College Name HS
? one of the Pomona schools Rina Sadun LASA
Air Force Ora Hampshire Inola
Air Force Sean Cahill Parkway Central
Akron Dominic Donofrio Lowellville
Akron Neal Sheth Lexington
Akron Robert McDonald Lowellville
Alabama Connor Woods Glenwood
Alabama Justin Tarbox Hoover
Alabama Sam Schwarm Glenwood
Albany College of Pharmacy Anthony Pagano Whitney Point
Albany College of Pharmacy Devin Cobb Clyde-Savannah
Albany College of Pharmacy Kayla Countermine Schalmont
Albany College of Pharmacy Sarah Hoffman Colonie
Alfred Ariana Daniels Buffalo-Performing Arts
Allegheny AJ Pellerite Canisius HS
Allegheny Kevin Snyder Medina
Allegheny Matt Paufve Greece Arcadia
American Alexandra France Albany
American David Shirbroun Ames
American Raj Shah Williamsville East
Arizona State Shannon Jenkins St. Andrew's Episcopal
Arkansas Eric Carter Parkview
Arkansas Matt Hartley Santa Fe
Arkansas Matthew Butner Vinita
Arkansas Michael Layton Benton
Arkansas Tech Grant Taylor Bauxite
Arkansas Tech Jesse Lobbs Bauxite
Arkansas Tech Sara Armstrong Bauxite
Arkansas-Little Rock Darcie Moore Parkview
Arkansas-Little Rock John Sykes Parkview
Ashland Samantha Diemer Greece Arcadia
Auburn Chase Franke Rock Bridge
Auburn Michael Hizny Hoover
Augustana Zack Truelson Greater Sioux Falls Home School Association
Ball State Allyson Culross North White
Ball State Dustin Shadbolt North White
Bard Javan Richards Gloversville
Beloit Amy Delbecq Riverside Brookfield
Beloit Claire Conheady School without Walls
Beloit Hugh Berglind Riverside Brookfield
Bethel Dan Nelson Stoughton
Borough of Manhattan CC Hannah Wilson School without Walls
Boston College Christine Zhao North Babylon
Boston U James Kutter Pembroke
Boston U Jordan Caroompas Maine-Endwell
Boston U Sarah Bellardini Amsterdam
Boston U Sean Griffin Nichols School
Bowdoin College Cindy Cammarn Providence Day
Bradley Thomas Chance Glenwood
Brandeis Ben Federlin Saratoga Springs
British Columbia Iris Liu Williamsville South
Brown Amber Harris Franklin
Brown Andrew Kovacs St. Mark's
Brown Ivan Yanev Treasure Valley
Brown Jean-Jacques Sibomana St. Joseph's
Brown Oliver Hudson Georgetown Day School
Brown Robert Volgman Latin School of Chicago
Brown Ryan Jones Saratoga Springs
Brown Will Scheving Martin Luther King Jr. Magnet
Bucknell Doug Mosher Averill Park
Bucknell Maggie O'Brien Port Byron
Bunker Hill Drew Algier Red Jacket
Butler CCC Robert Sullivan Bishop Carroll
BYU Heather McKibben Bridgeport
BYU Linea Kemsley Newtown
BYU Michael Gebhard Grand Junction
California University of PA Isaac Christian Churchville-Chili
CalTech Andrew Bartlett University
CalTech Ashley Lo Torrey Pines
CalTech Ben Cosman La Jolla
CalTech Brian Fei Paul Laurence Dunbar
CalTech Jon Schor Brighton
CalTech Julia Brown Rancho Bernardo
CalTech Michael Yurko Detroit Catholic Central
CalTech Stan Schor Brighton
Calvin Cameron Wilson White Cloud
Calvin Jenna Short Pal-Mac
Canisius Austin Nottingham Iroquois
Canisius Brendon Najm West Seneca East
Canisius Bridgit Sendziak Nardin
Canisius Chris Przespo Iroquois
Canisius John Heck West Seneca East
Canisius Kevin Brick St. Joseph's
Canisius Mike Doben St. Joseph's
Canisius Steve Lakomski Depew
Canisius Vince Safee St. Joseph's
Carleton Emily Bauer Cheshire
Carleton Marina Herrera-Heintz DeLaSalle
Carleton Micah Muhr Berkeley
Carleton Michelle Yuen St. Ignatius College Prep
Carnegie Mellon Laura Hammel Altoona
Carnegie Mellon Patrick Brown Shady Side
Carnegie Mellon Tahsin Islam Bellevue
Carson Newman Koltin Thompson McMinn Central
Case Western Anne Koehler Orchard Park
Case Western Diana Fournier Keystone Oaks
Case Western Mitchell Haynes Rush-Henrietta
Catholic University of America Kevin Oriani Kellenberg Memorial
Cayuga CC Eamon Teeling Sodus
Cayuga CC John Carroll Union Springs
Cayuga CC Wesley Meadows Sodus
Central Arkansas Ryan Lamere Bauxite
Central Michigan Andrew Stow DeWitt
Central Michigan Kella Hayward Churchill
Chicago Ailin Shen Paul Laurence Dunbar
Chicago Andy Nian Wheaton Warrenville South
Chicago Ben Gammage La Jolla
Chicago Benjamin Lehrman Solon
