Name HS State College
Joe Smithtown West NY Adelphi
Alexis Turek Hoover AL Agnes Scott
Alex Poole Weld Central CO Aims Community College
Thomas Sigler Weld Central CO Aims Community College
Caleb Pearce Smithville OH Akron
Jacob Steiner Smithville OH Akron
Katie Parker Cloverleaf OH Akron
Vinny Garbonick Cloverleaf OH Akron
Bailey Brand Good Hope AL Alabama
Daniel Schwieger St. Joseph's NY Alabama
Nick Martin Good Hope AL Alabama
Pao Vaughn Good Hope AL Alabama-Huntsville
Zac Plesmid Newbury OH Alfred
Katelyn Frawley Depew NY Allegheny
Trevor Day Johnstown NY Allegheny
Anthony Shock Fulton MI Alma
Gabriella Folsom Lancaster NY American
Mark Rokow Geneva NY American
Moira Hamilton Lake Shore NY American
Nicholas Sokaris Bethlehem NY American
Ryan McMillan Providence NC Amherst
Adam Bauer Depew NY Arizona
Elizabeth Barnitt BASIS Scottsdale AZ Arizona
Emily Brockman Renaissance Academy PA Arizona
Kanaan Hardaway Poteau OK Arkansas
Patrick Graves Huntsville AR Arkansas
Will McLoud Huntsville AR Arkansas
Hannah Lewis Gainesville MO Arkansas State
Sam Bell Benton AR Arkansas State
Nathan Cagle Huntsville AR Arkansas-Monticello
Nathan Frantz Smithville OH Ashland
Austin Peinhardt Spain Park AL Auburn
Chandler West Good Hope AL Auburn
Sam Bush LAMP AL Auburn
Will Schoenrock Pickens Academy AL Auburn
Aditya Duddikunta Chattahoochee GA Augusta
Zach Betz Hicksville OH Ball State
Colin Brundage Duanesburg NY Bard
Alex Cullison Branson MO Beloit
Sarah Christner Mercy NY Beloit
Josh Sandeen Roseville MN Bemidji State
Steven Hendricks Parish Episcopal TX Bennington
Tim Morrissey Advanced Math & Science MA Boston College
Abby Gugel Jordan-Elbridge NY Boston University
Andrew Polevoda Brighton NY Boston University
Ben Meit Quince Orchard MD Boston University
Krishna Murugan Brophy College Prep AZ Boston University
Yash Prakash Amador Valley CA Boston University
Logan Van Dyke Hicksville OH Bowling Green
Evan Solomon Brighton NY Brandeis
Josh Krill Pittsford Mendon NY Brandeis
Lin-ye Kaye Beachwood OH Brandeis
Trevor Filseth Palo Alto CA Brandeis
Hunter Kermidis Southern Cayuga NY Broome CC
Ankush Bajaj Hinsdale Central IL Brown
Eli Heyman Galloway GA Brown
Hanley Ma Olentangy Liberty OH Brown
Kion You Rancho Bernardo CA Brown
Kyle Cui Leland CA Brown
Laura Haskin Friends Select PA Brown
Ravi Betzig Okemos MI Brown
Sophie Lu Mercy NY Bryn Mawr
Michael Galuska Maine South IL Butler
Ben Potter Grand Junction CO BYU
Rebekah Gibby Olentangy Liberty OH BYU
Walker Cobb Subiaco Academy AR CalPoly
Tina Wang Oak Ridge TN CalPoly-Pomona
Abigail Ecal Milpitas CA CalPoly-SLO
Erik Ramazzini Rio Americano CA CalPoly-SLO
Trey McLendon Parish Episcopal TX CalPoly-SLO
Carlos Sosa Carnegie Vanguard TX Caltech
Will Overman Maggie Walker Governor's School VA Caltech
Jayvin Wolfe Fulton MI Calvin College
Trevor Binford LASA TX Cambridge
Alyssa Tavino Aquinas NY Canisius
Amanda Popovski Iroquois NY Canisius
Catie Fike Mt. St. Mary NY Canisius
Edward Krauzowicz Starpoint NY Canisius
Jasmine Boswell Wheatland-Chili NY Canisius
Joel Fernando Kenmore East NY Canisius
Matt Berardi St. Joseph's NY Canisius
Max Chudy Lake Shore NY Canisius
Steve Nemeti Depew NY Canisius
Thomas Kubiniec Nichols School NY Canisius
Caleb Barfield Glasgow KY Carl Perkins
Amay Espinoza Illini West IL Carl Sandburg CC
Adam Klaits Williamsville East NY Carleton
B.J. Ryan Hinsdale Central IL Carleton
Ben Koppel Richard Montgomery MD Carleton
Oscar Smith Burlington VT Carleton
Dylan Tom Lakeside WA Carnegie Mellon
Joe Radakovitz Cedar Crest PA Carnegie Mellon
John Kim Leland CA Carnegie Mellon
Joshua Kim North Hollywood CA Carnegie Mellon
Nancy Zhang Jenks OK Carnegie Mellon
Varun Gudibanda Hume-Fogg TN Carnegie Mellon
Victoria Reiter Greece Odyssey NY Carnegie Mellon
Violet Dong Mercy NY Carnegie Mellon
Tim Quintanilla Hannibal MO Carson-Newman
Anne Swetz Orchard Park NY Case Western
Jaejin Eum Leland CA Case Western
Matt York Kellenberg NY Case Western
Nick Leberer Williamsville East NY Case Western
Rachel Arvizu Battle Ground TN Case Western
Sneha Darbha Olentangy Liberty OH Case Western
Patrick Pallisco Kellenberg NY Catholic University of America
Tyler Foulkrod Mynderse NY Cayuga CC
David Guardiani Eden Christian PA CC Allegheny County
Jordan Clingenpeel Cave Spring VA Cedarville
Senia Walton South Side PA Cedarville
Noah Hull Decatur GA Center College
Jacob Phillips Huntsville AR Central Arkansas
Peyton Counts Huntsville AR Central Arkansas
Grant Roth Illini West IL Central Christian College of the Bible
Hannah Sage Saint Stephen's Episcopal FL Central Florida
Lily Lu Saint Stephen's Episcopal FL Central Florida
Jake Aymen Bad Axe MI Central Michigan
Megan McElroy Illini West IL Central Michigan
Trent Thorkildsen Columbia NY Champlain
Daniel Zhu UChicago Lab IL Chicago
Deimy Chavez Valle Verde TX Chicago
Harry Ni UChicago Lab IL Chicago
Jack Chaillet Winchester Thurston PA Chicago
Jack Toole CBA/Syracuse NY Chicago
Jacob Carbone American Heritage-Plantation FL Chicago
Michael Tang Dougherty Valley CA Chicago
Stanley Badio Spain Park AL Chicago
Teddy Knox Davis CA Chicago
Timothy Morrison Bishop Guertin NH Chicago
Emma Klein Victor NY Christendom
Adam Hiltz Olentangy Liberty OH Cincinnati
Arie Pequignot Benjamin Logan OH Cincinnati
Alison Lamb Geneva NY Clark
Elyse Wyatt Rush-Henrietta NY Clark
Adam Ferrari Johnstown NY Clarkson
Austin Hammond Rochester School of the Arts NY Clarkson
Jeffrey Ouimette Canandaigua NY Clarkson
Julia Gambell Honeoye NY Clarkson
Rhiannon Goetze Wheatland-Chili NY Clarkson
Stephanie Fryer Bloomfield NY Clarkson
Sully Carpenter Thomas Jefferson Classical NC Clemson
Ben Hunt Burlington VT Coast Guard Academy
Ethan Dorow East Rochester NY Colgate
Tolu Emokpae North Hagerstown MD Colgate
Shree Nadkarni Middlesex County Academy NJ College of New Jersey
Alex Hitrick Broadalbin-Perth NY College of St. Rose
