Air Force Nathan Foss Chanhassen MN
Alabama Barber Fayetteville-Manlius NY
Alabama Forrest Walker North Kansas City MO
Alabama Lucas Read Etowah GA
Alabama Stephen Church Hoover AL
Alabama Tim Knapp Newark NY
Alabama-Birmingham Kevin Yang Spain Park AL
Alabama-Huntsville Jason Parker Whitesburg Christian AL
Albany College of Pharmacy Alexis Baker Jordan-Elbridge NY
Albany College of Pharmacy Dawn Pluckrose Catholic Central NY
Albany College of Pharmacy Nick Passaro Rush-Henrietta NY
Alberta Theodore Chow Harry Ainlay AB
Alberta Tim Brooks Harry Ainlay AB
Allegheny Jessica Bullis Lew-Port NY
American Alex Vesty Rush-Henrietta NY
American David Kowalski Nichols School NY
American Hernan Morales Norcross High School GA
American Ryan Mulcahy Greece Odyssey NY
Amherst Corry Wang Arcadia CA
Amherst Jordan Bekenstein Maggie Walker VA
Arizona Jose Balasta Verrado AZ
Arizona Nicholas Beach Fayetteville-Manlius NY
Arizona State Ben Carpenter Verrado AZ
Arizona State Jimmy Lee Verrado AZ
Arizona State Rohan Murty Desert Vista AZ
Arkansas Jana Fagg Stigler OK
Arkansas Tyler White Poteau OK
Auburn Amanda Statum Whitesburg Christian AL
Augsburg Christina Gudaitis Robbinsdale Armstrong MN
Augustana Annie Mitchell Riverside Brookfield IL
Baker Charlie Lerch Kent City MI
Baldwin-Wallace Dylan Borczynski Niagara Catholic NY
Bard Ethan Quiñones Troy NY
Baylor Daniel Notman American Heritage-Plantation FL
Baylor John Moreton McCallie TN
Baylor Nathan Eldridge Benton AR
Benedictine College Gus Harmon St. Pius X MO
Berea Tyler Rosso Brockport HS NY
Berklee College of Music Margaret Elisofen Waterloo NY
Birmingham Southern Sean Moran Hoover AL
Bowling Green Hannah Plummer Keystone Oaks PA
Bradley Madeline Koenig-Schappe Hallsville MO
Brandeis PJ Apruzzese Mountain Lakes NJ
Brandeis Talie Massachi Brighton NY
British Columbia Vincent Tang Deer Creek OK
Brown Ian Cossentino Walker School GA
Brown Jiaxiu Zhong Chattahoochee GA
Brown Jonathan Chen Shanghai American
Brown Libby Koplas Starpoint NY
Brown Nikhil Kumar Myers Park NC
Brown Sarah Eltinge Thomas Jefferson Science & Tech VA
Brown Steven Hines Desert Vista AZ
BYU Christopher Thorton Grand Junction CO
BYU Greta Gebhard Grand Junction CO
BYU Hayden Hedworth Canandaigua NY
BYU Jake Robinson Geneva NY
California-Berkeley Benjamin Malings San Dieguito Academy CA
California-Berkeley Benjy Malings San Dieguito CA
California-Berkeley Christopher Agostino Saint Joseph IN
California-Berkeley Dae-Kun Heo Mustang OK
California-Berkeley Dong Hyun Kim San Diego Students CA
California-Berkeley Eddie Kim Westview
California-Berkeley Elizabeth Carroll Parkway West MO
California-Berkeley John Gleb North Hollywood CA
California-Berkeley Kate Carlsen Eden Prairie MN
California-Berkeley Kendrick Chaney Desert Vista AZ
California-Berkeley Lexing Tong Shanghai American
California-Berkeley Matt Orzechowski Depew NY
California-Berkeley Neal Nathan Torrey Pines CA
California-Berkeley Ravi Suba Wilmington Charter DE
California-Davis Alex Sweat San Dieguito CA
California-Davis Kyra Grace North Hollywood CA
CalPoly-SLO Jake stone Hillsdale high school CA
Caltech Rohan Batra American Heritage-Plantation FL
Caltech Roshan Agrawal Amador Valley CA
Calvin Matt Leistra Fairport NY
Cameron Kristina Hill Snyder OK
Canisius Chase Szafnicki East Aurora NY
Canisius Helena Mazurek Aquinas NY
Canisius Tyler Collins Depew NY
Capital Patrick Shannon Harding OH
Carleton Joshu Creel Park School NY
Carleton Sarah Wang Skyline MI
Carleton Xinran Wang Skyline MI
Carleton Zayn Saifullah Hudson WI
Carnegie Mellon Dan Evans McQuaid NY
Carnegie Mellon June Williams Early College at Guilford NC
Carnegie Mellon Patrick Yang Camp Hill PA
Carnegie Mellon Sam Zbarsky Montgomery Blair MD
Case Western Alex Grabanski Mounds Park MN
Case Western Campbell Fitzhugh Manheim Township PA
Case Western Daliah Greenwald Christian Brothers/Syracuse NY
Case Western Emma Smith Spencerport NY
Case Western Jonathan Meckler Hawken OH
Case Western Lucas Vroege Minnetonka MN
Case Western Shivani Damera Pittsford Sutherland NY
Case Western Steve Constantakes LaSalle Inst. NY
Cayuga CC Ryan Wiszniewski Cato-Meridian NY
Cazenovia Tiffany Longacre Lima Christian NY
Central Methodist Katelyn Hanvey Hallsville MO
Central Michigan Collin Parks Detroit Catholic Central MI
Centre Jared Thompson Glasgow KY
Centre Luke Jackson Ballard KY
Chicago Abhinav Ranjan Reagan TX
Chicago Adam Freymiller Culver IN