Chicago Charles Rock Riverside Brookfield
Chicago Connie Prater Chattahoochee
Chicago Daniel Comeaux Lafayette
Chicago Danny Henn Robbinsdale Cooper
Chicago Douglas Graebner Walt Whitman
Chicago Joe Iverson Ames
Chicago Josh Fuller Guthrie
Chicago Justin Salat North Cedar
Chicago Lokesh Anand LASA
Chicago Monica Pani St. Andrew's Episcopal
Chicago Richard Deulofeut Highland Park
Chicago Shen Gong LASA
Chicago Zahed Haseeb Auburn
Cincinnati Chris Walker Bellefontaine
Cincinnati Sharon Lin Victor
Clarion Cassie Stauffer Honeoye
Clarion Lauren Sigmund Keystone Oaks
Clarkson Karen Dawson Voorheesville
Clarkson Stephanie Brannan Marion
Colby Dan Kirby Coxsackie-Athens
Colgate Courtney Fitzgerald Williamsville East
Colgate Kara Schmidt Greece Athena
Colgate Laura Uhlig Holy Names
Colgate Rich Grey Canisius HS
College of New Jersey Paul Kibala Saint Joseph
College of St. Rose Amanda Gripe Bloomfield
College of St. Rose Ben Sponable Schalmont
College of St. Rose Cal Zaborowski Monohassen
College of St. Rose Jenna Herbert Monohassen
College of St. Rose Nicole DeVinney Red Jacket
College of St. Rose Rebecca Behr Troy
College of St. Rose Tiffany White Rensselaer
College of St. Rose Zemira Malovcic Colonie
Colorado Chloe Fuksa Chisholm
Colorado Garrett Brown Grand Junction
Colorado McKenzie Binder Grand Junction
Columbia Abbee Cox Lawton MacArthur
Columbia Alex Jiang Georgetown Day School
Columbia Chris Canales Franklin
Columbia Justin Owen Irondequoit
Columbia Katherine Bergstrom Robbinsdale Cooper
Columbia Peixuan Gao Bethlehem
Columbia Rebecca Liu Troy
Columbia Sky Crane Santa Monica
Columbus St.  CC Cullen Kelly Kenmore West
Cooper Union David Li Livingston
Cornell Andrea Orr Churchville-Chili
Cornell Anika Zuber Elba
Cornell Ankai Xu Carbondale
Cornell Bhairvi Singh Lew-Port
Cornell Brian Possanza Penfield
Cornell Colin Stratford C. Milton Wright
Cornell Dalton Vieira Wayne
Cornell Denis Hurley LaSalle
Cornell Jeff Baker Orchard Park
Cornell Jon Hamlin Cornell
Cornell Justin Park Pittsford Mendon
Cornell Kate Walden Wayne
Cornell Matt Loecher Lancaster
Cornell Mike Gregg Troy
Cornell Nate Rudnick-Aldridge Franklin
Cornell Nathan Tailleur Coxsackie-Athens
Cornell Shafika Deria Williamsville North
Daemen Angela Vacanti Elba
Daemen Jake Mrugalsky Starpoint
Dallas Alec Thie Saint Thomas Academy
Dallas David Ready Temple
Dallas Gus Braga-Henebry GSFHSA
Dartmouth Adam Siedlecki Lew-Port
Dartmouth Max Deibel Eden Prairie
Dartmouth Ruosi Zhou Bethlehem
Dartmouth Tausif Noor North Babylon
Delaware Alex Gross Charter School of Wilmington
Delaware John Stacy Charter School of Wilmington
Delaware Kevin Neff Charter School of Wilmington
Delaware Ryan Leonard Caesar Rodney
Delaware Seth Ritter Caesar Rodney
Delaware Trey Taraila Caesar Rodney
Drake Scott Neeley Irondale
Drexel Cierra D'Amico Depew
Drexel James Charette Depew
Drexel Katharine Blansky Maine-Endwell
Drexel Robert Steffanson East Rochester
Duke Lauren Brucato Averill Park
Duke Olivia Wasteneys Orchard Park
Duke Shreyas Dahotre Farragut
Duke ? Jay Srinivasan Bergen County
Duquesne Andy Adams State College Area
Duquesne Nick Dubos Lowellville
Earlham Margaret Fero Shady Side
Elmira JC Trichahn Greece Olympia
Elon Kim Lilienthal C. Milton Wright
Emory Chas Abdel-Nabi Nichols School
Emory Divya Shenoy St. Andrew's Episcopal
Emory Jeff Domozick Centennial
Emory Rachel Minogue Villa Duchesne and Oak Hill School
Emory College (MA) John Hammerer Coxsackie-Athens
Erie CC Jessica Wilson Holland
Erie CC Sarah Hale Holland
Ferris State Caitlin Joy Penn
Finger Lakes CC Aaron Snyder Dundee
Finger Lakes CC Darryl Mott Marcus Whitman
Finger Lakes CC Geoff Havranek Sodus
Finger Lakes CC Mary Parrish Honeoye
Finger Lakes CC Max Koch Dansville
Finger Lakes CC Nick Benker Victor
Finger Lakes CC Schyler Madsen Red Jacket
Florida Inst. of Technology Greg Pearsall Union Springs
Fordham Anne Continetti Seton Catholic-Binghamton
Fordham Ben Boltt Christian Brothers-Syracuse
Fordham Drew Rotunno Christian Brothers-Syracuse
Fordham Ed Zukowski Saint Joseph
Fulton-Montgomery CC Jeff Wood Mayfield
