Name High School State/Province College
Josh Daly Gloversville NY Adirondack
Carson Casey Ronald Reagan High School TX Air Force Academy
Alana Cammack Fountain Lake High School AR Alabama
Blake Edgar J. M. Tate High School FL Alabama
Chance Sturup J. M. Tate High School FL Alabama
Chandler McGraw Cave Spring High School VA Alabama
Charles Peper Chaska High School MN Alabama
Eric ? Franklin Regional PA Alabama
Nathan Saab Hoover High School AL Alabama
Shamus Johnson Grand Island NY Alabama
Shayne Dunn J. M. Tate High School FL Alabama
Spencer Adams Loveless Academic Magnet Program High School AL Alabama
Ryan Wallace West Point Alabama Alabama-Huntsville
Jing Yan Hoosick Falls NY Albany C. of Pharmacy
Nikhil Patel Grosse Pointe North High School MI Albion
Brett Zicari Albion NY Allegheny
Emily DeLucia Penfield NY Allegheny
Grant Marthinsen Pittsford Mendon NY Allegheny
Johnny Bassney Penfield NY American
Sam Doud Bloomington High School IL American
Taylor Heywood Orchard Park NY American
Boyang Jiao Arcadia High School CA Amherst
Bri Mathias Kenmore West NY Amherst
Dan Ferrence Bethlehem NY Amherst
Kaeli Mathias Kenmore West NY Amherst
Roy Liu Richard Montgomery High School MD Amherst
Casey Arnold Newark NY Arizona
Matthew Gutierrez North Kansas City High School MO Arizona State
Samantha Ross Verrado High School AZ Arizona State
Trenton Black Verrado High School AZ Arizona State
Eric Williams Watson Chapel High School AR Arkansas
Clarence Hoskins Watson Chapel High School AR Arkansas-Fort Smith
Jimmy Beggs Watson Chapel High School AR Arkansas-Fort Smith
Bailey Garner Watson Chapel High School AR Arkansas-Little Rock
Andy Nageotte Olmsted Falls High School OH Ashland
Conner Denton St. Paul's Episcopal School AL Auburn
Rachel Parker Hoover High School AL Auburn
Will Roberson Hoover High School AL Auburn
Sophie Geister-Jones Stoughton High School WI Augustana
Marko Saric Wheaton North High School IL Benedictine
Asher Malik Bethlehem NY Bentley
Marcus Ghee Valdosta High School GA Berry
Allison Halat Cedar Crest High School PA Binghamton
Beth Crimi Mercy NY Boston College
Emmett Narby Williamsville North NY Boston College
Grace An Livingston High School NJ Boston College
John Sipp Portsmouth Christian Academy NH Boston College
Satjiv Kanwar Bethlehem NY Boston University
Tyese Fraser Broadalbin-Perth NY Boston University
Sarah Lim Loveless Academic Magnet Program High School AL Bowdoin
Jake Sommer Greece Odyssey NY Bowling Green
Jason Dunlap Lake Shore NY Brooklyn
Dayton Wilson Itawamba Agricultural High School MS Brown
Iuliu Balibanu Geneva New York Brown
Jonah Goldberg Bethlehem NY Brown
Katie Talerico Wayzata High School MN Brown
Walker Lee Saint Thomas Academy MN Brown
Amber Thomas Aquinas NY Bryant
Mara Kuenen Marcus Whitman NY Bucknell
George Mertens Victor NY Butler
Andrew Robertson Ithaca High School NY BYU
Elizabeth Tolley Carbondale Community High School IL BYU
Steven Schone Centennial ID BYU
Adam Krueger Minnetonka High School MN California-Berkeley
Andrew Zhou Raleigh Charter High School NC California-Berkeley
Brandon Lin Davis Senior High School CA California-Berkeley
Brandt Weary Santa Monica High School CA California-Berkeley
Brian Sang Solon High School OH California-Berkeley
Canzhi Ronald Reagan TX California-Berkeley
Canzhi Ye Ronald Reagan High School TX California-Berkeley
Hanna Liao Irvine High School CA California-Berkeley
Hiep Nguyen Bellarmine College Preparatory CA California-Berkeley
Hoon Min Mira Loma High School CA California-Berkeley
Jackson Myers Springfield High School IL California-Berkeley
James Wang Eden Prairie High School MN California-Berkeley
Jared Sun Mira Loma High School CA California-Berkeley
Jarry Xiao Amador Valley High School CA California-Berkeley
Jasmine Amerasekera Parish Episcopal School TX California-Berkeley
Jason Chen Irvine High School CA California-Berkeley
Jerry Li Arcadia High School CA California-Berkeley
John Luan Paul Laurence Dunbar High School KY California-Berkeley
Kevin Shi Irvine High School CA California-Berkeley
Maxine Petrosino Amsterdam NY California-Berkeley
Michael Zhao Davis Senior High School CA California-Berkeley
Niki Peters Timberline/TVMSC ID California-Berkeley
Pavel Velkovsky Hume-Fogg Academic High School TN California-Berkeley
Kevin Zhang Columbia NY California-Davis
Sara Ruch South Burlington High School VT California-Davis
Matt Kempster Mira Loma High School CA CalTech
Neeloy Azad Ronald Reagan High School TX CalTech
Siva Gangavarapu Illinois Mathematics and Science Academy IL CalTech
Tom Sheridan Bethlehem NY CalTech
Ben Knapp Webster Thomas NY Campbell
Jon Kasper Starpoint NY Canisius
Tyler Raymond Olmsted NY Canisius
Aaron Hockett Booker T. Washington OK Carleton
Paul Kirk-Davidoff Oakland Mills High School MD Carleton
Alex Moschetti Hunter College High School NY Carnegie Mellon
Chris Quinones Troy NY Carnegie Mellon
Fletcher Woodruff Lakeside School WA Carnegie Mellon
Himali Ranade Chartiers Valley High School PA Carnegie Mellon
