College Name HS
Alabama Ben Nims Ezell-Harding
Alabama Katherine Amerson Hoover
Alabama Matt Weitz Walton
Alabama Seth Juneac Columbia
Alabama Taylor Martin Kate Smith DAR
Alabama-Birmingham Lauren Poyer Pope John Paul II
Alabama-Huntsville Karisa Hamilton Lincoln County
Albany Tom Scanlon Kellenberg
Albany College of Pharmacy Sean Griffin Tamarac
Albany College of Pharmacy Tom Patricelli Lansingburgh
Alfred Julieann Angie Bishop Kearney
Alma Allison Bozung Carson City-Crystal
American Jake Rebnord Adlai E. Stevenson
American Jay Morgan LASA
American Kiela Crabtree Hume-Fogg
American Nick Giordano Greece Arcadia
American Sam Quist River Falls
Appalachian State Brett Lola Thomas Jefferson Classical
Arizona Abhi Umashankar Desert Vista
Arizona Cody Frear Desert Vista
Arizona State Brendan Fries Brophy College Prep
Arkansas Chris Altheimer Parkview Arts and Science
Arkansas Derek Daniels Hilldale
Arkansas Eli Nehus Benton
Arkansas Mayowa Awopetu Watson Chapel
Arkansas State Zach Draper Malvern
Arkansas-Pine Bluff Chris Jones Watson Chapel
Auburn Daniel Thomas Grayson County
Auburn Joey Mannor Kate Smith DAR
Baldwin-Wallace Eric Lemke Brockport
Bates Jake Barbato LaSalle
Bennington Montana Fisher Duanesburg
Boston College Adam Murray Troy
Boston College Andrew Skaras Cistercian
Boston College James Fox Colonie
Boston College Junho Jeong Lafayette
Boston College Margit Westerman Breck
Boston College Meg Keating Mercy
Boston U Justin Benham Bishop Timon
Boston U Nelson Boland Franklin
Boston U Ryan Brister Greece Olympia
Bowdoin Emma Rieves Grand Junction
Bowling Green Alec Brown Beachwood
Bowling Green Conor O'Brien Greece Athena
Brandeis Alison Astarita Pittsford Sutherland
Brandeis Nick Galinski Averill Park
Brandeis Sari Holt Williamsville East
Brown Alex Davies Santa Monica
Brown Max Genecov St. Mark's
Brown Peter Petrasko O'Gorman
Brown Thomas Hsu University High
Brown William Vanderen Russell
Brown Derik Wagner Canisius HS
Bucknell Anthony Carno Syracuse Christian Brothers
BYU Patrick Thornton Grand Junction
CalTech Austin Mayron Bethlehem
CalTech Bryan He Williamsville East
CalTech Eric Bobrow Great Neck South
CalTech Lucas Brown Rancho Bernardo
CalTech Mark Greenfield Enloe
Canisius Heidi Kemp Waterloo
Canisius Mike Gospodarski Bishop Timon
Canisius Nicole Przespo Iroquois
Canisius Pat McMahon Bishop Timon
Carleton(MN) Andrew Burrell Spartanburg
Carleton(MN) Laura Colbran Hume-Fogg
Carleton(MN) Paige Dedrick Nichols School
Carnegie Mellon David Stevens Spartanburg
Carnegie Mellon Andy Peng Geneva
Carnegie Mellon Leon Zhang Williamsville North
Carnegie Mellon Shannon Horgan Medina
Case Western Ariel Masiello Nardin
Case Western Larry Lee Wayzata
Catholic U Regina Maimone Thomas Jefferson Classical
Cayuga CC Zachary Zich North Rose-Wolcott
Central Arkansas Chris Adams Watson Chapel
Central Arkansas Grant Williams Malvern
Central Michigan Brett Kissane Carson City-Crystal
Central Michigan Daaren Durga Carson City-Crystal
Central Michigan Grace Baker Kent City
Central Michigan NULL Dan DeWitt
Central Missouri John Henry Davis Heartland
Central Missouri William Roberts Heartland
Chapman Jon Holmquist Mounds Park
Chicago Alex Larson Vermillion
Chicago Alex You Enloe
Chicago Brianna Tong Wilmington Charter
Chicago Daniel Chupin LASA
Chicago Gabriel Johnson River Falls
Chicago Ian Ramdeen Tuscaloosa Holy Spirit
Chicago Kay Li Pensacola
Chicago Mariana Villanueva Franklin
Chicago Shashank Mittal St. Mark's
Chicago Stephen Triano Ranney
Chicago Zane Burton Yukon