Genesee CC Eric Allen Pembroke
Genesee CC Mike Anauo Elba
George Mason Ben Cole Southside
George Washington Alex Yudelson Rush-Henrietta
George Washington Ben Silverstein Manlius-Pebble Hill
George Washington Chris Lombardi Ranney School
George Washington Colin Palumbo Saratoga Springs
George Washington Tom Rodems Saratoga Springs
Georgetown Erica Hanichak Villa Duchesne and Oak Hill School
Georgia Emily Backus Oak Ridge
Georgia State Dylan Faircloth Bainbridge
Georgia State Nabhanyu Chiluveru Brookwood
Georgia Tech Akshat Bhatnagar Walton
Georgia Tech Bradley Silverman Centennial
Georgia Tech David Fleischhauer Pensacola
Georgia Tech Gregory Peacock Paul M. Dorman
Georgia Tech Jameel Merali Brookwood
Goucher Kyle Reynolds Berne-Knox-Westerlo
Grandview Rachel Dachenbach Chariton
Grinnell Katherine Sittig DeLaSalle
Grinnell Quinn Rosenthal Wheaton Warrenville South
Grinnell Ryan LeRoy Stoughton
Grinnell Sam Mulopulos Latin School of Chicago
Grove City Dan Boe Northstar Christian
Grove City Richard Christman Webster Thomas
Grove City Sam Williams Lima Christian
Gustavus Adolphus Erik Johnson Irondale
Hamilton Alex Huss Albany
Harding Ben Whisenant Ezell-Harding
Harding Nathan Martinez Ezell-Harding
Harvard Allison Zhao Torrey Pines
Harvard Ben Marek St. John's
Harvard Cody Simons Martin Luther King Jr. Magnet
Harvard Divya Seth Brighton
Harvard Frank Mace St. John's
Harvard Ian Boothby Hume-Fogg Academic
Harvard Julia Wang Adlai E. Stevenson
Harvard Lawrence Chiou Ames
Harvard Levent Alpoge Half Hollow Hills West
Harvard Luke Burkhart Grand Island
Harvard Matt Moellman Saratoga Springs
Harvard Saagar Deshpande Livingston
Harvard Stephen Liu Torrey Pines
Harvard Thomas Dai Farragut
Harvard Thomas Esty Cheshire
Harvard Tianen Li Highland Park
Harvard Timothy Hopper St. Andrew's Episcopal
Herkimer CC Kira Stone Dolgeville
Hilbert Amber Calmes Holland
Hobart & William Smith Jasmine Barnes Fowler
Hobart & William Smith Laura Alexander Pembroke
Hobart & William Smith Tess O'Leary Fowler
Hofstra Amy Carson Windsor
Houghton Kate Kennedy Spencerport
Houghton Olivia May Greece Athena
Hunter College Zoe Johnson School of the Arts-Rochester
IIT Trevor Vossberg Chaska
Illinois Shao Guo New Trier
Illinois College Jenna Bresnahan New Berlin
Illinois College Samuel Stowell New Berlin
Illinois-Chicago Dhriti Ramesh Grand Island
Indian Hills CC Jared Ritenour Chariton
Indiana Jason Triplett North White
Indiana Liron Ganel Parkway Central
Iowa Dave Maslowski Riverside Brookfield
Iowa Luke Haverkamp Ames
Iowa Parker Koch North Cedar
Iowa State Deepak Premkumar Ames
Iowa State Dylan Montz North Cedar
ITC Ehran Pierce Union Springs
Ithaca Cedrick Simmons Greece Arcadia
Ithaca James Earl Elba
Ithaca Matt Kelly Livonia
Ithaca Peter Donohue Hoosick Falls
Jamestown CC. Chelsea Rauch Holland
John Carroll Bryan Kroetsch St. Joseph's
John Carroll Genny Goergen Nardin
John Carroll Joe Collins St. Joseph's
John Carroll Tracey Willmott Nardin
Johns Hopkins Akshay Sanghi Ames
Johns Hopkins Jordan Hoffmann Auburn
Johns Hopkins Nabapallav Pal Lafayette
Julliard Maxwell Phillips Edwin O. Smith
Juniata John Lavender-Stott Blacksburg
Kansas Alex Johnson Bishop Carroll
Kent State Lydia Karoscik Fisher Catholic
Keuka David Gibson East HS-Rochester
Knox Allison White Carbondale
Lafayette Brenna Murphy Bloomfield
Lafayette Gavin Jones Moravian
Lafayette Stephanie Petersen Greece Athena
Lansing CC Jake Quimby DeWitt
Lasell Doug Gardner Hoosick Falls
Lee University Zach Arms McMinn Central
Lehigh Stephen Wilson Culver
LeMoyne Heather Brumbaugh Port Byron
LeMoyne Jen Locastro Port Byron
LeMoyne Matt Besner Union Springs
LeMoyne Mike Marrero Jordan-Elbridge
LeMoyne Mike Rossman LaSalle
Lincoln Land CC Aaron Staley New Berlin
Lincoln Land CC Jordan Peebles New Berlin
Lincoln Land CC Lucas Rhodes New Berlin
Louisville Andy Lyon Russell
Louisville Bryan Enders Russell
Louisville Katie Rabalais Russell
Louisville Logan Heinz Grayson County
Loyola Brian Kenny St. Ignatius College Prep
Loyola Charlie Rooney DeLaSalle
Loyola Madeleine Marrin DeLaSalle