Matt Palmer Chartiers Valley High School PA Carnegie Mellon
Srishti Srivastava High Technology High School NJ Carnegie Mellon
Thomas Nakrosis Indiana Area Senior High Pennsylvania Carnegie Mellon
Julie Oswald Starpoint NY Case Western
Michael Battaglia St. Joseph's NY Case Western
Miriam Ridge Lake Shore NY Case Western
Tom Stiadle Southern Cayuga NY Case Western
Alex Steiner Southern Cayuga NY Cayuga CC
Caleb Slater Dundee NY Cayuga CC
Henry Windus Newark NY Cayuga CC
RJ Van Fleet Southern Cayuga NY Cayuga CC
Jalen Mauldin Watson Chapel High School AR Central Arkansas
Aidan Cavanaugh Eastview High School MN Central College
Josh Faulks Williamson NY Champlain
Angela Li Western Albemarle High School VA Chicago
Athena Kern Paul Laurence Dunbar High School KY Chicago
Connor Plunkett Saint Thomas Academy MN Chicago
Drew Santorella-Doyle Mountain Lakes High School NJ Chicago
Isaac Malsky Guilderland NY Chicago
Jack Kurila Eastview High School MN Chicago
Jason Zhou Nichols School NY Chicago
Jose Heredia Cedar Shoals High School GA Chicago
Marianna Zhang Hunter College High School NY Chicago
Marianna Zhang Hunter NY Chicago
Noah Henderson Clay High School IN Chicago
Shiva Kangeyan Archimedean Upper Conservatory FL Chicago
Stefan Binion Winchester Thurston School PA Chicago
Chris Drake Clinton-Massie Ohio Cincinnati
Quentin Dishman Savannah High School MO Cincinnati
James-Michael Soha Medina NY Clarkson
Melanie Cockrell Gates Chili NY Clarkson
Travis Decker Waterloo NY Clarkson
Connor Patsel Myrtle Beach High School SC Clemson
Emory Burns Riverside High School SC Clemson
Michael Schmidt Myrtle Beach High School SC Clemson
Hunter Filer Victor NY Colgate
Tyler Voiles The Galloway School GA Colorado
Ayann Haji Wilson Magnet NY Columbia
Ben Zhang Ladue Horton Watkins High School MO Columbia
Jesse Thorson Minnetonka High School MN Columbia
Kieren Weisert Corbin High School KY Columbia
Lara Idris Troy NY Columbia
Mary Nosa Collins Hill High School GA Columbia
Max Rosenberg Bethlehem NY Columbia
Naman Agrawal The Charter School of Wilmington DE Columbia
Savannah Mudd Phoenixville Area High School PA Columbia
Christian McLain Lusher Charter School LA Columbia Chicago
Ben Watson Edwin O. Smith High School CT Connecticut
Aleksa Basara Ithaca High School NY Cornell
Allen Jiang Lakeside School WA Cornell
Andy Luke Williamson NY Cornell
Arthur Chen Pittsford Mendon NY Cornell
Aryeh Zax Ithaca High School NY Cornell
Brock Mapes Genesee Valley NY Cornell
Daniel Vicuna Ysleta High School TX Cornell
Dominic Giambra St. Joseph's NY Cornell
Emily Piatek Kenmore West NY Cornell
Jack Davis Ransom Everglades School FL Cornell
James LaChappelle Bethlehem NY Cornell
Julia Magee Irondequoit NY Cornell
Kelsey Jaynes Starpoint NY Cornell
Luke Marcinkiewicz West Seneca East NY Cornell
Matthew Luebbers Lakeside School WA Cornell
Michael Glanzel Wayne NY Cornell
Nathaniel LaCelle-Peterson Fillmore NY Cornell
Ray Beck Wayne NY Cornell
Robin Wang Oak Park and River Forest High School IL Cornell
Sean McBride High Technology High School NJ Cornell
Tristan Hull Winchester Thurston School PA Cornell
Sabrina Johnson Colton-Pierrepont New York crane school of music
Arianna James Penfield NY CUNY-McCauly
Chris Huberty Saint Thomas Academy MN Dartmouth
Yifan Song Edmond Santa Fe OK Dartmouth
Thomas Thongmee Lakeside School WA Deep Springs
Jess McDaniel George Washington High School WV Denison
Griffin Botts Glasgow Kentucky Depauw
Jack Rotman Minnetonka High School MN Depauw
Sean Sioux Falls Lincoln SD Drake
Gina Vitale Phoenixville Area High School PA Drexel
Ed Paranjpe Bellarmine CA Duke
Hayden Walcott Loveless Academic Magnet Program High School AL Duke
Jonathan Jinling Chou Jenks OK Duke
Justin Enloe NC Duke
Randi Griffin Germantown High School TN Duke
Ryan Humphrey George Washington High School WV Duke
Ved Paranjpe Bellarmine College Preparatory CA Duke
Jeremy Tock Starpoint NY Duquesne
Mary Roberts Northstar Christian NY D'Youville
Emily Peterson Stoughton High School WI Earlham
Jacob Noble Clay High School IN Earlham
Joey DeVinney Coxsackie-Athens NY Eastern
Hannah Gaston Penn Yan NY Elmira
Jon Pilat Port Byron NY Elmira
Megan Podgorski Orchard Park NY Elon
Lea Gillies Logan High School WI Emmanuel
Chris Tseng Livingston High School NJ Emory
Jakob Thorn Bainbridge High School GA Emory
Layla Tajmir Hoover High School AL Emory
AJ Boyd Troy NY Endicott
Seth Rueger Depew NY Erie CC
Craig Skinkle Pal-Mac NY Finger Lakes
Oliver Hatta Fairport NY Finger Lakes
Patrick Mott Waterloo NY Finger Lakes
Daniel Lee Shippensburg Area Senior High School PA Flagler
Eion Blanchard J. M. Tate High School FL Florida
Jessica Belser Holmes County Florida Florida
Noah Heintz J. M. Tate High School FL Florida
Ryan Parry Waterloo NY Florida Southern
Julia Champagne Bethlehem NY Fordham
Sarah Gifford Bethlehem NY Fordham
Eli Breden Clay High School IN Franklin
Mary Emma Martin Mercy NY Franklin Olin
Anna Lackey Myrtle Beach High School SC Furman