Cincinnati Brandon Williams Northmont
Cincinnati Emmanuel Boakye Northmont
Cincinnati Natalie Brdar Olmsted Falls
Clark Megan Williams Dover
Clarkson Andrew Barndt Mohonasen
Clarkson Andrew Primerano Honeoye Falls-Lima
Clarkson Anna Ekern Bishop Kearney
Clarkson Calvin Flood Syracuse ITC
Clarkson Craig Castricone Medina
Clarkson Gabrielle Pawlowski Cheektowaga
Clarkson Kathryn Lawson Midlakes
Clarkson Katie Hadgis Bishop Kearney
Clarkson Matt Mullin Columbia
Clarkson Whitney Blocher Spencerport
Clemson Jeffery Vahey St. James
Clemson Katherine Ciardi St. James
Cleveland State Chris Traylor Olmsted Falls
Coast Guard Academy Reuben B Pickens
Colby Peter Kiley-Bergen Averill Park
Colgate Gina Grasso Wheatland-Chili
Colgate Natalie Sportelli Syracuse Christian Brothers
Colgate Zac Lomas St. Joseph's
Colgate Zack Dunn Averill Park
College of St. Rose Joel Kersting Gloversville
College of St. Rose John Lantz Averill Park
College of St. Rose Shelby Quintal Coxsackie-Athens
Colorado Ben Peterson Grand Junction
Colorado Brennan Duffey Grand Junction
Colorado School of Mines Jessica Don Grand Junction
Colorado School of Mines Mike Harty Bishop Gorman
Columbia Alison Herman La Jolla
Columbia David Froomkin Ransom Everglades
Columbia Emma Sarachan Guilderland
Columbia Eshwar S Novi
Columbia Greg Barber Guilderland
Columbia Lucas Oliver Webster Thomas
Columbia Max Berman Breck
Columbia Robbie Lyman Chaska
Columbia Ved Tanavde Guilderland
Columbia Victoria Cui LASA
Connecticut Helen Fu Dunbar
Cornell Akkad Moussa Seton Hall
Cornell Caitlin McKinley Duanesburg
Cornell Clarice Lin Pittsford Sutherland
Cornell Dillon Cislo Livingston
Cornell Jennifer Barnoski Marcus Whitman
Cornell Jensen Cheong Stuyvesant
Cornell Jimmy McQuade Guilderland
Cornell Joyce Gao Cornell
Cornell Justin Mathew Webster Schroeder
Cornell Luke Cook Southern Cayuga
Cornell Luke Moll Williamson
Cornell Mike Chapin North Rose-Wolcott
Cornell Mike Farbman Woodstock
Cornell Mike Kowiak Fairport
Cornell Nick Buscaglia Lancaster
Cornell Pat Gilson Bishop Timon
Cornell Tiffany Ly Gates Chili
Cornell Xiao Xu Brighton
Daeman Joe Colasurdo Irondequoit
Dartmouth Aaron Pellowski LASA
Dartmouth Michaela Conway Voorheesville
Dartmouth Sam Kastner Brighton
Dartmouth Zev Kane Ladue Horton Watkins
Davidson Caroline Smith Webb School
Dayton Molly Guinan Fisher Catholic
Delaware Darrell Engle Great Neck South
Delaware Joe Brosch Wilmington Charter
Delaware Keyi Xu Wilmington Charter
Delaware Sal Loccisano Voorheesville
Denison Alison Eversman Fisher Catholic
Dickinson Brad Seltzer Camp Hill
Dickinson Meridith St. Jean South Burlington
Drexel James Kerwin St. Peter's
Drexel Michael Schulte Enloe
Drexel Melissa Zorij Irondequoit
Duke Adil Khan Chattahoochee
Duke Anna Quian Desert Vista
Duke Josh Laveman Livingston
Duke Kevin Shamieh Seton Hall
Duke Parker Hegstrom Grand Junction
Eastern Kentucky Jake Gerlach Louisville Eastern
Eau Claire Hayden M Oshkosh West
Elmira Emily Theil Kendall
Elmira Kathleen Kopaskie Rensselaer
Emerson Matthew Pierlioni Wheatland-Chili
Emerson Victoria Wang Penfield
Emory David Koser Dorman
Erie CC Michael Jurado Buffalo City Honors
Fayetteville Cody Bost Malvern
Fayetteville Colton Corter Malvern
Finger Lakes CC Blake Wichtowski Lima Christian
Finger Lakes CC Evan Maddock North Rose-Wolcott
Finger Lakes CC Jacob Trask Newark
Finger Lakes CC Jon Potter Southern Cayuga
Finger Lakes CC Kaitlin Kern Sodus
Finger Lakes CC Megan Falkey Midlakes
Finger Lakes CC Vanessa Davis Waterloo