Kieran Sullivan Tamarac NY College of St. Rose
Matt Morash Columbia NY College of St. Rose
Morgan Hume Lansingburgh NY College of St. Rose
Stemine Ford Burlington VT College of the Atlantic
Madison Tvrz Huntsville AR College of the Ozarks
Joshua Henry Weld Central CO Colorado
Ryan Ferguson Grand Junction CO Colorado
Hannah Johannsson Jenks OK Colorado School of Mines
Abhinav Kurada Advanced Math & Science MA Columbia
Albert Tai Hunter NY Columbia
Amelia Tian Troy MI Columbia
Daniel Eem Saratoga CA Columbia
Koh Yamakawa Dublin Scioto OH Columbia
Kylin Wang Stillwater OK Columbia
Michael Treacy American Heritage-Plantation FL Columbia
Nicole Leon Putnam City OK Columbia
Prakruth Adari Raleigh Charter NC Columbia
Elizabeth Perez Galloway GA Columbia (Chicago)
Gabriel Patterson Greenville NY Columbia-Greene CC
Jared Carr Ripley WV Concord
Mitchel Fischer Burnsville MN Concordia Moorhead
Kathleen Renna Tamarac NY Connecticut
Adler Pierce Dublin Scioto OH Cornell
Alex Cha Geneva NY Cornell
Allison Herrick Pioneer NY Cornell
Amrit Hingorani Stuyvesant NY Cornell
Andy Sheng Evergreen Valley CA Cornell
Brandon Zhang Torrey Pines CA Cornell
Brendan Tarantino Duanesburg NY Cornell
Carson Gresens Wayne NY Cornell
Cassidy Eassa Rush-Henrietta NY Cornell
Cosmo Viola McQuaid NY Cornell
Danny Yang Folsom CA Cornell
Drake Eshleman Delaware Valley PA Cornell
Finan Malcolm Skaneateles NY Cornell
Ho-Jung Yang Walter Johnson MD Cornell
Jeremy Baxter Roseville MN Cornell
Jeremy Collison Bethlehem NY Cornell
Joshua Kwan Hunter NY Cornell
Kane Wu Enochs CA Cornell
Lev Lascu Williamsville North NY Cornell
Matt Dykes Iroquois NY Cornell
Mitch Fessenden Southern Cayuga NY Cornell
Peter Ruch Buffalo City Honors NY Cornell
Sam Nolan Southern Cayuga NY Cornell
Shiyi Andy Sheng Evergreen Valley CA Cornell
Shubhom Bhattacharya Alpharetta GA Cornell
Wilbert Ren Solon OH Cornell
Will Gao Copley OH Cornell
Anna Rossini Providence MN Creighton
Scott Robbins Broadalbin-Perth NY Creighton
Ben Friedman Rio Americano CA CSU Chico
Julia Flass Rush-Henrietta NY Daeman
Amani Kegode Maryville MO Dakota State
Duncan McCallum Lexington MA Dartmouth
Evan Bille Skaneateles NY Davidson
Evan Salmon Maine South IL Dayton
Michael Gross Tippecanoe OH Dayton
Andrew Casper Webster Thomas NY Delaware
Eric Wolfsberg Bethlehem Central NY Delaware
Rohan Narayan Wilmington Charter DE Delaware
Ethan Leuchter Saint Stephen's Episcopal FL Denison
Kyle Mares Olympian CA Denison
Andrew Kaplan Friends Select PA Dickinson
Brooklynn Wall North Kansas City MO Drury
Albert Xue Oak Ridge TN Duke
Carter Gay High Point Central NC Duke
Grant Larson Cy-Fair TX Duke
James Zhou Hinsdale Central IL Duke
Jessica Chen Homestead CA Duke
Joshua Jen Arcadia CA Duke
Lucian Li Bellaire TX Duke
Connor Apa Greece Athena NY Duquesne
Kelvin Knight Aquinas NY Duquesne
Michael Griffin Medina NY Duquesne
Tom Greco Amherst NY Duquesne
Rebecca Hennessy Grand Island NY D'Youville
Noah Lyons Happy Valley TN East Tennessee State
Nina Brocculeri Kenmore West NY Eastern Carolina
Justin Chandler-Holtz Brunswick OH Eckerd College
Sarah Figueroa Kenmore West NY Edinboro
Kaitlin DeSantis Clyde-Savannah NY Elmira
Jordan Casal Lewiston-Porter NY Embry-Riddle
Jake Bloodsworth Folsom CA Emory
Anthony Sodaro West Senca East NY Erie CC
Jeff Denmark Dundee NY Erie CC
Ashley Strand Fairfield IL Evansville
Adam Anderson Red Jacket NY Finger Lakes CC
Addie Fischer Lyons NY Finger Lakes CC
Ashley Thompson Pal-Mac NY Finger Lakes CC
Carter Humphreys Dundee NY Finger Lakes CC
Corey Gardner Newark NY Finger Lakes CC
Hannah Dean Pal-Mac NY Finger Lakes CC
Hunter O'Campo Newark NY Finger Lakes CC
Jaime Ashley Brockport NY Finger Lakes CC
Jake Blanchard Keshequa NY Finger Lakes CC
Katie Cossaboon Pal-Mac NY Finger Lakes CC
Morganne Hope Palmyra-Macedon NY Finger Lakes CC
Samantha Maniscola Pal-Mac NY Finger Lakes CC
Savannah Balch Lyons NY Finger Lakes CC
Talon Wright Dundee NY Finger Lakes CC
Zachariah Chou American Heritage-Plantation FL Florida
Alexander Boucourt Ransom Everglades FL Florida International
Ben Odom Fairfield IL Freed Hardman
Sean Ridgway Grand Junction CO Front Range CC
Jordan Colley Gloversville NY Fulton-Montgomery CC
Virginia Britt Wade Hampton SC Furman
Caleb Johnson Ashville AL Gadsden State
Alex Sankaran Henderson PA gap year
Corey Strickland Medina NY Genesee CC
John Kelly Medina NY Genesee CC
Ryan Webber Medina NY Genesee CC
Kaite Klajbor Penfield NY George Mason
Hunter Wilson Fulton MI George Washington
Lakshmi Kesari Broadalbin-Perth NY George Washington
Matthew Fuzi Kenmore West NY George Washington
David Kilbridge Brighton NY Georgetown
Marie Swain LSU Lab LA Georgetown
Victoria Sheffield Itawamba Agricultural MS Georgetown
Vincent Doehr La Jolla CA Georgetown
Alan McDonald Walton GA Georgia
Bryce Williams Bainbridge GA Georgia
Corey Morrison Bainbridge GA Georgia
Arianne Stark North Hagerstown MD Georgia Tech
Ben Rutherford Raleigh Charter NC Georgia Tech
Chris Hall Hampton PA Georgia Tech
Ellen Murphy Chartiers Valley PA Georgia Tech
Ilesh Jain Dublin Jerome OH Georgia Tech
Jack Peters Spain Park AL Georgia Tech
Jake Deerin Manheim Township PA Georgia Tech
Jake Levin Lakeside GA Georgia Tech
Quang Pham Bainbridge GA Georgia Tech
Susan Lee Alpharetta GA Georgia Tech
Thomas Cummins J. M. Tate FL Georgia Tech
Zach Wesley Gatton Academy KY Gettysburg
Brandon Wyatt Southwestern IL Greenville
Christina Fu Hoover AL Grinnell
Rob Blakelock Lewiston-Porter NY Grinnell
Amanda Lunden Medina NY Grove City
Bobby Treadwell Burlington VT Hamilton
David Sills Columbia NY Hamilton
Zachary Deming Bishop Guertin NH Hamilton
Holden August Fairfield IL Hanover
Hunter Denison Huntsville AR Harding
Jack Fitzgerald Johnstown NY Hartwick
Alex Cohen BASIS Scottsdale AZ Harvard
Cynthia Chang Washington CA Harvard
Dylan Parker Pittsford Sutherland NY Harvard