David Sutton Holley NY Genesee CC
Ryan Haight Albion NY Genesee CC
Terri Mosher Waterloo NY Genesee CC
Alex Chabala Chartiers Valley High School PA George Washington
Matt Montag Brighton NY George Washington
Anna Runova Santa Monica High School CA Georgetown
Brent Peabody The Galloway School GA Georgetown
Christine Schmitt Mercy NY Georgetown
Kevin Yuan Maggie Walker Governor's School for Government and Int'l Studies VA Georgetown
Kyle Tillotson Pittsford Mendon NY Georgetown
Allie Burg Collins Hill High School GA Georgia
Brian Heredia Cedar Shoals High School GA Georgia
Duvan Bruzon Collins Hill High School GA Georgia
Evan Knox Cedar Shoals High School GA Georgia
Jillian Schmidt Pine-Richland PA Georgia
Julia Tallant Chattahoochee High School GA Georgia
Taylor Pruitt Stephens County High School GA Georgia
Becca Kobernat Keith Country Day School IL Georgia Tech
Brendan Phillips Marist School GA Georgia Tech
Chad Turner Bethlehem NY Georgia Tech
Jacky Zhu Dunwoody High School GA Georgia Tech
Phillip Cai Escobar High School CA Georgia Tech
Rafael Castro Bethlehem NY Georgia Tech
Sebastian Kahf Marist School GA Georgia Tech
Roger Shri Franklin Regional PA Georgia Tech or Pitt
James Arps Minnetonka High School MN Gettysburg
Alex King Webster Thomas NY Gordon
Phillip Kane Wheaton Warrenville South High School IL Grinnell
Emily Gifford Lyons NY Grove City
Aaron Larrow Rosemount High School MN Gustavus
Eric Walborn Kenmore West NY Hamilton
Bobby Goldman Mounds View High School MN Hamline
Daniel Woodman Piasa Southwestern Missouri Hannibal-Lagrange
Mikeala Nelson Eden NY Hartford
Darren Atkinson Amsterdam NY Hartwick
Rachel Truland Lansingburgh NY Hartwick
Summer Howard Wayne NY Hartwick
Ben Beleen Taylor Allderdice PA Harvard
Connor Roberts Stephens County High School GA Harvard
Farhan Javed Union OK Harvard
Jesse Shelburne duPont Manual High School KY Harvard
Martine Thomas Wilson Magnet NY Harvard
Mason Hale Loudoun County Harvard
Nathaniel Brodsky Winchester Thurston School PA Harvard
Will Long Norman North High School OK Harvard
William Long Norman North OK Harvard
Jonah Philion Oak Park and River Forest High School IL Harvard / New England Conser= vatory
Alex Klein Minnetonka High School MN Harvard after Gap Year
Jenny Smith Lakeside School WA Harvey Mudd
Andrew Fleming Watson Chapel High School AR Hendrix
Kari Hurlbutt Kendall NY High Point
Joseph Winnicki Cloverleaf High School OH Hiram
Megan Mahar Hoosick Falls NY Hobart & William Smith
Chris DiFlorio Greece Athena NY Hofstra
Chris Drebot Bishop Timon NY Holy Cross
Dan Clark Wheaton Warrenville South High School IL Hope
Allison Larter Gates Chili NY Houghton
Brianne Ingrao Lake Shore NY Houghton
Ella Hotchkiss Fillmore NY Houghton
Hannah Hijleh Fillmore NY Houghton
Troy Privott Lusher Charter School LA Howard
Drew Rice Duanesburg NY Hudson Valley
Joe Patricelli Lansingburgh NY Hudson Valley
Marissa Vigliante Rensselaer NY Hudson Valley
Matt Mears Berlin NY Hudson Valley
Meghan Connally Lansingburgh NY Hudson Valley
Nick Bondi Lansingburgh NY Hudson Valley
Sean Flynn Watervliet NY Hudson Valley
Tyler Chasten Watervliet NY Hudson Valley
Natalie Risser Van Buren Ohio Huntington
Micah Robert The Country Bears IL Illinois
Shayaan Naseer Keith Country Day School IL Illinois
Davide Behr Saint Joseph High School IN Indiana
Kyra Triebold Clay High School IN Indiana
Seth Feldstein Parkway Central High School MO Indiana
Shane Malachow Chartiers Valley High School PA Indiana (PA)
Colton Musselman North Miami Middle/High School IN Indiana State
Jeffrey Broedel North White Indiana Indiana State
Louis Hartzog Chaska High School MN Iowa
Jonny Schmidt Robbinsdale Armstrong High School MN Iowa State
AJ Feldman Eden NY Ithaca
Kieran Perry Colton-Pierrepont New York Ithaca
Kyle Stewart Troy NY Ithaca
Daniel Schlosser Rappahannock County Virginia James Madison
Rachel Baack Choctaw OK John Brown (AR)
Ben Stern Taylor Allderdice PA Johns Hopkins
Chase Fleming Paul M. Dorman High School SC Johns Hopkins
Dominic Dorsa Douglas MacArthur High School TX Johns Hopkins
India Reiss Phoenixville Area High School PA Johns Hopkins
Kevin Kwok Livingston High School NJ Johns Hopkins
Kevin McCreary Indiana Area Senior High School PA Johns Hopkins
Abby Waldorf Eden NY Juniata
Amanda Wooten Bainbridge High School GA Kennesaw State
Matt Bado Van Buren Ohio Kent State
Austin Smith The Gatton Academy of Math and Sciences in Kentucky KY Kentucky
Neelav Dutta Paul Laurence Dunbar High School KY Kentucky
Tess Ward Greece Odyssey NY Kentucky
Lane Yates Paul M. Dorman High School SC Kenyon
Mike Parrow Waterloo NY Keuka
Diana Kissokson Lusher Charter School LA Kings
Connor Bucella Greece Athena NY LeMoyne
Conor McCabe Greece Athena NY LeMoyne
Emily Briggs Brockport HS NY LeMoyne
Grace Babcock East Syracuse-Minoa NY LeMoyne
Joe Montando Williamson NY LeMoyne
Luke Lammon LaSalle NY LeMoyne
Noah Whalen Colton-Pierrepont New York LeMoyne