Luther College Evan Ruchotzke North Cedar
Macalester Mark Riegel Pembroke
Malloy Mike Wicelinski Kellenberg Memorial
Mansfield (NY) Ali Bretz Red Jacket
Marion Military Institute Kerry Rice Kate Duncan Smith DAR
Marist Jackie Musilli Broadalbin-Perth
Marquette Sam Schultz Stoughton
Mary Hardin-Baylor Mat Slaybaugh Temple
Maryland Rifa Huq C. Milton Wright
Maryland-Baltimore County Drew Thatcher C. Milton Wright
Massachusetts Tim Holmes Averill Park
Massachusetts-Amherst Tyler Loggins Colonie
McGill Clarence Leung Livingston
McGill Kate Horgan Saratoga Springs
McGill Mateo Diz Southern Cayuga
Medaille Andrew Kicak Pembroke
Mercyhurst Kelsey Violanti Hamburg
Miami (FL) Ashu Joshi Walter Johnson
Miami (FL) Suzette Morabito East Rochester
Miami (OH) Kyle Dickey South Range
Michigan Aamod Dekhne Detroit Country Day
Michigan Andrew Liu Troy
Michigan Cody Halquist Brockport HS
Michigan Kevin Tan Detroit Country Day
Michigan Leslie Bates Logan
Michigan Matthew Nicholas Detroit Catholic Central
Michigan Max Lustig Williamsville East
Michigan Michael Dimattia Detroit Country Day
Michigan Tanja Gerismova Churchill
Michigan Zhao Wang Novi
Michigan State Mary Steinhaurer Churchill
Michigan State Matthew Smania DeWitt
Michigan State Megan Frayer DeWitt
Michigan State Nathan Butcher DeWitt
Michigan State Shan Kothari Plymouth
Michigan-Dearborn Rachel Machowicz Churchill
Middlebury Daniel Trauner Ransom Everglades
Middlebury Skylar Dallmeyer-Drennan Canandaigua
Minnesota Christopher Coaty Robbinsdale Cooper
Minnesota Eshaan Rao Hopkins
Minnesota Gaurav Kandlikar Eden Prairie
Minnesota Kelsey McCoy DeLaSalle
Minnesota Kent Wee Hopkins
Minnesota Kumara Becker DeLaSalle
Minnesota Michael McLaughlin Greater Sioux Falls Home School Association
Minnesota Robin Heinonen Eden Prairie
Minnesota Sean Mussak Chaska
Minnesota Will Rock Saint Thomas
Mississippi Shruti Jaishankar St. Andrew's Episcopal
Missouri Laci Peterson Pilot Grove
Missouri Zach Goree Rock Bridge
Missouri S&T Bret Hagler Salem
Missouri S&T Levi Malott Pilot Grove
Missouri S&T Patrick Witbrod Salem
Missouri State Chris Zhang Parkway Central
Missouri State Sarah Gollhofer Salem
MIT Alicia Singham Goodwin Latin School of Chicago
MIT David Huang Wilmington Charter
MIT Eddie Xue Arcadia
MIT Ian Osborn Bergen County
MIT Meg Barton Charter School of Wilmington
MIT Michelle Chen Torrey Pines
MIT Neil Fitzgerald Eden Prairie
MIT Neil Gurram Detroit Country Day
MIT Qian Long Eden Prairie
MIT Xinran Liu Oak Ridge
Monroe CC Chelsea Farnsworth Wheatland-Chili
Monroe CC Dan Hann Wayne
Monroe CC Danny Macaluso Marion
Monroe CC Dyan VerSchage Wayne
Monroe CC Elizabeth Sze Fairport
Monroe CC Jason Johnson Victor
Monroe CC Jeff Geck Bishop Kearney
Monroe CC Kyle Otto Livonia
Monroe CC Sean Pfleging Pittsford Mendon
Monroe CC Shea Ryan Gates Chili
Monroe CC Tom Simmons Eastridge
Monroe CC Tyler Taras Honeoye Falls-Lima
Montgomery College David Cohen Quince Orchard
Mount Union John Sheffler South Range
Naval Academy Colin Bogdan Canisius HS
Naval Academy Corey Hill Williamson
Naval Academy Richard Hutyra Saint Viator
Nazareth Candice Gage Whitney Point
Nazareth Dillon Ludemann Southern Cayuga
Nazareth Kelsey Reed Cleveland Hill
Nazareth Lia Colayori Gates Chili
Nazareth Sarah Bernhard Sodus
Nazareth Sarah Harling Penn Yan
NEOUCOM? Ashu Udipi Solon
New Hampshire Kelsey Brandon Edwin O. Smith
New Haven Kevin Wantroba Cheshire
Niagara Alyssa Jewell Livonia
Niagara Josh Grant Kenmore West
Niagara Mike Riley Wheatland-Chili
Niagara Nathan Miller Canisius HS
Niagara Peter Lukasiewicz Orchard Park
Niagara County CC Kenny Ammerman Lew-Port
North Carolina Gautam Sanka Raleigh Charter
North Carolina Ian Lipman New Rochelle
North Carolina Ian Nobblit Providence Day
North Carolina Kevin Uhrmacher Greece Athena
North Carolina Peter Schultz Raleigh Charter
Northeastern Alix Powers Kenmore East
Northeastern Mike Orbank Canisius HS
Northern Iowa Mat Kanour Chariton
Northwestern Ari Lederman Hopkins
Northwestern Bridget Gibbons Nardin
Northwestern Dan Donohue
Northwestern Sofia Sami Carbondale
