFairportRITNY

.

Erika MadisonSodusRITNY

.

Ethan MaddenFairportRITNY

.

Jake ScottStarpointRITNY

.

Jasmine EdwardsGreece ArcadiaRITNY

.

Joe KsiazekWest Seneca WestRITNY

.

Kathryn KingOrchard ParkRITNY

.

Krysten HennigRush-HenriettaRITNY

.

Kyle ChryslerSchalmontRITNY

.

Mackenzie HarrisGreece OlympiaRITNY

.

Mike EatonFairportRITNY

.

Nicole SauterBloomfieldRITNY

.

Owen FlassRush-HenriettaRITNY

.

Sarah SibertLancasterRITNY

.

Sean ValleeWatervlietRITNY

.

Tyler GanttTroyRITNY

.

Will BarberMedinaRITNY

.

William DeGiaccoRochester Wilson Magnet HSRITNY

.

Zack DickmanWest Seneca WestRITNY

.

Allison BakerBrockportRoanoke (NC)NY

.

Aaron SchafferBrightonRochesterNY

.

Abby RitterHalf Hollow Hills WestRochesterNY

.

Angelika KropiowskiRush-HenriettaRochesterNY

.

Caeli QuiterNardinRochesterNY

.

Carolyn GeraciCanandaiguaRochesterNY

.

Chris PlunkettBroadalbin-PerthRochesterNY

.

Christian BakerWilliamsonRochesterNY

.

Emily FitzgeraldRush-HenriettaRochesterNY

.

Emily WallmanGreece AthenaRochesterNY

.

Henry LeSpencerportRochesterNY

.

Ian SteadWayneRochesterNY

.

Jenna RegisterBuffalo City HonorsRochesterNY

.

Lianna MendelsonBrightonRochesterNY

.

Michael MoskowitzRush-HenriettaRochesterNY

.

Kristen NeffHoly NamesRoger Williams (RI)NY

.

Cadence WongSequoyahRogers StateOK

.

Sara DoriguzziDuanesburgSchenectady County CCNY

.

Stephen HotalingGloversvilleSchenectady County CCNY

.

Theresa ShufeltSchoolSchenectady County CCNY

.

Clint WoiakAthensSchool of the AmericasWI

.

Rachelle TiblowTulsa CentralScience and Arts OklahomaOK

.

Anthony DiFlorioGreece AthenaSeton Hall (NJ)NY

.

Becky ZarembaAverill ParkSiena (NY)NY

.

Jessica BrownRed JacketSiena (NY)NY

.

Yareli RodriguezAmsterdamSiena (NY)NY

.

Cody WebberGloversvilleSkidmore (NY)NY

.

Richard CappellazzoSt. Joseph'sSkidmore (NY)NY

.

Kylie ReiberWayneSlippery Rock (PA)NY

.

Robert LawsonDormanSouth CarolinaSC

.

Brandon DaakeOakvilleSoutheast Missouri StateMO?

.

Kevin XWilmington CharterSouthern CaliforniaDE

.

Neil ParkerSpringfieldSouthern Illinois University at EdwardsvilleIL

.

Caleb OlsonCharitonSouthwest BaptistIA

.

John SemlitchSouthwestern

.

Ashley DeVaughanFort Cobb-BroxtonSouthwestern Oklahoma StateOK

.

Caleb BroceMoorelandSouthwestern Oklahoma StateOK

.

John SemlitschColumbia Independent SchoolSouthwestern University

.

Frank McBrideCarrboroSt Johns Sante FeNC

.

Cameron KeyaniWalter JohnsonSt Mary'sMaryland

.

Matt JohnsonIrondaleSt OlafMN

.

Sameer SinghalWilliamsville EastSt. Bonaventure (NY)NY

.

Jill WoodhamsEast RochesterSt. John FisherNY

.

Phil LaRussaClyde-SavannahSt. John FisherNY

.

Sam CapadanoGreece AthenaSt. John FisherNY

.

Steph D'AmicoGeneva DeSalesSt. John FisherNY

.

Taylor ZonaHolleySt. John FisherNY

.

Justin VanniEden PrairieSt. John'sMN

.