Flagler Walker H. Suwannee
Florida Alex Lagunas Suwannee
Florida Helie Dharia Pensacola
Florida Melody Dalton Pensacola
Florida Institute of Technology Tyiler Tower Albion
Fordham Kevin Carroll Aquinas
Fordham Nicole Iman Mercy
Gannon Aaron Stearns Rocky Grove
Gannon King Fatunmbi Niagara Catholic
George Washington Raynell Cooper Richard Montgomery
Georgetown Jim Coury Olmsted Falls
Georgetown Angela Owens Aquinas
Georgia Jacob Hollander Cedar Shoals
Georgia Kevin ? Lakeside
Georgia Michael L Pickens
Georgia Rob Mann Chattahoochee
Georgia Taylor G Pickens
Georgia Vikram Somu Chattahoochee
Georgia Tech Austin Wilder Chanhassen
Georgia Tech Haniel Roman Flowery Branch
Georgia Tech Justin P Pickens
Georgia Tech Siddharth Dhingra Chattahoochee
Gettysburg Josh Alley Jordan-Elbridge
Gordon College Max Halik Woodstock
Grand Valley State Amanda MacLeod Kent City
Grand Valley State NULL Samantha Novi
Grinell Michael K. Chatham Glenwood
Grove City Jennifer Zaroczynski Greece Odyssey
Grove City Laura Wendlandt Lima Christian
Guilford College Kiel Williams Early College at Guilford
Gustavus Adolphus Evan Miller River Falls
Hamilton Adam Gears East Rochester
Hamilton Josh DeVinney Coxsackie-Athens
Hamilton Mary Rice Rochester School of the Arts
Hartwick Lydia Bailey Southern Cayuga
Hartwick Patrick 'PJ' Lyman Colonie
Hartwick Sapphier Aldrich Newark
Hartwick Theresa Hotte Troy
Harvard Alex K University High
Harvard Charlie Caplan St. John's
Harvard David Liu State College
Harvard Graham Moyer State College
Harvard Ian MacGillivray Columbiana
Harvard James Yoder Cistercian
Harvard Jimmy McGlone Seton Hall
Harvard Lewin Xue Wayzata
Harvard Stephen Morrison Grosse Pointe North
Harvard Willliam ? Alpharetta
Harvard Erik Olsen Greece Athena
Harvard Madelaine Gearan Geneva
Haverford Graham Lobel Thomas Jefferson
Haverford Thomas Littrell LASA
Henderson State Spenser Scroggins Malvern
Henderson State Zach Beggs Watson Chapel
Hendrix Jackson Ables Malvern
Hendrix Jake Kimmerly Parkview Arts and Science
Hillsdale Mitchell Moe O'Gorman
Hobart & William Smith Adrian 'AJ' DeVuyst Bloomfield
Hobart & William Smith Carly Ralph Geneva
Hobart & William Smith Chelsea Piccone Aquinas
Hobart & William Smith Katie Berry Marcus Whitman
Hobart & William Smith Kelly Haley Mercy
Hobart & William Smith Moriah Murphy Geneva
Hobart & William Smith Peter Keller Averill Park
Hobart & William Smith Ryan Sollenne Geneva
Holy Cross Jack Millson Canisius HS
Holy Cross Michael Bender St. Joseph
Holy Cross Mike Drebot Bishop Timon
Holy Cross Nik Churik Kellenberg
Hope Hannah Gingrich Potsdam
Hudson Valley CC Alex Minton Troy
Hudson Valley CC Samantha Mattey Lansingburgh
Hudson Valley CC Shaylah Morris Berlin
Hunter Alex Nero Great Neck South
Illinois Mark Savin Adlai E. Stevenson
Illinois Quinn M. Chatham Glenwood
Illinois Roy Slick Byron
Iowa Alex Cooper Auburn
Iowa Ariel Godwin LASA
Iowa Jonathan Plank Chariton
Iowa State Ben Eastlick Moravia
Iowa State Bobby Anderson Chariton
Iowa State Brian Connelly Creighton Prep
Ithaca Carolyn Hartley Wheatland-Chili
Ithaca Chris Hennessy Wayne
Ithaca Stephen Meyerhofer Lancaster
Ithaca Tom Conners Penfield
IUP Erin Cartwright Rocky Grove
Jacksonville State Garrett Gamble Kate Smith DAR
John Carroll Chris Mitschow McQuaid
Johns Hopkins Jacqueline Morea Bishop Gorman
Jones County JC Braden Atchley West Jones
Jones County JC Chaning Green West Jones
Juniata Kerstin Abreau School
Kansas Sam P. Park Hill South
Kent State Jordan Skok East Aurora