Northwestern Thor Jeppson Stoughton
Notre Dame Charles Logue Saint Joseph's
Notre Dame Christian Kreb Loyola Academy
Notre Dame Dan Brombach Saint Thomas
Notre Dame Katie Nunn Mercy
Notre Dame Ryann Sypniewski Mercy
Notre Dame Stephen Rehagen Helias
NWMSU Robert Bradley Savannah
NWOSU Willliam Morrow Drummond
NYU Christopher Corbo Bergen County
NYU Kenny Moscinski Averill Park
NYU Max Stivers Santa Monica
NYU Nitin Srinivasan Saint Joseph
NYU Peter Ruess North Babylon
NYU Tina Thach Fowler
OCU Darcy Tuohy Drummond
Ohio Northern Laura Avino Nardin
Ohio Northern Nicole Kepner Starpoint
Ohio State Alexis Preskar Fisher Catholic
Ohio State Alison Kolano Mercy
Ohio State Divya Subramanian Troy
Ohio State Jarret Greene South Range
Ohio State Jasper Lee Solon
Ohio State Max Bucher Walnut Hills
Ohio Wesleyan Ane Shoemaker Dundee
Ohio Wesleyan Gabriel Johnson Bergen County
Oklahoma Andrew Chandler Santa Fe
Oklahoma Buck Roberson Byng
Oklahoma Carmen Sander Seiling
Oklahoma Clayton Fuller Merritt
Oklahoma Faith Bowman Norman North
Oklahoma Hillary McLain Kingfisher
Oklahoma Johnie Hill McLoud
Oklahoma Katie Odom Santa Fe
Oklahoma Kendall Strain Claremore
Oklahoma Kendra Collins El Reno
Oklahoma Pattaranan Kiatsakdawong Davis
Oklahoma Ryan Yuyuenyongwatana Lawton High
Oklahoma Sana Masood Santa Fe
Oklahoma Tayler Brumble Jenks
Oklahoma Tyler Minton Kingfisher
Oklahoma William Neiswanger Drummond
Oklahoma Zachary Eldredge Bristow
Oklahoma Christian Jason Brunner Bellefontaine
Oklahoma State Colby Gregg Geronimo
Oklahoma State Eric Gilbert Stroud
Oklahoma State Justin Roper Carl Albert
Oklahoma State Krysta Gilbert Hardesty
Oklahoma State Michael Carpenter Plainview
Oklahoma State Mitchell Earl Drummond
Onondaga CC LaRae Brooks Mercy
Paul Smith Ali Barner Lyons
Paul Smith Dylan Kirk Jordan-Elbridge
Paul Smith Meg Greenlee Penfield
Penn Aaron Knowlson Saint Joseph
Penn Anand Salem Novi
Penn James Lasker Kellenberg Memorial
Penn Kevin Ye Farragut
Penn Lily Huang Troy
Penn Michael Luo Cumberland Valley
Penn Pulak Mittal
Penn Sam Blumenthal Hume-Fogg Academic
Penn Sarah Schlede Watervliet
Penn Saumil Jariwala NCSSM
Penn Stephen Wang Charter School of Wilmington
Penn Thomas Smith Bellefontaine
Penn Yunbo Nie Novi
Penn State Andrew Madle Seton Catholic
Penn State Connor Marshall Dansville
Penn State Corinne Jones State College Area
Penn State Dan Clothiaux State College Area
Penn State Dillon Smith Altoona
Pittsburgh Andy Garrett Fisher Catholic
Pittsburgh Cara Peters Christian Brothers-Syracuse
Pittsburgh Jenna Decker Kenmore East
Pittsburgh Lucetta Pontiff Keystone Oaks
Pittsburgh Ryan Dohn Williamsville East
Point Park Harry Lipsitz Park School
Princeton Alan Hatfield Rock Bridge
Princeton Chris Wu Torrey Pines
Princeton Cotty Kerridge Highland Park
Princeton Daniel Xu Farragut
Princeton Eric Chen Brookwood
Princeton Harvest Zhang Brighton
Princeton Matthew Vengalil Grosse Pointe North
Princeton Peter Giovine Ranney School
Princeton Seth Perlman Latin School of Chicago
Princeton Stanley Yuan Arcadia
Princeton Steve Server New Trier
Princeton Tim Kunisky Livingston
Puget Sound Martin Klingbeil Colonie
Puget Sound Rory Carruthers Hopkins
Purdue Audrey Guida Mercy
Purdue Garrett Steinke North White
Purdue Jon Sakuli Greece Athena
Purdue Jon Sakulich Greece Athena
Purdue Kirsten Paff Culver
Purdue Lydia Hickman North White
Purdue Michael Frank Oak Park and River Forest
Purdue Sean Silva Grand Junction
Rice Colin Wheeler Franklin
Rice Kavin Kanthasamy Ames
Rice Onkur Sen OSSM
RIT Aaron Ertel Greece Odyssey
RIT Akia Vongdara Wilson Magnet
RIT Anna Overmoyer Bloomfield
RIT Anthony Robert Clyde-Savannah
RIT Brian Lee Fairport
RIT Brittany Shuman Wayne
RIT Cassie Gould Lake Shore
RIT Christine Tallman Keshequa
RIT Craig Rainbow East HS-Rochester
RIT Dan Lavoie Fairport
RIT Dylan Evarts Greece Olympia
RIT Elijah Bigsby Irondequoit
RIT Jake Martin Irondequoit
RIT Jared LePore Churchville-Chili
RIT Jeff Hickok East HS-Rochester
RIT Jey LaMendola Greece Arcadia
RIT Jordan Skiff Northstar Christian
RIT Kristen Rice Clyde-Savannah