Jonathan Suh Wheaton Warrenville IL Harvard
Larry Liang Dougherty Valley CA Harvard
Luke Minton Coronado TX Harvard
Michael Horton Alpharetta GA Harvard
Michael Yue Thomas Jefferson Science & Tech VA Harvard
Nicholas Beasley Stuyvesant NY Harvard
Tim O'Meara St. Mark's School of Texas TX Harvard
Vinny Viego Skaneateles NY Harvard
Danielle Michaud Dorman SC Harvey Mudd
Addison Conn Thomas Jefferson Classical NC Haverford
Henry Mohr Friends Select PA Haverford
Sam Lowenstein Pittsford Sutherland NY Haverford
Nicole Such Greece Odyssey NY Hawaii Pacific
Celia Adams Renaissance Academy PA High Point
Haley Strassburg Starpoint NY Hilbert
Stephen Rupp East Clinton OH Hillsdale
Ted Birkofer St. Thomas TX Hillsdale
Rizky Kafrawi Geneva NY Hobart and William Smith
Lyndsey Yackel Williamson NY Hofstra
American Gaylord Bishop Maginn NY Holy Cross
Mackenzie Witter Starpoint NY Houghton
Nathan Sawyer Red Jacket NY Houghton
Adam Barna Waterford NY Hudson Valley CC
Bernard Davock Hoosick Falls NY Hudson Valley CC
Brendan Austin Watervliet NY Hudson Valley CC
Connor Kowalik Hoosick Falls NY Hudson Valley CC
Corrine Winnie Lansingburgh NY Hudson Valley CC
Eric Pasquini Bethlehem NY Hudson Valley CC
Ezra Beckman-Moore Albany HS NY Hudson Valley CC
Jared Parker Waterford NY Hudson Valley CC
John Farrar Waterford NY Hudson Valley CC
Mason Brown Schalmont NY Hudson Valley CC
Cole Timmerwilke Rockford Auburn IL Illinois
David Smoczynski Henderson PA Illinois
Duke Vijitbenjaronk Branson MO Illinois
Michael Etzkorn IMSA IL Illinois
Yashasvi Sharma Dougherty Valley CA Illinois
Zachary Hoegberg Belvidere IL Illinois
Collin Walter Southwestern IL Illinois College
Isra Hasnain Maroa-Forsyth IL Illinois-Chicago
Aidan Hussey Culver Academies IN Indiana
Jared Schwartz Lee's Summit West MO Indiana
Matt Cox Maine South IL Indiana
Ryan Wonsowicz Maine South IL Indiana
Hayden Kramer Huntingdon PA Indiana (PA)
Willie Phillips Illini West IL Iowa
Bryce Frey Bishop Heelan IA Iowa State
Kollin Proffitt Belvidere IL Iowa State
Lawson Townley Bishop Heelan IA Iowa State
Matt Alber South Shelby MO Iowa State
Nate Bennett Lawton-Bronson IA Iowa State
Rizal Ucok Belvidere IL Iowa State
Alayna VanderVeer Kendall NY Ithaca
Alys Derby Red Jacket NY Ithaca
Audrey Warner Genesee Valley NY Ithaca
Ciara Solby Johnstown NY Ithaca
Zach Jabine Buffalo City Honors NY Ithaca
Chris Kraner Van Wert OH IUPUFW
Haily Dick North White IN IUPUI
Josh Key Cave Spring VA James Madison
Bibhav Poudel Dougherty Valley CA Johns Hopkins
Caitlin Loh MAST NJ Johns Hopkins
Elizabeth Helmke Rio Americano CA Johns Hopkins
Kevin Jin Parish Episcopal TX Johns Hopkins
Ryan Lu Folsom CA Johns Hopkins
Sara Percoski Fayetteville-Manlius NY Johns Hopkins
Tommy Tripp Walter Johnson MD Johns Hopkins
Walter Zhao Torrey Pines CA Johns Hopkins
Alex Prusky Rensselaer NY Johnson & Wales
Ryan Chandler Parish Episcopal TX Kansas
Samantha Williams Branson MO Kansas State
Alex Everiss Newbury OH Kent State
Dominic Testa Rootstown OH Kent State
Jacob Dudley Rootstown OH Kent State
Joshua Fine Hicksville OH Kent State
Kyle Campbell Rootstown OH Kent State
Michael Danzo Lowellville OH Kent State
Nick McCullogh Chartiers Valley PA Kent State
Wyatt Shelton Clinton-Massie OH Kentucky
Lauren Onel UChicago Lab IL Kenyon
Mila Herko Frank North Hollywood CA Kenyon
Lexi Meade Warren G. Harding OH Kettering
Hallie Albrecht Lyons NY Keuka
Matt Picchi Geneva NY Keuka
Matthew Picchi Geneva NY Keuka
Tachel Brown Cumberland IL Lake Land
Thaddeus Lim Amador Valley CA Las Positas
Zhi Yang Tan Amador Valley CA Las Positas or UCSD
Kyle Sult General McLane PA Lehigh
Dan Kelly CBA/Syracuse NY LeMoyne
Jacob Purce Solvay NY LeMoyne
Mia Franko Johnstown NY LeMoyne
Baron Hankins Russell KY Louisville
Cameron Keeton Russell KY Louisville
Kevin Korth Campbell County KY Louisville
Nate Gunning Russell KY Louisville
Reid Willis Maroa-Forsyth IL Loyola
Lou Moran CBA/Syracuse NY Loyola Maryland
Kade Kieschnick Baton Rouge Magnet LA LSU
Leo Ray Baton Rouge Magnet LA LSU
Alex Rowley Honeoye NY Lycoming
Anna Elmore Cave Spring VA Mary Washington
Alexander Echikson Richard Montgomery MD Maryland
Danielle Sidelnikov Walter Johnson MD Maryland
Dash Yeatts-Lonske Richard Montgomery MD Maryland
Gideon Epstein Walter Johnson MD Maryland
James Mason Fayetteville-Manlius NY Maryland
Kevin Costello Centennial MD Maryland
Michael Godfrey Walter Johnson MD Maryland
Tanay Wakhare Quince Orchard MD Maryland
Yu Lu Richard Montgomery MD Maryland
Aniruddha Rao Centennial MD Maryland-Baltimore County
Dawson Bathgate East Rochester NY Massachusetts-Amherst
Reggie Luo Lexington MA Massachusetts-Lowell
Cole Malerba Albany HS NY McGill
Elias Wyncoop Middlebury Union VT McGill
Nathan Maves-Moore Plymouth NH McGill
Nikko Ong Manheim Township PA McGill
Sam Zhou Village TX McGill
Katherine Sumner Port Byron NY McKendree
Allen Van Duyne Newark NY Medaille
Dalton David Weld Central CO Metropolitan State
Derek Forchilli CBA/Albany NY Miami (FL)
Abby Lorencz Bad Axe MI Michigan
Andrew Oleniczak Notre Dame Prep MI Michigan
Ben Balas Troy MI Michigan
Daniel Guo Solon OH Michigan
Dim Mang Jenks OK Michigan
Gary Luo Novi MI Michigan
Kazuma Shimanaka Adlai E. Stevenson IL Michigan
Lainie Eisner Livingston NJ Michigan
Lucy Covello Orchard Park NY Michigan
Mansi Brahmbhatt Bad Axe MI Michigan
Nicole Tsuno Amador Valley CA Michigan
Omkar Pratapwar Williamsville East NY Michigan
Sashankh Parthasarathy Novi MI Michigan
Sharmila Prabhu Detroit Country Day MI Michigan
Sophie Hourihane Buffalo City Honors NY Michigan
Sujai Arakali Troy MI Michigan
Conner Reynolds Detroit Catholic Central MI Michigan State
Erik Bubolz Okemos MI Michigan State
Jacob Pulice Okemos MI Michigan State
Renee Randolph Toledo Arts OH Michigan State
Julian Schlemmer Troy NY Middlebury
William Kelley Albany HS NY Middlebury