Kent State Monique Uthman Wilson Magnet HS
Kentucky Ethan Robinson Danville
Kentucky Jon Kenyon Danville
Kentucky Luke Lewis Russell
Kentucky Maged Saeed Ballard
Kentucky Savannah Tate Russell
Kentucky Stacy Nesselrotte Danville
Kenyon Alex Piper South Burlington
Keuka Richelle Coons Lyons
Lafayette Name School
Lake Superior Michael Kingsley Carson City-Crystal
Lehigh Ariel Glassberg Stuyvesant
Lehigh Brian Reed Guilderland
LeMoyne Chris Klee Webster Thomas
LeMoyne Joey Marzocchi Syracuse Christian Brothers
LeMoyne Lindsay LaPaglia Midlakes
LeMoyne Morgan Nivison Southern Cayuga
Liberty Ariel Simone Keshequa
Louisville Casey Young Simon Kenton
Louisville Cody Sterling Simon Kenton
Louisville Jordan Williamson Simon Kenton
Louisville Julie Heinz Grayson County
Louisville Luke Wilson Simon Kenton
Louisville Morgan Hahnert Louisville Eastern
Loyola (MD) Amanda Ghysel Rochester School of the Arts
Loyola Chicago Matthew Russo Lowellville
Loyola New Orleans Robert Williams Presbyterian Christian
LSU Amanda Breaux Pineville
LSU Colwyn Howard Pineville
LSU Terrel Christie Pineville
Lycoming Adam Rabidoux Honeoye Falls-Lima
Mansfield Logan Thompson Keshequa
Marist Sarah Voellinger Bishop Kearney
Marquette Karan Zutshi Webster Schroeder
Marquette Ryan W Oshkosh West
Mary Washington Caitlin McCabe Greece Athena
Maryland Arun Chonai Richard Montgomery
Maryland Chris Manners Quince Orchard
Maryland Greg Holland Quince Orchard
Maryland Stephanie Paszko Lima Christian
Massachusetts College of Art Kelsey Peterson Geneva
McGill Blair Jia Troy
Mercyhurst Hallie McDonald Geneva
Messiah Caitlin McGee East Aurora
Miami (OH) Brian Bishop South Range
Miami (OH) Damien Watson Fisher Catholic
Miami (OH) Dominic Competti Fisher Catholic
Miami (OH) Nathan Lotze South Range
Michigan Hannah Cheryan Detroit Country Day
Michigan Jerry Shi Troy
Michigan Kyle O'Donnell Grosse Pointe North
Michigan NULL Perry Troy
Michigan Peter J Novi
Michigan Ryan Dillon Detroit Catholic Central
Michigan Spencer Kim Novi
Michigan State Chris Wolfe Detroit Catholic Central
Michigan State Evan Lock Grosse Pointe North
Michigan State Joe Nutter Walnut Hills
Michigan State Kevin VanLiew Jordan-Elbridge
Michigan State NULL Emily Novi
Michigan State NULL Michael DeWitt
Middle Tennessee State Blake Williamson Ezell-Harding
Middlebury Arjun Shah Broadalbin-Perth
Middlebury Harrison Elbert Hume-Fogg
Minnesota Brian Gregg River Falls
Minnesota Jack Ryan St. Thomas Academy
Minnesota John Cwodzinski Chanhassen
Minnesota Mitch Williams Chanhassen
Minnesota Nathaniel Kraft Chanhassen
Minnesota NULL Andy La Crosse Logan
Minnesota Peter Estall Eden Prairie
Minnesota Sam Jensen Vermillion
Mississippi State Drew Caves West Jones
Mississippi State Erin Ford Presbyterian Christian
Mississippi State Lee Sargent St. Andrew's
Missouri Alex Drake North Kansas City
Missouri S&T Evan M. North Shelby
Missouri S&T Jon S. Chatham Glenwood
Missouri S&T Zach H. North Shelby
Missouri State Mia M. North Shelby
Missouri Western Sam A. Park Hill South
Missouri-Kansas City Antonio Perilli Heartland
Missouri-Kansas City Emily F. Park Hill South
MIT Abubakar Abid Walton
MIT Aileen Gutman Iroquois
MIT Gaurav Singh Wayzata
MIT Gurtej Kanwar Bethlehem
MIT Herbert Mehnert Early College at Guilford
MIT Leon Zhang Oak Ridge
MIT Matthew Susskind Ransom Everglades
MIT Max Wimberley LASA
MIT Monica McLaughlin State College
MIT Rohit Agrawal Wayzata
Monroe CC Clayton Stanley Aquinas
Monroe CC Julian Roux Pittsford Mendon