RIT Mike Brusehaber Dansville
RIT Mike Wideman Fairport
RIT Nick Egan Honeoye
RIT Nick Gaglianese Southern Cayuga
RIT Nick Greco Amsterdam
RIT Nolbert Valverde East Rochester
RIT Quinn Merges Bishop Maginn
RIT Steve Palmer Wayne
RIT Tony Drahms Clyde-Savannah
RIT Trevor Bronson Whitney Point
RIT Vaughn Faison Lyons
RIT Will Benton Bloomfield
Roberts Wesleyan Alana Matteson Marion
Roberts Wesleyan Holly Tascione Northstar Christian
Roberts Wesleyan Joanna DeVries Lyons
Roberts Wesleyan Katie Buettner Northstar Christian
Roberts Wesleyan Nate Simons Fairport
Roberts Wesleyan Stephanie Heid Lyons
Rochester Courtney Astemborski Holy Names
Rochester Dan Viterise Greece Olympia
Rochester Eric Hepler Williamson
Rochester James Taylor North Rose-Wolcott
Rochester Keith McGee Greece Olympia
Rochester Kyle Doyle Pal-Mac
Rochester Lucas Crandall East Rochester
Rochester Mike Grotke McQuaid
Rochester Naveen Maliakkal Pittsford Mendon
Rochester Paige Iovine Greece Odyssey
Rochester Ray Huang Williamsville South
Rochester Ryan Wright Greece Arcadia
Rockhurst Grant Monnig Glasgow
RPI Andrea Mesiti Holy Names
RPI Christian Multunas Columbia
RPI Clinton Mathai Albany HS
RPI Dan Boskin Troy
RPI Ethan Kaplan C. Milton Wright
RPI Greg Yauney Dolgeville
RPI Hong Lam Bishop Kearney
RPI Jacob Moreno Franklin
RPI Lauren Brown Geneva
RPI Michael Puthawala Seton Catholic
RPI Sarah Gumina Greece Olympia
RPI Shannon Holly Gloversville
RPI Steve Exley Honeoye
Rutgers Conor Fitzgerald Ranney School
Rutgers Tad Umali Seton Hall Prep
Schenectady County CC Joe Stanvich Amsterdam
Schenectady County CC Katie Dixon Monohassen
Schenectady County CC Raeven Longo Monohassen
Schenectady County CC Whitney Fairchild Averill Park
Schenectady County CC
Schoolcraft Gavin Swantick Churchill
Siena Chan Tran Colonie
Siena Kaitlyn Perkins Schalmont
Siena Molly McGuiggen Saratoga Springs
Siena Nick Rushford Watervliet
Sinclair CC James Persing Tippecanoe
Skidmore Allison Teevan Bethlehem
SMU Arnaud Zimmern Cistercian
South Dakota Steffani Donahoe Vermillion
South Dakota State Amanda Jacobson Vermillion
Southern CT State Louis Belanger Newtown
Spellman Imani Hester Glasgow
St. Bonaventure Katie Dinkuhn Lake Shore
St. Bonaventure Kyle Alpha Jordan-Elbridge
St. Bonaventure Nicole Albright Pal-Mac
St. Bonaventure Sarah Van Remmen Holland
St. Gregory's (OK) Nicholas Barrs Talihina
St. John Fisher Cole Shaughnessy Bishop Kearney
St. John Fisher Cory Law Greece Olympia
St. John Fisher Joe Kain Bishop Kearney
St. John Fisher Kathleen Swingly Williamson Senior
St. John Fisher Katie Swingly Williamson
St. John Fisher Paula Bernardoni Port Byron
St. John's Steve Anderson Christian Brothers-Syracuse
St. Lawrence Emily Rebehn Averill Park
St. Lawrence Nicole Eigbrett Honeoye
St. Leo Peter Merola Christian Brothers-Syracuse
St. Louis College of Pharmacy Phillip Moser Salem
St. Mary's Lisa Williams C. Milton Wright
St. Mary's (MD) Dustin Petzole Seton Catholic
St. Mary's(IN) Susan Head Grand Island
St. Olaf Annelise Brandel Tanis Latin School of Chicago
St. Olaf Jordan Hiller Chaska
St. Thomas Losha Ndemeno-Tegomoh DeLaSalle
Stanford Akhil Vohra New Trier
Stanford Matthew Olson Berkeley
Stanford Parth Patel Webster Schroeder
Stevens Inst. of Tech Diana Fournier Keystone Oaks
Stonehill C. Jon Morasse Greece Odyssey
SUNY Albany Chris McMillion Pembroke
SUNY Albany Dan Gustafson Orchard Park
SUNY Albany Laura Colaneri Tamarac
SUNY Albany Sam Tomaschow Dansville
SUNY Albany Scott Rue Berne-Knox-Westerlo
SUNY Albany Sheila Smith Tamarac
SUNY Binghamton AJ Hull Rush-Henrietta
SUNY Binghamton Jacinda Goicea Whitney Point
SUNY Binghamton Mariah Haley Red Jacket
SUNY Binghamton Phillip Kanyesigye Manlius-Pebble Hill
SUNY Binghamton Sara Nelson Monohassen
SUNY Brockport Emily Cripps Greece Olympia
SUNY Brockport Jared Meagher Spencerport
SUNY Brockport Jon Moberg Webster Thomas
SUNY Brockport Josh Temple Kenmore East
SUNY Brockport Kate Honchen Red Jacket
SUNY Brockport Mark DiStefano Greece Odyssey
SUNY Brockport Noah Reger Kendall
SUNY Brockport Sara Doberstein Medina