Chicago Daniel Lopez Ransom Everglades FL
Chicago Daniel Spiegel San Dieguito CA
Chicago David Abraham Ladue MO
Chicago Ernesto Vargas ASTEC Charter OK
Chicago Hadi Iskandarani Stoneman Douglas FL
Chicago Hamza Shad Mountain Lakes NJ
Chicago Max Schindler Ladue MO
Chicago Michael Sokolow Norcross High School GA
Chicago Morgan Venkus Loyola Academy IL
Chicago Roberto Munoz Hume-Fogg TN
Chicago Sameer Kailasa American Heritage-Plantation FL
Chicago Sumit Banerjee Maumee Valley OH
Chicago Will Simkins Fairport NY
Cincinnati Aubrey Halloran Phoenixville PA
Cincinnati Katherine Roan Tippicanoe OH
Cincinnati Kelly-Hargrove Barfield Ottawa Hills OH
Cincinnati Sam L. Urbana OH
Clark State Community College Ian Mindigo Urbana OH
Clarkson Brenna Gillaspy Aquinas NY
Clarkson Joel Ross Orchard Park NY
Clarkson Kyle Stone Honeoye NY
Clarkson Pat McCormack Orchard Park NY
Clemson Colin Halm Wando SC
Clemson Joe Sedlak Bishop Verot FL
Clemson John Barrett Penfield NY
Clemson Meghan Clusserath Dorman SC
Colgate Amy Walendziak Broadalbin-Perth NY
Colgate Kelsey Soderberg Jordan-Elbridge NY
College for Creative Studies Kendra Bush Newark NY
College of Charleston Jack Meagher Wando SC
College of St. Rose Karli Pawlak Lancaster NY
Colorado John Nelson Chester SD
Colorado Stephanie Wahlers Grand Junction CO
Colorado-Denver Maddie Swift Chester SD
Columbia Abhi Goyal Hume-Fogg TN
Columbia Emily Burns Pittsford Sutherland NY
Columbia Irit Huq-Kuruvilla Ithaca NY
Columbia Kevin Chen Bellaire TX
Columbia Levi Oliver Webster Thomas NY
Columbia Shreyas Vissapragada Metea Valley High School IL
Columbia Wilton Rao Hunter NY
Connecticut Prayush Singh E. O. Smith CT
Connecticut Saman Azimi E. O. Smith CT
Cornell Anne Repka Rush-Henrietta NY
Cornell Anran Yu Desert Vista AZ
Cornell Brittany DeCola Lyons NY
Cornell Colin Barber Fayetteville-Manlius NY
Cornell Emily Ardalan Nichols School NY
Cornell Joe Dwyer Christian Brothers/Syracuse NY
Cornell Keelin Abbott East Syracuse-Minoa NY
Cornell Ken Lipke Nichols School NY
Cornell Kimmy Wiggins Cheektowaga NY
Cornell Laurel Moffat Fayetteville-Manlius NY
Cornell Max Murray Rush-Henrietta NY
Cornell Meredith Cooper Holy Names NY
Cornell Meredith Corsi Holy Names NY
Cornell Sal Elder Troy NY
Cornell Sasha Andrievsky Webster Thomas NY
Cornell Soham Agarwal Sycamore OH
Corning CC Jessica Vazquez Dundee NY
Creighton Joe Baronovic De Smet MO
Creighton Tommy Finn St. Pius X MO
Cumberlands Michael Prewitt Whitley County KY
Daeman DJ McGlashon Lima Christian NY
Daeman Monica Zeisz Depew NY
Dakota State Conner Johnson O'Gorman SD
Dakota State Michael Shlanta O'Gorman SD
Dartmouth Avery Feingold Winchester Thurston PA
Dartmouth Nicholas Thyr Breck MN
Dartmouth Stylianos 'Stevie' Tegas Greece Odyssey NY
Davidson Ben Whitfield Raleigh Charter NC
Davidson Brielle Bowerman Walker School GA
Dayton Femia Rush-Henrietta NY
Dayton Francesca Chaba Aquinas NY
Delaware David Cohen Camp Hill PA
Delaware Matt Marks Rush-Henrietta NY
Delaware Nathaniel Kim Pittsford Sutherland NY
Denver Katherine Gibson Grand Junction CO
Depaul Danielle Szabo Kearsley MI
DePauw Foster Whitlock Western Albemarle VA
Drexel Austin Rineer Penn Manor PA
Duke Alex Song Buchholz FL
Duke Amrith Ramkumar Norman North OK
Duke Bernie Amaldoss East Chapel Hill NC
Duke Dan Qu Raleigh Charter NC
Duke Eli Cole Clark TX
Duke Gordon Smilnak Utica Academy MI
Duke John Stathis Marist GA
Duke Jonathan Hill Millbrook NC
Duke Madhav Kumar Dorman SC
Duke Michael Norwalk Stoneman Douglas FL
Duke Rohan Achar Solon High School OH
Duke Sri Sridharan Myers Park NC
Duke Sung-Hoon Kim East Chapel Hill NC
Duke Timothy Shu Westminster GA
Eastern Connecticut State Katie Baisden Morgan School
Eastern Kentucky Conner Campbell Whitley County KY
Eastern Kentucky Erica Leach Whitley County KY
Eastern Nazarene Carly Byron Northstar Christian NY
Eastern Oklahoma Garrett Spradley Stigler OK
Eastern Oklahoma Hannah Franklin Stigler OK
Edinburgh Nolan Dannels North Hollywood CA
Elizabethtown Devin Drennen Manheim Township PA
Elizabethtown Megan Walker Southern Cayuga NY
Elmira Mary Preston Bishop Maginn NY
Embry-Riddle Derek Moates Moore OK
Embry-Riddle Gabe Centeno Kellenberg NY
Emory Brandi Paul Whitley County KY
Emory Faizan Kothari Ransom Everglades FL
Emory Mark Gannott Ballard KY
Emory Nikhil Vallabhaneni Centennial GA
Erie CC Kelly Merrill East HS/Rochester NY
Erie CC Natalie Correa East HS/Rochester NY