Dalton Long Argenta-Oreana IL Millikin
Riley McDorman Lisle IL Millikin
Cameron Kahler Chaska MN Minnesota
Catherine Maring Rock Bridge MO Minnesota
David Thielen Robbinsdale Armstrong MN Minnesota
Emily Ghose Mounds Park MN Minnesota
Emma Peterson Orono MN Minnesota
Graham Mincks Robbinsdale Armstrong MN Minnesota
Jack Brandes Robbinsdale Armstrong MN Minnesota
Neetij Krishnan Eden Prairie MN Minnesota
Nick Fixler Walnut Hills OH Minnesota
Ryan Bauman Robbinsdale Armstrong MN Minnesota
Theo Birkholz Robbinsdale Armstrong MN Minnesota
Parker Anderson Chaska MN Minnesota-Duluth
Adam Whitten Itawamba Agricultural MS Mississippi
Grace Starrett Southwestern IL Mississippi
Liam Nieman Cedar Crest PA Mississippi
Austin Tucker Itawamba Agricultural MS Mississippi State
Grant Adams Itawamba Agricultural MS Mississippi State
Lauren Edwards Itawamba Agricultural MS Mississippi State
Alexander Harmata Hickman MO Missouri
bob boob Missouri Missouri
Gage Grispino Maryville MO Missouri
Kate Robbins Helias MO Missouri
Alex Fleming Lee's Summit West MO Missouri S&T
Joel Adams Hallsville MO Missouri S&T
Kaeden Kessinger Southwestern IL Missouri S&T
Samuel Overturf Gainesville MO Missouri S&T
Stephen Hirsch Helias MO Missouri S&T
Katelynn Gann Kickapoo MO Missouri State
Adela Yang Homestead CA MIT
Corin Wagen LASA TX MIT
Daniel Guo Homestead CA MIT
Effie Jia Dougherty Valley CA MIT
Federico Llarena Olympian CA MIT
Grant Prater LAMP AL MIT
Hakeem Salem Albany HS NY MIT
Imon Rahaman Friends Select PA MIT
Jacqueline Liao Great Neck Scholars NY MIT
Jake Kinney Pittsford Sutherland NY MIT
John DiCarlo LASA TX MIT
Kathryn Jiang High Tech NJ MIT
Nilai Sarda Westminster GA MIT
Rachel Wei North Hollywood CA MIT
Sheel Patel Coronado TX MIT
Thi Bui Enochs CA MIT
Zack Gromko Saint Stephen's Episcopal FL MIT
Dillon Simonds Amsterdam NY Mohawk Valley CC
Aaron Clark Wheatland-Chili NY Monroe CC.
Abigail Benson Brockport NY Monroe CC.
Ali Abrams Pal-Mac NY Monroe CC.
Amber Tumia Wheatland-Chili NY Monroe CC.
Giovanni Rossi East Rochester NY Monroe CC.
Ian Straight Honeoye NY Monroe CC.
Mikayla Buisch Lyons NY Monroe CC.
Paul Toal Greece Olympia NY Monroe CC.
Rachael Bugman Keshequa NY Monroe CC.
Sean Maher Fairport NY Monroe CC.
Tina Privitera-Reynolds Webster Schroeder NY Monroe CC.
Chase Martin Fulton MI Montcalm CC
Atlanta Boggs Raceland-Worthington KY Morehead State
Robbie Trewin Emmetsburg IA Morningside
Erich Eden Harrah OK Naval Academy
Gary Tse Centennial MD Naval Academy
Cordell Talbott White Cloud MI Navy
Jonathan Giesy Northstar Christian NY Nazareth
Mary Laird Port Byron NY Nazareth
Victoria Tobin Cleveland Hill NY Nazareth
Ben Moe Burnsville MN Nebraska
Derek Chew Omaha North NE Nebraska
Jacob Moe Burnsville MN Nebraska
Sean Miller Bishop Heelan IA Nebraska
Anthony Juarez Western NV Nevada
Samantha Spangler Western NV Nevada
Lillian Sander Lincoln FL New College
Dylan Couch CBA/Albany NY New England College
Bernie Devito Hoosick Falls NY New School (NY)
Jeannette Jayne Dundee NY Niagara
Joe Marra Lewiston-Porter NY Niagara
Kristen Gorny Mt. St. Mary NY Niagara
Samantha Gloss Orchard Park NY Niagara
Zach Harris Medina NY Niagara
Brian Boyd Lewiston-Porter NY Niagara County CC
Cedric Nam Raleigh Charter NC North Carolina
Reid Brown High Point Central NC North Carolina
Ryan Eskew High Point Central NC North Carolina
Adam Fox Carrboro NC North Carolina State
Gray Austin High Point Central NC North Carolina State
Prateek Pamula Providence NC North Carolina State
Rohan Krishnamoorthy Enloe NC North Carolina State
Ian Hardee Enloe NC North Carolina-Greensboro
Corbin Clark Robbinsdale Armstrong MN North Dakota State
Abel Melchiore Collins Hill GA North Georgia
Zach Jefson Happy Valley TN Northeast State CC (TN)
Abigail Hodge Manlius-Pebble Hill NY Northeastern
Ashwin Varghese Advanced Math & Science MA Northeastern
Justin Yang American Heritage-Plantation FL Northeastern
Meredith Patterson Albion NY Northeastern
Owen Miller Troy NY Northeastern
Peyton Galloway North Kansas City MO Northeastern
Shashank Madhu Advanced Math & Science MA Northeastern
Cora Colvin Weld Central CO Northern Colorado
Ivan Cacique Belvidere IL Northern Illinois
Nathaniel Ohr Lisle IL Northern Illinois
Dawson Mullis Clinton-Massie OH Northern Kentucky
Kyle Houston Campbell County KY Northern Kentucky
Catherine Boileau Novi MI Northern Michigan
Andy Schmidt Maryville MO Northwest Missouri State
Clayton Powell Maryville MO Northwest Missouri State
Jared Wilt South Shelby MO Northwest Missouri State
Arnold Chen Rock Bridge MO Northwestern
Isaac Rivera Olmsted Falls OH Northwestern
Mitch Price Walnut Hills OH Northwestern
Raghavendra Pai Edmond Memorial OK Northwestern
Nick Gorman Van Wert OH Northwestern Ohio
Darci Sander Seiling OK Northwestern Oklahoma State
Alex La Forest Detroit Catholic Central MI Notre Dame
Anne Jarrett Helias MO Notre Dame
Anthony Stoner Jesuit LA Notre Dame
Ean Maloney Detroit Catholic Central MI Notre Dame
Ethan Scott Cistercian TX Notre Dame
Garrett Rethman Bishop Heelan IA Notre Dame
Josh Cantie Detroit Catholic Central MI Notre Dame
Julie McKeon Holy Names NY Notre Dame
Liam Schmitt Geneva NY Notre Dame
Luke Chval Rock Bridge MO Notre Dame
Matt Magiera McQuaid NY Notre Dame
Michael Feeley Canisius NY Notre Dame
Mike Gossel Orchard Park NY Notre Dame
Deakon McCurdy Great Valley PA NYU
Mohan Malhotra Wilmington Charter DE NYU
Nate Jones Schenectady NY NYU
Sora Nithikasem Livingston NJ NYU
Steven Mellen Lancaster NY NYU
Weilun Wang Amador Valley CA NYU
Ben Stefanko Cloverleaf OH Ohio State
Casey Varabaanich Brunswick OH Ohio State
Daniel Meier Benjamin Logan OH Ohio State
Hannah Hasan Brunswick OH Ohio State
Henry Grasso Beachwood OH Ohio State
Jacqueline Buettner Kenmore West NY Ohio State
Jeffrey Yang Solon OH Ohio State
Joe Dandrea Eden Christian PA Ohio State
Laurel Spangler Tippecanoe OH Ohio State