Monroe CC Stacia Godkin North Rose-Wolcott
Motlow State CC Zach Freeman Lincoln County
Mount Holyoke Harrison Gage Spartanburg
Mount Union Cody Miller South Range
Muskegon CC Keith Smith Kent City
Nazareth Dan Seefeldt Pittsford Mendon
Nazareth Stephanie Burtch Brockport
Nazareth Stephanie Krist Greece Athena
Nebraska Rebecca Pratt Lansingburgh
New Mexico Caitlin O'Neill John Cooper
New River CC John Burleson Christiansburg
New River CC Tim Reach Christiansburg
Niagara Alley Jensen Midlakes
Niagara Collin Smith Starpoint
Niagara Sarah Stewart Grand Island
Niagara Tim Russ Niagara Catholic
North Carolina Aren Besson Thomas Jefferson Classical
North Carolina Neil Wang Green Hope
North Carolina Patrick Jones Enloe
North Carolina Wilmington Sarah Sievers Thomas Jefferson Classical
North Carolina-Charlotte Ami Muldoon Niagara Catholic
North Dakota Alex Card Vermillion
North Georgia Walter Stanish Columbia
North Texas Alejandro Marquez Franklin
Northeastern NULL Jacob Lakeside
Northeastern Joe Nania Webster Thomas
Northeastern Lauren Motto Colonie
Northeastern Nick Newhart Greece Athena
Northwestern Andres G Oshkosh West
Northwestern Edward Pang Copley
Northwestern Kevin Malis Adlai E. Stevenson
Northwestern Mohamad Akef Wayzata
Northwestern NULL Jesse University High
Northwestern Ronak Patel Livingston
Northwestern Sunny Kim Williamsville East
Norwich Jenn Passalaqua Geneva
Notre Dame Jack McMahon Pittsford Mendon
Notre Dame Matthew Messana Detroit Catholic Central
Notre Dame Ryan Langton St. Joseph
Notre Dame Sarah Vogel Livonia
Notre Dame Tyler Bowen Yukon
NW Missouri State Emily Bunse Savannah
NW Missouri State Trevor Pasley Savannah
NYU Elizabeth Yap Livingston
NYU Stephanie Peterson Depew
NYU Whitney Zhou Early College at Guilford
Oberlin Zoe Madonna Columbia
Ohio Northern Amelia Pfister Kendall
Ohio Northern Connor Kleman Sidney
Ohio State Alexis Guay Starpoint
Ohio State Andy Sheerer Kenton Ridge
Ohio State Daniel Welch Northmont
Ohio State Emily Nageotte Olmsted Falls
Ohio State Franz Ross Niagara Falls
Ohio State Joe Gauthier Tippecanoe
Ohio State Josh Brown Tippecanoe
Ohio State Kyle Cook Kenton Ridge
Ohio State Taylor Snider Aquinas
Oklahoma Chris Nouis Bishop Gorman
Oklahoma Devin Parham Muldrow
Oklahoma Madeline Gott Hilldale
Oklahoma State Ben Gibson Hilldale
Oklahoma State Juliet Ellison Mercy
Olin Alec Radford Cistercian
Ozarks Megan Wallace Malvern
Pace Jocelyn Gao Coxsackie-Athens
Penn Connie Jiang Brighton
Penn Kelly Eberle Newark
Penn Noah Rubin Guilderland
Penn Praneet Mylavarapu Torrey Pines
Penn Saajid Moyen Copley
Pitt Conni R Novi
Pitt Joe Schnitter St. Joseph's
Pitt John Meyer O'Gorman
Pitt Kimberly Yao Enloe
Pitt Laura Yu Iroquois
Pitt Michael Crockett Rocky Grove
Pitt Mike Coury Olmsted Falls
Pomona Liana Piedra Bishop Gorman
Pomona Rishi Sangani La Jolla
Pomona Rob Knickerbocker Brighton
Pomona Sam Abrams Dorman
Pratt Institute Neil Creveling Pittsford Sutherland
Princeton Christoph Schlom State College
Princeton David Fridovich-Keil Westminster
Princeton Jonathan Bass Thomas Jefferson Classical
Princeton Krysta Dummit Champlain Valley
Princeton Scott Wise St. John's
Princeton Sebastian Grimberg Potsdam
Princeton Alex Lee Canandaigua
Princeton Jane Pritchard Voorheesville
Princeton Jimmy Baase Victor
Princeton Martin Wolf Rochester School of the Arts
Princeton Matt Walsh Guilderland
Providence Caitlin Abelseth Voorheesville
Redlands Dustin Austin Yukon
RIT Alex Ketchek Rochester School without Walls
RIT Caitlin Gross Greece Olympia