SUNY Buffalo [Buff. St] Jeff Weiss Orchard Park
SUNY Buffalo [Buff. St] Josh Terhaar Kenmore East
SUNY Buffalo [Buff. St] Mike Filipski Iroquois
SUNY Buffalo [UB] Akshita Iyer Orchard Park
SUNY Buffalo [UB] Alison Schenmeyer Voorheesville
SUNY Buffalo [UB] Chris Lane Elba
SUNY Buffalo [UB] Cory Mikida Hamburg
SUNY Buffalo [UB] Giovanni Madejski Albion
SUNY Buffalo [UB] Gurp Singh Lew-Port
SUNY Buffalo [UB] Hannah Mason Lake Shore
SUNY Buffalo [UB] Jess Gruszewski Starpoint
SUNY Buffalo [UB] John Billingsley Starpoint
SUNY Buffalo [UB] John Jacangelo Averill Park
SUNY Buffalo [UB] Joshua Allen Medina
SUNY Buffalo [UB] Kaitlyn Adam Churchville-Chili
SUNY Buffalo [UB] Karen Louis Colonie
SUNY Buffalo [UB] Kyle Divinci Watervliet
SUNY Buffalo [UB] Liz Hashem Hamburg
SUNY Buffalo [UB] Matthew Hill Pembroke
SUNY Buffalo [UB] Mitch Muehlberger Jordan-Elbridge
SUNY Buffalo [UB] Nate Schollnick Fairport
SUNY Buffalo [UB] Nicole Ring Lake Shore
SUNY Buffalo [UB] Vadim Karatayev Buffalo City Honors
SUNY Buffalo [UB] Victoria Minorczyk JFK
SUNY Buffalo [UB] Violet Caster Dansville
SUNY Buffalo [UB] Zack Starke Bloomfield
SUNY Cortland Andrew DellaVilla Dansville
SUNY Cortland Dan Hanson Coxsackie-Athens
SUNY ESF Chris Streczywilk Orchard Park
SUNY ESF Sabrina Green North Rose-Wolcott
SUNY Fredonia Alex Fabili Grand Island
SUNY Fredonia Bobby Sprague Dundee
SUNY Fredonia Carl Lam Hamburg
SUNY Fredonia Erin Thompson Pal-Mac
SUNY Fredonia Joe Allison Pal-Mac
SUNY Fredonia Kelsey Rausch Greece Olympia
SUNY Fredonia Megan Warsocki Depew
SUNY Fredonia Meredith Zimmer Greece Odyssey
SUNY Fredonia Samantha Kaser Spencerport
SUNY Geneseo Aaron Decker Broadalbin-Perth
SUNY Geneseo April Doi Penn Yan
SUNY Geneseo Audrey Ludek Greece Odyssey
SUNY Geneseo Bethany Hyland Churchville-Chili
SUNY Geneseo Carrie Levinn Averill Park
SUNY Geneseo Christina Kennedy Starpoint
SUNY Geneseo Colleen Bober Honeoye
SUNY Geneseo Francesca Howard Fowler
SUNY Geneseo Hannah Brady Rensselaer
SUNY Geneseo Jorden Strapp Bloomfield
SUNY Geneseo Justin Shortino Churchville-Chili
SUNY Geneseo Liam Collins Averill Park
SUNY Geneseo Liz Faulisi Voorheesville
SUNY Geneseo Matt Briars Aquinas
SUNY Geneseo Michael Scheel Fowler
SUNY Geneseo Paul Pedziwiatr Holland
SUNY Geneseo Rachel Hare Jordan-Elbridge
SUNY Geneseo Rachel Zucker Williamsville South
SUNY Geneseo Rebecca Kohlman Churchville-Chili
SUNY Geneseo Rose Mandel Southern Cayuga
SUNY Geneseo Stephanie Quill Union Springs
SUNY Geneseo Stephen Barron Voorheesville
SUNY Geneseo Tim Juda Eastridge
SUNY Geneseo Tim Moriarity Greece Odyssey
SUNY New Paltz Karissa Breuer Canandaigua
SUNY New Paltz Margaret Simonds Honeoye
SUNY Oneonta Ben Lounsberry Averill Park
SUNY Oneonta Ethan Edmans Averill Park
SUNY Oneonta Meaghan Haugaard Broadalbin-Perth
SUNY Oswego Aubrey Cooper Union Springs
SUNY Oswego Cass Schumacher Starpoint
SUNY Oswego Conrad Richer Averill Park
SUNY Oswego Cristina Grassi Marion
SUNY Oswego Justin Calkins Union Springs
SUNY Oswego Kevin Angus Watervliet
SUNY Oswego Marissa Paradowski Depew
SUNY Oswego Matt Gogis Schalmont
SUNY Oswego Samantha Bielli Gloversville
SUNY Oswego Shannon Christiansen Pembroke
SUNY Plattsburgh Becky D'Amico Columbia
SUNY Potsdam Amanda Bracy Pal-Mac
SUNY Potsdam Dave Phillips Colonie
SUNY Potsdam Matt Regan Whitney Point
SUNY Potsdam Matt Sullivan Jordan-Elbridge
SUNY Potsdam Matt Tarlach Dundee
SUNY Potsdam Noah Halquist Brockport HS
SUNY Purchase Ginny Freeman Buffalo Park
SUNY Purchase Jessica Wasserlauf Pal-Mac
SUNY Stony Brook Cassi Beaulieu Port Bryon
SUNY Stony Brook Connor Duffy Bethlehem
SUNY Stony Brook Jameela Syed Grand Island
SUNY Tech C. @ Alfred Melissa Shaw Aquinas
SUNY Tech C. @ Alfred Shelby Freligh Union Springs
SUNY Tech C. @ Alfred Simon Gaston Penn Yan
SUNY Tech C. @ Alfred Zach Harrington Greece Olympia
SUNY-IT
SWOSU Elizabeth St. John Quapaw
Syracuse Ali Dobbertin Rush-Henrietta
Syracuse Brandon Kelly Fowler
Syracuse Caitlin Quigley Fowler
Syracuse Carly Signor Southern Cayuga
Syracuse Chris Jasinski Canisius HS
Syracuse Danielle Duen~as Albion