Matt Esker Dublin Scioto OH Ohio State
Nikki Settlemyre Clinton-Massie OH Ohio State
Noah Lepola Warren G. Harding OH Ohio State
Rachelle Magaram Beachwood OH Ohio State
Seth Brugler Warren G. Harding OH Ohio State
Abbie Zehentbauer United OH Ohio University
Alec Sims Olmsted Falls OH Ohio University
Kaitlin Owen Smithville OH Ohio University
Katherine Murphy Hicksville OH Ohio University
Alex Konieczny Norman OK Oklahoma
Brandy Thomas Elk City OK Oklahoma
BreAnn Smith Rock Creek OK Oklahoma
Connor Hopper Blanchard OK Oklahoma
Connor Pearson Berryhill OK Oklahoma
Emily Sebastian Frederick OK Oklahoma
Erica Luong Midwest City OK Oklahoma
Gianni Manginelli PALCS (PA Leadership Charter School) Pennsylvania Oklahoma
Haley Hampton Elgin OK Oklahoma
Jackie Nguyen Broken Bow OK Oklahoma
Kevin Nguyen Southmoore OK Oklahoma
Madison Wallace Woodward OK Oklahoma
McKenzie Cowlbeck Plainview OK Oklahoma
Riley Segars LAMP AL Oklahoma
Robert Moore Jenks OK Oklahoma
Thatcher Chonka Jenks OK Oklahoma
Adrian Macias Western Heights OK Oklahoma State
Barry Bachman Deer Creek-Lamont OK Oklahoma State
Chelsea Lee Okmulgee OK Oklahoma State
Hallie Hart Chandler OK Oklahoma State
Hussein Hassan Jenks OK Oklahoma State
Kenzi Flanagan Morris OK Oklahoma State
Molly Sanders Morrison OK Oklahoma State
Montrey Bond Prague OK Oklahoma State
Randall Perryman Morris OK Oklahoma State
Ryan Solomon Bixby OK Oklahoma State
Rylan Brown Walters OK Oklahoma State
Zachary Gassaway Hilldale OK Oklahoma State
Connor Stevenson South Shelby MO Olivet Nazerene
Joe Argio East Syracuse-Minoa NY Onondaga CC
Justin Janes Port Byron NY Onondaga CC
Caleb Webb Benton AR Ouachita Baptist University
Katherine Train Cupertino CA Pacific
Brent Weisberg St. Mark's School of Texas TX Penn
Dominic Gregorio Dubois PA Penn
Flora Feng Evergreen Valley CA Penn
Griffin Fitzsimmons Victor NY Penn
Jordan Lei Westview OR Penn
Julian Kurtzman Walnut Hills OH Penn
Justin Melnick Livingston NJ Penn
Mohamed Aly Booker T. Washington OK Penn
Natalia Parjane Mountain View PA Penn
Ryan DelGaudio American Heritage-Plantation FL Penn
Samantha Claypoole Providence NC Penn
William Wang Guilderland NY Penn
Zach Koslowski Cedar Crest PA Penn
Zach Varley Copley OH Penn
Alex Ellis Cedar Crest PA Penn State
Alexander Boone Central Catholic PA Penn State
Ashish Kumbhardare Henderson PA Penn State
Dylan Wentzel Huntingdon PA Penn State
Eli Kirk DuBois PA Penn State
John Rovin Chapin TX Penn State
Saimun Shahee Delaware Valley PA Penn State
Tatyana Zvorsky Cedar Crest PA Penn State
Gopal Jayakar State College PA Penn State Schreyer
Kat Asbridge Illini West IL Penn Valley CC
Jack Callahan Greece Arcadia NY Pitt
Jennifer Han Indiana Area PA Pitt
Kavay Pasumarthy Brighton NY Pitt
Lily Turner Blacksburg VA Pitt
Ryan Carpenter General McLane PA Pitt
Sooraj Sharma Indiana Area PA Pitt
Sam Barry Westmont Hilltop PA Pitt-Johnstown
Donnie Denome Homestead CA Pitzer
Pat Carey CBA/Syracuse NY Plymouth C. (MA)
Aidan Maurstad St. Mark's School of Texas TX Pomona
Devin Shang Lexington MA Pomona
Bill Dong Guilderland NY Princeton
Casimir Kothari Torrey Pines CA Princeton
Chris Howard LaSalle NY Princeton
Jared Shulkin American Heritage-Plantation FL Princeton
Jason Xu East Brunswick NJ Princeton
Maeve McBride Ottawa Hills OH Princeton
Ryan Golant Thomas Jefferson Science & Tech VA Princeton
Shirley Zhang Fayetteville-Manlius NY Princeton
Zachary Stier Bergen Academies NJ Princeton
Colin Williams Bishop Maginn NY Providence
Michael Verdichizzi Bishop Maginn NY Providence
Kirsten Cousins Ottawa Hills OH Purdue
Steve Benchik St. Joseph IN Purdue
Wolf Mattke Galloway GA Purdue
Emily LaMonica MAST NJ Ramapo
Lucas Williams Macomb IL Reed
Mercy Bhakta Shattuck OK Reed
Nat Rubin Quince Orchard MD Reed
Cassidy Hadcock Wayne NY Rhode Island
Kaylee Parish Penn Yan NY Rhode Island
Aubrey Lewis Clark TX Rice
Christina Tan Bellaire TX Rice
David Senter Oak Ridge TN Rice
Tory Songyang Carnegie Vanguard TX Rice
Eric Wang La Jolla CA Ringling College of Art & Design
Alex Schuyler Lyons NY RIT
Alexa Daniels Irondequoit NY RIT
Andrew Searns Williamsville East NY RIT
Anna Schum-Houk Aquinas NY RIT
Anthony Bacchetta Aquinas NY RIT
Anthony Troicano East Rochester NY RIT
Brady Smith Holley NY RIT
Caleb Klaver Rush-Henrietta NY RIT
Calvin Clark Orchard Park NY RIT
Christian Vargas Irondequoit NY RIT
Clayton Terry Iroquois NY RIT
Connor Munro CBA/Albany NY RIT
Courtney Johnson Wayne NY RIT
Danielle Smith Webster Schroeder NY RIT
Derek Valentine Greece Athena NY RIT
Emily Minnich Aquinas NY RIT
Hicham Belhseine Greece Athena NY RIT
Jarrett Wehle Wheatland-Chili NY RIT
Jessica Chellino Depew NY RIT
Jonathan Hubbard Aquinas NY RIT
Krista Feind Starpoint NY RIT
Madi Lenhart Gates Chili NY RIT
Michael Deichman Genesee Valley NY RIT
Nicholas Pickering Broadalbin-Perth NY RIT
Nick Bova Iroquois NY RIT
Russ Francis Coxsackie-Athens NY RIT
Ryan Goodman Dundee NY RIT
Sam Fryer Bloomfield NY RIT
Sam Tillinghast Pioneer NY RIT
Sara Fralix East Syracuse-Minoa NY RIT
Shayna Kiblin Olmsted NY RIT
Shehaab Razvi Brighton NY RIT
Sheldon Lewis II Olmsted NY RIT
Thomas Endress Orchard Park NY RIT
Walter Schaertl Red Jacket NY RIT
Becca Graves Brockport NY Roberts Wesleyan
Cailin McHugh Northstar Christian NY Roberts Wesleyan
Elizabeth Russell Wheatland-Chili NY Roberts Wesleyan
Elliott Lawrence CBA/Syracuse NY Roberts Wesleyan
Gillian Buettner Northstar Christian NY Roberts Wesleyan
Melissa Emerson Midlakes NY Roberts Wesleyan
Alexis Ferguson Rush-Henrietta NY Rochester
Anson Cheng East Syracuse-Minoa NY Rochester
Brandon Smith Starpoint NY Rochester
Demetrious Dowdell Greece Olympia NY Rochester
Dennis Lomakin Pittsford Mendon NY Rochester
Hannah Knifley Geneva NY Rochester
Jacob Jones Greece Athena NY Rochester
John Ennis West Seneca West NY Rochester
Jon Bearden Johnstown NY Rochester