William Kostecka Wheaton North High School IL Lewis
Emily Mansour Lewiston-Porter NY Loyola
Alex Palmer Fairport NY Lycoming
Joel Brinson Nichols School NY Macalester
Logan Stapleton Eastview High School MN Macalester
Caitlin Doyle North Miami Middle/High School IN Manchester
Rachel Wallman Greece Athena NY Mansfield
John Kavula St. Paul's Episcopal School AL Marquette
Nathan Fredman Walter Johnson High School MD Maryland
Taj Keshav Walter Johnson High School MD Maryland
Charlotte Mills South Burlington High School VT Massachusetts-Amherst
Eric Goodman South Burlington High School VT McGill
Candice Herman Germantown High School TN Memphis
Frank McNamara Gotham NY Miami (FL)
Austin Reid Fisher Catholic OH Miami (OH)
Shawn Rast South Range High School OH Miami (OH)
Albert Lo Troy NY Michigan
Daniel Noble Clay High School IN Michigan
Eric Hwang Penfield NY Michigan
Giancarlo Batton South Fayette PA Michigan
Isaac Miller Taylor Allderdice PA Michigan
Josh Martin Latin School of Chicago IL Michigan
Justin Millman Adlai E. Stevenson High School IL Michigan
Michael Capuz Lake Highland Prep FL Michigan
Pearce Reickert Grosse Pointe North High School MI Michigan
Sam Lopez Pinewood Preparatory School SC Michigan
Conner Blaine Grosse Pointe North High School MI Michigan State
Danny MacAskill Grosse Pointe North High School MI Michigan State
Harrison Campion Grosse Pointe North High School MI Michigan State
Kasey Pham Wheaton Warrenville South High School IL Michigan State
Kyle Devine Detroit Catholic Central High School MI Michigan State
Andrew Jenkins Colton-Pierrepont New York Middlebury
Cole Blondin Essex High School VT Middlebury
Logan Dwyer Pinewood Preparatory School SC Middlebury
Braden Finley Ysleta High School TX Minnesota
Brandon Kieffer Chanhassen High School MN Minnesota
Cory Quirk Rosemount High School MN Minnesota
Jason Asher Adlai E. Stevenson High School IL Minnesota
John Landa Minnetonka High School MN Minnesota
Joseph Anderson Rosemount High School MN Minnesota
Luke Jagger Minnetonka High School MN Minnesota
Mac Pearman Rosemount High School MN Minnesota
Max Johnson Robbinsdale Armstrong High School MN Minnesota
Noah Birch Chanhassen High School MN Minnesota
Patrick Erichsen Chaska High School MN Minnesota
Raisa Elhadi Chanhassen High School MN Minnesota
Sara Morton Chanhassen High School MN Minnesota
Andy McCoy DeLaSalle High School MN Minnesota-Morris
Meaghan Walker Chanhassen High School MN Minnesota-Morris
Logan Coney St. Andrew's Episcopal School MS Mississippi
Mardon Needles Fountain Lake High School AR Mississippi
Josh Holsonback Itawamba Agricultural High School MS Mississippi State
Jack Miller Wheaton North High School IL Missouri
Jared Kaufman Wayzata High School MN Missouri
Jenny Zulovich Rock Bridge High School MO Missouri
Jonathan Craig Norman High School OK Missouri
Luke Schuster Pilot Grove Missouri Missouri
Salah Daghlas Rock Bridge High School MO Missouri
Sam Brown Savannah High School MO Missouri
Gabe Miller Savannah High School MO Missouri S&T
Darian Bengston North Kansas City High School MO Missouri State
Orion Peterson The Country Bears IL Missouri State
Chris Zhao Parkway Central High School MO Missouri-Kansas City
Elliot Owen Crystal Springs Uplands School CA MIT
Joseph Taglic Gotham NY MIT
Julian Fuchs Davis Senior High School CA MIT
Katie Dunn Santa Monica High School CA MIT
Michael Feffer State College Area High School PA MIT
Oliver Ren Torrey Pines High School CA MIT
Rajeev Parvathala Desert Vista High School AZ MIT
Sicong Shen State College Area High School PA MIT
Taylor Safrit Santa Monica High School CA MIT
Valerie Sarge Paul Laurence Dunbar High School KY MIT
Brigit Swanson Lansingburgh NY Mohawk Valley
Abby Vitello Gates Chili NY Monroe CC
Ben Haskins Greece Olympia NY Monroe CC
Courtney Hall Lyons NY Monroe CC
Felicia Swartzenberg Brockport HS NY Monroe CC
Jarrod Thuman Greece Olympia NY Monroe CC
Lindsay Crist Brockport HS NY Monroe CC
Maddie Wheeler East Rochester NY Monroe CC
Ross Ochs Honeoye NY Monroe CC
Samantha Barry Greece Odyssey NY Monroe CC
Nathan Pitcher Northstar Christian NY Moody Bible College
Alex Ditto Fountain Lake High School AR National Park CC
Dylan Patton Fountain Lake High School AR National Park CC
CJ Stott Grants Pass High School OR Navy
Claire Cappellino Eden NY Nazareth
Hannah McDonald Mynderse NY Nazareth
Jenna Taylor Newark NY Nazareth
Anna Gleason Minnetonka High School MN Nebraska
Mary Kate Kelly Greece Athena NY New Haven
Tess Bloom Duanesburg NY New Haven
Ben Jurgonski Wheaton Warrenville South High School IL New Mexico
Meghan Johns Lyons NY New Orleans
Gretta Cavatassi Rochester School of the Arts NY New School
Hannah MacLagger Rochester School of the Arts NY New School
Matthew James-Wilson Rochester School of the Arts NY New School
Jasmine Singh Lewiston-Porter NY Niagara
Malik McDonald Kenmore West NY Niagara
David McCampbell Millbrook High School NC North Carolina
Dominic Moore North Allegheny PA North Carolina