Syracuse Derek Tsui Colonie
Syracuse Finetti Kounnavong Wilson Magnet
Syracuse Kevin Stone Pittsford Mendon
Syracuse Michael Harper St. Joseph's
Syracuse Mike Sharshon Southern Cayuga
Syracuse Ned Rothert Webster Thomas
Syracuse Sarah Wizeman Pal-Mac
Tennessee Dylan Moore Martin Luther King Jr. Magnet
Tennessee Gabriel Garcia Farragut
Tennessee J. C. Evans Ezell-Harding
Tennessee Jeremy Langford McMinn Central
Texas Alex Martin Franklin
Texas Ben Brunell Temple
Texas Lindsey Kutrybala Franklin
Texas Max Bremer Highland Park
Texas Paul Wojechowski Franklin
Texas A&M Collin Hunt Franklin
Tompkins County CC Andi Champlin Dundee
Toronto Alanna Ross Orchard Park
Trinity College Jake Pullis Chaska
Truman State Brad Gerling Helias
Truman State Emily Eck New Berlin
Truman State Megan Distler Helias
Truman State Nick Rupel Parkway Central
Tulsa Anna Bennett Broken Arrow
Tulsa Grant Gates North Kansas City
Tulsa Hunter Aldridge Beggs
Tulsa Jonathan Martell Thomas Edison Preparatory
Tulsa Joshua Pauls Ponca City
UC Berkeley Gavin Saldanha Berkeley
UC Berkeley Tim Trahan La Jolla
UC San Diego Alex Hu Arcadia
UC Santa Barbara Ethan Goldberg Berkeley
UCLA Alex Wang Arcadia
UCLA Tammy Tran La Jolla
Undecided Eric Dai Oak Ridge
Undecided James Senter Oak Ridge
Undecided Jibril Jeewanjee Lisgar
Undecided Peter Broday Clayton
Undecided Zheng Jiang Lisgar
Union Dave Masterson LaSalle
Union Kristin Cusano Schalmont
Union Lowell Van Ness Hoover
Union Teresa Crasto Bishop Maginn
University of the South Connor Thompson Parkview
Ursinus Ben Mooney Ranney School
USAO Jake Flanagan Norman North
USC Stephanie Klimczak Villa Duchesne and Oak Hill School
UT-Dallas Clay Houllion Franklin
Utica Connor Hemeon Hoosick Falls
Utica Kaitlyn Whitcher Rensselaer
Valparaiso Ian Jones Lexington
Valparaiso Meg Guildersleeve Starpoint
Vanderbilt Hannah Sills St. Andrew's Episcopal
Vanderbilt Michael Greshko Providence Day
Vasser Joshua Murphy Bergen County
Vermont Allie Diefendorf Albany
Villa Maria (NY) Andrew Tomaka Orchard Park
Villanova Cicily Vachaparampil Colonie
Villanova Megan Scott Holy Names
Virginia Heather Lee C. Milton Wright
Virginia Katie Shen TJ
Virginia Kyle Hamilton-Lecky Berkeley
Virginia Matt Bolinger St. Anselm's
Virginia Sarah Angelo Maggie Walker Governor's School
Wake Forest Lanjin Harris Holy Names
Wake Forest Lauren Lewis Nichols School
Wayne State Tyler Gibson Grosse Pointe North
Wells Elisabeth Pittman Edwin O. Smith
Wesleyan (Connecticut) Jeremiah Monk Carbondale
West Point Corey Hill Williamson
West Point Craig Carlisle East Rochester
West Point Erick Juarez Bainbridge
Western Kentucky Jason Martin Grayson County
Western New England College Sam Foley Colonie
Westminster (PA) Ryan Carr Cheektowaga
Wheaton Lilian Chou Wheaton Warrenville South
Wichita State Sarah Linnebur Bishop Carroll
William & Mary Charlie Perkins Honaker
William & Mary Greg Tito Maggie Walker Governor's School
William & Mary Tom Wittig Dansville
Williams Kelsey McDermott Amsterdam
Williams Spencer Flohr Mercersburg
Wisconsin Alex Gerten Saint Thomas
Wisconsin Julia Matthews La Follette
Wisconsin Matt Yeksigian Buffalo City Honors
Wisconsin Sean Kirkby Irondale
Wisconsin-Milwaukee Aaron Neerdaels Stoughton
Wittenberg Dan Tuke Rush-Henrietta
Wofford Masuma Alimohamed Paul M. Dorman
Worcester St. College (MA) Matt Thomas Union Springs
WPI Katie Wright Amsterdam
WPI (MA) Carly Buchanan Fairport
Wright State Catie Haas Tippecanoe
WUStL Amanda Whalen Wayne
WUStL Ammar Zahid Parkway Central
WUStL James Fenska Miami
WUStL Jared Mayron Bethlehem
WUStL Jonathan Wu Cistercian
WUStL Kefu Lu Parkway Central
WUStL Matthew Viggiano Livingston
WUStL Varun Sablok St. John's
WVU Adam Wagner Bridgeport
Wyoming Catholic Sam Jakos Greater Sioux Falls Home School Association
Yale Amar Agashe Newtown
Yale Ashvin Srivatsa Sycamore
Yale Karl Medina Glenwood
Yale Matthew Jackson Georgetown Day School
Yale Michael Nestler Lebanon
Yale Shiliang Zhang OSSM
Yale Stewart McDonald St. Mark's
Yale Zach Bell Ladue Horton Watkins
Yale or Northwestern Seemaab Ali Parkview