Luke Gerstner North Rose-Wolcott NY Rochester
Maddie Vonglis Wheatland-Chili NY Rochester
Rachel Bordonaro Greece Odyssey NY Rochester
Richard Campo Williamsville East NY Rochester
Ryan Gross Pittsford Sutherland NY Rochester
Scott Daniels Albion NY Rochester
Spencer Ressel Rochester School of the Arts NY Rochester
Steven Spiewak Burnt Hills-Ballston Lake NY Rochester
Tom Culeton CBA/Syracuse NY Rochester
Xiaoning Guo Greece Athena NY Rochester
Zachary Lawlor Aquinas NY Rochester
Veronica Roberts Argenta-Oreana IL Rose-Hulman
Collin Love Berlin NY RPI
Dante Boyd Troy NY RPI
Emma Goldman Park School NY RPI
Ian Ferer Orchard Park NY RPI
Kaitlin Holt Broadalbin-Perth NY RPI
Melissa Helm Williamsville North NY RPI
Nathan Mascari East Syracuse-Minoa NY RPI
Parth Bhide Columbia NY RPI
Taylor Blue Clake Bishop Maginn NY RPI
Will Marshall Lexington MA RPI
Emmet Laurie East Brunswick NJ Rutgers
Emmett Laurie East Brunswick NJ Rutgers
Jabez Wesly Middlesex County Academy NJ Rutgers Honor College
Anthony DiCarlo Davis CA Sacramento City College
Sasha Feria Olympian CA San Diego State
Dhanya Duraivelu Washington CA San Jose State
Tanner Marshall Southern Cayuga NY Seattle
Matthew Minor Battle Ground TN Seton Hall
Bridget Deveny Irondequoit NY Seton Hill
Ajith 'AJ' Kurian Catholic Central NY Siena
Andrew Phelps Webster Thomas NY Siena
Brendan Barker CBA/Syracuse NY Siena
Kiara Kruger Gloversville NY Siena
Logan Brandt Johnstown NY Siena
Owen Childs Waterford NY Siena
Bethanie Dudley Troy NY Simmons
Abby Mueller Southwestern IL SIU-Edwardsville
Jared Bybee Cedar Crest PA Slippery Rock
Joshua Sylvester Drumright OK SMU
Megan Scott Holy Names NY SMU
Sabrina Peng  Liberty High School, Frisco, TX TX SMU
Jackson Maris Wade Hampton SC South Carolina
John Huylu Wade Hampton SC South Carolina
Julian Rachele Wade Hampton SC South Carolina
Thomas Elgin Wade Hampton SC South Carolina
Jennifer Huber Canton SD South Dakota State
Anish Mahadeo Albion NY Southern California
Colin McDuffee Fairfield IL Southern Indiana
Reece Everett Fairfield IL Southern Indiana
Connor Pingitore Broadalbin-Perth NY Southern Vermont
Bryce Wolters Clinton OK Southwestern Oklahoma State
Jason Najm West Seneca East NY St. Francis (PA)
Chris Hartnett Skaneateles NY St. John Fisher
Eric Sullivan Pittsford Mendon NY St. John Fisher
Jake Bird Greece Arcadia NY St. John Fisher
Kevon McCloud Greece Olympia NY St. John Fisher
Will Markwick Pittsford Sutherland NY St. John Fisher
Eric Ferrari Columbia NY St. John's
Patrick Fordyce Jordan-Elbridge NY St. John's
Caleb Roman Southern Cayuga NY St. Michael's
Kim Morsheimer Mercy NY St. Michael's
Alyssa Wagner Mounds View MN St. Thomas (MN)
Joseph Nemec St. Thomas TX St. Thomas (TX)
Ananya Nrusimha Williamsville East NY Stanford
Eric Kilgore Port Jefferson Stanford
Jeffrey Chang Lynbrook CA Stanford
Jesse Cervantes Enochs CA Stanford
Michael Cai Wayzata Minnesota Stanford
Milan Zhou Folsom CA Stanford
Saron Dea Rio Americano CA Stanford
Adam Kula Stuyvesant NY Stony Brook
Yingtai Chen Amador Valley CA Stony Brook
Alyssa Wlodarczyk Lyons NY SUNY @ Albany
Angus Armstrong Guilderland NY SUNY @ Albany
Donavan Burrows Rensselaer NY SUNY @ Albany
Emily Scofield Wayne NY SUNY @ Albany
Kaira Tragico Bishop Maginn NY SUNY @ Albany
Kyle Thaine Albion NY SUNY @ Albany
Sirawat Ratchata Rensselaer NY SUNY @ Albany
Emily Kuehnle Jordan-Elbridge NY SUNY @ Binghamton
Jada Diadoto Gloversville NY SUNY @ Binghamton
Paris Howell Park School NY SUNY @ Binghamton
Will Shepardson Fayetteville-Manlius NY SUNY @ Binghamton
Alex Graziose Wayne NY SUNY @ Buffalo [UB]
Allison Sherry Kenmore West NY SUNY @ Buffalo [UB]
Alyssa Reese Hilton NY SUNY @ Buffalo [UB]
Ann Schrader Rochester School of the Arts NY SUNY @ Buffalo [UB]
Anna Dresnack Brockport NY SUNY @ Buffalo [UB]
Austin Reese Gloversville NY SUNY @ Buffalo [UB]
Brad Castellan West Seneca West NY SUNY @ Buffalo [UB]
Cameron Caputi Cardinal O'Hara NY SUNY @ Buffalo [UB]
Daniel Connelly Bethlehem NY SUNY @ Buffalo [UB]
David Vuich Kenmore West NY SUNY @ Buffalo [UB]
Elizabeth Beikirch Wayne NY SUNY @ Buffalo [UB]
Erik Reilly West Seneca East NY SUNY @ Buffalo [UB]
Flint DiLella Holley NY SUNY @ Buffalo [UB]
Gabe Rodriguez Albion NY SUNY @ Buffalo [UB]
Gary Aquila Cleveland Hill NY SUNY @ Buffalo [UB]
Ian DesJardin Williamsville East NY SUNY @ Buffalo [UB]
Jacob Ramsey Pioneer NY SUNY @ Buffalo [UB]
Jason Roelle North Rose-Wolcott NY SUNY @ Buffalo [UB]
Jon Javor East Aurora NY SUNY @ Buffalo [UB]
Jon Rusch Kenmore East NY SUNY @ Buffalo [UB]
Kyle Niedbalski West Seneca West NY SUNY @ Buffalo [UB]
Luka Ostajic Orchard Park NY SUNY @ Buffalo [UB]
Mason Phibbs Lancaster NY SUNY @ Buffalo [UB]
Matt Flanagan Albion NY SUNY @ Buffalo [UB]
Matt Helou Gloversille NY SUNY @ Buffalo [UB]
MD Choudhury Olmsted NY SUNY @ Buffalo [UB]
Mike Horan Waterford NY SUNY @ Buffalo [UB]
Nate Swanson Lewiston-Porter NY SUNY @ Buffalo [UB]
Sarah Schwartz Williamsville North NY SUNY @ Buffalo [UB]
Sydney Alford Cleveland Hil NY SUNY @ Buffalo [UB]
Tyler Carmen Mayfield NY SUNY @ Buffalo [UB]
Tymber Bartosch Pal-Mac NY SUNY @ Buffalo [UB]
Avery Ball Columbia NY SUNY @ Stony Brook
Ishman Yousef Guilderland NY SUNY @ Stony Brook
Kyle Walter Duanesburg NY SUNY @ Stony Brook
Neville Maliakkal Pittsford Mendon NY SUNY @ Stony Brook
Ryan McHugh Fayetteville-Manlius NY SUNY @ Stony Brook
Brendan Bourque Jordan-Elbridge NY SUNY Adirondack CC
Matt Zehl Galway NY SUNY Adirondack CC
Abbie Berl Wheatland-Chili NY SUNY C. @ Brockport
Abby Rice Kendall NY SUNY C. @ Brockport
Allyson Heacock Bloomfield NY SUNY C. @ Brockport
Meghan Walters Irondequoit NY SUNY C. @ Brockport
Melanie Klossner Holley NY SUNY C. @ Brockport
Nolan Coble Genesee Valley NY SUNY C. @ Brockport
Stephanie Balester Midlakes NY SUNY C. @ Brockport
Jack Hook Solvay NY SUNY C. @ Buffalo [Buff. St.]