Dylan Caskie The Early College at Guilford NC North Carolina
Kisan Thakkar Ladue Horton Watkins High School MO North Carolina
Sashi Bodavula Raleigh Charter High School NC North Carolina
Manu Gargeya The Early College at Guilford NC North Carolina State
Jack Watson Guilderland NY Northeastern
Leo Hastings Keene High School NH Northeastern
Sarah Sotack Greece Athena NY Northeastern
Tara Mou Greece Athena NY Northeastern
Erik Fisher Cinco Ranch High School TX Northwestern
Greg Krzywicki Fenton High School IL Northwestern
Jess Zeidman Pittsford Sutherland NY Northwestern
Preeti Mohan OSSM OK Northwestern
Rohan Shivde Fenton High School IL Northwestern
Scott Renshaw Ransom Everglades School FL Northwestern
Barnes Werner Syracuse Christian Brothers NY Notre Dame
Daniel Bland St. John's School TX Notre Dame
Luke Shanahan Victor NY Notre Dame
Nick Courtney St. Joseph's NY Notre Dame
Patrick LeBlanc High Technology High School NJ Notre Dame
Regan Edwards Holy Names NY Notre Dame
Wilson Barrett Saint Joseph High School IN Notre Dame
Aditya Garg The Early College at Guilford NC NYU
Lilli Biltucci Pittsford Sutherland NY NYU
Neil Bhuta Dublin Scioto High School OH NYU
Sameen Belal Walter Johnson High School MD NYU
Ashley Hall Moon PA NYU-Stern
Hannah Jacket-Dewhurst Brighton NY Oberlin
Amandha Darius Marist School GA Oglethorpe
Andy Lui Solon High School OH Ohio State
Brian Easterling Cloverleaf High School OH Ohio State
Brinna Antinoro Spencerport NY Ohio State
Christian Moore South Range High School OH Ohio State
Clint Teece Starpoint NY Ohio State
Dignity Ruebensaal Cloverleaf High School OH Ohio State
Eric Gundelfinger Fisher Catholic OH Ohio State
Jack Zhai Solon High School OH Ohio State
Keith Bair South Range High School OH Ohio State
Matt Wilkins Van Buren Ohio Ohio State
Ryan Noonan McQuaid NY Ohio State
Shana Parker Waverly High School OH Ohio State
Wooju Lee Dublin Scioto High School OH Ohio State
Chris Heaney Fisher Catholic OH Ohio University
Luke Schmelzer Fisher Catholic OH Ohio University
Madison Patrick Waverly High School OH Ohio University
Tom Moore Fisher Catholic OH Ohio University
Elizabeth Trimble Cloverleaf High School OH Ohio Voice Acting Institute<= /td>
Meka George Cloverleaf High School OH Ohio Wesleyan
Thomas Moore Fisher Catholic OH Ohio Wesleyan
Tom Moore William V. Fisher Catholic High School OH Ohio Wesleyan
Anton Karpovich Illinois Mathematics and Science Academy IL Oklahoma
Brandi Hongell McAlester OK Oklahoma
Caleb Norman North OK Oklahoma
Casee Cole Pond Creek-Hunter OK Oklahoma
Chris Brooks Norman High School OK Oklahoma
Christian Schran West Salem High School WI Oklahoma
Cody Crow Comanche OK Oklahoma
Erik Nickels Newcastle Oklahoma Oklahoma
Erika Ward Foyil OK Oklahoma
Jillyan Long Morris OK Oklahoma
Malachi Phillips Norman High School OK Oklahoma
Nathan Popp Lawton Eisenhower OK Oklahoma
Neil Jorgenson Byng OK Oklahoma
Rida Raza Edmond Memorial High School OK Oklahoma
Russell Hobson Norman High School OK Oklahoma
Skyler Cornaby Mustang OK Oklahoma
Steven Kappen Edmond Santa Fe OK Oklahoma
Tyler Robinson Edmond Memorial OK Oklahoma
Zac Weaver Plainview OK Oklahoma
Chancellor Stilwell Walters OK Oklahoma Baptist
Ashley Donovan Lawton OK Oklahoma State
Kellan Hostetler Garber OK Oklahoma State
Kimberly Keck Lindsay OK Oklahoma State
Mitchell Sawtelle Cistercian Preparatory School TX Oklahoma State
Paul Bussert Bixby OK Oklahoma State
Rachel Epp Sayre OK Oklahoma State
Sean Carter Pinewood Preparatory School SC Olin
Kathryn Vellone Jordan-Elbridge NY Onondaga CC
Mason Pratt Grants Pass High School OR Oregon State
Ryder Canepa Grants Pass High School OR Oregon State
Emily Burland Olmsted Falls High School OH Otterbein College
Katy Dunn Duanesburg NY Pace
Alfred Joseph Lusher Charter School LA Penn
Ben Cushing Phoenixville Area High School PA Penn
Daniel Trinh Santa Monica High School CA Penn
Dilina Abudurexiti Westmoore OK Penn
Jaimie Carlson The Charter School of Wilmington DE Penn
Joe Gido Phoenixville Area High School PA Penn
Kyle Kobilka Phoenixville Area High School PA Penn
Max Smiley Horace Greeley Penn
Dan Walter Moon PA Penn State
Julia Barnard Honeoye NY Penn State
Katie Witt Pine-Richland PA Penn State
Matthew Allan Manheim Township High School PA Penn State
Noah Hykes Southern Fulton Pennsylvania Penn State
Tyler Christoffel Greece Odyssey NY Penn State
Bobby Lincoln Winchester Thurston School PA Pitt
Brianna Prislipsky South Range High School OH Pitt
Evan Sparks Williamsville East NY Pitt
Joshua Arquette Victor NY Pitt
Katelyn Axman Irondequoit NY Pitt
Kevin Fleischman Bethel Park PA Pitt
Lucas Grosha Keystone Oaks PA Pitt
Samantha Call Greece Athena NY Pitt
Solomon Ostley Hempfield PA Pitt
Grant Belsterling Verrado High School AZ Pomona
Luke Munson St. Mark's School of Texas TX Pomona
Maggie Porter Holy Names NY Portland
Joseph Drevets Grants Pass High School OR Portland State
Jon Walker J. M. Tate High School FL Presbyterian
Arjun Venkataraman Dublin Scioto High School OH Princeton