RIT Caleb Coffie Mohonasen
RIT Charlie Border East Aurora
RIT Charmaine Merchant Niagara Catholic
RIT Chris Desmond Colonie
RIT Cory Barber Irondequoit
RIT Evan McClure Williamson
RIT Greg Lawrence Greece Odyssey
RIT Ian Scott Wilson Magnet HS
RIT Jake Hooker Wayne
RIT Jake Welsey Greece Arcadia
RIT James Peckham Wayne
RIT Jean Kelly Greece Athena
RIT Jeffrey Rudolph Greece Arcadia
RIT Joe Makowski Webster Schroeder
RIT John Adam Niagara Falls
RIT Mon?t Kelly Gates Chili
RIT Nick Frawley Williamson
RIT Nick Shafarzek Mohonasen
RIT Phil Milspaw Victor
RIT Shannon Trudeau Greece Arcadia
RIT Tianna Manon Rochester School without Walls
RIT Tom Weekes Greece Arcadia
Roberts Wesleyan Alex Stifter Lima Christian
Roberts Wesleyan Cameron Duncan Wilson Magnet HS
Roberts Wesleyan Casey Birch Kendall
Roberts Wesleyan Hannah Scheuermann Lima Christian
Roberts Wesleyan Jenna Brandow Midlakes
Roberts Wesleyan Kathryn Perry Aquinas
Rochester Aaron Wehr South Range
Rochester Alison Schaefer Averill Park
Rochester Alyssa Jasper Rochester School without Walls
Rochester Andrew Bui Greece Olympia
Rochester Arun Venkataraman Williamsville South
Rochester Mark Lawlor Aquinas
Rochester Meredith Gaylor Rochester School of the Arts
Rochester Miles Mack-Mercer Wilson Magnet HS
Rochester Nicholas Scacchetti Greece Olympia
Rochester Rush Stevens Wheatland-Chili
Rochester Skye Ernst Irondequoit
Rochester Tyler Gregory Watervliet
Rochester Tyler Raufesein Kendall
Roger Williams Molly Norris Marcus Whitman
RPI Donovan P. Suwannee
RPI Eric Novak Colonie
RPI Joe Paull Lansingburgh
RPI Jon Wyatt Colonie
RPI Joseph Wiegartner Bergen County Academies
RPI Robert Bornhorst Averill Park
RPI Syed Hussnain Watervliet
RPI Trevor Molineaux Columbia
RPI Zach Anderson Syracuse Christian Brothers
Russell Sage Liz Kissam Coxsackie-Athens
Russell Sage Matt McFadden Averill Park
Russell Sage Nick Martiniano Lansingburgh
Rutgers Chir Wei Stephanie Yuen Bergen County Academies
Rutgers Govind Ramagopal Livingston
Sage College of Troy Troy Kirk Gloversville
Savannah College of Art and Design Alex S Pickens
Schenectady County CC Nick DeOrio Mohonasen
Siena Stephanie White Gloversville
Skidmore Heather Braun Livonia
Skidmore Kara Rode Gloversville
Skidmore Sam Golini Brighton
Slippery Rock Ronald O'Dell Rocky Grove
Smith Dahlia Romanow E. O. Smith
South Carolina Kate Hayworth Early College at Guilford
South Carolina Kathryn Wiggins St. James
South Carolina Kellie Wiggins St. James
South Dakota State Kevin Callahan Vermillion
South Dakota State Ross Rice O'Gorman
Southern Polytechnic Eli Roman Flowery Branch
Spring Hill Lura Tiller Tuscaloosa Holy Spirit
St. Andrews (Scotland) Patrick Thompson Nichols School
St. Bonaventure U. Tanner Jubenville Kendall
St. John Fisher Chris Heimburger Canandaigua
St. John Fisher Cole LaChance-Tofany Greece Arcadia
St. John Fisher Michael Spoto McQuaid
St. Louis Rishi Rachavelpula Chattahoochee
St. Olaf Emily Patterson Brighton
St. Olaf Samantha Rudy Penfield
St. Patrick (Ireland) Robert Benton Holland
Stanford Addison Weiler Breck
Stanford Albert Chen Torrey Pines
Stanford Alex Li Walton
Stanford Benji Nguyen LASA
Stanford Howon Lee Torrey Pines
Stanford Jaena Han La Jolla
Stanford Nick Ahamed Wayzata
Stanford NULL Abaho Lakeside
Stanford Sandy Huang Dunbar
Stanford Sean Stanko Eastlake
Stanford Tim Lee Desert Vista
Stanford Trey Deitch Highland Park
Stanford Elliot Williams Wilson Magnet HS
Stony Brook Mike Picone Kellenberg
SUNY Buffalo John O'Brien Kellenberg