Julia Meldrum Olmsted NY SUNY C. @ Buffalo [Buff. St.]
Rachel Cardiel Brockport NY SUNY C. @ Cortland
Ben Jankowski Orchard Park NY SUNY C. @ Fredonia
Caitlyn Croft Rush-Henrietta NY SUNY C. @ Fredonia
Justin Dunlap Lake Shore NY SUNY C. @ Fredonia
Kristin DeSantis Clyde-Savannah NY SUNY C. @ Fredonia
Liam Sloan Southern Cayuga NY SUNY C. @ Fredonia
Olivia Connor Starpoint NY SUNY C. @ Fredonia
Rohan Smith Grand Island NY SUNY C. @ Fredonia
Spencer Carr Lake Shore NY SUNY C. @ Fredonia
Andrew Schuyler Lyons NY SUNY C. @ Geneseo
Anna Spence Rush-Henrietta NY SUNY C. @ Geneseo
Brendan Dipzinski Palmyra-Macedon NY SUNY C. @ Geneseo
Cal Hoag Lancaster NY SUNY C. @ Geneseo
Dustin Dipzinski Palmyra-Macedon NY SUNY C. @ Geneseo
Ethan Smith Irondequoit NY SUNY C. @ Geneseo
Ian Beckman Manlius-Pebble Hill NY SUNY C. @ Geneseo
Jeremy Sawyer Berne-Knox-Westerlo NY SUNY C. @ Geneseo
Jillian Van Leer Skaneateles NY SUNY C. @ Geneseo
Lina Clifford Aquinas NY SUNY C. @ Geneseo
Ricky Noel Burnt Hills-Ballston Spa NY SUNY C. @ Geneseo
Tobias Prey Pioneer NY SUNY C. @ Geneseo
Toby Youngman Penfield NY SUNY C. @ Geneseo
Tyler Waldriff Medina NY SUNY C. @ Geneseo
Victoria Cooke Cleveland Hill NY SUNY C. @ Geneseo
Will Dorfner Wayne NY SUNY C. @ Geneseo
Abigail Shafer Jordan-Elbridge NY SUNY C. @ New Paltz
Elaina Kline North Rose-Wolcott NY SUNY C. @ Oswego
Jeannine DeMarco Gloversville NY SUNY C. @ Oswego
Joshua Boehme Greece Odyssey NY SUNY C. @ Oswego
Sebastian Udelhofer Sodus NY SUNY C. @ Oswego
Adam Marthinsen Pittsford Mendon NY SUNY C. @ Plattsburgh
Claudia Hovey Iroquois NY SUNY C. @ Potsdam
Emma Wolley Berlin NY SUNY C. @ Potsdam
Teresa Licata Olmsted NY SUNY C. @ Potsdam
Alijah Gibbs LaSalle NY SUNY Cobleskil
Jennifer Anderson Bishop Maginn NY SUNY Cobleskil
Garrett Hoyt North Rose-Wolcott NY SUNY Delhi
Eion Rapp St. Joseph's NY SUNY ESF
Nadia Endulovski Gates Chili NY SUNY ESF
Rebecca Rock Penfield NY SUNY ESF
Sam Schneider Southern Cayuga NY SUNY ESF
Jacob Waffler North Rose-Wolcott NY SUNY Morrisville
Anthony Catricala Tamarac NY SUNY Polytech
Carson Palmer East Syracuse-Minoa NY SUNY Polytech
Chase Knight Schalmont NY SUNY Polytech
Evan Iler Columbia NY SUNY Polytech
John Harlan Schalmont NY SUNY Polytech
Austin Clay Kendall NY SUNY Tech C. @ Alfred [Alfred St.]
Jillian Augustyn Cleveland Hill NY SUNY Tech C. @ Alfred [Alfred St.]
Julia Schlenker Bloomfield NY SUNY Tech C. @ Alfred [Alfred St.]
Kaitlyn Hayes Wayne NY SUNY Tech C. @ Alfred [Alfred St.]
Kylee Martindale Keshequa NY SUNY Tech C. @ Alfred [Alfred St.]
Mikala Smith Holley NY SUNY Tech C. @ Alfred [Alfred St.]
Phoeniz Bliven Genesee Valley NY SUNY Tech C. @ Alfred [Alfred St.]
Samantha Bush Wayne NY SUNY Tech C. @ Canton
Gabriella Holliman-Lopez Manlius-Pebble Hill NY Swarthmore
Rebecca Rosenthal Bergen Academies NJ Swarthmore
Blake Trexler Jordan-Elbridge NY Syracuse
Dan Goss LaSalle Inst. NY Syracuse
Desiree Ives Gloversville NY Syracuse
Joe Miczan Solvay NY Syracuse
Jordan Phelps Webster Thomas NY Syracuse
Scott Glanzel Wayne NY Syracuse
Nicholas Rinehart El Reno OK TCU
Jake Musser Manheim Township PA Temple
Kyle Miller Renaissance Academy PA Temple
Alec Bissell L&N STEM TN Tennessee
David Hammett Ezell-Harding TN Tennessee
Benjamin Lane Valle Verde TX Texas A&M
Colby Lorenz Clark TX Texas A&M
Joshua Hernandez Chapin TX Texas A&M
Paul Rutherford Plano West TX Texas A&M
Stasi Harper Western NV Texas State
Abhi Rao Ronald Reagan TX Texas-Austin
Amogh Agnihotri Cy-Fair TX Texas-Austin
Anton Poral St. Thomas TX Texas-Austin
Antony Yun Bellaire TX Texas-Austin
Dan Beam Albion NY Texas-Austin
Dat Dinh Cy-Fair TX Texas-Austin
Eric Liu James E. Taylor TX Texas-Austin
Ethan Russo LASA TX Texas-Austin
Niels Kornerup LASA D TX Texas-Austin
Prajwal Chummar American Heritage-Plantation FL Texas-Austin
Sam Lin Ronald Reagan TX Texas-Austin
Abigail Spitzer Coronado TX Texas-Dallas
Matt Kunjummen Troy MI Texas-Dallas
Olivia Stone Kane Area PA Thiel
Autumn Edwards Toledo Arts OH Toledo
Brendon Jenkins Northmont OH Toledo
Rachel Tracy Northmont OH Toledo
Kassell Waldron Watervliet NY Tompkins County CC
Will Bordowitz Macomb IL Truman State
William Bordowitz Macomb IL Truman State
Zach Gaines Helias MO Truman State
Brandon Ingram Oologah OK Tulsa
Clay Moyer Fargo OK Tulsa
Erhan Sarica Union OK Tulsa
Julia Waldman Bixby OK Tulsa
Mason Holley Dickson OK Tulsa
Nick Langston Subiaco Academy AR Tulsa
Anthony Willett Morris OK Tulsa CC
Cody Arnold Morris OK Tulsa CC
Abhinav Bhaskar Wayzata high school Minnesota UC Berkeley
Adesh Thapliyal Seven Lakes TX UC Berkeley
Alex Welty Orono MN UC Berkeley
Alex Wu Rahul Keyal CA UC Berkeley
Allen Chen OSSM OK UC Berkeley
Andrew Neely St. Andrew's MS UC Berkeley
Andy Wong Escobar CA UC Berkeley
Aniruddh Iyengar Advanced Math & Science MA UC Berkeley
Armita Norouzi Deer Valley CA UC Berkeley
Ashwinee Panda Evergreen Valley CA UC Berkeley
Ashwinee Panda Evergreen Valley CA UC Berkeley
Ayush Maganahalli Dougherty Valley CA UC Berkeley
Brandon Chu Washington CA UC Berkeley
Brij Desai Homestead CA UC Berkeley
Catherine Helmke Rio Americano CA UC Berkeley
Clay Halbert La Jolla CA UC Berkeley