Claire Jones St. John's School TX Princeton
DoWon Kim Torrey Pines High School CA Princeton
Gwendolyn Goldfeder Penfield NY Princeton
Kush Patel Hempfield PA Princeton
David Jasinski Canisius HS NY Purdue
Michael Burnett Desert Vista High School AZ Purdue
Philippa Lehman Geneva New York Queens
Phillipa Lehman Geneva NY Queens
Cannon Lewis Tom C. Clark High School TX Rice
Ethan Hasiuk Brighton NY Rice
James Tang Chattahoochee High School GA Rice
Zach Gwin Enid High School OK Rice
Zachary Gwin Enid OK Rice
Yamin Richmond
Alex McHugh Northstar Christian NY RIT
Andrew Steiner Southern Cayuga NY RIT
Bill Dybas Orchard Park NY RIT
Courtney Oare Broadalbin-Perth NY RIT
Elliot Patnaude Canandaigua NY RIT
Emily Kordovich Holley NY RIT
Grace Koester Eden NY RIT
Isza Ceesay Troy NY RIT
Joe Green Pittsford Mendon NY RIT
Joe Hunt Churchville-Chili NY RIT
Joseph Lorenc St. Joseph's NY RIT
Josh Deichmann Genesee Valley NY RIT
Justin Guerra Sodus NY RIT
Katharine Wilson Kenmore West NY RIT
Katie Gardner Churchville-Chili NY RIT
Katie Raymond Kenmore West NY RIT
Kerry Losert Holy Names NY RIT
Liam Reuschle Rochester School of the Arts NY RIT
Lily Cisco Livonia NY RIT
Lucas Stefanic Millbrook High School NC RIT
Melissa Barton Orchard Park NY RIT
Nolan Henrie Wilson Magnet NY RIT
Olivier Montmayeur Greece Odyssey NY RIT
Parker Lee Kenmore West NY RIT
Paul Todoro Iroquois NY RIT
Scott McLaughlin Livonia NY RIT
Dalton Harenza Lake Shore NY Robert Morris
Parker Phillips West Seneca East NY Roberts Wesleyan
Sarah Weyman Wayne NY Roberts Wesleyan
Alina Abdraimova Rochester School of the Arts NY Rochester
Allison Havens Spencerport NY Rochester
Andy Nunno Fairport NY Rochester
Anthony Pane Medina NY Rochester
Armen Soukiazian Nichols School NY Rochester
Ben Saltzman Brighton NY Rochester
Caleb Whittier Rochester School of the Arts NY Rochester
Cameron Morgan Medina NY Rochester
Crystal Kee Spencerport NY Rochester
Hannah Vary Bloomfield NY Rochester
Joe Kelly Syracuse Christian Brothers NY Rochester
Joshua Rosser Iroquois NY Rochester
Nicholas Boldt Sodus NY Rochester
Owen Gabbey Wilson Magnet NY Rochester
Robert Nicholas Geneva NY Rochester
Matt Dale Chanhassen High School MN Rose Hulman
Amanda Gundrum Brockport HS NY RPI
Rob Kubiniec Nichols School NY RPI
Stae Schipper-Reyes Bloomington High School IL RPI
Tatyana Pena Bishop Maginn NY RPI
Sadie Jayne Hoffman Berlin NY Russell Sage
David Song Livingston High School NJ Rutgers
Kevin Peng Livingston High School NJ Rutgers
Frank D'Alonzo St. Paul's Episcopal School AL Samford
John Miller Schalmont NY Schenectady County
Mike Hugo Amsterdam NY Schenectady County
Deanna May Amsterdam NY Seton Hall
Parker White Quince Orchard High School MD Seton Hall
David Losson Cistercian Preparatory School TX Sewanee
Lydia Casavant Hoosick Falls NY Siena
Marissa Passino Hoosick Falls NY Siena
Matthew Rebel Waterford NY Siena
Mohammad Khan Watervliet NY Siena
Mohammad Reza Muradi Watervliet NY Siena
Zachary Farina Amsterdam NY Siena
Alessandro Berloffa Myrtle Beach High School SC South Carolina
Thomas Peacock Paul M. Dorman High School SC South Carolina
Xander Delsing Waterloo NY Southern Illinois
Sarann Boker Piasa Southwestern Missouri Southern Illinois-Carbondale=
Conner Ryan Springfield High School IL Southern Illinois-Edwardsvil= le
Chad Seitz West Salem High School WI St. Andrews (Scotland)
George Davis St. John's School TX St. Andrews (Scotland)
Zach Lang West Salem High School WI St. Benedict's
Andrew Shay Greece Athena NY St. John Fisher
Austin Maitland Wayne NY St. John Fisher
Caelen Welch Kendall NY St. John Fisher
Howie Li Webster Thomas NY St. John Fisher
Matthew Cheung Greece Athena NY St. John Fisher
Taylor Jones Jordan-Elbridge NY St. John Fisher
Christian Oswood Mounds View High School MN St. Olaf
Scott Johnson North Kansas City High School MO St. Olaf
Daniel Wyre Chaska High School MN St. Thomas (MN)
Alex Freed Liberal Arts and Science Academy TX Stanford
Amara McCune Stoughton High School WI Stanford
Carah Alexander University of Chicago Laboratory Schools IL Stanford
Erik Raucher St. Andrew's Episcopal School MS Stanford
Jared ? Bethel Park PA Stanford
Jensen Lo Ithaca High School NY Stanford
Jialin Ding Ladue Horton Watkins High School MO Stanford
Michael Wang Mountain Lakes High School NJ Stanford
Nathan Weiser Liberal Arts and Science Academy TX Stanford
Regan Pecjak James Madison High School CA Stanford
Sanjay Kannan Raleigh Charter High School NC Stanford
Tabitha Walker Paul M. Dorman High School SC Stanford
Xianming Li Hoover High School AL Stanford
Samuel McClung George Washington High School WV Stevens
Ben Goes Guilderland NY SUNY Albany
Emily Schultz Hoosick Falls NY SUNY Albany
James Brennan Aquinas NY SUNY Albany
Jacob Hanss East Rochester NY SUNY Alfred [Alfred St.]
Noah Schmitt Genesee Valley NY SUNY Alfred [Alfred St.]
Tyler Bennett Genesee Valley NY SUNY Alfred [Alfred St.]
Vivi Pham Rush-Henrietta NY SUNY Alfred [Alfred St.]