Fashion Inst. of Tech. Mary Perks Catholic Central NY
Ferris Eric Wagenheim Kent City MI
Finger Lakes CC Alaura Jacobs Holley NY
Finger Lakes CC Buddy Chasteen Solvay NY
Finger Lakes CC Gabe Shelton Red Jacket NY
Finger Lakes CC Jade Nagy Honeoye NY
Finger Lakes CC Jake Booram Penn Yan NY
Finger Lakes CC Jon Ballard Victor NY
Finger Lakes CC Katie DeRaddo Midlakes NY
Florida Amy Sapp J. M. Tate FL
Florida Jordan LaPorta Hoover AL
Florida Lauren Strang Bishop Verot FL
Florida State Chelsea Snider Bishop Verot FL
Florida State Jacob Hart Bishop Verot FL
Fordham Chris Stevenson Coxsackie-Athens NY
Fordham Connor LeClair Coxsackie-Athens NY
Fordham Lucas Skaras Cistercian TX
Fulton-Montgomery CC Ian Naple Broadalbin-Perth NY
Furman Margaret Shelton St. James SC
Furman Scott Harvey McCallie TN
Gannon Brian Pierce West Seneca West NY
Genesee CC Carrie White Keshequa NY
Genesee CC Samantha Korber Holley NY
George Mason Wesley Hunt James W. Robinson VA
George Washington Alexander Boucourt Ransom Everglades FL
George Washington Kyle Stack Solvay NY
George Washington Robie Mitchell Ottawa Hills OH
Georgetown Jonah Birnberg Millburn NJ
Georgetown Roey Hadar Ranney School NJ
Georgetown Timothy Yin Shanghai American
Georgetown Zack Mitchell Manlius-Pebble Hill NY
Georgia Dylan Morgan Etowah GA
Georgia Erin Thomas Dunwoody GA
Georgia Jason Fern Athens Academy GA
Georgia Sahima Godkhindi Dunwoody GA
Georgia Suporna Chaudhuri Walton GA
Georgia State Alec Jones Apalachee GA
Georgia State Arvind Ramachandran Collins Hill GA
Georgia State James Ivey Apalachee GA
Georgia Tech Adam Jackson Fayetteville-Manlius NY
Georgia Tech Alex Liu Chattahoochee GA
Georgia Tech Brian Owen Dorman SC
Georgia Tech Dylan Allgood Apalachee GA
Georgia Tech Goutam Ventrakamanan Harry Ainlay AB
Georgia Tech Joseph Reifenberger Norcross GA
Georgia Tech Matthew Denton Whitesburg Christian AL
Georgia Tech Milo Mirate Valdosta GA
Georgia Tech Mostafa Bhuiyam Norcross GA
Georgia Tech Ryan Dunn Sycamore OH
Georgia Tech Sean Dai South Forsyth GA
Georgia Tech Steven Porter Flowery Branch GA
Georgia Tech William Ha Hunter NY
Gettysburg Alex O'Toole Greece Odyssey NY
Gettysburg Hunter Wiand Detroit Country Day MI
Gettysburg Ian Grape Greece Odyssey NY
Grand Valley Weston Bernath Kent City MI
Grinnell Ellie Acheson Myers Park NC
Grove City Emily Tharnish Iroquois NY
Grove City Karl Daningburg Churchville-Chili NY
Grove City Zachary Pitcher Northstar Christian NY
Gustavus Adolphus Adam Anderson Chester SD
Gustavus Adolphus Mark Meier Chaska MN
Harding Will Humphrey Ezell-Harding TN
Hartford Evan Dallas Catholic Central NY
Hartwick Alex Hanse Coxsackie-Athens NY
Hartwick Christine Hughes Lancaster NY
Hartwick Jenny McInerney Mercy/Rochester NY
Hartwick Kayley Storms Rensselaer NY
Hartwick Kelsey Rasefske Broadalbin-Perth NY
Hartwick Kristos Bardascini Gloversville NY
Hartwick Sarah Kohlmeier Mercy/Rochester NY
Harvard Alex Nie Livingston NJ
Harvard Conor Reilley Belvidere North IL
Harvard David Gonzalez-Dysinger Mounds View MN
Harvard Dion Hagan Spain Park AL
Harvard Joy Jing Guilderland NY
Harvard Justin Dower Millburn NJ
Harvard Lawrence Wang Farragut TN
Harvard Mayer Chalom Livingston NJ
Harvard Meg Panetta Westminster GA
Harvard Michael Patterson Albion NY
Harvard Raynor Kuang Thomas Jefferson Science & Tech VA
Harvard Sidharth Chand Detroit Country Day MI
Harvard Suparshva Parikh Durant OK
Harvard Vimal Konduri Cistercian Preparatory School TX
Harvey Mudd College Elizabeth Krenkel Mounds Park MN
Haverford Charlotte Colantti Mounds Park MN
Haverford Jonny Cookmeyer Raleigh Charter NC
Hillsdale Emily Carrick Belvidere North IL
Hillsdale Matt Bellinger Victor NY
Hobart & William Smith Matt Sanders Victor NY
Hobart & William Smith Matt Skinner Red Jacket NY
Hofstra Cassandra Bryant Watervliet NY
Hudson Valley CC Andrew Keith Catholic Central NY
Hudson Valley CC Christopher Dalpe Waterford NY
Hudson Valley CC Emily Tebbits Catholic Central NY
Illinois Alex Pandya Rockford Auburn IL
Illinois Gary Liu Stoneman Douglas FL
Illinois Logan Marlow Cumberland IL
Illinois Niranjan Jayanth Stevenson IL
Illinois Tim Callahan Belvidere North IL
Illinois Tristan Willey Macomb IL
Illinois-Chicago Baasit Jamal Metea Valley IL
Illinois-Springfield Derek Zeller Pilot Grove MO
Iowa State Patrick Palony Robbinsdale Armstrong MN
Ithaca Abigail McMahon Brashear PA
Ithaca Courtney Elscott Geneva NY