SUNY ESF Brennan O'Donnell Hoosick Falls
SUNY ESF Jake O'Connell Syracuse ITC
SUNY Potsdam Brady Turner Potsdam
SUNY Tech-Alfred [Alfred St.] David McDougall Gloversville
SUNY Tech-Alfred [Alfred St.] James Walker East HS in Rochester
SUNY Tech-Alfred [Alfred St.] Marissa Weaver Iroquois
SUNY-Albany Allie Daley Voorheesville
SUNY-Albany Brad Galka Broadalbin-Perth
SUNY-Albany JeZsaNay Stevens Mohonasen
SUNY-Albany Matt Sowycz Berlin
SUNY-Albany Michael Oliver Syracuse Christian Brothers
SUNY-Albany Sean Fallon Spencerport
SUNY-Binghamton Jacob Strohm Spencerport
SUNY-Binghamton Kyle Schneider Honeoye Falls-Lima
SUNY-Binghamton Micaela Ferguson Spencerport
SUNY-Binghamton Molly McGrath Mercy
SUNY-Binghamton Rory Carroll Guilderland
SUNY-Binghamton Scott Aloisio Williamsville North
SUNY-Brockport Adam Mancuso Greece Arcadia
SUNY-Brockport Amber Allen Sodus
SUNY-Brockport Nathali Santana Sodus
SUNY-Brockport Owen Cowling Brockport
SUNY-Brockport Vince Carson Webster Thomas
SUNY-Buffalo [Buff St] Dominic Scarpine School
SUNY-Buffalo [Buff St] Tessa Bechtold Southern Cayuga
SUNY-Buffalo [UB] Aaron Gertz Bishop Timon
SUNY-Buffalo [UB] Aden Cook Grand Island
SUNY-Buffalo [UB] Ainslie Evans Marcus Whitman
SUNY-Buffalo [UB] Ashwin Venkataraman Williamsville South
SUNY-Buffalo [UB] Austin Belter East Aurora
SUNY-Buffalo [UB] Ben Snider Buffalo City Honors
SUNY-Buffalo [UB] Chris Boulden Grand Island
SUNY-Buffalo [UB] Dan Yarger Marcus Whitman
SUNY-Buffalo [UB] Jessica Banaszak Lancaster
SUNY-Buffalo [UB] Kevin Neary Grand Island
SUNY-Buffalo [UB] Laura Godly Mercy
SUNY-Buffalo [UB] Marcus Alexander Buffalo City Honors
SUNY-Buffalo [UB] Mason Clark Geneva
SUNY-Buffalo [UB] Nabiha Ahsan Brighton
SUNY-Buffalo [UB] Nina Spano Sodus
SUNY-Buffalo [UB] Scott Hanrahan Pittsford Sutherland
SUNY-Buffalo [UB] Shane Partiss Greece Arcadia
SUNY-Buffalo [UB] Shane Porter Lima Christian
SUNY-Buffalo [UB] Shaunna McLeod Williamsville North
SUNY-Cobleskill Alana Aho Duanesburg
SUNY-Cobleskill Josh Krajewski Fonda-Fultonville
SUNY-Fredonia Emily Doe Penn Yan
SUNY-Fredonia Erin Shoemaker Rochester School of the Arts
SUNY-Fredonia Forrest English-Loeb Geneva
SUNY-Fredonia Melyssa Shively Marcus Whitman
SUNY-Fredonia Rachel Sawyer Marcus Whitman
SUNY-Fredonia Sydnie Shepland Honeoye Falls-Lima
SUNY-Geneseo Alex Faluso Voorheesville
SUNY-Geneseo Anne Pyrak Nardin
SUNY-Geneseo Ben Kasper Greece Arcadia
SUNY-Geneseo Brian Doran Williamson
SUNY-Geneseo Brianna Zell Voorheesville
SUNY-Geneseo Ezra Greenstein Troy
SUNY-Geneseo Geoff Alden Irondequoit
SUNY-Geneseo George Ganey Buffalo City Honors
SUNY-Geneseo Greg Gawrys Lancaster
SUNY-Geneseo James Kruegler Averill Park
SUNY-Geneseo John Otruba Hoosick Falls
SUNY-Geneseo Kaylan Porter Bloomfield
SUNY-Geneseo Kris Kielich East Aurora
SUNY-Geneseo Liz Bauer East Aurora
SUNY-Geneseo Michael Adams Rochester School of the Arts
SUNY-Geneseo Rachel Hastings Gates Chili
SUNY-Geneseo Tom Brett Gates Chili
SUNY-Geneseo Tristan McRae Greece Arcadia
SUNYIT Ryan Farley Lansingburgh
SUNY-New Paltz James Frauenberger Coxsackie-Athens
SUNY-Oneonta Jeremy Smith Keshequa
SUNY-Oswego Andrew Kowal Averill Park
SUNY-Oswego Clay Votra Midlakes
SUNY-Oswego Doug DellaFave Wayne
SUNY-Oswego Jimmy Goebel Wayne
SUNY-Oswego Kadijah Brack-Rowley Rochester School without Walls
SUNY-Oswego Mike McCrary Syracuse ITC
SUNY-Oswego Sanjeev Kumar Syracuse ITC
SUNY-Potsdam Adrec DeRue Keshequa
SUNY-Potsdam Elizabeth Beardlee Wheatland-Chili
SUNY-Prattsburgh Stephen Murphy Newark