Brianna CarlsonBloomfieldSt. LawrenceNY

.

Caitlin GurneyDuanesburgSt. LawrenceNY

.

Conor FloydBroadalbin-PerthSt. Michael's (VT)NY

.

Michaela MarincicFindlaySt. OlafOH

.

Nathan SaloEastviewSt. OlafMN

.

Alexa AndayaCaesar RodneyStanfordDE

.

Alexander DewingMountain LakesStanfordNJ

.

Ben ZhouOklahoma School of Science and MathStanfordOK

.

Dan SpaethEden PrairieStanfordMN

.

Do-Hyoung ParkSt. Paul CentralStanfordMN

.

Elliott LapinSt. John'sStanfordTX

.

James BradburyThomas Jefferson Science & TechStanfordVA

.

Kevin ZhengDesert VistaStanfordAZ

.

Nikhil DesaiBellarmineStanfordCA

.

Raymond WuCanyon CrestStanfordCA

.

Samantha ZarateEastviewStanfordMN

.

Andrew GuoScarsdale High SchoolStanford NY

.

Sandeep ArakaliTroyStanford MI

.

Allen KoshyGreat Neck South High SchoolStony BrookNY

.

Ariel YangWard MelvilleStony BrookNY

.

Brian ChieuScarsdale High SchoolStony BrookNY

.

Bridgette DeanRed JacketStony BrookNY

.

Keegan StonerColumbiaStony BrookNY

.

Kyle RonaldFairportStony BrookNY

.

Rebecca DickersonClyde-SavannahStony BrookNY

.

Tye PetrottaWayneStony BrookNY

.

Zach McKeebyDuanesburgStony BrookNY

.

Dan ThorntonSchenectadySUNY @ AlbanyNY

.

Kristina LeFortBishop MaginnSUNY @ AlbanyNY

.

Sharon WolffBaldwinsvilleSUNY @ AlbanyNY

.

Sierra DeMarreeSodusSUNY @ AlbanyNY

.

Spencer TurnerSchenectadySUNY @ AlbanyNY

.

Cara GopenMarcus WhitmanSUNY @ BinghamtonNY

.

Colin NicotinaBethlehemSUNY @ BinghamtonNY

.

Kara RoskoffSolvaySUNY @ BinghamtonNY

.

Patrick DeflorioBrockportSUNY @ BinghamtonNY

.

Paul NguyenColonieSUNY @ BinghamtonNY

.

Ray TurnerWebster ThomasSUNY @ BinghamtonNY

.

Vaughn FlorianCanandaiguaSUNY @ BinghamtonNY

.

Brianna GoodwinHolleySUNY @ BrockportNY

.

Nichole SandsMedinaSUNY @ BrockportNY

.

Nick GreeceGreece ArcadiaSUNY @ BrockportNY

.

Olivia HowardNewarkSUNY @ BrockportNY

.

Riley ShurtleffSouthern CayugaSUNY @ BrockportNY

.

Stephany TurneyKendallSUNY @ BrockportNY

.

Anmol GrewalGrand IslandSUNY @ Buffalo [Buff. St.]NY

.

Katelin PetranchukCheektowagaSUNY @ Buffalo [Buff. St.]NY

.

Sam MerrimanCanisius HSSUNY @ Buffalo [Buff. St.]NY

.

Ameen SalemBuffalo City HonorsSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Anthony GabrieleFairportSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Casey McNamaraGrand IslandSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Charles GrosofskyWilliamsville SouthSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Chris JacobsLake ShoreSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Chris WeedenPenn YanSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Courtney DahlinJordan-ElbridgeSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Dan DeClerckVictorSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Danielle VivianStarpointSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Diana BouldenGrand IslandSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Frank GenoveseLew-PortSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Jackie EdwardsGreece OlympiaSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

James BurchalewskiLancasterSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Jenn EmpeyGreece OlympiaSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

John McWhinnieBroadalbin-PerthSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Jonathan FolmsbeeNiagara CatholicSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Karen ThomasDepewSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Katie GlynnDepewSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Kelsey GageJordan-ElbridgeSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Lindsay BurdittSodusSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Madeline KaneWest Seneca WestSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Matthew SokolowskiSpencerportSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Neil SinghWilliamsville NorthSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Nick BrowneStarpointSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Sabastian PiedmontAlbionSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Sydnee TolpaRed JacketSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Taryn RutkaWest Seneca WestSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Todd LockSyracuse Christian BrothersSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Will KellogColonieSUNY @ Buffalo [UB]NY

.