Ithaca Nick Gallaro Jordan-Elbridge NY
James Madison Charles Bill Western Albemarle VA
John Carroll Armstrong Mercy/Rochester NY
John Carroll Sean Overdorf Bishop Maginn NY
Johns Hopkins Cyrus Zhou
Johns Hopkins Gina Crosby Mercy/Rochester NY
Johns Hopkins Harrison Charwat Mountain Lakes NJ
Johns Hopkins Sam Ng Ransom Everglades FL
Johns Hopkins Troy Zuccaro Utica Academy MI
Kalamazoo Pinar Inanli Sycamore OH
Kansas Helen KS
Kentucky Chelsea Folmar Dubois PA
Kentucky Emily Ash Tippecanoe OH
Kentucky Mazin Zakaria Ballard KY
Kentucky Sai Yalla Dunbar KY
Kentucky Tyler Reid Glasgow KY
Kenyon Anya Schulman Nichols School NY
Kenyon Callan Schackor Mounds Park MN
Kenyon Tommy Staines Richard Montgomery MD
Kettering Ethan Pellittiere Honeoye NY
Kettering Jacob Crandell Kearsley MI
Kettering Samantha 'Sami' Scott Webster Thomas NY
Keuka Bobby Heath Greece Olympia NY
Lawrence Kip Hathaway Mounds Park MN
Lawrence Patrick Curoe Breck MN
Lehigh Kelly Corrigan Wellsboro PA
Lehigh Tom Schneibel East Syracuse-Minoa NY
LeMoyne Brooke Reilly Jordan-Elbridge NY
LeMoyne Claire Nakoski Bloomfield NY
LeMoyne Esef Hamzic East Syracuse-Minoa NY
LeMoyne Matt Drabowski East Syracuse-Minoa NY
Liberty Bryar Kader Brockport HS NY
Louisiana Tech Beverly Case Yukon OK
Louisiana Tech Danny Williams Whitesburg Christian AL
Louisville Amos Zoeller Louisville Eastern KY
Louisville Nick Daniels Russell KY
Louisville Tanner Riffe Russell KY
Loyola Marymount Zach Hayes Loyola Academy IL
Macalester Anneliese Gest Bellaire TX
Macalester Connor Valenti De Smet MO
Maple Woods Community College Nick Caine St. Pius X MO
Maria Kathryn Nowosielski Bishop Maginn NY
Maryland Josh Weaver Richard Montgomery MD
Maryland Kara Vo Ridgewood High School NJ
Maryland Simon Kozik Manlius-Pebble Hill NY
Massachusetts George Holland Wilmington Charter DE
McGill Kian Kenyon-Dean Geneva NY
McGill William Dou Hunter NY
McGill Zoe Blecher-Cohen Ridgewood High School NJ
Medaille Cierra Cappas Buffalo Arts NY
Medaille Dustin Queor Solvay NY
Medaille Erikka Miller Honeoye NY
Mercyhurst Alyssa Kuczka JFK NY
Mercyhurst Steven Lebowski Greece Olympia NY
Messiah Mayim Moore South Range OH
Miami (FL) Henry Mancao American Heritage-Plantation FL
Miami (FL) John Wiltshire American Heritage-Plantation FL
Miami (FL) Megan Brown Churchville-Chili NY
Miami (FL) Zain Nizam Manlius-Pebble Hill NY
Miami (OH) Richard Bodziak Ottawa Hills OH
Michigan Aaron Rea Utica Academy MI
Michigan Amanda Allen Kearsley MI
Michigan Andrew Burns Ottawa Hills OH
Michigan Chandru Rasendran Adlai E. Stevenson IL
Michigan Dean Robinson Hillsdale Academy MI
Michigan Kenji Golimlim Summit Academy North High School MI
Michigan Mark Karabajakian Detroit Catholic Central MI
Michigan Matt Barnauskas Detroit Catholic Central MI
Michigan Omar Seifeldin Troy MI
Michigan Paul Hamilton Detroit Catholic Central MI
Michigan Peter Hao Troy MI
Michigan Ryan Rugani Sycamore OH
Michigan Siddhant Dogra Detroit Country Day MI
Michigan State Lucas Weingartz Utica Academy MI
Michigan Tech Connor Olson Mounds Park MN
Michigan Tech Justin Jasman Kent City MI
Michigan Tech Schuyler Rosefield Mounds Park MN
Middlebury Brendan Kelley Albany HS NY
Middlebury Coumba Winfield Nichols School NY
Middlebury Sarah Champ Parish Episcopal TX
Minnesota Charlie Bulger Eden Prairie MN
Minnesota Evan Stuempfig Wayzata MN
Minnesota Jacob Larsen Eau Claire Regis WI
Minnesota Kieran Vatland Eden Prairie MN
Minnesota Megan He Wayzata MN
Minnesota Melanie Smith Chanhassen MN
Minnesota Phil Allessi St. Thomas Academy MN
Minnesota Quinn Bendelsmith Mounds Park MN
Minnesota Shelby Gilliland Chaska MN
Mississippi State Bailey Brotherton Huntsville AL
Mississippi State Max Moseley Huntsville AL
Mississippi State Reed Miller Huntsville AL
Mississippi State Ricky Arendall West Point AL
Mississippi State Will Leonard St. Andrew's MS
Missouri Dean Cowles St. Pius X MO
Missouri S&T Justin Crum Hallsville MO
Missouri S&T Leland Martin St. Pius X MO
Missouri Western Brendan Miller Savannah MO
Missouri-Kansas City Ryan Foltz Park Hill South MO
MIT Allan Sadun LASA TX
MIT Ava Chen duPont Manual KY
MIT Christian Richardson Grand Junction CO
MIT Elyse Paneral Athens Academy GA
MIT Emily Armstrong Mercy/Rochester NY
MIT Jimmy Wu OSSM OK
MIT Lilly Chin Westminster GA
MIT Lucy Gabriel Winchester Thurston PA
MIT Marcus Boorstin Georgetown Day DC
MIT Robert Jones Maggie Walker Governor's School VA