Alex Webber Victor NY SUNY Binghamton
Chet Curtis Pittsford Mendon NY SUNY Binghamton
Danny Iadanza Victor NY SUNY Binghamton
Emily Panganiban Bishop Maginn NY SUNY Binghamton
Eric Dohn Williamsville East NY SUNY Binghamton
Haley Simmons Greece Athena NY SUNY Binghamton
Jess Weremblewski Iroquois NY SUNY Binghamton
Jonathan Trombley Albion NY SUNY Binghamton
Katharine Fottrell Bethlehem NY SUNY Binghamton
Kristy Tillman Columbia NY SUNY Binghamton
Peter Charde Lansingburgh NY SUNY Binghamton
Rachel Czap Webster Schroeder NY SUNY Binghamton
Seth Hulbert Gloversville NY SUNY Binghamton
Zach Nasca Greece Odyssey NY SUNY Binghamton
Alison Maurer Cardinal O'Hara NY SUNY Brockport
Cory Stamp Brockport HS NY SUNY Brockport
Jacob McAllister Holley NY SUNY Brockport
Jake Dion Iroquois NY SUNY Brockport
Kerianne Wilson Aquinas NY SUNY Brockport
Margaret Galbraith Lyons NY SUNY Brockport
Nick Mazur Newark NY SUNY Brockport
Andrew Miller Williamsville South NY SUNY Buffalo [Buff. St.]
Caroline Kane West Seneca West NY SUNY Buffalo [Buff. St.]
Darrian Dowdy Lake Shore NY SUNY Buffalo [Buff. St.]
Spencer Casselberry West Seneca East NY SUNY Buffalo [Buff. St.]
Teddy Weileba Kenmore West NY SUNY Buffalo [Buff. St.]
Andrew Frost Buffalo City Honors NY SUNY Buffalo [UB]
Anthony Franco Buffalo City Honors NY SUNY Buffalo [UB]
Bari Banuna Buffalo City Honors NY SUNY Buffalo [UB]
Brad Colby Greece Odyssey NY SUNY Buffalo [UB]
Brian Potter Brighton NY SUNY Buffalo [UB]
Danielle O'Connell Eden NY SUNY Buffalo [UB]
Dillon Huussen Greece Odyssey NY SUNY Buffalo [UB]
Dominic Lauricella Depew NY SUNY Buffalo [UB]
Dylan Delgado Cheektowaga NY SUNY Buffalo [UB]
Evan Murphy St. Joseph's NY SUNY Buffalo [UB]
James Gugliuzza Kenmore West NY SUNY Buffalo [UB]
Jenna Dombroski Irondequoit NY SUNY Buffalo [UB]
Jenna Siracuse Wayne NY SUNY Buffalo [UB]
Joshua Fraas St. Joseph's NY SUNY Buffalo [UB]
Liam Weidner Buffalo City Honors NY SUNY Buffalo [UB]
Mary Begum Olmsted NY SUNY Buffalo [UB]
Michael Czuba Depew NY SUNY Buffalo [UB]
Nate Miller Kenmore West NY SUNY Buffalo [UB]
Sam Trzaska Kenmore West NY SUNY Buffalo [UB]
Sean Cunningham Iroquois NY SUNY Buffalo [UB]
Willem Cohen Park School NY SUNY Buffalo [UB]
Joslen Pettit Gloversville NY SUNY Cobleskill
Marissa Lanzatella Greece Odyssey NY SUNY ESF
Andrew Pszonak Eden NY SUNY Fredonia
Bob Phillips Orchard Park NY SUNY Fredonia
Charles Henneberger Kenmore West NY SUNY Fredonia
Nick Jacobs Lake Shore NY SUNY Fredonia
Rachael Smith Brockport HS NY SUNY Fredonia
Will Atkinson Williamsville South NY SUNY Fredonia
Ariella Newman Canandaigua NY SUNY Geneseo
Cameron Ziegler Canandaigua NY SUNY Geneseo
Celia Freida Wayne NY SUNY Geneseo
Cody McDaniel Fairport NY SUNY Geneseo
Collin O'Connor East Aurora NY SUNY Geneseo
Gianna Ciminelli Greece Odyssey NY SUNY Geneseo
Hannah Lindsley Starpoint NY SUNY Geneseo
Jack Jerabek West Seneca West NY SUNY Geneseo
Jacob Weeks Lima Christian NY SUNY Geneseo
John Morrow Eden NY SUNY Geneseo
Mackenzie Young Broadalbin-Perth NY SUNY Geneseo
Madelyn Rupp Iroquois NY SUNY Geneseo
Madi Murphy Wayne NY SUNY Geneseo
Max Burman Bethlehem NY SUNY Geneseo
Nathan Baley Red Jacket NY SUNY Geneseo
P Holland NY SUNY Geneseo
Quinn Capitula Watervliet NY SUNY Geneseo
Sami Gage Marcus Whitman NY SUNY Geneseo
Cole Trefzger Columbia NY SUNY Institute of Technology [SUNY-IT]
Will Stewart Eden NY SUNY Institute of Technology [SUNY-IT]
Iain Bopp Lansingburgh NY SUNY New Paltz
Lucas Mormando Mayfield NY SUNY New Paltz
Alysia Brunner Columbia NY SUNY Oneonta
Evelynn Pinneo Penn Yan NY SUNY Oneonta
Ben Stifter Lima Christian NY SUNY Oswego
Chaz Mueller Duanesburg NY SUNY Oswego
Dan McGregor Marcus Whitman NY SUNY Oswego
Jackie Auer Jordan-Elbridge NY SUNY Oswego
Kevin Frier Williamsville South NY SUNY Oswego
Melanie Raduluff Eden NY SUNY Oswego
Shelby Gallaro Port Byron NY SUNY Oswego
Gen Ruhland Churchville-Chili NY SUNY Potsdam
Ryan Tracy Newark NY SUNY Potsdam
Amelia Carter Rochester School of the Arts NY SUNY Purchase
Monica Lynch Churchville-Chili NY SUNY Purchase
Knute Armstrong Guilderland NY SUNY Stony Brook
Lily Maier Broadalbin-Perth NY Susquehana
Danika VanNiel Mynderse NY Syracuse
Luke Sideris Buffalo City Honors NY Syracuse
Nick Vitalone Williamson NY Syracuse
Ryan O'Hern Depew NY Syracuse
Sean Dewey LaSalle NY Syracuse
Emily Fouts North Miami Middle/High School IN Taylor
Jim Trainer Phoenixville Area High School PA Temple
Arthur Rankin Seven Lakes High School TX Texas A&M
Carlo De Guzman St. John's School TX Texas A&M
Jake Johnson Douglas MacArthur High School TX Texas A&M