SUNY-Purchase Kelly Ryan Voorheesville
Swathmore Jocelyn Hawley Lincoln County
Syracuse Steven Hayes Potsdam
Syracuse Annie Wilsey School
Syracuse Erin Gillaspy Aquinas
Syracuse Justin Tomkins Midlakes
Syracuse Katrina Smith Iroquois
Syracuse Meredith Jeffers Rochester School of the Arts
Syracuse Mitch Campany Brockport
Syracuse Sam Gordinier Keshequa
Temple Lea Stephenson Woodstock
Temple Elma Bashir Columbia
Tennessee Halley Hampton Lincoln County
Tennessee Hannah Bailey Oak Ridge
Texas Gitanjali Bhattacharjee Bellaire
Texas Jiawei Li Seven Lakes
Texas Sai Gonnisanker Paschal
Toledo Michael Czupryn Northmont
Toledo Steven Chaney Tippecanoe
Toronto Jack Grobe McQuaid
Trevecca Nazarene Ryan Reid Ezell-Harding
Trinity Allison Stegeland Gloversville
Truman State Alex T. North Shelby
Truman State Danielle Johnston North Shelby
Truman State Kent Johnson Savannah
Tufts Anne ? Lakeside
Tufts John Kelly Aquinas
Tufts Kit Collins Averill Park
Tufts Sam Purcell Albany HS
UC Berkeley Cam Bates La Jolla
UC Berkeley Derek Chou Arcadia
UC Berkeley Jacob Brown Bergen County Academies
UC Berkeley Jeffrey Li Mission San Jose
UC Berkeley NULL Mihir Troy
UC Berkeley NULL Ruiyu University High
UC Berkeley Sharad Vikram Torrey Pines
UC Berkeley Tanay Kothari Bellarmine
UC Berkeley Varun Rao La Jolla
UC Berkeley Wonjun Jeong Eastlake
UC San Diego Jackson Somes Honeoye Falls-Lima
UC San Diego NULL Rohit University High
UC San Diego Yaseen Kady Eastlake
UCLA Aria Fariborzi Rancho Bernardo
UL Lafayette James Mallory Lafayette
UL Lafayette Thomas Credeur Lafayette
UL Monroe Brooke Morgan Pineville
Union Alexandra 'Alex' Husain Mayfield
Union Eric Niles Williamsville East
Union Josh Fields Schenectady
Union Robert Heffernan Watervliet
USC Jeff Xiao Arcadia
USC Sung Min 'Wayne' Lim Lima Christian
Vanderbilt Zach Blumenfeld Adlai E. Stevenson
Vassar Samantha Merrill Brighton
Vassar Sean Majer St. Joseph's
Vassar Zach Lucero Rush-Henrietta
Vermont Chris Leone School
Vermont Geoff Matthews Champlain Valley
Vermont Isabella Brown-Lorcher Troy
Vermont Jack Dugdale Woodstock
Vermont Rubin Goldberg Champlain Valley
Vermont Will Bugbee South Burlington
Villanova Tommy Hausman Colonie
Virginia Daniel Hothem Thomas Jefferson
Virginia Joseph Hylton Charlottesville
Virginia JR Roach Maggie Walker Governor's School
Virginia Neil Desai Stuyvesant
Virginia Shae Beudoin Rensselaer
Virginia Tommy Casalaspi Maggie Walker Governor's School
Virginia Tech Crisley Cox Christiansburg
Washington & Lee Liz Longrod Kendall
Washington and Lee Nick Lehotsky Camp Hill
Wellesley Manasa Gummadi Walton
Wellesley NULL Aliya Lakeside
Wells Melissa Koch Gates Chili
Wells Sydney Kulzer Greece Arcadia
Wells TJ Wissick Marcus Whitman
Western Carolina Kara R Pickens
Westmont Beth Caton Spencerport
William & Mary Tyler Hartke Averill Park
Wisconsin Ben G Oshkosh West
Wisconsin Ben R La Crosse Logan
Wisconsin Drew E La Crosse Logan
Wisconsin Trenton Mannetter River Falls
Wofford Mariya Mohammed Dorman
Wofford Saif Alimohamed Dorman
Wooster Annie Partika Lowellville
Wooster Drew Bevis Hume-Fogg
Wright State Emily Bingham Northmont
WUSTL Aaron Siebrass Chatham Glenwood
WUSTL Chris Schulte Detroit Country Day
WUSTL Curtis Burnley Watson Chapel
WUSTL Effie Adjei Nardin
WUSTL Nishanth Uli Solon
Xavier Paul Hogue Wheatland-Chili
Yale Adam McIlravey Schenectady
Yale Jacob Williams Louisville Eastern
Yale Robert De La Rosa Franklin
Yale Spencer Weinreich Bethesda Chevy Chase
Youngstown State James Munyon Columbiana