MIT Saumil Bandyopadhyay Maggie Walker Governor's School VA
MIT Thomas Littlejohn Coweta OK
Mohawk Valley CC Zack McCabe Dolgeville NY
Monroe CC Abby Kachel Greece Arcadia NY
Monroe CC Abby Woodward Wheatland-Chili NY
Monroe CC Alexie Turkleson Greece Odyssey NY
Monroe CC Brian Walker North Rose-Wolcott NY
Monroe CC Daniel Shea Northstar Christian NY
Monroe CC Jacob Szalapski Pittsford Sutherland NY
Monroe CC Molly Stanley Mercy/Rochester NY
Monroe CC Morgan Zarpentine Greece Arcadia NY
Monroe CC Richard O'Bryan Webster Thomas NY
Monroe CC Sophie Jonasse East HS/Rochester NY
Murray State Shannon Hicks Louisville Eastern KY
Nazareth Austin Van Vorst Greece Odyssey NY
Nebraska Wesleyan Maddie Mars North Kansas City MO
Neumont Eric Ceden~o North Rose-Wolcott NY
New Haven Katie D'Alessandro Rensselaer NY
New Mexico Delia Brennan Bishop Verot FL
Niagara Allysa Wadsworth Niagara Catholic NY
Niagara Griffin Gansworth Niagara Catholic NY
Niagara Laura Feind Starpoint NY
Niagara County CC Jeffrey Simoneit Niagara Catholic NY
Niagara County CC Linnea Wood Park School NY
Normandale CC Joshlynn Borreson Robbinsdale Armstrong MN
North Carolina Ben Horlick Cistercian TX
North Carolina Grahme Taylor Walter Johnson MD
North Carolina Pooja Panduranga Myers Park NC
North Carolina Zihan Zheng Hunter NY
North Georgia State Tyler Williams Flowery Branch GA
Northeastern Brandon Lexington high school MA
Northeastern Justin Hewitt East Aurora NY
Northeastern Mary Wozniak Amsterdam NY
Northeastern Oklahoma State Jared Ward Caney Valley OK
Northern Illinois Patrick Moore Belvidere North IL
Northwestern Aaron Gordon Galloway GA
Northwestern Andrew George Parkway West MO
Northwestern Daniel Sosnovsky Walker School GA
Northwestern Franklyn Ndubuisi-Obi Culver IN
Northwestern Georgie Wilkins Walker School GA
Northwestern Jay Gu Bethlehem NY
Northwestern Nikhil Kamath Stillwater OK
Northwestern University Dylan Minarik Belvidere North HS IL
Notre Dame Brandon Roach Detroit Catholic Central MI
Notre Dame Brian Manzo North Babylon NY
NYU Alec Vulfson Irvington NY
NYU Artyom Kushnarov American Heritage-Plantation FL
NYU David Sobalvarro Richard Montgomery MD
NYU Hunter Stryke Bristow OK
NYU Lydia Bernatovicz Grand Island NY
NYU Tyler Finley MAST NJ
NYU Shanghai Alex Brickhaus De Smet MO
NYU Shanghai Osman Syed Manlius-Pebble Hill NY
Ohio Michael Jaramillo Hoover AL
Ohio State Anna Kilpatrick Tippicanoe OH
Ohio State Brittany Trang Peoria Christian IL
Ohio State David Kramer Solon OH
Ohio State Jared M. Urbana OH
Ohio State Joshua Wu Solon OH
Ohio State Marty Mendenhall Olmsted Falls OH
Ohio State Max Witeof Tippecanoe OH
Ohio State Nathan Seese Olmsted Falls OH
Ohio State Sharan Krishnan Solon OH
Ohio State Shashank Raghavachari Solon OH
Ohio State TJ Warren Lancaster NY
Oklahoma Aryn Kitchell Tonkawa OK
Oklahoma Bailey Wilton Claremore OK
Oklahoma Dallas Milligan Westmoore OK
Oklahoma Dalton Wyers Roland OK
Oklahoma Derek Lehman Antlers OK
Oklahoma Hunter Mattocks Texhoma OK
Oklahoma James Martin Idabel OK
Oklahoma Julia Lindsay Bethel OK
Oklahoma Melissa Chanderban Muldrow OK
Oklahoma Thomas Anderson Desert Vista AZ
Oklahoma Trevor Watts Lawton OK
Oklahoma William Turnage Idabel OK
Oklahoma Christian Hunter Edwards Piedmont OK
Oklahoma Christian Jonathan Miller Edmond Memorial OK
Oklahoma City CC Cody Ramos Bridge Creek OK
Oklahoma State Amber Martin Muldrow OK
Oklahoma State Ashtyn Widney Watonga OK
Oklahoma State Austin Johnson Afton OK
Oklahoma State Benjamin Wallace Fort Gibson OK
Oklahoma State Connor Cusack Fairview OK
Oklahoma State Corey Hembree Dale OK
Oklahoma State Davey Dolan Berryhill OK
Oklahoma State Garrett Crispin Thomas-Fay-Custer OK
Oklahoma State Mariah Burris Cushing OK
Oklahoma State Nicholas Denker Pioneer-Pleasant Vale OK
Oklahoma State Seth Housley Sentinel OK
Onondaga CC Amy Berenguer North Rose-Wolcott NY
Onondaga CC Austin Buckalew North Rose-Wolcott NY
Onondaga CC Lindsay Patterson Jordan-Elbridge NY
Onondaga CC Matthew Osinski Grand Island NY
Paul Smith John Morrill Holley NY
Penn Charles Du Minnetonka MN
Penn Cole Speidel Christian Brothers/Syracuse NY
Penn David Ferguson duPont Manual KY
Penn Eddie Smith Treasure Valley Math & Science ID
Penn Elena Chapman Solvay NY
Penn Ian Masters Bethlehem NY
Penn Jonathan Lau McCallie TN
Penn Julia Zhu Edmond Santa Fe OK
Penn Katie Senter Oak Ridge TN
Penn Lauren D'Amore Canandaigua NY
Penn Matt Goodman LASA TX