Olivia SandfordJordan-ElbridgeSUNY @ CortlandNY

.

Amara MayWest Seneca EastSUNY @ FredoniaNY

.

Bryna DiesenbergWayneSUNY @ FredoniaNY

.

Elena MihajlovFairportSUNY @ FredoniaNY

.

Jayson LoboscoLake ShoreSUNY @ FredoniaNY

.

Jess ChattGreece ArcadiaSUNY @ FredoniaNY

.

Michael Gonzalez-KellyNewarkSUNY @ FredoniaNY

.

Sarah TurCheektowagaSUNY @ FredoniaNY

.

Tom MellenLancasterSUNY @ FredoniaNY

.

Anna WintersDuanesburgSUNY @ GeneseoNY

.

Bridget ThompsonLew-PortSUNY @ GeneseoNY

.

Carolyn ThorntonSpencerportSUNY @ GeneseoNY

.

Chris JonesWaterlooSUNY @ GeneseoNY

.

Clara RiccardiBerlinSUNY @ GeneseoNY

.

Doug KnowlesChurchville-ChiliSUNY @ GeneseoNY

.

Francesca VelardiNardinSUNY @ GeneseoNY

.

Hayley KeeferGreece OlympiaSUNY @ GeneseoNY

.

Janelle GoekeSpencerportSUNY @ GeneseoNY

.

Joseph FennieNichols SchoolSUNY @ GeneseoNY

.

Kevin BoydBloomfieldSUNY @ GeneseoNY

.

Kristian PriceRush-HenriettaSUNY @ GeneseoNY

.

Liesel ZimmermanStarpointSUNY @ GeneseoNY

.

Nicole GlombPembrokeSUNY @ GeneseoNY

.

Rayanne LukeWilliamsonSUNY @ GeneseoNY

.

Valerie SiglRochester School of the ArtsSUNY @ GeneseoNY

.

Amy KuehnertRed JacketSUNY @ New PaltzNY

.

Abigail FrateschiSolvaySUNY @ OneontaNY

.

Jon BeiswangerWilliamsonSUNY @ OneontaNY

.

Michelle NguyenJordan-ElbridgeSUNY @ OneontaNY

.

Alex EddingerMarcus WhitmanSUNY @ OswegoNY

.

Beverly KempAverill ParkSUNY @ OswegoNY

.

Devon PerkinsNorth Rose-WolcottSUNY @ OswegoNY

.

Rosalyn SimpsonLew-PortSUNY @ OswegoNY

.

Victoria DianaSchalmontSUNY @ OswegoNY

.

Katie LoretDuanesburgSUNY @ PlattsburghNY

.

Caitlin HungerfordBerlinSUNY @ PotsdamNY

.

Derek EddardsGloversvilleSUNY @ PotsdamNY

.

Eric VinerBerlinSUNY @ PotsdamNY

.

Kyle RobinsonWilliamsonSUNY @ PotsdamNY

.

Kelly SmithTamaracSUNY @ PurchaseNY

.

Kelsey WestCoxsackie-AthensSUNY ESFNY

.

Laura GrantSpencerportSUNY ESFNY

.

Stephen SlonoskyJordan-ElbridgeSUNY ESFNY

.

Ali SoucyDuanesburgSUNY Institute of Technology [SUNYIT]NY

.

Gavin CaseGates ChiliSUNY Maritime CollegeNY

.

Ryan SchepisMedinaSUNY Tech @ Alfred [Alfred St.]NY

.

Ryan SewardPembrokeSUNY Tech @ Alfred [Alfred St.]NY

.

Alison DonahueGrand IslandSUNY Tech @ CantonNY

.

Meaghan PealoWheatland-ChiliSUNY Tech @ MorrisvilleNY

.