Daniel Han Dougherty Valley CA UC Berkeley
Daniel Zhu Livingston NJ UC Berkeley
David Zhang Arcadia CA UC Berkeley
Dhruv Muley Escobar CA UC Berkeley
Edward Mu Wayzata High School Minnesota UC Berkeley
Felicia Trinh Milpitas CA UC Berkeley
Francis Kumar Enochs CA UC Berkeley
Gautham Pavar Dougherty Valley CA UC Berkeley
Gokul Swamy Del Norte CA UC Berkeley
Jason Chen Amador Valley CA UC Berkeley
Jessica Chen Homestead CA UC Berkeley
Jimmy Kim Amador Valley CA UC Berkeley
Joe Sun Del Norte CA UC Berkeley
John Ly Milpitas CA UC Berkeley
John Xiang Solon OH UC Berkeley
Joon Shin Hoover AL UC Berkeley
Karthik Bharathala Escobar CA UC Berkeley
Luke Hong Leland CA UC Berkeley
Natalia Rubio Evergreen Valley CA UC Berkeley
Nathan Mar Canyon Crest Academy CA UC Berkeley
Richard Liu Lynbrook CA UC Berkeley
Robert Quitt Rahul Keyal CA UC Berkeley
Rohin Devanathan Solon OH UC Berkeley
Sathvik Nair Leland CA UC Berkeley
Simon Zhuang Dublin Jerome OH UC Berkeley
Sunaya Krishnapura Monta Vista CA UC Berkeley
Sunny Chen Hinsdale Central IL UC Berkeley
Tony Zhao Milpitas CA UC Berkeley
Vasu Vikram Torrey Pines CA UC Berkeley
Kiana Borjian Castilleja CA UC Davis
Tannavee Kumar Washington CA UC Davis
Fernan Lukban Folsom CA UC Irvine
Eddie Muallem Rio Americano CA UC San Diego
Joshua Chan Washington CA UC San Diego
Kanika Jangala Washington CA UC San Diego
Priya Jindal Washington CA UC San Diego
Thomas Barr Olympian CA UC San Diego
Howon Choo Rancho Bernardo CA UC Santa Barbara
Joanne Ma Evergreen Valley CA UC Santa Barbara
Lia Yeh Cupertino CA UC Santa Barbara
Michael Laurenzo North Hollywood CA UC Santa Barbara
Xander Apicella Holley NY UC Santa Barbara
Aayush Singh Homestead CA UC Santa Cruz
Nitin Vidyasagar Homestead CA UC Santa Cruz
Carey Fong Saratoga CA UCLA
Grace Yu Cupertino CA UCLA
Jeffrey Lung North Hollywood CA UCLA
Joseph Mo Amador Valley CA UCLA
Krishna Dwarampudi Alpharetta GA UCLA
Monica Owens Aquinas NY UCLA
Nate Ney Saratoga CA UCLA
Rachel Lien Milpitas CA UCLA
Subhodh Madala Folsom CA UCLA
Kyle Doney Lexington MA Union
Liza Pinchman Pittsford Mendon NY Union
Elias Fedel Palo Alto CA University College, London
Clarice Whisenant Western NV UNLV
Emily McAfee Choctaw OK USAO
Annabella Attaguile Valle Verde TX UTEP
Connor Stone Chapin TX UTEP
Manuel Galindo Chapin TX UTEP
Chase Pecoraro Medina NY Utica
Lucas Mark Jackson Thomas County Central GA Valdosta State
Amanda Sun Hickman MO Vanderbilt
Derek Wong Rock Bridge MO Vanderbilt
Dylan Reilly Parish Episcopal TX Vanderbilt
Parth Parikh Hannibal MO Vanderbilt
Rachel Miles Brunswick OH Vanderbilt
Sam Moon American Heritage-Plantation FL Vanderbilt
Travian Semrad Pond Creek-Hunter OK Vanderbilt
Zach Buchta Olmsted Falls OH Vanderbilt
Emily Patnaude Albany HS NY Vermont
Emily Fagan Greenville NY Victoria
Lucas Albertson Cleveland Hill NY Villa Maria
Josh Guevin Renaissance Academy PA Villanova
Connor Reilly LaSalle NY Virginia
Sara Brunstetter Cave Spring VA Virginia
Yash Maheshwari Lewiston-Porter NY Virginia
Ethan Hoeppner Cave Spring VA Virginia Tech
Nicholas Luca Henderson PA Virginia Tech
Nick Luca Henderson PA Virginia Tech
Tom Conroy Cave Spring VA Virginia Tech
Nathan Rose Cave Spring VA Virginia Western CC
Noah Tillman Good Hope AL Wallace State CC
Ross Wallace West Point AL Wallace State CC
Zakk Waddell West Point AL Wallace State CC
Zoe Pienkoski Mercy NY Washington & Jefferson
Gabe Isbell Parish Episcopal TX Washington & Lee
Monica Groth Southern Cayuga NY Wellesley
Darcy Weidman Webster Thomas NY Wells
Kathryn Wray Berne-Knox-Westerlo NY Wentworth
Caleb Shaffer J. M. Tate FL West Florida
Tim Schmitt CBA/Syracuse NY West Point
Wesley Swain LSU Lab LA West Point
Nolan Holley Ripley WV West Virginia
Zachary Roman Orchard Park NY West Virginia
Zach Sutton Macomb IL Western Illinois
Jenna Rohlin Wayne NY Western Kentucky
Will Hornsby Gatton Academy KY Western Kentucky
Anthony Dicecca Greece Athena NY Western Ontario
George Huncik Lowellville OH Westminster
Mohammed Eltagouri St. Joseph's NY William & Mary
Saurav Pattanayak Thomas Jefferson Science & Tech VA William & Mary
Bailey Cordonnier St. Joseph Central MO William Jewell
Emma Crowley Stoughton WI Wisconsin
Madison Barry Orono MN Wisconsin
Mathew Sebastian Lisle IL Wisconsin
Kim Thompson Stoughton WI Wisconsin-La Crosse
Alex Wood Dorman SC Wofford
Noah VanStralen Bloomfield NY Worcester Polytechic
Jared Lassner American Heritage-Plantation FL WUSTL
Michael Harmon Chisholm OK WUSTL
Vishal Puppala Village TX WUSTL
Jacob Ahlstrand Delaware Valley PA Wyoming
Sean McKibben Maine South IL Xavier
Anand Nanduri East Brunswick NJ Yale
Benito Flores Coxsackie-Athens NY Yale
Eric Braeuner Novi MI Yale
James Wedgwood Lakeside WA Yale
Josef Lawrence St. Thomas TX Yale
Joseph Class Saint Stephen's Episcopal FL Yale
Joshua Baize Clark TX Yale
Mahima Kumara State College PA Yale
Molly Ono BASIS Scottsdale AZ Yale
Nasser Odetallah Deer Creek OK Yale
Stefan D'Sa Baton Rouge Magnet LA Yale
Stefan Jones Lakeside WA Yale
Rebecca Bock United OH Youngstown State
Robert Chaibi Lowellville OH Youngstown State
Tony Nakley Lowellville OH Youngstown State
Zane Hutcheson United OH Youngstown State