Penn Nirupa Galagedera Wayzata MN
Penn Sebastian Lozano Ransom Everglades FL
Penn State Krissy Krause Gloversville NY
Penn State Sachira Denagamage State College PA
Penn State Schreyer Michael Betts State College PA
Penn State Schreyer Nathan Arnett State College PA
Penn State York Ean Manley Manheim Township PA
Pitt Juliana Stresing Pittsford Sutherland NY
Pitt Katherine Mentecki East Aurora NY
Pitt Morgan Flood Penn Manor PA
Pitt Naran Babha Victor NY
Pitt Ryan Cummins Keystone Oaks PA
Princeton Andrew Ruchames Hillsdale Academy MI
Princeton Bolton Ferda Blackwell OK
Princeton Lukas Brower Amsterdam NY
Providence Jim McMahon LaSalle Inst. NY
Purdue Corey Berlant Stoneman Douglas FL
Purdue Dan Musselman North Miami IN
Purdue Destiny Matthews O'Connor TX
Purdue Drew Snook Chaska MN
Purdue M.J. Badgett Farragut TN
Queens of Charlotte Elizabeth DePuy Aquinas NY
Rhodes Pryce Michener Lawton High OK
Richmond Kristin Rubenstein Christian Brothers/Syracuse NY
Richmond Soho Kim Maggie Walker Governor's School VA
RIT Alex Rosanov Penfield NY
RIT Allen Sanford Albion NY
RIT André Green North Rose-Wolcott NY
RIT Anna Raleigh Waterford NY
RIT Annalyse Sullivan East Rochester NY
RIT Christian Greaves North Rose-Wolcott NY
RIT Dakota Clay Kendall NY
RIT Elizabeth Hughes Williamsville South NY
RIT Frank Femia Rush-Henrietta NY
RIT Jacob Holtman Wellsboro PA
RIT Jeb Leighton Lew-Port NY
RIT Jenny Bober Bloomfield NY
RIT Jon Schenk Fairport NY
RIT Julia Valenti Northstar Christian NY
RIT Katey Sackett Honeoye NY
RIT Lexie Infantino Jordan-Elbridge NY
RIT Nate Silverman Solvay NY
RIT Noah Peterham Red Jacket NY
RIT Ryan Whittier East HS/Rochester NY
RIT Stephen Pasek Lancaster NY
RIT Tre DiPassio Churchville-Chili NY
Roberts Wesleyan Kasi Young Northstar Christian NY
Roberts Wesleyan Olivia Buettner Northstar Christian NY
Rochester Aaron Jo Victor NY
Rochester Aaron Nguyen Greece Olympia NY
Rochester Adam Kadir Montgomery Blair MD
Rochester Alec Kirkley Pittsford Sutherland NY
Rochester Alex Cherniwchan Catholic Central NY
Rochester Ashley Bui Greece Olympia NY
Rochester Aurek Ransom Manlius-Pebble Hill NY
Rochester Crystal Colon East HS/Rochester NY
Rochester Eric Hebert Hudson WI
Rochester Evan Strohm Spencerport NY
Rochester Georgia Feldman East HS/Rochester NY
Rochester Jack Valinsky Brighton NY
Rochester John Aho McQuaid NY
Rochester John Bui Greece Odyssey NY
Rochester Jordan Polcyn-Evans School of the Arts/Rochester NY
Rochester Julia Curtis Manlius-Pebble Hill NY
Rochester Marissa Erickson Honeoye NY
Rochester Najia Khaled Lew-Port NY
Rochester Neil Stalter McQuaid NY
Rochester Nicole Kasper Starpoint NY
Rochester Taylor Rose Shea Greece Olympia NY
Rochester Zoe My Tiet School of the Arts/Rochester NY
RPI Jason Woods Hoosick Falls NY
RPI John Drogo East Syracuse-Minoa NY
RPI Kevin Reitano Rush-Henrietta NY
RPI Tom Li Bethlehem NY
Russell Sage Krysti Smaldore Johnstown NY
Russell Sage Nicole Kingsley Coxsackie-Athens NY
Russell Sage Sarah Montgomery Mayfield NY
Rutgers Matt Powers Ridgewood NJ
Rutgers Matthew Powers Ridgewood High School NJ
Rutgers Rain Allen Valdosta GA
School of mines and technology, rapid city sd Kenneth Shaftner Chester SD
Sewanee Chris Woolverton St. Andrew's MS
Siena Carl Greenman Columbia NY
Siena John Massaroni LaSalle Inst. NY
Siena John Paul Marianacci Bloomfield NY
Siena Ryan Weyna Fayetteville-Manlius NY
Sinclair CC Matt P. Urbana OH
Smith Sarah Lopez Fayetteville-Manlius NY
South Carolina Caroline Blount Metea Valley High School IL
South Carolina Grant Silverman Bellaire TX
South Carolina Kishan Patel Aynor SC
South Dakota Lucus McGowen O'Gorman SD
South Dakota Nick Arens Chaska MN
South Florida Kate Sprehn Bishop Verot FL
Southeastern Oklahoma State Jeremy Miller Colbert OK
Southwestern Oklahoma State Bonnie James Skiatook OK
St. Benedictine Callie Baumberger Chester SD
St. Bonaventure Christian Marrero Jordan-Elbridge NY
St. John Fisher Andy Nguyen Greece Olympia NY
St. John Fisher Cordell Rogers Jordan-Elbridge NY
St. John Fisher Jenny Trovato Greece Arcadia NY
St. John Fisher Maria Muscoreil Starpoint NY
St. Louis-Madrid Kelsey Vories Wando SC
Stanford Caleb Kumar Breck MN
Stanford Christian Castellanos St. Joseph NJ
Stanford George Fei Walton GA
Stanford Ian Torres Loyola Academy IL
Stanford Jack Fanning Whitesburg Christian AL
Stanford Omar Garcia Verrado AZ
Stanford Robert Wilkins Westminster GA
Stanford Roger Cain LASA TX