Daniel OrrNorman NorthSwarthmoreOK

.

Courtney MalloyHoneoyeSyracuseNY

.

Gabriel AmayaAmsterdamSyracuseNY

.

John FilutaAverill ParkSyracuseNY

.

Olivia RussellBroadalbin-PerthSyracuseNY

.

Rachel ZimmermanBeachwoodSyracuseOH

.

Rebecca KnoerlBloomfieldSyracuseNY

.

Sam HauserEast RochesterSyracuseNY

.

Steven CarlsonBloomfieldSyracuseNY

.

Carrie RipkeyStoughtonTaylorWI

.

Scott SnodgrassChisholmTCUOK

.

Akshay GollapalliJenksTexasOK

.

Cooper ClutterO'ConnorTexasTX

.

Michael PatisonSt. Mark'sTexasTX

.

Robby WilsonClarkTexasTX

.

Will LinzTempleTexas A&MTX

.

Zac CozziO'ConnorTexas A&MTX

.

Adrian LingWoburnTorontoON

.

Mary TomanovichLima ChristianTorontoNY

.

Austin KernsSavannahTruman StateMO

.

Brad ThorntonSavannahTruman StateMO

.

Cam ClogstanHeliasTruman StateMO

.

Donna JenningsCentraliaTruman StateMO

.

Emily KnippSt. Pius XTruman StateMO

.

Maria DonovanHeliasTruman StateMO

.

Dylan BecraftFort Zumwalt WestTruman State University

.

Riley WoodScarsdale High SchoolTufts UniversityNY

.

Ben SigalAdlai E. StevensonTulaneIL

.

Katie AbercrombieTulsa CentralTulsaOK

.

Kristina MarcotteTulsa CentralTulsaOK

.

Michael LockettTulsa CentralTulsa Community CollegeOK

.

Andrew BaxterPenn YanU. S. Air Force AcademyNY

.

Mark GrahamAlbionU. S. Naval Academy [Navy/Annapolis]NY

.

Ankit AggarwalBellarmine College PrepUC BerkeleyCA

.

Bryan WangHigh TechUC BerkeleyNJ

.

Henry MaltbyCanyon CrestUC BerkeleyCA

.

Jay MinDesert VistaUC BerkeleyAZ

.

NULL BillIrvineUC BerkeleyCA

.

Oliver HeWayzataUC BerkeleyMN

.

Zane DufourSanta MonicaUC BerkeleyCA

.

Kiril StoimenovHillsdaleUC Davis

.

NULL TimIrvineUCLACA

.

Tim TangIrvine HighUCLACA

.

Will WolfSanta MonicaUCLACA

.

Robyn PfeifferPilot GroveUMKCMO

.

Nicholas NeuteufelduPont ManualUNC Chapel HillKY

.

Peter WuGreen HopeUNC-Chapel HillNC

.

Alex ReganNichols SchoolUnionNY

.

Hayden LabelleSchalmontUnionNY

.

Kayleigh CorradoBerlinUnionNY

.

Makenzie MichelColonieUnionNY

.

Mayur PatelBroadalbin-PerthUnionNY

.

Quisqueya WitbeckColumbiaUnionNY

.

David FisherKeysUS Naval AcademyOK

.

Ford FilerVictorUSCNY

.

NULL ShikharIrvineUSCCA

.

Rohan RajeevRaleigh CharterUSCNC

.

Alexander CaiSeven LakesUTTX

.

Jeremy DyerGreece OlympiaUtica (NY)NY

.

Ned LauberWheaton Warrenville SouthVanderbiltIL

.

Scott BlainGrayson CountyVanderbiltKY

.

Sean KingFindlayVanderbiltOH

.

Joe SopchakManlius-Pebble HillVassarNY

.

Matt MontgomeryMayfieldVassarNY

.

Sean CraneSanta MonicaVassarCA

.

York ChenHunter CollegeVassarNY

.

Sarah MillerNichols SchoolVermontNY

.

Briana BrownRush-HenriettaVillanovaNY

.

Iris WhiteColonieVillanovaNY

.