Andi Qi Seven Lakes High School TX Texas-Austin
Andrew Monaco Douglas MacArthur High School TX Texas-Austin
Arnav Sastry LASA Texas Texas-Austin
David Portillo Ysleta High School TX Texas-Austin
Jacqueline Mellin Tom C. Clark High School TX Texas-Austin
Sai Annaluru Ronald Reagan High School TX Texas-Austin
Cara Santucci Parish Episcopal School TX Texas-Dallas
Stephen Badger High Technology High School NJ Texas-Dallas
Kevin Wissman Clinton-Massie Ohio Toledo
Christian Wright Paul Laurence Dunbar High School KY Transylvania
Brett Skogman Douglas MacArthur High School TX Trinity San Antonio
Shane Visram Lake Highland Prep FL Tufts
Mackenzie Kennedy Holy Names NY Tulane
Rakshya Devkota Parkway Central High School MO Tulane
Alex Garoffolo Stillwater OK Tulsa
Benjamin Walker Bixby OK Tulsa
Jackson Ding Stillwater OK Tulsa
Jacob Day Henryetta OK Tulsa
Madison Birky Adair OK Tulsa
Austin Mendoza James Madison High School CA UCLA
Hidehiro Anto Menlo School California UCLA
Jeffrey Lam Rancho Bernardo High School CA UCLA
Jerry Li Amador Valley High School CA UCLA
Jonathan Massachi Santa Monica High School CA UCLA
Ryan Leou Irvine High School CA UCLA
Keir Havel James Madison High School CA UCSB
Kim Jacobsen James Madison High School CA UCSB
Ashok Kunda Davis Senior High School CA UCSD
Cheyenne Kametani-Rider Lusher Charter School LA UCSD
Graham Gardner J. M. Tate High School FL Union
Anshika Niraj Beachwood High School OH USC
Sam Smoker Enid High School OK USC
Sarah Zhou Desert Vista High School AZ USC
Sean Morgenthaler Menlo School CA USC
Olivia Moreno Ysleta High School TX UTEP
Seannalisa Baca Ysleta High School TX UTSA
Akshay Soni Farragut High School TN Vanderbilt
Caitlin Lancaster Robbinsdale Armstrong High School MN Vanderbilt
Danielle Williamson St. Paul's Episcopal School AL Vanderbilt
Griffin Ray Ezell-Harding Christian School TN Vanderbilt
Matt Gu Guilderland NY Vanderbilt
Julia Dighe Manlius-Pebble Hill NY Vassar
Nathaniel Lindley Marcus Whitman NY Vassar
Delia Streeter Watervliet NY Vermont
Camden Palvino Guilderland NY Villanova
Chris Castellana Mountain Lakes High School NJ Villanova
Jack Mehr St. Joseph's NJ Virginia
Vasa Clarke Maggie Walker Governor's School for Government and Int'l Studies VA Virginia
Thomas Schmitt Geneva New York Virginia Military Institute<= /td>
Michael Sweeney West Point High School AL Wallace State CC
Zoe Stoffel John Marshall WV Washington & Jefferson
Abigail Dorward Parish Episcopal School TX Washington & Lee
Anjali Nagulpally Millbrook High School NC Wellesley
Karen Moorthi Brighton NY Wellesley
Katelyn Costello Keshequa NY Wells
Ryan Colburn J. M. Tate High School FL West Florida
Madison Jones Riverside High School SC West Point
Grayson Pettit Shippensburg Area Senior High School PA Westchester
Alex Malone The Gatton Academy of Math and Sciences in Kentucky KY Western Kentucky
Nathaniel Perrin Wheaton North High School IL Wheaton College
Bobby Belser Manheim Township High School PA William & Mary
James Cole Cave Spring High School VA William & Mary
Jonah Abraham Portsmouth Christian Academy NH William & Mary
Luke Maclay Shippensburg Area Senior High School PA William & Mary
Cassie Pruitt Manlius-Pebble Hill NY Williams
Connor Swan Booker T. Washington OK Williams
Kendall Bazinet Kenmore West NY Williams
Yinga Xia Latin School of Chicago IL Williams
Carter Thomas Minnetonka High School MN Wisconsin
Ian Kies Saint Thomas Academy MN Wisconsin
Jake Meyer Mound City Missouri Wisconsin
Josh Lucas Robbinsdale Armstrong High School MN Wisconsin
Kayla Saslow The Galloway School GA Wisconsin
Nathan Sullivan Stoughton High School WI Wisconsin
Nick Buroker Logan High School WI Wisconsin
Terry Anderson West Salem High School WI Wisconsin-Eau Claire
Connor Givens West Salem High School WI Wisconsin-LaCrosse
Kelsey Aylor Collins Hill High School GA Wofford
Lee Holden Paul M. Dorman High School SC Wofford
Evan Mottley Wilson Magnet NY WPI
Erin Laing Northmont High School OH Wright State University
Naeem Davis Winchester Thurston School PA WUStL
Sam Crowder Ladue Horton Watkins High School MO WUStL
Landon Hall John Marshall WV WVU
R.T. Leake Rappahannock County Virginia WVU
Shani Waris George Washington High School WV WVU
Alex Brown John Marshall WV WVU Tech
Christine Xu Amador Valley High School CA Yale
Dante Bolzan Ransom Everglades School FL Yale
Eli Westerman Fountain Lake High School AR Yale
Isaac Kirk-Davidoff Oakland Mills High School MD Yale
Jacob Mitchell Honaker Yale
Jiahui Hu duPont Manual High School KY Yale
Perry Abdulkadir Eastview High School MN Yale
Rachael McCann Clay High School IN Youngstown