Stanford Teddy Morris-Knower Ithaca NY
SUNY @ Albany Molly Fleming Hoosick Falls NY
SUNY @ Albany Paige Maroney Cardinal O'Hara NY
SUNY @ Albany Umair Ahmad Hoosick Falls NY
SUNY @ Albany William McClain Rensselaer NY
SUNY @ Binghamton Conor Stillwell Buffalo City Honors NY
SUNY @ Binghamton Hannah Ormon Honeoye NY
SUNY @ Binghamton Jake Tanzman Duanesburg NY
SUNY @ Binghamton Jerry Cimo Columbia NY
SUNY @ Binghamton Rachel Tu Columbia NY
SUNY @ Binghamton Sam Clarke Grand Island NY
SUNY @ Binghamton Sam Marucci Kenmroe East NY
SUNY @ Buffalo [UB] Adam Phipps-Swanson Fayetteville-Manlius NY
SUNY @ Buffalo [UB] Akshata Chaudhary Pittsford Sutherland NY
SUNY @ Buffalo [UB] Akshay Bedi Niagara Catholic NY
SUNY @ Buffalo [UB] Ari Nagelhout Kenmroe East NY
SUNY @ Buffalo [UB] Dan Seaberg Fairport NY
SUNY @ Buffalo [UB] David Fernandez Penfield NY
SUNY @ Buffalo [UB] Ed Crow East Aurora NY
SUNY @ Buffalo [UB] Erin Gould Nichols School NY
SUNY @ Buffalo [UB] Evan Christensen Kendall NY
SUNY @ Buffalo [UB] Fadi Suboh Buffalo City Honors NY
SUNY @ Buffalo [UB] Jack Oshei West Seneca West NY
SUNY @ Buffalo [UB] Jill Jones West Seneca West NY
SUNY @ Buffalo [UB] Joe Meyer Medina NY
SUNY @ Buffalo [UB] Julia Slezak Guilderland NY
SUNY @ Buffalo [UB] Ledeebari Banuna Buffalo City Honors NY
SUNY @ Buffalo [UB] Lillie Suda Wilson/Rochester NY
SUNY @ Buffalo [UB] Maeghan Glynn Depew NY
SUNY @ Buffalo [UB] Matt Weiner Fayetteville-Manlius NY
SUNY @ Buffalo [UB] Matthew Horvatis Iroquois NY
SUNY @ Buffalo [UB] Michael Wagner Depew NY
SUNY @ Buffalo [UB] Mike Priolo Gloversville NY
SUNY @ Buffalo [UB] Nick Czekas Cheektowaga NY
SUNY @ Buffalo [UB] Partho Bhattacharya Buffalo City Honors NY
SUNY @ Buffalo [UB] Peter Fowler Orchard Park NY
SUNY @ Buffalo [UB] Peter Yun Williamsville East NY
SUNY @ Buffalo [UB] Rachel Mumm Cardinal O'Hara NY
SUNY @ Buffalo [UB] Rakeeb Kureshi Guilderland NY
SUNY @ Buffalo [UB] Reagan Weaver Penfield NY
SUNY @ Buffalo [UB] Reann Sponable Cato-Meridian NY
SUNY @ Buffalo [UB] Shadman Ahmed Buffalo City Honors NY
SUNY @ Buffalo [UB] Tim Georger Kenmroe East NY
SUNY @ Buffalo [UB] Tim McCormick Rush-Henrietta NY
SUNY @ Buffalo [UB] Tyler Bielanin Lancaster NY
SUNY @ Buffalo [UB] Victoria Wiliams Depew NY
SUNY @ Stony Brook Eric McHugh Fayetteville-Manlius NY
SUNY @ Stony Brook Gillian Carll Livonia NY
SUNY @ Stony Brook Graham Malia Columbia NY
SUNY @ Stony Brook Jordan Coughlin Gloversville NY
SUNY @ Stony Brook Samantha Kesselring Aquinas NY
SUNY Brockport Evan Spencer Greece Odyssey NY
SUNY Brockport Nicky Sudyn West Seneca West NY
SUNY Brockport Pavel Mikhajlov Brockport HS NY
SUNY Brockport Rudolf Sakshaug Brockport HS NY
SUNY Buffalo [Buff. St.] Jessica Donova Cheektowaga NY
SUNY Buffalo [Buff. St.] Spencer Miliotto Kenmroe East NY
SUNY Cortland Caitlin Rasefske Broadalbin-Perth NY
SUNY ESF Nick Thomas Honeoye NY
SUNY Fredonia Corbin Dzimian Orchard Park NY
SUNY Fredonia Curtis Henry Livonia NY
SUNY Fredonia Emily Bystrak Lancaster NY
SUNY Fredonia Jonah Farnum Churchville-Chili NY
SUNY Fredonia Maddy Green Nichols School NY
SUNY Fredonia Niki Sidorowicz Fayetteville-Manlius NY
SUNY Fredonia Rachel Smith Iroquois NY
SUNY Geneseo Andres Fonseca Webster Thomas NY
SUNY Geneseo Benjamin Reiner Pembroke NY
SUNY Geneseo Jacob Tynan Albion NY
SUNY Geneseo Josh Gallaro Jordan-Elbridge NY
SUNY Geneseo Laura Brown Cheektowaga NY
SUNY Geneseo Liz O'Connor Webster Thomas NY
SUNY Geneseo Michael Baranowski McQuaid NY
SUNY Geneseo Noah Pfeiffer Depew NY
SUNY Geneseo Paige Kennedy Starpoint NY
SUNY New Paltz Lucas Mormando Mayfield NY
SUNY Oneonta Aaron Costa Mayfield NY
SUNY Oswego Matthew Trudeau Greece Arcadia NY
SUNY Oswego Zoe Behncke Wilson/Rochester NY
SUNY Plattsburgh Jason Cramer Duanesburg NY
SUNY Potsdam Amanda Valtin Greece Arcadia NY
SUNY Potsdam Ian Yeara Greece Arcadia NY
SUNY Potsdam Kerri Cantelupe Gloversville NY
SUNY Potsdam Lucas Saladin Greece Arcadia NY
SUNY Tech Alfred [Alfred St.] Chelsea Ferguson Clyde-Savannah NY
SUNY Tech Alfred [Alfred St.] Christopher Duffield North Rose-Wolcott NY
SUNY Tech Alfred [Alfred St.] Garrett LaValley North Rose-Wolcott NY
SUNY Tech Alfred [Alfred St.] Josh Blodgett Livonia NY
SUNY Upstate Medical University Jim Jaster Schalmont NY
Swarthmore Gareth Fowler Early College at Guilford NC
Swarthmore Maddy Feldman School of the Arts/Rochester NY
Swarthmore Sona Kumar Myers Park NC