Redmond SelfRaleigh CharterVillanovaNC

.

Chris LeeChristiansburgVirginiaVA

.

Edwin LuBlacksburg High SchoolVirginia

.

James HartnettSt. Thomas AcademyVirginiaMN

.

Mevish SiddiqBrookwoodVirginiaGA

.

Michael ZhangCave SpringVirginiaVA

.

Ryan BartelsCanisius HSVirginiaNY

.

Tackin TarighianMillburnVirginiaNJ

.

Jerry HuangCave SpringVirginia TechVA

.

Robert "Wil" ObenhausChristiansburg HighVirginia Tech

.

Jacob MullNorth MiamiWabashIN

.

Stephen MartinelliLaSalle Inst.Wake ForestNY

.

Zachary ThomasEarly College at GuilfordWake ForestNC

.

Conan ZhaoMaggie Walker Governor's SchoolWashington and LeeVA

.

Cam MacInnisWoburnWaterlooON

.

Jatheesh SrikantharajahWoburnWaterlooON

.

Kevin ZhouWoburnWaterlooON

.

Neil TiwariPlymouthWayne StateMI

.

Paige WilleyMaumee ValleyWellesleyOH

.

Richie SpenceHolleyWells (NY)NY

.

Alyssa DeMentoWatervlietWentworth Inst. (MA)NY

.

Ashley DeNardoWilliamsonWest VirginiaNY

.

Matt ClemmensMacombWestern IllinoisIL

.

Dakota SmithGlasgowWestern KentuckyKY

.

Matthew RigglePope John Paul II Catholic High SchoolWestern KentuckyKY

.

Amanda TillapaughLima ChristianWheatonNY

.

Hunter BeckWayneWheatonNY

.

John BrooksbankMounds ParkWhitmanMN

.

Alex FreySt. JosephWilliam & MaryNJ

.

Laura PowellCave SpringWilliam & MaryVA

.

Michelle BrownCharlottesville High SchoolWilliam and MaryVA

.

Alex KlingLatin School of ChicagoWilliams

.

Andy LearyPort ByronWilliamsNY

.

Sam DonowIrvingtonWilliams

.

Michael OlsenEastviewWisconsinMN

.

Ryan KladarRosemountWisconsinMN

.

Kyle WelbesAthensWisconsin-Eau ClaireWI

.

Max HardingAthensWisconsin-Green BayWI

.

Colton GerberMounds ParkWisconsin-MadisonMN

.

Christopher StockusWest SalemWisconsin-OshkoshWI

.

Dhruv PatelAynorWoffordSC

.

Katie PicchioneHoly NamesWorcester PolytechnicNY

.

Michael MerwinHoosick FallsWorcester PolytechnicNY

.

Nick SpunerSyracuse Christian BrothersWorcester PolytechnicNY

.

Curtis BurnleyWatson ChapelWUStLAR

.

Cyrus MoradiRansom EvergladesWUStLFL

.

Eleni AnasNichols SchoolWUStLNY

.

Richard YuHunter CollegeWUStLNY

.

Sam ChandlerTreasure Valley Math & ScienceWUStLID

.

Sreyas ChintapalliHopkinsWUStLMN

.

Dan O'HaraPort ByronXavierNY

.

Anthony TokmanCanyon CrestYaleCA

.

Basil SmithamWalt WhitmanYaleMD

.

Bettina CheungArdsleyYaleNY

.

Cody ShepherdCantonYaleOK

.

Eric XiaoHawkenYaleOH

.

Nolan MaloneyIMSAYaleIL

.

Paige BreenRaleigh CharterYaleNC

.

Rain TsongNorth HollywoodYaleCA

.

Scott RemerBeachwoodYaleOH

.

Sophia ChenChattahoocheeYaleGA

.

Christina KimSyracuse Christian BrothersYale NY

.

Daniel LeeGreat Neck South HighYale NY

.

Grace LiuHigh Technology High SchoolYale NJ

.

Jacob WassermanSaint Anselm's Abbey SchoolYale MD

.

Jordan SchroederTroyYale NY

.

Shilpi ShahDuBois AreaYoungstown StatePA