Syracuse Bryan Sweeney East Syracuse-Minoa NY
Syracuse Emily O'Hara Jordan-Elbridge NY
Syracuse Jake Callisto Solvay NY
Syracuse Keelan Erhard Grand Island NY
Syracuse Kelsey Fowler Waterloo NY
Syracuse Lauren Mazzeo Greece Athena NY
Syracuse Patrick Miles Fayetteville-Manlius NY
Syracuse Rachel Brown-Weinstock Gloversville NY
Syracuse Soliel Young Manlius-Pebble Hill NY
Syracuse Trek Fulater West Seneca West NY
Tampa Eddie Brockhuizen Newark NY
Texas Aadil Pappa Bellaire TX
Texas Arthur Lee LASA TX
Texas Callan Holguin O'Connor TX
Texas Dylan Davidson Clark TX
Texas Hayden Messamore Clark TX
Texas Joseph Langas John Jay TX
Texas Ryan Gabos Reagan TX
Texas Samuel Lauber John Jay TX
Texas Tim Loose LASA TX
Texas A&M Benjamin Hill Muldrow OK
Texas A&M Harry MacTough Clark TX
Texas A&M Jake Resendez Clinton OK
Texas A&M Joshua Flores John Jay TX
Texas A&M-Texarkana Kyle Price Haworth OK
The College of New Jersey Michael Ploch St. Joseph NJ
Thomas Aquinas College Dillon Murray Hillsdale Academy MI
Trinity Peter Funk Maumee Valley OH
Truman State Selena Montes North Kansas City MO
Truman State Taylor Ordnung Savannah MO
Tufts Nina Lutz Brighton NY
Tulane Merrick Espinoza Harmony Science North Austin TX
Tulsa Alexander Richter Hilldale OK
Tulsa Jolee Potts Jenks OK
Tulsa Kameron McCombs Owasso OK
Tulsa Sarah Anderson Jones OK
UCLA Jenny Li Torrey Pines CA
UCLA Joseph Gorelik North Hollywood CA
UCSD Amber Gallant San Dieguito CA
UCSD Vivek Jani Rancho Bernardo High School CA
University of Mary Evan Baumberger Chester SD
Ursinus Brendon O'Shea Manheim Township PA
USC Jack Atyeo Stoneman Douglas FL
USC Sam Deutsch Richard Montgomery MD
USC Thomas Gaddy Montgomery Blair MD
Utah State Andy Walker O'Connor TX
Utica Josh Call Solvay NY
Valdosta State Eli Poche Bainbridge GA
Valley Forge Christian Sylas Earle Dundee NY
Vanderbilt Conor Joplin De Smet MO
Vanderbilt Duncan Morgan Etowah GA
Vanderbilt Ethan Kim South Forsyth GA
Vanderbilt Jeffrey Greenberg Stoneman Douglas FL
Vanderbilt Rohan Nag MLK Magnet TN
Vanderbilt Sirui Ma Oak Ridge TN
VCU Akhil Garg Lisgar Collegiate Institute ON
VCU Brett Smith Cave Spring VA
VCU Nathaniel Boughner New Kent
Vermont Ian Ozeroff Montgomery Blair MD
Villanova Bowen Brown McCallie TN
Villanova Dan Curley St. Joseph NJ
Virginia Colin Rooney Cave Spring VA
Virginia Eric Culbertson Cave Spring VA
Virginia Grant Guzman Western Heights OK
Virginia Ishaan Sachdeva James W. Robinson VA
Virginia Joshua Duncan
Virginia Luke Waddell Thomas Jefferson Science & Tech VA
Virginia Omar Shah Walton GA
Virginia Raleigh Matteo Maggie Walker Governor's School VA
Wake Forest Cameron Hajjafar Hume-Fogg TN
Wake Forest Jabe Christiensen Myers Park NC
Washington Katie Depoy North Miami IN
Washington & Lee Zach Taylor Christian Brothers/Syracuse NY
Wells Sarah Brady Rensselaer NY
West Florida Matthew Bailey J. M. Tate FL
Western Oregon? Garrett Carr Wellsboro PA
William & Mary Charlie Gillies James W. Robinson VA
William & Mary Christopher Miller Woodgrove
William & Mary Colleen Truskey Cave Spring VA
William & Mary Evan Gould Detroit Catholic Central MI
William & Mary Jacob Gunnarson James W. Robinson VA
William & Mary Maddie Burton Cave Spring VA
William & Mary Mark Hutchens Penn Manor PA
William & Mary Mike Kikta Rockford Auburn IL
William & Mary Tommy Harris Minnetonka MN
Williams Chase Epstein MAST NJ
Wisconsin-Eau Claire David Kocik Hudson WI
Wittenberg Kyle Logan McCallie TN
Wooster Michael Wolff Ottawa Hills OH
WPI Abby Cornwell Coxsackie-Athens NY
WUStL Collin Nadarajah Cistercian TX
WUStL Jacob Metz Reagan TX
WUStL Seth Ebner Wilmington Charter DE
WUStL Vinay Penna Stoneman Douglas FL
Yale Alejandro Tafur Ransom Everglades FL
Yale Alex Garland Aynor SC
Yale Andrew Brod Millburn NJ
Yale Andrew Linzer Winchester Thurston PA
Yale Bianca Prentiss Cache OK
Yale Cindy Xue Williamsville East NY
Yale Eliza Scruton duPont Manual KY
Yale Elizabeth Miles Stoneman Douglas FL
Yale Emily Goldberg Chaska MN
Yale Haohang Xu Ladue MO
Yale Jacob Neis Minnetonka MN
Yale Jacob Reed East Chapel Hill NC
Yale Jonathan Marx Richard Montgomery MD
Yale Josh Fitt Williamsville North NY
Yale Joyce Wang Pittsford Sutherland NY
Yale Laurence Li San Diego Students CA
Yale Luke Stringer Oologah-Talala OK
Yale Mitchell Weldon Cistercian TX
Yale Nicholas Wawrykow Saint Joseph IN
Yale Philip Groenwegen Bethlehem NY
York Katie Helfrich Wellsboro PA
Young Harris College Emily Nix Apalachee GA